Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109901) zozo6767


zozo6767
csendes tag

Srácok!
Ez egy kicsit "kínai" nekem. Mi az a "icy veinsen"? Erről most hallok először bocsi.
Ezt hol találom, hogy használom?
Lenne még egy másik kérdésem is, illetve várnám a válaszokat a korábbiakra is.
Szóval a ranglistán szereplő karaktereknek ott vannak azok amiket ők használnak.
Honnan tudom, hogy melyik hova van kiosztva neki, értem ezalatt az elsődlegest, másodlagost, harmadlagost és így tovább mind a hatig.

(#109902) kecsawi válasza zozo6767 (#109901) üzenetére


kecsawi
senior tag

[link] Itt

(#109903) havri1


havri1
félisten

Helló!

2 éve nem játszottam, akkor is csak a segítségetekkel tudtam felhúzni 2 karaktert.
Diablofan vagy melyik oldalon voltak a buildek, amiket lemásoltam, és azokkal játszottam.
Most már kevesek, és nem találok ilyen fasza leírásokat, tudnátok segíteni, hogy mikre keressek rá?
WD gargám van meg Necro varázslós aminek a nevét nem tudom :DDD Boszorkányokat vagy miket idézet 10 et :DDD
Gyengék már. Gargás WD 95 GR max egyedül. Így meg unalmas már.
Linkelném a karakterem, de azt sem tudom hogy kell :DDD

köszi

Szerk.: Ilyet találtam, ez erős? Érdemes összerakni most:? [link] Arachyr's/Pet Build (WIP)

[ Szerkesztve ]

havri

(#109904) Daelion válasza havri1 (#109903) üzenetére


Daelion
őstag

WD/Nekro-hoz ezt a tagot ajánlom,youtuben Anthony evans tag tudja mit csinál WD-vel meg úgy általában.
[link]

Carnevil build variánsok kb a legerősebbek most WD-vel.

Linkelni tudsz ha felmész pl EU vagy NA Diablo 3 hivatalos oldalra és belépsz az accodra és onnan tudsz linkelni,rámész acc névre aztán view profile.
Pl így:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#109905) havri1 válasza Daelion (#109904) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm!
Holnap nekiállok, linkelek is mostanit.

havri

(#109906) havri1 válasza Daelion (#109904) üzenetére


havri1
félisten

Esküszöm nem találom a view profile-t.
Jobb felül legürgetem a nicknevemet, account settings van, de azon belül ilyet nem találtam.
Ennyit látok, ez a tag-em azt hiszem: havri1#2459

Basszus, rossz helyen voltam, nem a diablo3 ban, hanem csak az accountomban :D

[link]

[ Szerkesztve ]

havri

(#109907) looser


looser
addikt

Bakker, sikerült belefutnom egy ilyen kütyübe, persze statok alapján jobb volt, mint az előző, kicseréltem, de állati idegesítő: iszonyatosan belassul az ember, ha találatot kap, nem sérülök, de mozogni sem tudok :-/

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#109908) persil válasza looser (#109907) üzenetére


persil
nagyúr

Menjel csirkes wd-vel, azzal lesz 270 mrd(igen, milliard) toughness-ed is es mellette olyan gyors leszel, hogy iranyitani sem tudod... :D

Hulladek az a stone gauntlets, nem jo semmire. :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109909) _drk válasza looser (#109907) üzenetére


_drk
őstag

Pont ezt a cuccot akartam szidni.
Icy vein-en ez van ajánlottban a valoros crusihoz!
Nem tudom milyen mazohista tette bele, de ez valami rettenet! Emiatt haltam meg vagy 5x és nem tudsz mit csinálni, szépen lefekszik a kari és közben csak nézed ahogy meghal.
Mondjuk elég papír az a set, de a védelem miatt berakott cucc öl meg az rage-et eredményez.

[ Szerkesztve ]

(#109910) DjDanee87 válasza _drk (#109909) üzenetére


DjDanee87
addikt

Amit én láttam Crusader buildben ott azt írták, hogy az Akarat Champion miatt nem lassít a kesztyű. Még nem próbáltam, mert elég keveset jatszom és nem esett még.

(#109911) shotika válasza DjDanee87 (#109910) üzenetére


shotika
őstag

Nem csak a crusánál, az összes karinál, aminek van ilyen "átváltozós" skillje, ott nem lassít.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#109912) Deck


Deck
titán

Van valakinek PS4-en HC mentése? Diablo és Malthael elleni boss fight kéne. Meghívhatna akkor. (trófea miatt) :R

PS5

(#109913) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Fiúk-lányok érdeklődnék, hogy létezik-e aktív magyar klán, ahová be lehet kerülni, és nem élet-halál harcnak tekintik a DIII-at, hanem élményből játszanak?

Köszönöm

battletag: bossi#2666

(#109914) soo277 válasza bajtokarpi (#109913) üzenetére


soo277
őstag

Ha PC, keresd HUNCo klánt

BT: wersoo#21211

(#109915) bajtokarpi válasza soo277 (#109914) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm, rákeresek.

battletag: bossi#2666

(#109916) reelc


reelc
veterán

A Steamen január 2-ig vásár van, mindenféle játék akciós.
Ha valaki tartana egy kis szünetet a D3-ban, érdemes szétnézni, rengeteg ARPG is akciós.
(Rég lenyugodtam, de csak egy OFF miatt jöttem vissza.)

A legfontosabb: BÚÉK!

(#109917) wjbhbdux válasza reelc (#109916) üzenetére


wjbhbdux
veterán

jó de a battleneten is akciós a cica mount és pet pack, nehogymár steamen költsél :))

/s

(#109918) malacka87 válasza _drk (#109909) üzenetére


malacka87
senior tag

Alap item a crusaderhez. Enélkül halott lennél solo riftben.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#109919) _drk válasza malacka87 (#109918) üzenetére


_drk
őstag

Így is úgy is halott, nagyon papír az a build. A kesztyűvel meg rögtön megölnek, ha nincs fent az Akarat.
Pedig a sebzés szép lenne.
De ezt úgy végig taktikázni, hogy szépen lassan mindenkit megolve kell haladni. Ennel a buildnel a hátba támadás is veszélyes.
De cserébe még lassú is, csapatban lehagynak, fel se tudod stack-elni ami kell.
Szerintem el is engedem én már ezt.
Így is alig eset valami értelmes cucc, ezt akartam volna kipróbálni de mire ki esett ami kell, az ajándék Roland settel meg lett a Guardian. Az legalább funra jó volt, ráadásul gyors, tankos. Cserébe a sebzés volt harmat gyenge.

(#109920) DjDanee87 válasza _drk (#109919) üzenetére


DjDanee87
addikt

Gondolom nem fullos gearben próbáltad. Az a legerősebb buildje a crusnak ahogy látom, csak nem optimálisan raktad össze/játszottad ha nem vált be. A build 60%+ sheet CDR-t ír és Zodiac is van a buildben tehát ezzel nem kéne hogy gond legyen az Akarat uptime. Ha nem megfelelőek a statok (kevés a CDRed) az nem a build hibája.
Ez amúgy GR push build, tehát nem ez a variáns kell neked, ha csak a Guardian a cél és nem a 130 körüli solo GR. Van pl speed variánsa is.

Amúgy minden attól függ mire kell neked a build. Ha egy tankos GR push buildet akarsz akkor az Invoker thorns jobb, de azzal nem lehet olyan magas GRt menni, mint ezzel. Gyors farmolásra viszont az sem igazán jó, mert kb egyesével üt le mindent, nem igazán van területi sebzése.

Ha csak a journey érdekel valakit, akkor tök fölös GR push buildeket nézni, mert Bane of the Stricken sem kell 100 alatt, de nyilván az van minden GR push buildben, mert magasra meg az kell. És ennek megfelelően másban is változtatni kell a gearen/builden annak megfelelően éppen mit csinálsz a játékban.

(#109921) Daelion válasza DjDanee87 (#109920) üzenetére


Daelion
őstag

Én is így szoktam,mindig van elmentve Armoryba vagy 2-4 build variáns karinként azt váltogatom attól függően hogy épp mire kell.

Push buildel nem fogok sima Rifteket meg bountyt csinálni de speed GR-t se. :D

Augmentelni meg csak a Push buildet szoktam ugye,bár van hogy sok item azonos mint most WW Rend Barbáron volt.

Saderen ott van pl a Cpt America shield dobálós amit vegyesen lehet szinte akármire használni de a Condemn is elég erős még mindig és nem igényel sok figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#109922) deadelon válasza _drk (#109909) üzenetére


deadelon
aktív tag

A valor set nem állítanám ,hogy papír csak valamit nagyon elrontottál vele. 127 es gr simán megvan vele sólóban úgy, hogy meg sem halok,de a kesztyű mindenképp kell .

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#109923) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hc karakterrel soha ne hasznaljatok a pauldron's of the skelton kinget.

ha a pauldrons nem ment meg, akkor nem aktivizalodik az awareness sem. szoval nem 1+0,25 cheating death lesz a karin, hanem egy sem.

szoval T7 RORG farm kozben egy log (igen, a felcsapodo fa) vitte el egy karim mikozben bent volt az awareness es a pauldrons.

asszem megyek bnetre irni egy bugreportot, hogy lehet a chance% nem csak a pauldronsra hat, hanem az osszes cheating death cuccra.

ja es persze gem of ease meg nincs

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109924) Daelion válasza proci985 (#109923) üzenetére


Daelion
őstag

Megnéztem most 3 karin is,SC-be.

WD,DH,Wiz és mindegyiken működött külön-külön a 2.
Amikor a Pauldron ment meg akkor ilyen arany színű fény van a kari körül egy pillanatra.

Illetve ha bejön a Pauldron % akkor mindig azt adja be elsőnek is utána jön csak a passzív cheat death.

T16 Riftbe mentem be és hagytam,hogy üssenek.
Lehet ott valami bug volt a fával ahogy az öl meg,de azt per pill nincs kedvem tesztelgetni.

Egy ilyen bugos halált én is megfigyeltem Wizardon amikor nem adta be passzívot,nagyon ritka de 1x sikerült látnom hogy mi is történt.
Akkor ölték meg karim amikor pont abba a pillanatnyi Vortex animációba volt benne,amikor így magukhoz rántanak az elitek.
Az meg valahogy felül írta 'gondolom én' az Unstable Anomaly cheat death külön kis animációját amikor így felugrik a kari és ez miatt nem is adta be semennyire.

[ Szerkesztve ]

(#109925) malacka87 válasza _drk (#109919) üzenetére


malacka87
senior tag

Solo 130-at csináltam 9 perc alatt. Annyira nem lehet szar! 😁 Force move kell nem elég klikkelgetni. 110-ben oneshotolok mindent. Speed 120-ig meg simán belefér a paci is.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#109926) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

[link] Itt látnom kéne valahol, hogy a paragonokat miként kén elosztanom? Végre találtam egy nekem tetsző buildet viszont a paragonos részt nem látom. Meg is találtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#109927) deadelon


deadelon
aktív tag

Igaz lehet szerintetek ha utility-ben törlöm az összes tehát 50% area damage-t magas szinten nem fog laggolni a játék?

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#109928) SQX_Barto válasza deadelon (#109927) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Igen igaz. 4 playerben csak a wizardnak van Area damja (de annak, ami a csovon kifer), bosskiller meg a supportok is 0% Area-val mennek.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109929) proci985 válasza Daelion (#109924) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lehet egyebkent dupla volt. bent volt a mountain gem 10k/s regennel csak igy furcsaltam, hogy az awareness nem ugrott fel.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109930) _drk válasza DjDanee87 (#109920) üzenetére


_drk
őstag

Meg van mar a Guardian! Azt a Roland settel megcsinaltam. Ezzel mar csak próbálkoztam, de a Rolanddal összehasonlitva a sebzés nagyon jó viszont meghaltam párszor, amíg azzal nem.
De ez csak para 700 és elég gyenge itemek.
Majd szórakozok még vele mert amúgy tetszik.

(#109931) deadelon válasza SQX_Barto (#109928) üzenetére


deadelon
aktív tag

köszi szépen

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#109932) Anulu79


Anulu79
addikt

[link] Ebben a buildban szereplő nadrág miért jobb mint a szett gatya? :)

(#109933) SQX_Barto válasza Anulu79 (#109932) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Cooldown mennyisege utan plusz damage-et ad, Resource cost utan pedig damage reductiont (marmint veled szemben). De ruhellem az Icy Veinst :)
Szoval mind sebzesben mind tulelesben ad pluszt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109934) Anulu79 válasza SQX_Barto (#109933) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi szépen!
Mi a bajod amúgy ezzel az oldallal? Én pont itt találtam meg ami nekem kell. :D

(#109935) SQX_Barto válasza Anulu79 (#109934) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nezd meg a diablofanst es utana tobbet nem fogsz oda jarni :D
Utalom ezt a szoveges leirast, vizualis tipus vagyok :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#109936) persil válasza SQX_Barto (#109935) üzenetére


persil
nagyúr

Eleg rosszul teszed. A diablofans egy igenytelen szar az icyveins-hez kepest.
Nincs is rendesen frissitve, tele van pontatlan, rossz buildekkel, stb.
Utobbin pedig nem csak oda vannak hanyva a cuccok, hanem 90%-ban le is van irva, hogy mi miert van a buildben, hogy mukodik es hogyan kell hasznalni. Plusz nem random jozsi teszi fel a rossznal rosszabb buildjeit, hanem jo jatekosok.

Azert, mert te nem szeretsz olvasni, ne biztass masokat a rosszabbra. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109937) Deck


Deck
titán

"While channeling Arcane Torrent, Disintegrate, or Ray of Frost, all damage is increased by 250-325%"

Ezt hogy kell elképzelni? (Channeling)
Tehát Disintegrate előtt benyomom egy pillanatra a Ray of Frost-ot pl? Vagy Arcane Torrent-et és ameddig tart addig növeli a Disintegratet? Vagy nyomva kell tartanom? Esetleg nyomogatnom folyamatosan? Vagy felváltva?

Előre is köszi! :R

PS5

(#109938) persil válasza Deck (#109937) üzenetére


persil
nagyúr

Amelyiket nyomod folyamatosan(channeling).

Tehat tolod a desit(pl) akkor arra az idore, amig az megy, minden sebzesed 250-325%-kal tobb.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109939) Deck válasza persil (#109938) üzenetére


Deck
titán

Tehát akkor rosszul gondoltam, hogy keverni kell őket. Elég ha a Disintegratet nyomom csak. Remélem jól értelmezem, ha nem akkor bocsi az értetlenkedésért :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#109940) persil válasza Deck (#109939) üzenetére


persil
nagyúr

Barmelyiket hasznalhatod, amelyik epp a buildedben van, a lenyeg annyi, hogy ameddig tart a channeling(ergo, amig nyomva tartod az adott skillt) addig kapod a plusz sebzest.

"Keverheted" is, de ugye annak nem tul sok ertelme van, plusz arra a toredek idore, amig eppen egyik sem megy, nem jar a plusz sebzes.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109941) Deck válasza persil (#109940) üzenetére


Deck
titán

Így már teljesen világos. Ezer hála! :R

PS5

(#109942) persil válasza Deck (#109941) üzenetére


persil
nagyúr

Nincs mit. :) Fontos, hogy MINDEN sebzesed megnoveli arra az idore. En mar reg nem wizardoztam, de biztos, hogy epul kore build, mert van par skillje, ami "instant, animacio nelkul" elloheto, tehat sebez akar channeling kozben is.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#109944) Deck válasza persil (#109942) üzenetére


Deck
titán

Igen, van :R

Lenne még egy kérdésem (nem vagyok ma otthon különben kipróbálnám és nem kérdezném).
Ha a Kanai's Cube-al kinyertem egy Legendary képességét pl Convention of Elements és volt pl 153% damage de most meglett nagyobb damagel, akkor lehetséges hogy újra kinyerjem belőle és felülirja az alacsonyabbat és a nagyobb legyen? Vagy elszúrtam és nem lehetséges már? :R

PS5

(#109945) AtHoS válasza Deck (#109944) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ezen ne pörögj, mivel mikor kiszeded a tárgyból az extra képességet, akkor mindig a legnagyobb értékkel aktiválódik, ha kiválasztod a kockánál használatra, tehát a legrosszabb tulajdonságú tárgyból érdemes "kikockázni" a tulajdonságot ;)

szerk.

Ja amúgy meg kétszer ugyanabból a cuccból nem is engedi kiszedni, mivel kiírja, hogy ebből már korábban kiszedtél, tehát nem megy levesbe az újabb próbálkozásnál a tárgy, hanem mehet kovácsnál FS-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#109946) Deck válasza AtHoS (#109945) üzenetére


Deck
titán

Húú, köszi :C :R

PS5

(#109947) Anulu79 válasza SQX_Barto (#109935) üzenetére


Anulu79
addikt

Itt nézelődtem korábban de a mostani szezonban nem találtam tetszős buildet ehhez a szetthez. Meg van, hogy eltűnik 1-2 dolog a buildből. De még nincs elfelejtve az oldal. :)

(#109948) Joezyka


Joezyka
senior tag

Nálatok jól működik a social rész D3-ban? Ha valakire ráírok, aki nincs a barát listán, akkor azt írja, hogy a játékos offline. Pl: ha GR partyba keresnek embert és rá akarok írni.
Nálam lehet valami rosszul beállítva? :S eléggé idegesítő

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#109949) proci985 válasza SQX_Barto (#109935) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

diablofans tenyleg sokkal attekinthetobb, viszont mar evek ota nem frissul, aki meg csinalta az vagy youtube, ami meg buildet guberalni nem mukodik.

icyn viszont paran nekialltak variansokkal is rendesen foglalkozni, ertsd megvan az az apro info, hogy igen, GR pushra az adott setup fog kelleni, de ezzel a setuppal 12 perc a build minimuma es a a riftek felen nem er korbe, cserebe +2 szintet tud megfelelo riftben nemi mikromanagementert cserebe. ellenben a -2 szintes varians az tud stabil 4 percet, a -10 szintes meg a farm build.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#109950) Thrawn válasza proci985 (#109949) üzenetére


Thrawn
félisten

A Diablofans újra működik, él és virul.

szerk: a Turbohudnak meg hamarosan reszeltek:
"...TurboHud is seen as a program that should not be used in the game in its current state...." [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.