Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62651) Zola007


Zola007
veterán

Nem kell valakinek egy DIN10-es hegesztő üveg?
90x110mm, 3mm vastag
nekem csak a védőpajzs kellett

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62652) ServerWorks


ServerWorks
tag

Apple iPhone 5 (T-Mobile, 16GB) nagyon szép állapotban

2,5" 320GB 7200rpm Hitachi SATA 6G notebook winchester 100/100

Intel Pentium G645T /socket 1155/

3,5" 200GB Maxtor IDE merevlemez (újszerű, párszor használt backup célra) 100/100

1GB SanDisk ULTRA-II CF kártya

D-Link DUB-H7 USB 2.0 HUB (7 port) [link]

filléres cuccok: ISDN modem PCI, 10/100 LAN PCI, u160 SCSI PCI, PS/2 billentyűzet (HU)

...eladóak!

(#62653) AndrewBR válasza Salex1 (#62650) üzenetére


AndrewBR
senior tag

+1

A.

(#62654) mezis válasza Zola007 (#62651) üzenetére


mezis
nagyúr

Jól jön az majd a legközelebbi teljes napfogyatkozás nézéséhez ! :K
(2075. július 13.?)

mezis

(#62655) GIJoe


GIJoe
addikt

Chieftec IARENA GPA-400S8 400W 6K

(#62656) adorjant


adorjant
senior tag

Iphone 5 üvegfóliája van valakinek eladó?

(#62657) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! :W Bizonyára már többen találkozhattatok egy fiatal lánnyal, aki különféle kitalált indokokkal próbál szélhámoskodni és kéregetni az utcán. (Pl szállásra, mert a barátnőit nem találja és nincs hol aludnia, vagy épp vonatjegyre, mert elhagyta a pénztárcáját.) Az emberek persze ösztönösen adnak neki pénzt, mert alapvetően jól van öltözve, és teljesen reálisnak tűnik a dolog amit mond. Első alkalommal kifizettem neki a teljes vonat költségét amit nyilván kitalált 1050Ft-ot. Aztán ismerőseim figyelmezettek, hogy a lány csaló szélhámos és több tízezret keres ezzel a dologgal, hogy hülyére vesz embereket. A napokban is találkoztam vele a doberdó környékén (de sokfelé járkál mindig máshol hogy ne bukjon le) és ismét jött a szokásos dumával. Persze elküldtem a búsba és vissza kellett fognom magam, hogy ne tegyek olyat amit nővel nem illik... Szeretném kérdezni, hogy tudtok valamit erről a lányról? Elérhetőség, név, Facebook stb természetesen privátban. Mindenképpen fel fogom jelenteni, mert amit csinál az komoly bűncselekmény még ha nem is tudja. Az ilyen emberek miatt van az, hogy nem kapnék 5Ft-ot sem ha valóban vészhelyzet lenne... Vélemény? :U

(#62658) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Használja valaki a UPC Wi-Free-t? Jól jönne pl. ha elfogyna a mobiulnet a telómon. De kérédés, hogy hol lehet ilyen csatlakozási lehetőséget találni? Mert ha szinte mindenhol van a városban, akkor érek vele valamit.

(#62659) #76385920 válasza rayoliviero (#62658) üzenetére


#76385920
törölt tag

Hát olyan helyen találsz ahol van UPC net előfizető, de jelszó nélkül semmit nem ér. :)

Valamelyik szomszédomnak is van, de semmit nem érek vele mert nem tudom a jelszót hozzá. :)

(#62660) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Keresek üzleti notebookot, lehetőleg 40-45k körül, személyes átvétellel, és legalább próbagaranciával.

Ami lényeges:
13"-14,1"-es kijelző (1400x1050p-nek örülnék).
C2D CPU-ból T7300 fölött.
Minimum 2Gb ram és 160Gb-os HDD, de ezek nélkül is érdekel!
Jó akksi, 2 órás üzemidővel.
Webcam, és a világítós bill.-t sem utasítanám vissza.
Quadro NVS 140M VGA előny.
Külseje ne legyen agyonhasznált, horzsolt, törött, kopott, gányolt, de pár karc belefér.

Előnyben: Lenovo ThinkPad T61, Dell Latitude E6400, Hp EliteBook 6910p/6930.

Privátban várom az ajánlatokat.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#62661) rayoliviero válasza #76385920 (#62659) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jelszót most kértem.

(#62662) copass válasza Bull Boss (#62657) üzenetére


copass
veterán

Az nem bűncselekmény hogy te elhitted a sztoriját és "önként" adtál neki pénzt.
Hogy bizonyítod be az ellenkezőjét? Ő a passzív kéregetők közé tartozik, a jóhiszeműségedre utazik.
Én is jártam így hogy megálltam és adtam, de most már megyek tovább lassítás nélkül. Mert van hogy közben kizsebelnek. Örülj hogy ennyivel megúsztad.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62663) Bull Boss válasza copass (#62662) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Tévedés, a koldulás bűncselekmény függetlenül attól, hogy én önszántamból adtam ! A szélhámosságért pedig komoly bűntetés jár. (attól függetlenül, hogy ez az utcán történik ugyanolyan súlya van, mint annak ha valaki fiktiv történettel gyűjt pénzt saját számlaszámra mondjuk egy beteg kisfiúnak) súlyos elzárás jár az ilyesmiért. Hogyan bizonyítom be? Legalább 5-6 tanút tudok rá kapásból ismerőseim köréből, illetve bárki aki megfigyelné nem kell hozzá sok bizonyíték, hogy megtudd indokolatlan mennyiségű összeget koldul össze ha úgy tetszik, amiből nem hogy vonatjegyre vagy egy éjszaka árára telik hanem sokminden másra is...

[ Szerkesztve ]

(#62664) SocketA válasza Tothgera30 (#62660) üzenetére


SocketA
aktív tag

Privát lett volna, bocsánat! De ha valakinek LAPTOPra van szüksége, írjon nekem! ;) Holnap lesz új modell is!

[ Szerkesztve ]

(#62665) copass válasza Bull Boss (#62663) üzenetére


copass
veterán

jogszabályt mutass már nekem, ahová le van írva hogy a koldulás, kéregetés, büntetendő?
nincs ilyen. A tanuid onnantól kezdve hogy károsultak, amit nem tudnak ők se bizonyítani, elfogultság lesz.
Addig nem büntetendő a kértegetés amíg nem erőszakosan teszi, tehát zaklatás, lopás, ilyenek.
Megfizetted a tanulópénzt, most majd figyelsz rá. kész. mindíg lesz új trükk.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62666) Laza... válasza copass (#62665) üzenetére


Laza...
addikt

Itt mifelénk van egy hajléktalan, rokkantkocsis öreg... halkan kér (ha kér), egyszer mondtam neki, pénzt nem adok, de a sarki boltban bevásárolok neki ha az OK. Azt mondta hogy rendben, vettem neki sonkát, kiflit, vizet, és nagyon hálás volt érte - tényleg nem piára kellett neki. Azóta is volt pár alkalom amikor ugyan ezt megtettem, egy ideje eltűnt szegény :(

Azaz én pénzt soha nem adok, inkább én elköltöm neki, ha valóban kajára kell. Ha nem kell, akkor pénz sincs

Never give up!

(#62667) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Még mindig eladó a két telefon:
1. Független angol menüs Nokia 6630 töltövel, fülessel, adatkábellel, 512mb-os memkarival. 4k.
2. Vodás Huawei Ascend G300. 13k.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#62668) Zola007 válasza Bull Boss (#62663) üzenetére


Zola007
veterán

én itt lakom a Doberdónál 1,5 éve, de még nem láttam :(

#62666) Laza... : +1, ugyanezt vallom én is. Ha a belvárosban járok, akkor szoktam venni péksütemény,t mert szinte biztosan belefutok valakibe.
Volt egy öreg, aki a buszvég felé szokott mászkálni, nem kéreget, csak a kukákat nézi át kaja után, őt se látom mostanság.

Azt a srácot viszont nem csipálom, aki a Tesconál kéreget. Most már lazára veszi, oda se megy a kocsikhoz, beült a fotocellás ajtóhoz és onnan kéreget az előtte elmenőktől.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62669) zolikaDB válasza Laza... (#62666) üzenetére


zolikaDB
veterán

Egyszer a Lidl-ben vasaroltunk, es ott teblabolt egy eleg lerobbant hajlektalan. Na, a menyasszonyom mondja, h visszamegy, vesz egy kenyeret meg egy rud parizert neki. Jelzem, nem kert. Kivittuk, odaadtuk, fejjel biccentve megkoszonte, nem tudom, miert nem beszelt.
Aztan mondja a parom, h vmelyik este olyan reszeg volt a Szent Annan, h mentot hivtak hozza...

Zola007: az a "drágajóuramálgyamegmágát-csakpárforintottessimánadni" szolibarna kiskollega??

[ Szerkesztve ]

(#62670) XmoD


XmoD
aktív tag

Szabaditsatok meg tole :R [link]

(#62671) Bull Boss válasza copass (#62665) üzenetére


Bull Boss
senior tag

2012 Ota szabalysertes rendornek kötelessege intezkedni. Keresd ki google a baratod..

(#62672) Zola007 válasza zolikaDB (#62669) üzenetére


Zola007
veterán

Az :K
Izé, ő.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62673) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62674) diablo1984


diablo1984
veterán

Vegyetek SonyEricsson telefonokat:
SonyEricsson C510-es, független - 6000Ft
Sonyericsson Xperia X8, vodás - 7500Ft

(#62675) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#62673) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Bocsánat nem volt jó a link... :B

Eladó!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62676) stb123


stb123
tag

Sziasztok!
Keresek lga 775-ös alaplapot!
Elvárások:
p4 támogatás, 4 memóriahely, pci-e foglalat, működőképesség, alacsony ár!
Cserébe fel tudok ajánlani, pénzt, 2GB kingmax 1333 MHz -es ddr3 memóriát, Sony mdr zx 300 -as bontatlan fejhallgatót, értékegyeztetéssel! Ajánlatokat privátban várok!

(#62677) diablo1984


diablo1984
veterán

érdekelne infó az apolló moziról, minőségre milyen a cinemához képest? mert árra sokkal jobb mint a cinemacity, és annak a minőségével nem nagyon voltam legutóbb sem megelégedve, szűk üléssorok, a kép a szélek felé életlen is volt, a hang sem az igazi.....
az apollóban még nem voltam, nem is tudtam, hogy még működik-e, azt látom, hogy mélygarázs van alatta, a piac utcán hogy működik a parkolás, éjjel-nappal fizetős?

(#62678) Zola007 válasza diablo1984 (#62677) üzenetére


Zola007
veterán

Apolló nagyteremben kényelmesebb, nagyobbak a székek és a lábtér
Hang az kevésbé surround, inkább egy erős sztereó
Kép fakóbb, kissé csíkos a vászon a , messziről vetítenek, ezért a kontraszt gyengébb mint a CC-ben.
Ez mind a nagyteremre vonatkozik, a többiben még nem voltam
Ha főleg sötét helyszíneken vagy többnyire éjszaka játszódó filmet akarsz nézni, akkor CC

Múlt héten voltunk, Barátok közt, akarom mondani Csillagok közöttet :) nézni, annyit megért.
Előtte 2 héttel a Haragot néztük a CC_ben, talán 9-es terem, azt hittem a lábam leesik a végére, olyan szűk sz.r az egész, pedig átlag méret vagyok

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62679) diablo1984 válasza Zola007 (#62678) üzenetére


diablo1984
veterán

most nézam az apolló oldalát, dec 3 után csak egy filmet vetítenek, dec 16 után meg semmit! ez itt a vég????

(#62680) Zola007 válasza diablo1984 (#62679) üzenetére


Zola007
veterán

:U
ne menj tőzsdeügynöknek ilyen prediktív tehetséggel ;]
egyszerűen csak még nem tudják a pontos műsort

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62681) diablo1984 válasza Zola007 (#62680) üzenetére


diablo1984
veterán

dec3 után sem? az a jövő hét és még nincs meg, hogy mit vetítenek? akkor hogy tervezzek jövő hétre? amúgy honnan lehet tudni, hogy a nagyteremben van-e valami vetítve?

(#62682) diablo1984 válasza diablo1984 (#62674) üzenetére


diablo1984
veterán

hupsz, a 7500 az 9500 lenne, igaz alkuképes.... :B

[ Szerkesztve ]

(#62683) Zola007 válasza diablo1984 (#62681) üzenetére


Zola007
veterán

náluk csütörtöktől szerdáig tart a hét.
dec 3.-ig meg van a teljes műsor.
addig kiírt műsort elküldtem mailben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62684) copass válasza Bull Boss (#62671) üzenetére


copass
veterán

bűncselekmény, bűncselekmény.most meg már szabálysértés?!:D
a rendőr figyelmezteti első körben hogy hagyja abba, ha nem akkor megbünteti vagy letojja és ráhagyja a közteresre hogy küzdjön ő vele. ennyi.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62685) diablo1984 válasza Zola007 (#62683) üzenetére


diablo1984
veterán

:R
N a nagyterem, az S az valamelyik kisebb?

(#62686) Zola007 válasza diablo1984 (#62685) üzenetére


Zola007
veterán

N: nagyterem
S: Soós-imre
DA: Deésy alfréd-terem
3DOV - 2DOV: eredeit nyelvű 3D/2D magyar felirat nélkül (original version screening)
2DF - 2D feliratos

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62687) ati012 válasza ati012 (#62025) üzenetére


ati012
senior tag

Dell Latitude e5400 notebookjaim érkeztek!
14.1" kijelző
T7250
2gb DDR2
160GB SATA
1 óra akku
Garancia 5 hónap!
45.000 Ft / db

(#62688) diablo1984 válasza Zola007 (#62686) üzenetére


diablo1984
veterán

:R

zsírkirály! a környékén hétvégén lehet ingyér parkolni, vagy minden lehetőség fizetős?

(#62689) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Indesit gáztűzhely esetén tudja valaki hol/hogy kell beállítani a sütőégő lángját?

Nemrég vettük és folyton lekapja a süti, kenyér, pogi, stb alját.
Cserép benne, a sütőlap nem ér a hátfalig, sütőpapír, stb végig játszottunk mindent.
Jól jönne valami instrukció, meg némi kép, még ha mórickarajz is.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62690) diablo1984 válasza Blabcsi (#62689) üzenetére


diablo1984
veterán

anyám sem tud még benne sütni 7 év után, a cserép majd elpattintja a zománcot, ennél is ez volt! az a baj vele, hogy a teteje még sületlen, az alja meg jó, mire a teteje is jó, addigra az alja megkemózik kissé......
én az alufóliát ajánlanám, a hőtükrös részét a rácsra hajtja, lényeg, hogy a tepsit alulról ne érje annyi hő és hogy meleg jusson fenntre is! gondolom nem hőlégkeveréses az sem?

(#62691) Csöves válasza diablo1984 (#62690) üzenetére


Csöves
senior tag

Villanysütővel ilyen gond nincs. :K

Aquila non captat muscas.

(#62692) Zola007 válasza Blabcsi (#62689) üzenetére


Zola007
veterán

hogy hogy nem lehet állítani a lángot tekerővel?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62693) 7Sony7 válasza Blabcsi (#62689) üzenetére


7Sony7
addikt

Valószínűleg már próbáltad, de nem lehet már fentebb tenni a rácsot?

-

(#62694) diablo1984 válasza Csöves (#62691) üzenetére


diablo1984
veterán

tudom, ezért van nekem villanysütő, anyámék meg sajnálják kidobni az övéket....

(#62695) #33253120 válasza diablo1984 (#62694) üzenetére


#33253120
törölt tag

Yep...
Sütni villany, főzni gáz... :)

(#62696) diablo1984 válasza #33253120 (#62695) üzenetére


diablo1984
veterán

pontosan! nincs is gond a villany hőkeverésessel, az asszony finomakat süt benne! :K

(#62697) izee


izee
senior tag

Volt nekem egy Steam Community :: Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer -em mellé volt írva, hogy még 2 óra és lejár. Ez megtörtént :O
Hogy működik ez? Nektek is ma este volt a határidő vagy aszerint csökken az idő, hogy mennyit vagyok bejelentkezve steambe?
Minden cuccom free. Van nekem most egy Left 4 Dead 2 , egy Metro 2033 és lett volna ez az Orchestra cucc, ami már nincs meg. Kellett volna vagy 20 gb hely, meg nem most szándékoztam játszani vele, elvesztettem.
Csak azt nem tudom, hogy a többi free is elavult lesz és bejelentkezek, hopp eltűnt? Vagy csak akkor számol vissza, ha be vagyok jelentkezve? Vagy el sem fog tűnni.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62698) Gercsa válasza izee (#62697) üzenetére


Gercsa
senior tag

Nekem is megvan ez a játék, beléptem direkt megnézni, de nálam nincs ilyesmi.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#62699) izee válasza Gercsa (#62698) üzenetére


izee
senior tag

vetted? vagy free volt?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62700) Nazara válasza izee (#62699) üzenetére


Nazara
őstag

Nem free weekend volt?

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.