Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62501) Laraxior válasza Sirandrish (#62500) üzenetére


Laraxior
titán

nagy kep.... telefonrol vagyok. Bocs.
Plusz meg egy teli doboz de azt külön küldöm neki.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62502) Sirandrish válasza Laraxior (#62501) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS ez 30K?
Pályát tévesztettem... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62503) Shokkolo válasza xigris (#62477) üzenetére


Shokkolo
addikt

4e ft -ért tezsek vele egy próbát, vezsett már több is mohácsnál :DDD
de ha bejön és működik... :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62504) Scoobyka válasza z0d1AK (#62476) üzenetére


Scoobyka
addikt

255e ez most a black friday miatt vagy keszlet kisopres? Szemyes vetelnel is ennyi az ara vagy csak online?

(#62505) sto1911 válasza Laraxior (#62501) üzenetére


sto1911
veterán

Es ezt hol lehet/lehetett venni? Sose lattam ilyet.

(#62506) z0d1AK válasza Scoobyka (#62504) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerdán azt olvastam, hogy "csütörtökön elkezdik a Black Friday-t". Azaz gondolom tegnap és ma is érvényes az ár. A weben tegnap reggel 255 volt, illetve bent az üzletben is volt kirakva és ott is 255 volt írva. Így gondolom ha most rendeled, vagy bemész is annyi lesz, ha van még.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62507) xigris válasza Shokkolo (#62503) üzenetére


xigris
őstag

Én is gondoltam rá s,még mindig vissza lehet vonni(a paypallal az utalást) ha valami nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#62508) Shokkolo válasza xigris (#62507) üzenetére


Shokkolo
addikt

Pontosan...
4380 ft paypallel... annyit megkockáztatok :DDD
(meg nagy hiortelenjében még 2 kollégám is :D )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62509) xigris válasza Shokkolo (#62508) üzenetére


xigris
őstag

Most ütöttem le1-t

(#62510) Scoobyka válasza z0d1AK (#62506) üzenetére


Scoobyka
addikt

Csak most szabin vagyok es nem mediamarkt kozelben. Hmm 255ert elgondolkodok egy airen.

(#62511) dvdbackuper válasza xigris (#62477) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Eléggé lehúzás szaga van... Feedbacket írjatok majd, ha esetleg megjön...

(#62512) xigris válasza dvdbackuper (#62511) üzenetére


xigris
őstag

Mindenképp :K

(#62513) z0d1AK válasza Scoobyka (#62510) üzenetére


z0d1AK
veterán

MOD: Ma már felárazták 259199-re. De az, hogy ezt látom, arra utal, hogy működik a webshop, azaz megrendelhető. Azaz kb. annyi, mint az ED, csak elérhetőbb, nyugalmasabb.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62514) sto1911


sto1911
veterán

LTE antenna, 5m kabel es SMA vagy TS9-es csatlakozot keresek jo aron.

(#62515) dvdbackuper válasza z0d1AK (#62513) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Ebből az árból 100e csak az alma logó... Nem bántásképp, tényleg komolyan érdekel, hogy ha ilyenekre van ppénz, akko mé rí mindenki??

(#62516) anonymus89 válasza Sirandrish (#62455) üzenetére


anonymus89
addikt

s5 mini 87900,-

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#62517) z0d1AK válasza dvdbackuper (#62515) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor elmondom, hogy mennyire éri meg az a +100-at az alma logó.

Korábban volt egy Samsung Series 9 ultrabookom. Bár imádtam, kb. fél év után elkezdte megadni magát az SSD meghajtó. Akkor váltottam MacBook Airre. A két készülék hasonló árú volt.

A Macbook Airt most augusztusban adtam el 9 hónaposan, mert jött a ThinkPad Yoga. Úgy voltam vele, hogy bár hibátlanul üzemelt, ha a gari lejárta után bármi elromlik, akkor mocskos drága a javítás. A Yoga meg üzleti, 400 ezres, 3 év helyszíni garival. Na ekkor hoztam rossz döntést. A Yoga öt nap alatt három hibát produkált, egy hónappal később tudott kijönni a szerviz megjavítani kettőt az említett hibából. A harmadik mellé két hónap alatt betársult másik három hiba is. Múlt héten írtam a Lenovónak és a szerviznek. Előbbi inkább azt mondta, hogy cseréli.
Most egy Yoga 3 Prót várok helyette, ami szintén 400K értékű, drágább, mint az itt emlegetett Air. Csak remélem, hogy annak a szintjét hozza.

Én 310-ért vettem újonnan, áfásan iStyle-ból egy éve a Macbookot, de bánom, hogy túladtam rajta. 7/13 óra üzemideje volt, annak függvényében, hogy használtam-e a wifi-t,gond nem is volt vele.

Nekem így simán megéri azt a 100 ezret az alma logó.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62518) mghltm válasza z0d1AK (#62517) üzenetére


mghltm
addikt

en nem ertem miert fukarkodnak a garival, ha lenne ra 2 ev ( ne adj isten 3 ), tuti almat vennek, de olcsobban kaptam 13-as latitude-ot 5 ev nbd garral...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62519) anonymus89 válasza anonymus89 (#62516) üzenetére


anonymus89
addikt

s4 mini 55900,-

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#62520) Sirandrish válasza anonymus89 (#62516) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor még jobb :K

Kár hogy esély sincs rá hogy weben megvegyem :(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62521) z0d1AK válasza mghltm (#62518) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért fukarkodnak, mert így vagy javításból folyik be több pénz 1 év után, vagy aki 3 év garit akar, az fizet 77K-t még pluszba Apple Care-re. Buzizás, ezt aláírom és utálom is. Ezen kívül egyetlen egy bajom volt a géppel, a gyenge kijelző. Minden más tekintetben nem nagyon volt más gép ami jobb az én igényeimnek.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62522) Scoobyka válasza z0d1AK (#62517) üzenetére


Scoobyka
addikt

Elso macem lenne. A 300as ar nekem mar sok a 260 is kuszobb,egyedul ami visszafog,hogy windowson szocializalodtam. Plussz sok olyan progit hasznalok ami macen nincs. Karacsonyra viszont lehet beruhazok ra.

Pedig pont a kijelzo amire azt mondtak eleg jo.

[ Szerkesztve ]

(#62523) Salex1


Salex1
senior tag

Egy sima VGA kábele nincs valakinek?

(#62524) z0d1AK válasza Scoobyka (#62522) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Retinás gépek kijelzője tényleg jó. Az Air viszont sem felbontásban (1440×900/13") nem nevezhető ma már kiemelkedőnek, sem az alkalmazott TN panelben. Felülről nézve ok, még oldalról is elfogadható, bár nem tökéletes, alulról meg a megszokott fos. Ez mondjuk nem mindig gáz, csak akkor ha pont abból a szögből akarnád nézni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62525) wwhy válasza z0d1AK (#62517) üzenetére


wwhy
veterán

Milyen címre lehet írni a Lenovónak :F ThinkCentre-hez kellene recovery pendrive - tavasszal Londonban azt mondta az ottani csávó, hogy utólag simán rendelhető bárhol, mert 3 év világgaris a gép. Ehhez képest itthon még az emilemre sem válaszoltak :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#62526) Zola007 válasza z0d1AK (#62517) üzenetére


Zola007
veterán

vegyél business class HP-t
3 év alatt 1x volt ugyan gondom vele, de gariban cserélték az alkatrészt. Bevittem, 1 óra múlva hoztam el.
2 évesen bevittem, ingyen kitakarították, újrapasztázták
van debrecenben szervizük, minor hibáért nem kell hetekre nélkülözni a gépet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62527) Zola007 válasza dvdbackuper (#62511) üzenetére


Zola007
veterán

49 értékeléses eladó, klasszikus profilfelpörgetés.
elárulom, hogy ebből termék nem lesz, csak áll a pénzetek benne majd 30-40 napig, mire visszakérheted

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62528) Sirandrish válasza Zola007 (#62527) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mijaza profilfelpörgetés? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62529) z0d1AK válasza Zola007 (#62526) üzenetére


z0d1AK
veterán

A HP-ra azt hallottam, hogy tényleg jók, cserébe viszont mocskosan drágák is.
Nekem minél vékonyabb, könnyebb gép kell (2 cm és 1,5 kg max.), használható kijelzővel, jó üzemidővel. Ennek meg nagyjából a Folio 1040 felel meg csak a HP kínálatában, ami fél millió felett kezdődik... Abból meg ugye veszek akkor most két Apple-t, ami nagyjából ugyan ott van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62530) xigris válasza Zola007 (#62527) üzenetére


xigris
őstag

Nagy felpörgetés nem lehet mert megy a negatív szerintem sorba de egy próbát megér nagy veszteni való nincs

(#62531) dvdbackuper válasza z0d1AK (#62517) üzenetére


dvdbackuper
őstag

jóvan de gondolom az SSD nem amiatt halt meg, mert egy samsungban volt :U
Levonó :) meg...hát vicc :))
DELL nem jó?

(#62532) XtremLor válasza Laza... (#62489) üzenetére


XtremLor
őstag

MIvel regota arulod, mennyit engedsz a felebol? ;] :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62533) Shokkolo válasza xigris (#62530) üzenetére


Shokkolo
addikt

kemény 4e ft -ot tezsek kockára, azt hiszem ez vállalható rizikó főleg h. vissza is kérhetem a pénzem ha baj lenne.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62534) Laza... válasza XtremLor (#62532) üzenetére


Laza...
addikt

Jó kérdés, de ez a poén volt már :DDD

Never give up!

(#62535) mackosajt


mackosajt
addikt

tetőléc és sínvas eladó

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#62536) Scoobyka válasza z0d1AK (#62529) üzenetére


Scoobyka
addikt

255ert erdemes akkor megvenni vagy nem ma mar? Nem ertek hozza es ezt vallalom.

(#62537) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó DDR2 memória.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62538) Tomaaasz válasza z0d1AK (#62529) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Beszéltünk már erről.
Az én céges HP-m (EliteBook 8440P) iszonyat gép.
Nem egy pehely, és intimbetét vékony, viszont cserébe atom masszív, és bárhol megállja a helyét.

Oda mentem, ahol vagyok!

(#62539) sto1911


sto1911
veterán

Dell NB Inspiron 3542 a kijelzo jobb also sarkaban elmegy a vilagitas, elsotetul. Mi baja lehet?
1

(#62540) mghltm válasza sto1911 (#62539) üzenetére


mghltm
addikt

ne forgasd magad rajta: uj gep > garos gep > kicserelik es nem kerdezoskodnek

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62541) werszomjas


werszomjas
őstag

Fuvar!

November 22. szombat késő délután estefelé - Budapest - Hajdúdorog

November 24. hétfő, délelőtt - Hajdúdorog - Budapest

Fuvart vállalok, csomag és személy is.

Vasárnap 23-án ha van rá igény, be tudok menni Debrecenbe csomagokért, de ennek költségét neked kell állnod. Ha több csomag is összejön, az összeg természetesen szétoszlik.

üdv

(#62542) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Vasarnap megyek fel bpre ha valakinek kell csomag futar megoldható.

(#62543) GIJoe


GIJoe
addikt

Van valakinek tapasztalata LLumar épület ablakfóliával?
(mindenhol csak a marketinget találom...)

(#62544) pohár


pohár
félisten

csak nekem halt be a FB, vagy másnak is takony? be se tölt az oldal, egy ideig próbálja betölteni a böngésző, aztán feladja

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62545) werszomjas válasza GIJoe (#62543) üzenetére


werszomjas
őstag

Nekem 3 autón van LLumar fólia, több éve, tökéletes, gondolom az épület is ugyan ez lehet. Bár nem is tudom, hogy miben lehetne rossz :F

üdv

(#62546) GIJoe válasza werszomjas (#62545) üzenetére


GIJoe
addikt

Engem az energia takarékosság miatt érdekelne...

(#62547) mghltm válasza pohár (#62544) üzenetére


mghltm
addikt

nalam mukodik ( upc kabel csapokert )

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62548) werszomjas válasza GIJoe (#62546) üzenetére


werszomjas
őstag

Ja értem, ebben nem tudok nyilatkozni, télen nem szoktam hőkamerázni az autót :DDD

üdv

(#62549) izee válasza GIJoe (#62546) üzenetére


izee
senior tag

Rengeteg llumar fólia van, pl. R50SRHPR itt

Napenergia
-áteresztés 37%
-visszaverés 27%
-elnyelés 36%

Látható fény
-áteresztés 47%
-visszaverés 27%

UV áteresztés <1%

Teljes napenergia visszaverés 54%

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62550) pohár válasza mghltm (#62547) üzenetére


pohár
félisten

már nekem is... csak újraindítottam a gépet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.