Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63751) jim bcs válasza mezis (#63750) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"Minél korcsabb, annál okosabb."

Ez még viccnek is rossz volt ! ! ! :(((

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#63752) mezis válasza jim bcs (#63751) üzenetére


mezis
nagyúr

Keverék kutyára gondoltam és nem a WikiSzótárbeli 4. jelentésre.

mezis

(#63753) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Nem régen írt valaki hogy öltönyt akar venni. Az illető keressen már meg privátban ha lehet.
Köszönöm!

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#63754) hcs57 válasza HUTCHDB (#63744) üzenetére


hcs57
őstag

A tibeti terier és a puli állítólag rokonok... de nem is ezért írok. Panelban egy kutya belebetegszik, ha nincs otthon a szeretett gazdi, ezért írtam a felhúzós kutyát.
Egy kutyát bezárni 8 órára, míg a gazdi dolgozik... hallani kellene hogy nyüszít a gazda után.
Volt pulim, kertes házban, tudom mit jelent kutyát tartani.

Így talán érted, miért írtam a felhúzóst, elemest.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#63755) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Hirdetéseim.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#63756) diablo1984


diablo1984
veterán

Vegyetek SonyEricsson telefont:
Sonyericsson Xperia X8, vodás, androidos - 9000Ft

(#63758) Zola007 válasza hcs57 (#63754) üzenetére


Zola007
veterán

tibeti spánielről volt szó, nem terrierről

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63759) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Asszonykámnak keresnék valami normális telcsit, függetlent, vagy 20-ast. Max 10K-ig!!!

Mit ajánlanátok?
Jelenleg egy S5230-as van.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#63760) ati012 válasza Blabcsi (#63759) üzenetére


ati012
senior tag

Defy? Pont 10k :)

(#63761) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok Van esetleg valakinek elfekvőben egy ilyen vezetéke?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#63762) sNORh


sNORh
addikt

Elektromos futópad nem érdekel vkit olcsón? 40e újszerű

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#63763) diablo1984 válasza dewil666 (#63761) üzenetére


diablo1984
veterán

ez valami sata táp hosszabító?

[ Szerkesztve ]

(#63764) dewil666 válasza diablo1984 (#63763) üzenetére


dewil666
őstag

Igen :K

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#63765) kungzi


kungzi
veterán

Üdv

Valaki köttetett mostanában Digi-s netet családi házas környezetben? Optikaira gondolok, nem koax-ra. A megrendeléstől számítva hány napra rá jöttek kötni?

(#63766) br.rak válasza Blabcsi (#63759) üzenetére


br.rak
őstag

Most hirdetnek egy Blade 1-et itt Db-ben 4000-ért, állapota sacra eléggé leharcolt, de ha főzött rom van rajta akkor esélyes hogy független
Én tavasszal vettem egyet "elfekvő" telefonnak, egyedül a villanó az ami hiányzik róla, normál használatra még ma is jó szerintem, ha nem tudsz sok pénzt kiadni.

(#63767) Borosz válasza Blabcsi (#63759) üzenetére


Borosz
senior tag

Alcatel OT995. Nagy is (olvasható, jó az érintője), fehér is van belőle és jó a sebessége. 8-ért láttam, de nem nagyon postázza a gazdája. :U Nálam is van egy, de annak a kamerája nem 100-as.

(#63768) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

"S"-es méretű piros leggingset hol lehet venni?

Lányomnak kell tornázni.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#63769) HUTCHDB válasza hcs57 (#63754) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kertes házban lakunk, ettől függetlenül valami olyan "típust" keresek - jelenleg - ami bent a lakásban is elvan.

1991-ben mikor még panelban kezdtük a feleségemmel a közös életünket, már akkor volt kutyánk, ráadásul egy német juhász.
Nagyon sokat törődtünk, játszottunk vele, gondoskodtunk róla, szinte körülötte forgott az életünk.
Sajnos ez kutyusunk hamar elpusztul.

Aztán mikor 2000-ben építkeztünk először, akkor az akkori kertes házunkba egy tacskó került.
Kint olyan károkat okozott, hogy kénytelenek voltunk egy kisebb kennelbe zárni.
Az sem megoldás igazából, ezzel én is tisztába vagyok, de vagy kert, vagy kutya.

2 éve ismét építkeztünk, éppen folyamatban van a kert kiépítése, viszont a gyerekeim felnövőben vannak, és szeretném, ha nekik is lenne egy kutyusuk ami valamilyen szinten felelősséggel járó gondoskodást, feladatot szabna nekik, ráadásul sok sok örömöt is okozna.

Az egész "projekt" gondolkodási fázisban van, ötleteléssel, agyalással, jó megoldás kereséssel.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#63770) diablo1984 válasza HUTCHDB (#63769) üzenetére


diablo1984
veterán

staffordshire terierr kutyát ajánlanám, nagyon emberszerető, energiabomba, ennek örömére amit elér, azt szétszedi! de cserébe nem ugat.....
szép kutya, nekünk is volt, de egy éves sem volt, mikor meguntam, mert megkötöttük, hogy kárt hátha úgy nem tud tenni, erre szétkapta a gyümölcsfát, amit elért.....

sokan mondják, hogy okos kutya, lehet, miközben éppen szétszed valamit a matek tételkönyvet mondja fel magának éppen, de nekem nem ez a véleményem róla..... :U

most van egy tacskónk, az ugat, annyit sem eszik mint egy macska, aranyos, nem kártékony(néha meghágja a macskát), cukor kis kutyus, bár ha engedve lenne, már holdkrátereket fúrt volna a kertben...... :U

[ Szerkesztve ]

(#63771) inkubator


inkubator
tag

7 sebességes agyváltó szett 32.000 Ft

MTB Conti Spike Claw 120 szögges téli köpeny 14.000 FT/db

Halogén dinamós lámpák 1500 Ft/db

Shimano look cipő szép állapotban eladó. 41-42 méretű lábra. 8.000 Ft

Alpine Monaco CR-MO vázszett tehát váz + villa!
Trekingnek, fixinek, ss-nek ha nem akarsz nagypapa nehéz acélparipájával tekerni.
Nyeregvázcső hossz: 55 cm
Felsőcső hossz: 60 cm
Ár: 8000 Ft

TranzX országúti kos kormány 42cm széles Ár: 4.000 Ft

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#63772) zolikaDB válasza diablo1984 (#63770) üzenetére


zolikaDB
veterán

Talán mert a tacskó is ösztönlény, és a világ egyik legjobb kotorékebe, VADÁSZKUTYA.
Bár azt nem értem, h hogyan "nem engeded" neki, h ne ásson. Ezeknek a kutyáknak a kaparászás az élete.

(#63773) diablo1984 válasza zolikaDB (#63772) üzenetére


diablo1984
veterán

egyszerű, azt mondom neki, hogy nem szabad és akkor 2 hétre depressziós lesz és nem lesz kedve ásni sem! :DDD
viccet félretéve, egy 5 méteres láncon van egy fa alatt és ott nincs kedve áskálódni meg beton kemény is a föld. ha el van engedve, akkor vígan mindent összehugyoz és elkezdi a kínába szökés munkálatait a veteményesben.... :U

(#63774) ProdyG


ProdyG
senior tag

Néhány órára kölcsön tudna valaki adni egy ütve fúrót?
6 lyukat kellene befúrnom egy téglafalba.
természetesen értemegyek, visszaviszem stb... köszi :R

(#63775) hcs57 válasza HUTCHDB (#63769) üzenetére


hcs57
őstag

Remélem nem szándékozod láncra kötni.. mint írtam, pulim volt, nagyon okos kutya, nem eszik sokat, inkább a szukát javaslom, az nem olyan önfejű.. a szőrével foglalkozni kell, időnként szét kell húzni. Következetesen nevelve hamar tanul, nagyon játékos és ragaszkodó. [link]

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#63776) hcs57 válasza ProdyG (#63774) üzenetére


hcs57
őstag

Merre laksz?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#63777) pohár


pohár
félisten

inkább legyen 3 kiscicátok, a kutyák nem tudnak ilyet :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63778) PofaJenö válasza pohár (#63777) üzenetére


PofaJenö
senior tag

:DD :K

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#63779) ngabor2 válasza Blabcsi (#63768) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Decathlon, Hervis, vagy hasonló boltokban érdemes szétnézni.

(#63780) rayoliviero


rayoliviero
veterán

LG 32LK330 LCD tv eladó (új állapotú, alig volt használva): 47000 Ft

(#63781) csapee


csapee
senior tag

Pandarambo:

a zsindexen lőttem

Csapee

(#63782) mghltm


mghltm
addikt

2 x 2gb 800mhz ddr2 kingmax ram ( asztali ) tesztelesehez keresek segitseget alaplap formajaban sor / csoki elleneben

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#63783) 7Sony7 válasza diablo1984 (#63770) üzenetére


7Sony7
addikt

Sztafi? Kertbe? Volt szép kert, fű. Jött a stafi. Akkora gödröket ás, hogy eltűnik benne, mindent megrág, ami nem beton, vagy acél. Pl: barackfa, rózsa, autó sárvédőgumi, lerágja a buxust, a gyerekjátékokat, átmegy a drótkerítésen.
viszont Akármit csinálnak vele a gyerekeim, nem bántja, még csak rájuk sem mordul.

-

(#63784) HUTCHDB válasza hcs57 (#63775) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Dehogyis akarom megkötni...
Ez az, amit el kell kerülni minden képpen.
Ezért gondolkodom, hogy mi legyen, vagy hogy legyen-e egyáltalán....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#63785) Zola007


Zola007
veterán

Dr Szenczi Miklós - Tanuljunk Könnyen Gyorsan Angolul
c. könyvét keresném kölcsönbe egy rövid időre (nyomtatott formában)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63786) ati012 válasza HUTCHDB (#63784) üzenetére


ati012
senior tag

Sharpei.csaucsau apától, korcs (kotorékra hajazó) anyától most született 4 kicsi.

Ha gondolod, 1-2 elvihetsz.

okos, értelmes kutya mind a két szülő.

(#63787) #65675776 válasza Zola007 (#63785) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az ilyen könyveket nem tudom hogy lehet eladni. Beleolvasol a boltban, és már értelme sincs pénzt adni rá. Bár ha le van fóliázva...

(#63788) Zola007 válasza #65675776 (#63787) üzenetére


Zola007
veterán

ezt most a papírkötésre mondod vagy tartalomra?
tesómnak keresek valami egyszerű, kétnyelvű, arányos tartalmú (nyelvtan, szókészlet, gyakorlófeladat) könyvet Javaslatokat szívesen fogadok

Voltam az Alexandrában, elég f.s a felhozatal, van nyelvkönyvük egy rahedli, de vagy bugyuta vagy egynyelvű vagy olyan szinten megy bele a nyelvtanba (pl oxford könyvek), hogy egy kezdőnek elmegy egy életre a kedve tőle.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63789) _seth_ válasza Zola007 (#63788) üzenetére


_seth_
veterán

Duolingo?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#63790) #33253120 válasza Zola007 (#63788) üzenetére


#33253120
törölt tag

Duolingo nem játszik? Vagy azon a szinten már túl van?

(#63791) Bjørgersson válasza Zola007 (#63788) üzenetére


Bjørgersson
félisten

angolozz.hu?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#63792) #65675776 válasza Zola007 (#63788) üzenetére


#65675776
törölt tag

Gyorsan megtanulsz belőle angolul. Ami egyébként hülyeség, a nyelvtudáshoz mindenképpen idő kell.

(#63793) Zola007 válasza #33253120 (#63790) üzenetére


Zola007
veterán

Már néztem a Duolingot, de szerintem nagyon foghíjas a nyelvtana és a magyarázatok, illetve a példamondatok is sokszor életszerűtlenek.

daa-raa: most tegyük félre a címét, van valami építő jellegű hozzáfűznivalód is a témához?

(#63791) kovy29: hanyagolnám az ilyen oldalakat, mert nem látni át elejétől a végéig, hogy mit is ölel fel, angolozz.hu esetén pedig még fizetős is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63794) mackosajt válasza mghltm (#63782) üzenetére


mackosajt
addikt

Küldtem Privit. ;) (ahhoz van konfig tesztelni)

Valakinek nincs 775 lapja amiben E6850 vagy Q9400 elfut, és P31 vagy gyengébb/hasonló/jobb szintű chipset, és 5e HUF környéki, vagy alatta van az ára/vagy nem túl felette? Jah, DDR2 kell legyen.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#63795) diablo1984 válasza 7Sony7 (#63783) üzenetére


diablo1984
veterán

jah, ez volt, utána megkapta a láncot, de akkor meg a fákat tépdeste! az a kutya gyárilag hülye, de ugatni max macskát ha megugatott, nem egy veszett jószág!

(#63796) 7Sony7 válasza diablo1984 (#63795) üzenetére


7Sony7
addikt

Nincsenek felétek "kétes kinézetű egyének?" Ha meg van kötve, ez sem nagyon ugat, de ha nincs, beindul. Van, aki már kikerüli a kerítést előttünk. Úgy megy neki, hogy a drót már ki van nyomódva.

-

(#63797) mghltm válasza Laraxior (#63422) üzenetére


mghltm
addikt

keresel meg kuckot a motornak? aludhatna a honda-m mellett tavaszig

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#63798) Laraxior válasza mghltm (#63797) üzenetére


Laraxior
titán

:Y komolyan? Neha kihoznam, mert nem akarom kivenni az akkut, kethetente azert kicsit megjaratni. :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63799) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Az AKSD-nél van most bérfenyő akció? Néztem a honlapját ott legalábbis én nem találtam semmi erre utaló írást. Hátha más tájékozottabb.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#63800) ati012 válasza Laraxior (#63798) üzenetére


ati012
senior tag

Motorinótok kint van még a csillaggarázs alatt?

2 napja halogatom a fagyállóval töltést, de lassan már kellene hogy ne c0passam magam rommá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.