Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62901) Fagyi


Fagyi
aktív tag

[Legjobb Black Friday akciók]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#62902) Sirandrish


Sirandrish
legenda

EZ MIII?? :Y

Ezt az órát eddig 12K-ért akarták eladni? Még 1400 se igen ér :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62904) Shokkolo válasza Sirandrish (#62900) üzenetére


Shokkolo
addikt

egyedül az iphone 5s volt jó áron.
én a HTC-re fentem a fogam, de vicc h. majdnem ugyanannyi az S5 mint a régebbi one.
köszi de skip.

Még a trónok harca könyv lett volna érdekes karácsonyra barátnőmnek. de az is elfogyott :(

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62905) Sirandrish válasza Shokkolo (#62904) üzenetére


Sirandrish
legenda

Abból is csak a fehér(ezüst?). A fekete fele akkora leárazást kapott csak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62906) Shokkolo válasza Sirandrish (#62905) üzenetére


Shokkolo
addikt

vadásznék egy reális árú M7 -et vagy méginkább M8 -as One, de esélytelen, érdekes don azt nem akciózzák.
itt sajnos nem voltak akkora elírások mint a romáoknál. s4 1 lej... :D

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62907) Sirandrish válasza Shokkolo (#62906) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem az csak duma volt. Annyira nem lehet elnézni szerintem.
Én úgy gondolom hogy csak marketing fogás volt az egész.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62908) ViragL válasza Shokkolo (#62904) üzenetére


ViragL
tag

Trónok harca, emlékeztem, hogy valaki hirdetett itt egyet nem rég :)

(#62909) Shokkolo válasza ViragL (#62908) üzenetére


Shokkolo
addikt

igen, már fel is vettem vel a kapcsolatot, csak az a gondom, hogy neki cska 1 rész van meg,
a fa alá meg bepakolnám a teljes sorozatot ha sikerülne jóárasítva levadászni :U

@Sirandrish
nemtudom, állítólag iszonyatos minuszt termelt nekik.
ekkora bukót még marketingből sem vállal be egy cég sem...
lehet eladja beszer áron, vagy picit még talán alatta is 1-2 darabot, de amit olvastam az több termék volt elírásból. mire észrevették meg késő volt.

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62910) Sirandrish válasza Shokkolo (#62909) üzenetére


Sirandrish
legenda

Maga az bukó volt szerintem marketing. Biztos el volt írva a weboldalon, de szerintem max 1-2 bennfentesen kívül nem kapott senki abból az 1 lejes S4ből.

Hozzáteszem ez a személyes véleményem..nem tudom hogy volt, de én így gondolom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62911) Shokkolo válasza Sirandrish (#62910) üzenetére


Shokkolo
addikt

a cikk szerint nyeltek egyet, és aki annyira akciósat fogott ki megkapja.
mindenesetre kár, hogy nem tudtam kifogni amit szerettem volna :(

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62912) XmoD


XmoD
aktív tag

Holnap Nyiregy-Debrecen kozott ha valakinek el kell vinni valami motyot szoljatok. Kb 10 korul megyek at vonattal Csapokertig es onnan 1-2 kozott vissza

(#62913) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Black Friday van nálam is. Remélem nem fagy le a 'weblapom'. :D
Nokia Lumia 1020:
Fekete, T-mobile-os, 1éves. Minden tartozékával, dobozával.
Van rajta 1-2 szépséghiba..de a működését abszolút nem befolyásolja.
Ár: 35 ezer ft

[ Szerkesztve ]

(#62914) ViragL válasza Shokkolo (#62909) üzenetére


ViragL
tag

Király ajándék ötlet! :R És jól mutat egyben a teljes sorozat, nekem is megvolt. :D

(#62915) sto1911


sto1911
veterán

Mi ez a sok rendor az utakon? Tesconal is lattam egyet villogni, meg az Egyetem sugaruton is.

(#62916) ati012 válasza sto1911 (#62915) üzenetére


ati012
senior tag

Karácsonyi csomagosztás van.

Eladó MSI MEGABOOK
CPU: AMD Sempron 3600+ 2GHz
RAM: 2 x 1GB DDR2
HDD: 120GB (100/100)
ODD: DVD-RW
Egyéb: wifi

26.000 Ft

Lenovo Y50-70 (ÚJ!) ,prémium kategória [link]
-Intel Core i5 4200 Haswell processzor
-nVidia GTX860M videokártya !
-8 Gb DDR3-1600 Mhz RAM
-500 Gb winchester
-Ultra FullHD 15,6" LED kijelző
-HD webkamera
-minőségi JBL hangrendszer
-a/b/g/n WIFI
-USB3,SATA3
-BlueTooth ,LAN
-magnézium ház
-nVidia GeForce GTX 860M 4GB videokártya
-magyar billentyűzet ,vörös megvilágítás
-kártyaolvasó
-FullHD HDMI Port

215.000 Ft :Y :Y

(#62917) SocketA válasza ati012 (#62916) üzenetére


SocketA
aktív tag

ati012: Nagyon komoly kis gép, bár az UHD kijelző nekem már kicsit sok volt. Ez 3 év garral, számlával?! Ha igen, akkor ennyiért tényleg ajándék!

ELADÓ
Megkímélt Asus Eee PC 1011PX-BLK05U netbook - 2 Gb RAM, 320GB HDD, WebCam, jó akku, 1 kg súly!

Ár: 44 900 Ft

TOVÁBBI ELADÓ GÉPEIM ITT

Illetve mára is jön rengeteg jó gép: T61, T400, T410 (SSD-vel!), E6400, 8530p, E6420, stb stb Igyekszem minél előbb feltölteni őket, addigis privátban lehet érdeklődni! ;)

(#62918) Nazara válasza ViragL (#62908) üzenetére


Nazara
őstag

Köszönöm a reklámot! :)) :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#62919) ati012 válasza SocketA (#62917) üzenetére


ati012
senior tag

Csak 1 év garancia van rá.
Számla pedig plusz pénz.

De szerintem még így is ajándék ennyiért :)

(#62920) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Rengeteg meséskönyvem, gyerekenciklopédiám, állatlexikonom, Barangolás könyvsorozatom van, BOLTI ÁLLAPOTBAN! Karácsonyi ajándéknak tökéletes. Valaki? :)

Privátban keress!

(#62921) mackosajt válasza mackosajt (#62804) üzenetére


mackosajt
addikt

Még mindig aktuális.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#62922) izee válasza Zola007 (#62898) üzenetére


izee
senior tag

Az amcsi black friday akkor jönne el, ha egész EU-ba akár 2 nap alatt eljutna pl egy emag-termék.
(Amcsik vannak 250-300millióan, EU-ban (és kívűl...) sztem 500millióan, de úgy gondolom kisebb vásárlóerővel. Elvégre amcsi energiafogyasztás is kb 4x-ese a többi országokénak, amennyire én tudom)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62923) Sirandrish válasza Hypernem (#62920) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mennyibe kerülnek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62924) Laraxior válasza Sirandrish (#62923) üzenetére


Laraxior
titán

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62925) ViragL válasza Hypernem (#62920) üzenetére


ViragL
tag

Egy lista jó lenne.

(#62926) Sirandrish válasza Laraxior (#62924) üzenetére


Sirandrish
legenda

:Y
Nem semmi gyűjtemény.
Mennyibe van eddig?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62927) Laraxior válasza Sirandrish (#62926) üzenetére


Laraxior
titán

A budapesti British Store-ból olyan 90k környékén vásároltam eddig, amiket egyesével szedegettem össze gyűjtőktől, weboldalakról,az is olyan 50k körül lehet, tekintve most már amik nincsenek meg azoknemigen vannak 5ezer alatt, még üresen sem :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62928) ati012


ati012
senior tag

win7-ben hol lehet megnézni az utolsó kikapcsolás időpontját?
Az se baj ha angolul mondjátok :)

(#62929) Sirandrish válasza Laraxior (#62927) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval cirka 130-150Kban van neked az a fenti kép? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62930) Laraxior válasza Sirandrish (#62929) üzenetére


Laraxior
titán

:D
Nem számoltam, de biztosan 6 számjegyű :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62931) Sirandrish válasza Laraxior (#62930) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor már csak egy címet kérnék ;] :C

Amúgy gratulálok...szép gyűjtemény :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62933) HWSW


HWSW
tag

Sziasztok!

Nincs valakinek ilyenje?

Tudnék érte adni kp-t, vagy AMD-s lefogatót!
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#62934) adi mester válasza ati012 (#62928) üzenetére


adi mester
tag

Everest / Aida -> oprendszer -> üzemidő

Az emag eléggé elcseszte ezt a Black Friday akcióját... Amcsiban ilyenkor a webshopok is ki szoktak ürülni, de az igazán nagy buli a bevásárló központokban van: Jaaa :DDD Ez a tuti :D

Na akciózzunk egyet, ha olcsón kell gépház, ezt csekkold:
-50% mindegyik gépházra, csak nektek!
szerk.: Ha nem írnék vissza, de éjfélig leadod a rendelést, az is számít! :R

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#62935) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Debrecenben hol lehet kapni viszonylag olcsòn női téli csizmàt?

-

(#62936) #33253120 válasza Blabcsi (#62872) üzenetére


#33253120
törölt tag

Pedig volt a DTV-n is, hogy a város nem rendelte meg a kerékpárutak takarítását. A Bartókon szoktam menni, a kórháznál másfél hét után takarították el az avart, amikor a reggeli nyálkától már balesetveszélyes lett...

(#62937) #33253120 válasza Sirandrish (#62910) üzenetére


#33253120
törölt tag

Azt mondják, pár éve erre kifejezetten rájátszanak, mert olcsóbb mint egy normális reklámkampány. Most is volt a 8 lejes HP szervertől az 1 lejes S4-ig minden... 8-10 termék árát "rontotta el a rendszer" de kiszállítják, és benyelik....

(#62938) #33253120 válasza adi mester (#62934) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem magamból indulok ki, de van pár ilyen helyen dolgozó biztonsági őr haverom...

Egy bevásárlóközpontban, multinál, minden vásárló potencionális bolti tolvaj. Itt vajon mi lehetett a szitu? Az örző-védők előre megmondták, hogy ma nem áll módunkban a bolti lopást figyelni, mert a rendbontókat kell helyretenni?

(#62939) #33253120


#33253120
törölt tag

Jut eszembe fejembe egy gondolat...
Cimbora nyert a Balaton szelettől egy Samsung Tab 7" valamit... Kellene neki valami jóárasított microsd bele... 16-32 giga vonalon gondolkozunk, az sem baj ha UHSI, de mindenképpen Class 10 kellene, és legalább pár hét garancia.... Ha a garancia intézése idő, azt megértjük. :)

(#62940) Borosz


Borosz
senior tag

Van egy kétmagvas VIA chipes 7"os 800x600 tabletem. Kislyányom :) rátáncolt a kanapén és elrepedt az üveg. A touch egyik fele érzékelt csak. Kicseréltem az érintőjét gyári újra, de csak nem akarja az igazságot. Ugyanúgy csak a fele érzékel. Akinek van kedve vele foglalkozni, szívesen átadom némi pénzmagért. Szóljatok, kinek mit ér meg és meglátjuk. Ő az. Csak ezüst.

(#62941) Sirandrish válasza Borosz (#62940) üzenetére


Sirandrish
legenda

OTG-s egérrel próbáltátok?
Csak mert ha azzal megy akkor többet érhet.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62942) izee válasza #33253120 (#62939) üzenetére


izee
senior tag

Van egy bontatlan 16GB [link] 3k
Hétfőn, lehetőleg dél körül/után kipróbálhatod.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62943) #33253120 válasza izee (#62942) üzenetére


#33253120
törölt tag

Gari?
Szerk.: Embernek még nem jött meg az ajándék tablet... Próbálni max én tudom, de az nem olyan...

[ Szerkesztve ]

(#62944) gps76


gps76
őstag

Ingyen elvihető sűrgősen egy akvárium:80 cm széles,50 cm magas,35 cm mély.

(#62945) adi mester válasza #33253120 (#62938) üzenetére


adi mester
tag

South Park 17. évad 7 - 8 - 9. rész... (kicsit elvont, de van valóság alapja)

Ilyenkor odaát nem nagyon számít, hogy szarka, nem szarka, a biztonsági is inkább mentősként tevékenykedik, meg egy olyan tömegből maximum kamera felvételek alapján lehet kiszűrni a tolvajokat... nem voltam még ilyenen, nem tudhatom, mi és hogyan zajlik ott ilyenkor, de az ottani black friday az tényleg hatalmas leárazásokat jelent, hatalmas felvevő piacnak, akiknek van pénz is a zsebükben.

MO-n ilyet nem tudna senki se megcsinálni, mert szeressük b@szni a forintot és épp így esünk el a profittól. Amit a BF hoz nekik, az kisebb haszon, de hirtelen megnövekvő felvevőpiacot is jelent. Arra utaznak ilyenkor a multik, hogy olyan terméket is rád sózzanak, amire nincs szükséged. Mint a csirkék, amikor megeteted őket. Ha 1-2 eszik, az nem vonzza a többieket a kajához, ha több eszik keveset, akkor a többi is odamegy, mert megjelenik bennük az inger. A BF arra játszik, hogy több csirkét akarnak sok kajával a boltba csalni, hogy jól megkopasszák őket. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#62946) izee válasza #33253120 (#62943) üzenetére


izee
senior tag

Hát kipróbálási! :DDD
Régen vettem 3at belőle.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62947) #33253120 válasza izee (#62946) üzenetére


#33253120
törölt tag

Akkor meg kell várni a tablet megérkezését, és a gazdájának a véleményét... :)

(#62948) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Tudom már sokan kérdezték, csak elfelejtettem...
Sim kártyát hol lehet/csinál valaki micro-ra átalakítani?

A.

(#62949) Laza... válasza AndrewBR (#62948) üzenetére


Laza...
addikt

Ha lelépsz hozzám, kivágom fél perc alatt

Never give up!

(#62950) AndrewBR válasza Laza... (#62949) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:R

A.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.