Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62851) #76385920 válasza Laza... (#62850) üzenetére


#76385920
törölt tag

Meggyőződésem volt, hogy a Senator Bár-ban. :DDD ;]

(#62852) GIJoe válasza Laza... (#62850) üzenetére


GIJoe
addikt

"4030 Debrecen, 2014.03.06"

(#62853) izee


izee
senior tag

Akinek elfér a 65" tv

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62854) Laza... válasza GIJoe (#62852) üzenetére


Laza...
addikt

Én gugliztam, nem akarok torkos lenni. Ehelyett Te is guglizhatnál ha már érdemben nem tudsz hozzátenni

Never give up!

(#62855) Zola007


Zola007
veterán

Kíváncsi vagyok az emagnál hogyan csapódik le a black friday, egyelőre úgy néz ki, kicsit több energiát és pénzt feccöltek a dologba, mint a edidzsitál :)
kéretik nem belekötni a cég nemzetközi volta miatt

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62856) atike válasza Zola007 (#62855) üzenetére


atike
nagyúr

Igen, csak annyi megjegyzés, hogy mindenütt ott virít piciben, hogy AKÁR 40-50-60% kedvezmény... :U Azaz kíváncsian várom, hogy lesz-e bármi hűdenagyonmegérimegvenni dolog. A gyanúm az, hogy nem lesz... :)

(#62857) wwhy válasza Zola007 (#62855) üzenetére


wwhy
veterán

Hátha a magyar üzletben is benéznek 1-2 árat :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#62858) Zola007 válasza wwhy (#62857) üzenetére


Zola007
veterán

ehhez kell a gerinc a vezetőség részéről.
Ezt itthon elintézték volna annyival egy webshopban, hogy "webáruház hiba, a rendelést töröltük"

#62856) atike: jó, hát majd utána kell kárörvendeni, nem előre ;]
Én nem akarok semmi extrát, talán veszek egy kerámiatalpas vasalót, ha lesz jó áron

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62859) copass válasza Zola007 (#62858) üzenetére


copass
veterán

shopdigital/digitalko elég korrekten járt el velel. igaz egy pántot vettem 2500, helyett kuponnal 200-ért. de simán ideadták, mondták hogy egy nulla mellé lett ütve. annyiért van kiírva, annyiért kell adni.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62860) Zola007 válasza copass (#62859) üzenetére


Zola007
veterán

:C az mondjuk tényleg nem nagy tétel, valóban sz..rágás lett volna a köbön, ha azt se nyelik le

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62861) _seth_


_seth_
veterán

Hibatlan allapotu tenisztaskat keresek, 2 uto es ket par cipo beleferjen + labdak es kiegeszitok.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#62862) mghltm válasza wwhy (#62857) üzenetére


mghltm
addikt

holnap emag es mall, jol tudom?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62863) wwhy válasza mghltm (#62862) üzenetére


wwhy
veterán

persze

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#62864) csapee válasza Zola007 (#62855) üzenetére


csapee
senior tag

Az edigital oldala meg akcio nelkul is nagyon lassan szedi ossze magat.

Csapee

(#62865) XtremLor


XtremLor
őstag

A kocsikon a kerek elott a kuszob, es a sarvedo talalkozasanal szokott lenni atlatszos matrica, ennek mi lenne a neve?
Keresem a neten, de nem talalok semmi ertelmeset, kavics felverodes ellen van az tuti, meg az is biztos hogy egy ido utan elkezd felvallni :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62866) Bull Boss válasza Laza... (#62854) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Guglin én is csak ezt találtam, azért kérdeztem hátha valaki tudja jobban. A Hozé-ban pl szokott lenni, de ma valamiért kitalálták, hogy nem kaphatóak a'lacarte ételek....

(#62867) lappy válasza XtremLor (#62865) üzenetére


lappy
őstag

fólia?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#62868) xigris


xigris
őstag

(#62869) XtremLor válasza lappy (#62867) üzenetére


XtremLor
őstag

Bingo! Matrica, levono vegig lottem, de rossz irany volt! :))
Thx! :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62870) pisti666


pisti666
tag

keresnék ddr2 ramot márka majdhogynem lényegtelen 800mhz legyen 2gb eddig semmi extra viszont ma délelőtti órákban legkésőbb 12.00 ig kellene.(árban megegyezünk)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#62871) lorcsi válasza pisti666 (#62870) üzenetére


lorcsi
veterán

(#62872) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

A.K.S.D. válasza:
" Tisztelt Czövek Béla, A kerékpárutak nem tartoznak bele a fenntartási területünkbe a lombhulladék eltávolítása kapcsán. Üdvözlettel: az AKSD Kft."

Kérdezném én, akkor kinek kell lepucolnia????
:Y

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62873) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Srácok, remélem nem veszitek nagy reklámnak, de összeszedtem nálunk egy cikkbe a Black Friday akciók javát amit eddig találtam. Később frissül a lista még!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62874) csapee válasza z0d1AK (#62873) üzenetére


csapee
senior tag

Kicsit rövid lett a link :U

Csapee

(#62875) z0d1AK válasza csapee (#62874) üzenetére


z0d1AK
veterán

B.sszus. Nem tudom, miért nem működik. :(
Itt a helyes link

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#62876) ViragL


ViragL
tag

Ezt szeretném megvenni, nincs valami ötletetek, hol találhatnék egyet? Alexandrában, Libriben nincs.

(#62877) Sirandrish válasza z0d1AK (#62875) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi szépen :R

Kérdés:
Samsung Galaxy Si (I9300) fehér okostelefon 99 900 Ft helyett 66 990 Ft (-32 910 Ft)
Ez most S3 akar lenni? Mert az i9300 az ugye az..de annak elég drága :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62878) copass válasza Blabcsi (#62872) üzenetére


copass
veterán

önkori rendeli meg. közmunkás vagy aksd.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62879) Sirandrish válasza ViragL (#62876) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esetleg itt?

Vagy itt?

Vaaagy itten?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62880) ViragL válasza Sirandrish (#62879) üzenetére


ViragL
tag

Kb annyi a szállítási költség, mint a könyv (vagy magazin , nem tudom mi is ez), ezt szeretném megspórolni (ha lehet).

(#62881) Sirandrish válasza ViragL (#62880) üzenetére


Sirandrish
legenda

Márpedig ha a helyi boltokban (gondolom libri és alexandra is van debrecenben) nincs, akkor ez marad.
Azt kétlem hogy egy 1000ft-s tételt ingyen postáznak majd amikor majdnem annyi lenne mint maga a vásárolt termék. De persze sok sikert. Én csak ezeket találtam. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62882) sto1911 válasza z0d1AK (#62875) üzenetére


sto1911
veterán

A vegen volt egy szokoz (%20) es azert nem ment, ha kitorolted jo volt. Koszi egyebkent!

(#62883) XtremLor


XtremLor
őstag

Most nezegetem az emag akciot, tudnak azert ezek is!! :DD
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#62884) Borosz


Borosz
senior tag

Tud hát valaki segíteni VHS-t digitalizálni jó minőségben a P&P-n kívül vagy sem? :F Fizetnének is érte. :U

(#62886) Dan-szan válasza XtremLor (#62883) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Marketing :DDD ,de legalább az emag oldalán pikk-pakk bent vagy nem úgy mint ediginél :(((

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#62887) Sirandrish


Sirandrish
legenda

emagnál természetesen az a teló kapta a leggyengébb engedményt amelyik érdekelt :C
Kösz fortuna :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62888) Salex1 válasza Sirandrish (#62887) üzenetére


Salex1
senior tag

Emag blackFriday-ról annyit, hogy este 10-kor kinéztem egy mikrosütőt 17990Ft-ért (8kor nyírtam ki a miénket :W ) Majd éjjel 1-kor ránéztem, hátha elindult, de semmi, csak, hogy majd "reggel találkozunk". 6:30-kor még mindig ugyan ez az üzenet fogadott, majd 7kor megörültem, hogy megy. De egy F5-után meglepődtem...hirtelen a 17990 átváltozott 23990-re. Minden mikró ára fentebb ment, min.2-3eFt-al!
Ez aztán az akció!

(#62889) copass válasza Salex1 (#62888) üzenetére


copass
veterán

ki van ez találva rendesen!:D
bluechip még ráadásul akkora idióta hogy kint hagyja a duplán árazottat is alatt a hasonlónál kint van a normál áron is!:D idióták.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62890) Sirandrish válasza Salex1 (#62888) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja..én is néztem hajnalba hogy "majd reggel találkozunk"..de tökmindegy mivel ami kellett volna azt szinte nem is árazták le 10%ért meg nem fogom elkapkodni a vásárlást..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62891) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Aktualis hirdetesem: [link]

(#62892) gps76 válasza Sirandrish (#62890) üzenetére


gps76
őstag

Azért a kínaiak is tudnak alkotni,a dx-en hajnal 3-tól lett volna móka,mivel hajnalban kellett jönni melózni felkeltem egy körül is,meg fél 3-kor és elfogyott státuszban volt a telefon amit kinéztem. Fél négykor már hirtelen volt belőle,100 $-al többért.
Amúgy érdemes lenne a magyar oldalakat lementegetni előtte is,utána is aztán kis levélkébe csomagolva elküldeni az illetékeseknek...Mert ez szerintem már a fogyasztóvédelemre is tartozik.

(#62893) Zola007 válasza Sirandrish (#62890) üzenetére


Zola007
veterán

Ránéztem az imént én is, a legjobb volt azt látni, hogy mi sz.rt képesek az emberek összevásárolni ha rá van téve egy akciós plecsni.

Én meg mit veszek itt 2014-ben black friday akcióban: 18 kilós kutyatááápot bazzeg :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62894) ati012 válasza Zola007 (#62893) üzenetére


ati012
senior tag

Mennyire olcsó az a táp? :))

(#62895) GIJoe


GIJoe
addikt

PC internetezésre, gyors pörgős gépek:
HP d230 mt (P4 2,66,768RAM/40GBHDD/32VGA) márkás táp,cooler master 6K
HP DC 7900 (Core2Duo E7300,160GBHDD,ram nincs benne,) 15K
Chieftec IARENA GPA-400S8 400W 5K
Chieftec Smart GPS-400A8 400W 6K
Chieftec Smart GPS-400A8 400W 7K (új)
Asrock G31M-S (775) int vga ddr2, gma 3100, IDE port 5K
MSI K9N4 Ultra-F 4,5K
Core 2 Duo E7500 7K
160 GB Samsung SATA 5K (100/100)
160 GB IDE WD 5K (100/100)
Új ASUS Radeon 6450 7K

[ Szerkesztve ]

(#62896) Sirandrish válasza Zola007 (#62893) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 7K-s tablet 3 perc alatt elfogyott. :DDD
Biztos valami brutál cucc lehet :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62897) GIJoe válasza Sirandrish (#62896) üzenetére


GIJoe
addikt

több volt az mint 3 perc, sokkal
3 perc a 40 rugós Acer laptop volt...

(#62898) Zola007 válasza Sirandrish (#62896) üzenetére


Zola007
veterán

vagy volt belőle mutatóban vagy 3db a raktárban
nem tudom, te hogy vagy vele, de engem most nem igazán fogott meg semmi ebben az akcióban.
Kiszórtak egy csomó beragadt cuccot, azért messze van még ez az amerikai black fridaytől
Egy vasalót akartam venni, de az egyetlen értelmes áron lévő is szép rózsaszín virágmintás változatban volt kitéve. Azért önérzetem meg nekem is van :D

#62894) ati012: elég drága :) de olcsóbb mint szokott lenni, elfogyni meg biztosan elfogy, egy 4 hónapos kaukázusi eszi, most van úgy 25 kiló körül

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62899) PLaci58 válasza Zola007 (#62893) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem vagy egyedül, én páraelszívót meg macskatálat vettem :DDD

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#62900) Sirandrish válasza GIJoe (#62897) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire végiggörgettem a telefonos kínálatot addigra az a tablet már elfogyott.
Persze lehet hogy 5 perc volt :B

Zola007 Engem S5 és S5mini érdekelt volna.
Az S5 minit nem is akciózták le, az S5 meg kapott minusz 12%ot...hát köszi.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.