Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62401) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,
Debrecenben van olyan mobilos üzlet ahol fel is teszik az ott vásárolt védőfóliát?

(#62402) HUTCHDB válasza hdanesz (#62401) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Plaza gsm

MAS:
SOS- ben (meg ma) kellene nekem egy pc-be valo usb wifi stick, lehetoleg antennas.
Proba erejeig kellene, magyarul kb 1 ora idointervallumra lenne ra szuksegem.
Elore koszonom!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62403) ati012


ati012
senior tag

Va köztetek burkoló, kőműves?

(#62404) pohár válasza hdanesz (#62401) üzenetére


pohár
félisten

ha még ott dolgoznék, ahol régen, én felraknám neked... :D
mire kellene amúgy?

kis közlekedéssel kapcsolatos kérdés: a Metro/Auchantól hogy a legegyszerűbb eljutni a Pláza környékére? eddig a 42-est találtam a legjobbnak, de lehet tudtok jobbat is

amúgy a 42-esnél nem csak elírás, hanem tényleg ráfordul a Kishatár utcára, a Metro fele, aztán visszafordul és tovább a Kishegyesi felé?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62405) Blabcsi válasza HUTCHDB (#62402) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Ment Pü.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62406) HUTCHDB válasza Blabcsi (#62405) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62407) bhonti válasza pohár (#62404) üzenetére


bhonti
tag

43-as! mobilról: http://dkv.newline.hu/OnTimeCity

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#62408) pohár válasza bhonti (#62407) üzenetére


pohár
félisten

ez fasza, köszi szépen! :R

jó ez az oldal is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62409) Laraxior


Laraxior
titán

Keresek ilyen Coca Cola alumínium palackot. 200ml-es. Nem baj ha bontott, az állapota a lényeg, hogy karc és horpadásmentes legyen, szavatossági ideje nem számít.
2 decis palackot beváltom 2 literes kólára, amennyiben megfelel nekem. A külső mintázat mindegy milyen, lehet ettől a képtől is eltérő.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62410) Sirandrish válasza Laraxior (#62409) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt is gyüjtöd? Mutass már pár képet a komplett gyűjteményről :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62411) bhonti válasza pohár (#62408) üzenetére


bhonti
tag

szívesen:) az útvonaltervező király, csak azért vannak benne érdekes dolgok, ha pl. az Auchanba menne vele az ember, akkor úgy is lehet, hogy Auchan Áruház, meg hogy Kishatár utca... magától nem jön rá, hogy mindkettőt kiadja:)

[ Szerkesztve ]

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#62412) pohár válasza bhonti (#62411) üzenetére


pohár
félisten

odafelé lesz fuvarom, csak onnan kell elvergődjek, de majdnem a szájában tesz le a busz, így pont jó :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#62413) Laraxior válasza Sirandrish (#62410) üzenetére


Laraxior
titán

Ezt nem gyűjtöm, de el tudom cserélni Monster dobozra ami nekem nincs meg :DDD :B
Már csak olyanok kellenek amik egy vagyonba vannak... Ma jött meg egy üres 5700ft-ot csengettem érte, és ez nem az első, lassan elfogy a pénzem :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62414) kungzi válasza Laraxior (#62413) üzenetére


kungzi
veterán

5700 egy, azaz 1db üres dobozért? :Y

(#62415) Zola007 válasza Laraxior (#62413) üzenetére


Zola007
veterán

:Y
pont annyiba kerül egy üveg 12 éves Chivas Regal
a különbség, hogy az tele van ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62416) Laraxior válasza kungzi (#62414) üzenetére


Laraxior
titán

:K 5710 pontosan. 710 volt a posta. De volt olyan is, hogy 2000ft-ért hirdettek 2 Monstert, írtam a srácnak, hogy utalok neki 5ezret, ha leszedi a hirdetést és elpostázza nekem. Azok kivételesen bontatlanok voltak. Ez itt volt a fórumon :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62417) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség. Benyaltam egy vírust, vagy mit (http://luu.lightquartrate.com/) és az istennek nem tudom letakarítani.
Próbáltam a neten talált leírások szerint, avast-al, stb. De nem sikerül.
Valaki adna valami használható tippet? :R

(#62418) Sirandrish válasza Laraxior (#62413) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy miiiii???
Bakker mostantól üres Monsteres dobozokkal fogok kereskedni :D

Hülye kérdés de CODos van már?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62419) Laraxior válasza Sirandrish (#62418) üzenetére


Laraxior
titán

Én csak a különböző fajtákat gyűjtöm,engem nem érdekel, hogy melyik milyen nemzetiségű. Csak a fajta számít. A CoD-osok meg csak zöld és pirosban jöttek ki, olyan meg kapható bármelyik ABCben :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62420) Sirandrish válasza Laraxior (#62419) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mik a legritkább és legértékesebb Monster dobozok?
Érdekelne a privát gyűjteményeden belül és kívül is. Szóval mi az ami neked megvan/megvannak és drágák és mi az amire még te is sajnálod a pénzt vagy csak szimplán beszerezhetetlen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62421) Laraxior válasza Sirandrish (#62420) üzenetére


Laraxior
titán

Van még olyan 8-10 darab ami nincsen meg. Abból van ami 2014-es, tehát ergo hamarosan meglesz, a többi meg már nem kapható kuriózum darabok, pl mint amit most mutattam az a piros Java Monster. Azokból összesen 14 darab van, nekem olyan 8 van meg, a többi már "aranyáron" elérhető csak, mert nem gyártják. Ez a piros is 2007-es gyártás.
Ez a teljes sorozat Javaból:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62422) Sirandrish válasza Laraxior (#62421) üzenetére


Sirandrish
legenda

De miért van ezekből egyáltalán ennyi féle? Direkt a gyűjtők miatt? Mi más értelme lenne kiadni 200féle energiaitalt? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62423) kungzi válasza Laraxior (#62421) üzenetére


kungzi
veterán

Ha betörök hozzád, akkor már meg is van mit lopok el :DDD
Megkérdezi a rendőr mit vittek el, erre te Monsteres dobozokat, az meg kiröhög. :D Én meg gazdag leszek ;]

(#62424) SOAD19


SOAD19
addikt

Tudom nem politizálunk, de azért mégis itt, ez a videó:

[link]

(#62425) Laraxior válasza Sirandrish (#62422) üzenetére


Laraxior
titán

Más az ízük :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#62426) Sirandrish válasza Laraxior (#62425) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó ezt vágom, de a többi energiaitalos cég nem csinál ilyet, Kiad 1-1 limitált szériát évente és annyi. De nem az hogy évente kiad 50új ízt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62427) SOAD19


SOAD19
addikt

És egy mókás videó részlet, nagyon laza a csávó :DDD :

[link]

Gondolom ki van szedve a méregfoguk...

(#62428) Sirandrish válasza SOAD19 (#62427) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én majd lefosom a bokám csak attól hogy nézem de mindegy :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62429) 7Sony7 válasza fenergie84 (#62417) üzenetére


7Sony7
addikt

Használható tippem az nincs, de én kipróbálnék még pár víruskeresőt. (Pl 360 internet security, stb.)
amúgy honnan tudod, hogy vírusod van? És hogy pont az amit linkeltél?

-

(#62430) SOAD19 válasza Sirandrish (#62428) üzenetére


SOAD19
addikt

Ez a showja, meg tisztára hajaz a Capoeirara. :DDD

[link]

(#62431) Sirandrish válasza SOAD19 (#62430) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt én is simán megcsinálnám..csak én ebben a ruhában :

:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62432) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Olcsón eladó cuccaim. Vigyétek, mert nyűg a nyakamon mind.

(#62433) pocokmaster válasza rayoliviero (#62432) üzenetére


pocokmaster
csendes tag

Ment pü. :)

(#62434) Zola007


Zola007
veterán

50db DVD tok
1k

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62435) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Merre kapni jó áron 5 méteres HDMI kábelt?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#62436) bob011


bob011
tag

Keresek fuvart Budapestre egy procit kellene vinni, már ki van fizetve csak le kellene szállítani. Természetesen nem ingyen!

(#62437) ADAM1337 válasza bob011 (#62436) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Privi ment.

(#62438) bob011


bob011
tag

Vagy ha tudtok olyan futárcéget, ami vállal olyat hogy pl. de. átveszi és du-án le is szállítja a csomagot az is jó lenne.

(#62439) dvdbackuper válasza bob011 (#62438) üzenetére


dvdbackuper
őstag

poszt offisz?

(#62440) madboyhun válasza hdanesz (#62401) üzenetére


madboyhun
tag

Nekem fórumban a tmobilenál felrakták, mikor a régi telefonommal mentem oda akkor is meg mikor az újat vettem akkor is, külön díj nélkül.

MadBoy

(#62441) Borosz


Borosz
senior tag

Hosszúpályi külterületén eladó 1000 nm(négyzetméter) akácos. Képek hamarosan. Alkudni kötelező. :DDD

(#62442) Salex1 válasza bob011 (#62438) üzenetére


Salex1
senior tag

Engem is érdekelne, ma fel kellene adnom egy csomagot, úgy hogy max. holnap meg is kapják!! Hol vállalnak ilyet? A postán van szombati kézbesítés?

(#62443) wwhy válasza Salex1 (#62442) üzenetére


wwhy
veterán

Szombati kézbesítés sem a postán, sem az általam ismert futárcégeknél (GLS, DPD, DHL, UPS) nincs. A postán az üzleti csomag (MPL) garantáltan a következő munkanapon van kézbesítve.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#62444) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Tudjatok szokasos.

Elado okostelefon: [link]

(#62445) Mika1227 válasza RootRulez (#62435) üzenetére


Mika1227
őstag

[link]
A Kölcseyvel szemben is van egy bolt én ott vettem hdmi-t csak nem jut eszembe a neve.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#62446) mghltm válasza wwhy (#62443) üzenetére


mghltm
addikt

magyar postanal ems akar szombaton is kezbesit, illetve dpd is kepes ra

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62447) RootRulez válasza RootRulez (#62435) üzenetére


RootRulez
félisten

Mika1227 köszi!

Vajon érdemes ma elmennem az edigitálba? Tuti vannak 100.000-en nekem meg egy rossz kábel kellene... :|

═════════════════════════════════════════

(#62448) #65675776 válasza RootRulez (#62447) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ma biztosan nem érdemes. Ott egy legkisebb akciónál is az ajtóig ér a sor, mert a négy kiszolgálópult közül csak egynél szolgálnak ki. A többiek meg beszélgetnek.

(#62449) atike válasza RootRulez (#62447) üzenetére


atike
nagyúr

Extrém terhelésük a van.... Túl fekete lett a péntek... ;] :P

(#62450) #65675776 válasza atike (#62449) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pedig érdemleges akció semmi sincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.