Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62701) izee válasza Nazara (#62700) üzenetére


izee
senior tag

Ritkábban mint hetente lépek be. Ma terveztem megnézni, h hány játékom van a rendszerben. (mert emlékeztem, hogy volt valami visszaszámlálás.) Az Orchestraval együtt 3 és még tartott a visszaszámlálás, de szerintem 1-2 héttel ezelőtt is csak pár óra lehetett hátra. Így emlékszek.
Free weekend? Ha valamire lecsapok amíg még free, akkor azt megszereztem és úgy vettem észre, hogy később is bármikor letölthetem. Egyébként az Orchestrat már vmikor régebben szereztem, mert utoljára nov 8 körül a Metro-t. (Orchestrát már nem is emlékszem , de nem olyan régen mint az Left 4 Dead 2-t.)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62702) Gercsa válasza izee (#62699) üzenetére


Gercsa
senior tag

Valami kuponos cucc volt, ingyen.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#62703) #33253120 válasza izee (#62701) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ahol a kupont kaptad ki volt írva, hogy nov 2X-ig be kell váltani.
Ennek az a legegyszerűbb módja, hogy elkezded letölteni, és megszakítod...

[ Szerkesztve ]

(#62704) Xantor


Xantor
tag

Sziasztok!

Debrecenben hol találok olyan boltot, ahol lehet kapni értelmes billentyűzetet helyben?

:R

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#62705) copass válasza Xantor (#62704) üzenetére


copass
veterán

multimedatower

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#62706) atike


atike
nagyúr

Eladó egy Gigabyte GA-MA785GM-US2H alaplap (előlapja megvan) - az alaplapi hálókártya nem működik, de ezt leszámítva minden rendben vele. Adok hozzá egy PCI-os hálókártyát.. Így legyen 5.000 Ft az ára. Természetesen adok rá pár nap gart...

(#62707) (Bundás)


(Bundás)
addikt

2gb-os ddr3 laptop memóriát keresek > privi

(#62708) ServerWorks válasza (Bundás) (#62707) üzenetére


ServerWorks
tag

4GB -s van eladó, ha érdekel

(#62709) Zola007


Zola007
veterán

Megint elérhető DIÓ:
2000ft/kg

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62710) kungzi válasza Zola007 (#62709) üzenetére


kungzi
veterán

A mókus milyen árban van? ;]

(#62711) mghltm válasza kungzi (#62710) üzenetére


mghltm
addikt

ingyen: beoltozol dionak es setalsz egyet a nagyerdon, nem tudnak ellenallni

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#62712) Zola007 válasza kungzi (#62710) üzenetére


Zola007
veterán

kimész London valamelyik parkjába, szedhetsz magadnak kilóra
Csak ki le kell rakni egy színes táskát a földre:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62713) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Vájt fülűek figyelem!

Van valakinek elfekvőben valami CSENDES 12cm-es ventilátora? Max 1500 rpm, ne zörögjön, nyikorogjon, golyós csapágy szóba se jöhet. Tápba kéne, az majd szabályozza magának, ezért nem kell több ezer forintos full extrás (Noctua, Noiseblocker és társai).

Ma 12-14 között érte mennék Debrecenben.

(#62714) AndrewBR válasza Zola007 (#62709) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:C

A.

(#62715) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62716) kbalazsa


kbalazsa
senior tag

Üdv,

Eladó Kingmax DDR3-1333 2GB memória. -3750,-

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#62717) Borosz


Borosz
senior tag

Pályázaton belül, saját beszerzésben kellene elköltenem a következő árlimitekkel pénzt:

- digit fényképező - 200K
- videokamera - 200K
- MP3, CD, DVD és magnó - 60K
- asztali DVD player - 60K
- Hi-Fi erősítő - 60K

EGY helyről kell majd ajánlatot kérnünk. Tudok javasolni olyan helyet, ahol ezek együtt megvannak? :F

Ja és tudtok megbízható embert Debrecenben aki csinál VHS archiválást?

[ Szerkesztve ]

(#62718) Shokkolo válasza Borosz (#62717) üzenetére


Shokkolo
addikt

ez tényleg csak "nagy" boltokban lesz egy helyen...
Edigital

Más hirtelen ezsembe se jut ahol ennyi minden lenne.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62719) Sirandrish válasza Borosz (#62717) üzenetére


Sirandrish
legenda

Edigital pl? ha minden egy helyről kell akkor nagy üzlet kell :K

Szerk, megelőztek :B

szerk2: esetleg még az emag is szóba jöhet

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62720) Borosz válasza Bull Boss (#62657) üzenetére


Borosz
senior tag

Az olyan emberek miatt tart itt ez a jó kis ország, mint a hozzád hasonlók, akik nemhogy valódi segítségnyújtást sem kínálnak fel, de jól ki is b@sznak a másikkal. Nincs elég baja neki még csesztetni is kell? Erre van energia, de arra nincs, hogy valaki odamenjen hozzá és kiderítse az élete nagy fájdalmát. Mert hogy van. És amiatt teszi azt, amit. Neked is van, de te konformista létedre jól tudsz illeszkedni a társadalomba, mert van hozzá elég erőd. Vajon verte az apja, nem törődött vele, kikötötte egy fához és hagyta, hogy rommá fázzon, megerőszakolták, senkinek sem kellett, kihasználták aztán eldobták, mint egy koszos zoknit?
Szarunk a másikra, ez a baj és csak magunknak kapirgálunk. :W

(#62721) Borosz válasza Sirandrish (#62719) üzenetére


Borosz
senior tag

Shokkolo, Sirandrish: én erre pont nem gondoltam csak az MM-re. Kösz.

(#62722) #33253120 válasza Borosz (#62717) üzenetére


#33253120
törölt tag

Vhs-re: P&P Videó stúdió.
Szotyori-Kishegyesi sarok.

(#62723) Zola007 válasza Borosz (#62720) üzenetére


Zola007
veterán

azért ennyire nem fekete fehér a dolog.
Azt én is utálom mikor hazudik valaki.
Volt olyan a nagyállomásom, hogy kért vonatjegyre a .igánycsaj, mert csak 200 ft hiányzott hozzá.
Adtam neki.
Azt nem tudta, hogy én lekéstem a vonatom, vártam egy órát, fél óra múlva megint jött, hogy vonatjegyhez hiányzik 200 ft. Mondom pont most volt áremelés vagy mi a tököm? legalább emlékeznél rá,hogy tőlem már tarháltál és adtam is.

Ettől még az is sokkal jobb, hogy múltkor Malomparknál odajött egy csöves, hogy ő neki van gerince, nem hazudik, 450 ft egy literes bor, most nem éhes, de fázik, piára kell. Adtam neki egy 100-ast, hagy örüljön. Legalább őszinte volt, még ha nem is tetszik hogy elissza.

Vagy Pesten jött a nyáron egy 50 körüli néni, hogy édesanyjának kell gyógyszerre, mert cukorbeteg
Megkérdeztem pontosan mire - nem tudta, hogy biológus vagyok - megmondta a gyógyszer nevét, tényleg antidiabetikum, adtunk neki hárman 500 ft-ot.

Ez utóbbi kettő nem fájt, még ha nem is arra költi, amire hivatkozott.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#62724) Csöves válasza Borosz (#62717) üzenetére


Csöves
senior tag

Szia.

Hány vhs kazettát kellene megcsinálni?

Aquila non captat muscas.

(#62725) Shokkolo válasza Borosz (#62721) üzenetére


Shokkolo
addikt

esetleg mint webshop az emag mellé bejöhet a mall.hu -is.
ők is elég nagyon és gondolom tudnak egy rendes ajánlatot kreálni.
volt már kapcsolatom az ügyfélszolgálatukkal is, korrektek.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#62726) Csöves válasza #33253120 (#62722) üzenetére


Csöves
senior tag

Jó drága sajnos. :K

Aquila non captat muscas.

(#62727) izee válasza #33253120 (#62703) üzenetére


izee
senior tag

ÁáááááááÁáááá... :D

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62729) Blabcsi válasza diablo1984 (#62690) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Köszi.
Persze ebben sincs légkeringető. Alufólia próbás lesz.

Zola007 A tekerőjével lehet állítani, nem az a gond, szerintem a minimuma mászott el. :F

Próbáltuk több tepsivel is, a legfelső helyre tenni, semmi.

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62730) Borosz


Borosz
senior tag

Nincs valakinek 2db Telenor SIM-je? Bontatlan érdekelne. :) Ma vagy holnap.

(#62731) Borosz válasza Csöves (#62724) üzenetére


Borosz
senior tag

Kösz mindenkinek mindent! :)

Csöves: 2db-ról lenne most szó.

Zola: az a bajom, hogy az egész társadalmunk problémamegoldó mechanizmusa egy jó ideje a tünetek "kezelésére" épül és a gyors megoldásokban hisz. Mert nincs idő, nincs erő nincs semmi... Olyan szó, hogy prevenció már egész másképp csendül. Sokkal mélyebbre és sokkal távolabbra kellene eljutnunk, hogy változás következzen be. Ez szerintem mindenkire általánosan igaz, még a romákra is. Persze sejtem, hogy 100 emberből 10 gondolja igazán komolyan, hogy valós segítségre lenne szüksége és ebből 5 igényt is tart rá, de kettő marad, aki a felajánlott segítséggel együtt tesz is azért, hogy megváltozzanak a dolgok maga körül. Ők nyernek és akkor valahol mindenki nyer. ;)

(#62732) Blabcsi válasza Blabcsi (#62729) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Apropó, arra gondoltam, hogy megoldható-e a légkeringetés utólag a sütőtérben?
Pl. PC ventivel?
Szerintem 300°C-nál magasabbra nemigen megy a hőmérséklet, gondolom annyit kibír egy pc venti nem?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62733) Laza... válasza Blabcsi (#62732) üzenetére


Laza...
addikt

A műanyag lapáttal? :)) Nagyon nem :N

Never give up!

(#62734) sto1911


sto1911
veterán

Panyolai palinkat honnan tudnek venni (helyben)?
Melyik a legfinomabb? Mennyiert?

(#62735) csapee válasza Blabcsi (#62732) üzenetére


csapee
senior tag

Egy ilyesmi kellene neked:
http://www.vrec-co.hu/motor-tuzhely-ventilatorhoz-4233?p=1

Csapee

(#62736) Sirandrish válasza Blabcsi (#62732) üzenetére


Sirandrish
legenda

A műanyag olvadáspontja kb 150fok. Ezt vedd bele az egyenletbe :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62737) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Ezek hőre keményedőek, ha nem tévedek.....

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62738) szasanyi válasza Sirandrish (#62736) üzenetére


szasanyi
félisten

És ha az hőre keményedő műa.? :DDD

(#62739) Sirandrish válasza szasanyi (#62738) üzenetére


Sirandrish
legenda

És abból gyártanak PC ventit? Mégis minek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62740) diablo1984 válasza szasanyi (#62738) üzenetére


diablo1984
veterán

az is egy hő után olvad, azt sem a minuszokban öntik! ;] :DDD

(#62741) dobolan válasza diablo1984 (#62740) üzenetére


dobolan
senior tag

Az nem olvad, hanem elég. :)

(#62742) Borosz


Borosz
senior tag

Külső USB-s slim DVD írója van valakinek eladó?

(#62743) izee válasza Borosz (#62731) üzenetére


izee
senior tag

Sőt "le kell hajolni", mert attól, aki nem állt helyt a versenyben, nem kell elvárni, hogy állapotából önnön felemelkedjen. De szép volt :DDD
Pl egy magas csóka fejére tetoválva hibásan: BOSZÚ. 10 perc ordibálás után máris lehet 6 órát lelkizni vele (rádióban hallottam) :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#62744) Blabcsi válasza diablo1984 (#62740) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Persze, kb 5-600°C-nál. :)

Sirandrish:
Talán elővigyázatosságból? Hiszen a vezetékek is 300°C-ig hőállóak, amik a pc-k-ben vannak, legalábbis ami rájuk van írva. :)

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#62745) func93


func93
senior tag

Tudtok valami jó kis albérletet? Lehetőleg nem túl drágán.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#62746) Sirandrish válasza Blabcsi (#62744) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jól van de egy gép amibe a venti 150fokos az már ÉG :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#62747) #65675776 válasza diablo1984 (#62740) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azokat nem öntik, tipikusan műgyanta alapúak. Viszont az átlag PC-s ventilátor, PS, PP vagy ABS alapanyagú.

Blabcsi: A legismertebb hőre nem lágyuló műanyag, a bakelit (amiből soha nem készítettek hanglemezt) 250°C-on veszíti el minden szilárdságát. Rövid időre kibír többet is, de akkor már szintén nem lesz alkalmas szerkezeti anyagnak. Simán el fog porladni a vérbe.

A 300°C meg szép és jó. Csak azokat a vezetékeknek pl semmiféle mechanikai terhelést nem kell felvenniük. Annyit legalábbis biztosan nem, mint amennyi akárcsak egy 100RPM-en forgó ventilátor járókeréknek kell elviselnie.

[ Szerkesztve ]

(#62748) csapee válasza Blabcsi (#62744) üzenetére


csapee
senior tag

Inkabb nem ennek olyan termekbol amire ilyen pc ventillator keringteti a levegot. Biztos nem egeszseges dolgok parolognak ki belole 200 fokon. Amugy barmilyen fembol hajtogathatsz lapatot, kivulre rakod a motort belulre a lapatot. A tengely egy furaton be, nagyon primitiv dolgok ezek. Mondjuk az optimalis suteshez 2 percenkent meg kellene forgatni a ventillator forgasiranyat.

Csapee

(#62749) Borosz válasza Blabcsi (#62732) üzenetére


Borosz
senior tag

Szedd ki egy rossz mikróból. Annak fém a lapátja és 220V-al megy. A levegőt úgyis kívülről befelé "fújja" vagyis kavarja. A kívülről esetünkben azt jelenti, hogy a venti teste nincs a sütőtérben csak a lapátja.

(#62750) izee válasza Borosz (#62717) üzenetére


izee
senior tag

Kíváncsi lennék ezeken a helyeken megtalálod-e
3comp
markit
Beks/Decom2003/MMTower partnerek

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.