Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#63601) z0d1AK válasza Sirandrish (#63600) üzenetére


z0d1AK
veterán

2-án indulok itthonról (még aznap este - helyi idő szerint - meg is érkezem), majd 10-én este indulok haza onnan.
A kiállítás előtt 2-3 nappal már vannak különböző bemutatók.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#63602) Sirandrish válasza z0d1AK (#63601) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez igazán szuperül hangzik. :K
Aztán nehogy elkaszinózd a sok pénzt :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63603) z0d1AK válasza Sirandrish (#63602) üzenetére


z0d1AK
veterán

Tavaly egy centet sem tettem bele. Idén már rászántam vagy öt dollárt, de nagyjából 0-val szálltam ki.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#63604) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Újszerű Lenovo G505 eladó, A4-5000, 4GB, 1TB HDD, HD8330, 15.6", töltő, doboz = 60e Ft :Y

(#63605) Sirandrish válasza z0d1AK (#63603) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól tetted..nem lehet azokkal nyerni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#63606) Irmscher 353 válasza #33253120 (#63595) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Pontosan úgy van ahogy írod, de amúgy a piacon a normálisabb eladótól meg lehet kérdezni, hogy markáns íze van-e magyar-e a fokhagyma, a normálisabbja úgyis megmondja, vagy azt mondja, hogy ne a "felfújt" kínai ízetlen vackot vedd, hanem a kisebb ízesebb magyart... :)

(#63607) stb123


stb123
tag

Xilence frozen fighter 775-ös procihűtő, bontatlanul, PCX garival várja új gazdáját! 1k!
Érdeklődni privátban!

(#63608) dwelablack válasza dwelablack (#63553) üzenetére


dwelablack
tag

Péntekre módosult, ha valakit esetleg érdekel...

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#63609) Zola007


Zola007
veterán

prémium minőségű hosszú ujjú férfi ingeket hol lehet venni a városban épeszű (<6-7e ft/db) áron??
Leginkább elegáns kivitel érdekelne, nem divat ingek.
Illetve non-iron / easy-care kivitel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63610) pohár válasza Zola007 (#63609) üzenetére


pohár
félisten

így fejből tudom, hogy a Saxoo árul ilyen inget (az árát már meg nem mondom), meg ha van még 4You a -1. szinten, a WC-kkel szemben, akkor ott is (árat ugyanúgy nem tudok)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63611) wwhy válasza Zola007 (#63609) üzenetére


wwhy
veterán

Paradoxont nehéz/lehetetlen feloldani ....
(prémium minőség vs. 6-7e ft/db)

A C&A, Vögele is inkább 10+ kategória, és még messze nem prémium ...

De ha sikerül, akkor engem is érdekel :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#63612) gtamate2 válasza pohár (#63610) üzenetére


gtamate2
veterán

saxooba 20k körül mennek

*Sn0w

(#63613) pohár válasza gtamate2 (#63612) üzenetére


pohár
félisten

hű, hát látszik, hogy legutóbb akkor vettem valamit abban a boltban, mikor még a Plázában volt :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63614) Zola007 válasza wwhy (#63611) üzenetére


Zola007
veterán

annyira nem nehéz, miskolci Severben láttam nem egyet 7e alatt, csak akkor nem volt időm próbálni
jellemzően magyar és lengyel gyártmányok nem aranyáron mennek.
De 10 alatt mindenképpen, annál többet én ingért nem adok
Tudod az a vicces, hogy a londoni Marks & Spencerben tudtam venni bőrcipőt 40 fonttért, inget is lehet kapni minőséget 20 fontért, itthon meg a sz.rt is aranyáron adják

Egyébként ugyanez van öltönynél
Anno a brandekből se volt már 50 alatt mikor anno a Mándi&Szondi öltönyöm vettem, azt meg megúsztam akkor feléből.
Igazítani kellett az ujján és az öreg férfiszabó, aki benne van a szakmában már vagy 50 éve is azt mondta, hogy kiváló minőségű.
Sajnos tönkre is ment a cég tudtommal, mert nem bírták a versenyt a magyar zsebekhez szabott áron, elvitte a piacot a sok kínai.

Persze az most nem ennyi lenne, de sok helyen 60-80-nál kezdődnek a minőségi öltönyök, magyar szabóság termékét meg még mindig meg lehet venni 40 körül.
Egyik barátom vett az esküvőjére nemrég a színházzal szembeni üzletben öltönyt, tényleg prémium minőségű minden tekintetben és 50-ből megúszta.
Ehhez képest bemész egy Zaraba, zakók vannak 30-40-ért és megnézed közelről, akkor nincs rendesen kidolgozva a gomblyuk, félre van varrva helyenként, nem egyenes a varrás, stb.
Engem nem érdekel mi van ráírva, csak a minőséget nézem (és az árat)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63615) z0d1AK válasza Zola007 (#63609) üzenetére


z0d1AK
veterán

Gyere Te is Vegasba, ott outletben 4-5 ezerért adják azt a Tommy Hilfigert, ami itthon 30K. :)
Hasonló arányok vannak a többi nagyobb márkánál is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#63616) Zola007 válasza z0d1AK (#63615) üzenetére


Zola007
veterán

kinézek a Szuperbe, az egy kicsit közelebb van :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63617) #76385920


#76385920
törölt tag

Najó, de a Londoni és a Vegasi viszonyokhoz képest ezek a márkák (Marks, Tommy) nem luxusmárkák. Itthon meg azok...
:)

(#63618) lorcsi válasza Zola007 (#63614) üzenetére


lorcsi
veterán

Egyik barátom vett az esküvőjére nemrég a színházzal szembeni üzletben öltönyt, tényleg prémium minőségű minden tekintetben és 50-ből megúszta.

én is innen vettem tavasszal, tényleg nagyon jó minőségű
és még méretre is állítják
van náluk ing is..

(#63619) Zola007 válasza lorcsi (#63618) üzenetére


Zola007
veterán

akarok menni, csak tegnap nem értem volna oda zárásig

(#63617) Famalac: itt minőségről van szó, nem luxusmárkáról. Az meg mindenhol ugyanolyan szempontok szerint illik nézni.
Luxusmárkának egyébként eladják a sz.rt is, az ár az nem garancia semmire.

Nagyon vicces kis tesztet lehetne csinálni, ha feltöltenénk egy áruházat márkajelzéstől és árcédulától megfosztott termékekkel.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63620) z0d1AK válasza #76385920 (#63617) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha outletben itt is megkapnál egy Tommy inget 4500-ért, akkor itt sem lenne luxus márka.
Legutóbb tudtam venni Nike cipőt 12-ért, Adidas pólókat 2K-ért, Nike pólót 2,5-ért, Tommy pulóvert 5000-ért, Levi's farmert 10-ért. Szóval összességében itteni C&A, H&M, New Yorker áron lehet venni nagy márkákat és minőségben is jobbak, egy év után a legtöbb még nagyon jó állapotban van. A közel két éves Tommy pólóim és pulóverem is bírják a strapát.

Most januárban is úgy készülök, hogy itthon utána nem is nagyon vásárolok ruhát egy évig.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#63621) #76385920 válasza Zola007 (#63619) üzenetére


#76385920
törölt tag

Részben igazad van. De alapvetően a jó minőségnek megkérik az árát.

(#63622) stb123


stb123
tag

Nemrég keresett valaki mindig tv beltérit. Ha még kell, nekem van egy, szólj privátban!

(#63623) Zola007 válasza #76385920 (#63621) üzenetére


Zola007
veterán

Csak nem mindegy hogy mennyit. Reális árképzés a kulcsszó

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63624) bhonti


bhonti
tag

UPC Wi-Free hozzáférést tudna valaki? kösz!

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#63625) Laza... válasza bhonti (#63624) üzenetére


Laza...
addikt

Ha van UPC előfizetésed, akkor kapsz hozzá. A sajátját nem hiszem hogy bárki is osztogatná...

Never give up!

(#63626) bhonti válasza Laza... (#63625) üzenetére


bhonti
tag

UPC nekem csak tv van:)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#63627) Laza... válasza bhonti (#63626) üzenetére


Laza...
addikt

Ahhoz nem jár :P Ha valaki megosztja, lelke rajta :))

Never give up!

(#63628) kungzi


kungzi
veterán

:D :D

(#63629) mackosajt válasza Laza... (#63625) üzenetére


mackosajt
addikt

akkor is csak úgy, ha van wifis upc modemed, és nem kapcsoltatod ki rajta a szolgáltatást

más:

Továbbra is várom még ajánlatokat 50 cm-nél nagyobb képátlós TV-re, max. 10e Ft-ig.
Feltétel, hogy működjön még sokáig, szép képe legyen, és távirányító egyben legyen. Nem baj, ha nem noname márka. ;)

Ajánlatokat priviben. Kösz! Az eddigieket is.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#63630) Laza... válasza mackosajt (#63629) üzenetére


Laza...
addikt

Az enyém nem wifis (hűségem sincs már) mégis van :K

Never give up!

(#63631) mackosajt válasza Laza... (#63630) üzenetére


mackosajt
addikt

Kapják be, nekem nem adtak.

Na mindjárt jól felhívom őket. Úgyis érdekel az 500-as net.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#63632) Laza... válasza mackosajt (#63631) üzenetére


Laza...
addikt

Én direkt nem váltok, mert csak felfelé lehet. Azt mondom, röviden: rohadjanak meg. Nem rabosítom magam ismét x évre. A wi-free azért jól jött. Nem is kellett kérnem, emailen küldték el a hozzáférési azonosítót

Never give up!

(#63633) Beerdrinker válasza kungzi (#63628) üzenetére


Beerdrinker
tag

:D :C

"Where is Jessica Hyde?"

(#63634) xigris


xigris
őstag

Eladó dolgok lapos [link]
punto alkatrészek [link] :R

(#63636) GIJoe válasza kungzi (#63628) üzenetére


GIJoe
addikt

Az a baj hogy a citromot is keményen kezelik, gombaölővel, tartósítószerrel,na most ezt meginni... hááát...

[ Szerkesztve ]

(#63637) xigris


xigris
őstag

(#63638) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Hol szokott a városban H4-es emelt fényű izzó a legjobb áron lenni? És melyik márkát érdemes venni?

(#63639) 7Sony7 válasza rayoliviero (#63638) üzenetére


7Sony7
addikt

Én erről hallottam, hogy jó, de még nem volt szerencsém kipróbálni.

Db ben a Honvéd utcán van bolt.

[ Szerkesztve ]

-

(#63640) rayoliviero válasza 7Sony7 (#63639) üzenetére


rayoliviero
veterán

Köszi, de az Osramtól tartok kicsit, volt már Night Breakerem és Night Breaker Plusom is, de hamar kiégtek nagyon. Ezt az Unlimitedet még mondjuk nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#63641) dewil666 válasza 7Sony7 (#63639) üzenetére


dewil666
őstag

+1

és garancia is van rá.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#63642) rayoliviero válasza dewil666 (#63641) üzenetére


rayoliviero
veterán

Garancia alatt a 30 napot érted? Mert azzal nem sokra megyek. Hónapok múlva vagy fél év múlva ég ki kb.

(#63643) Zola007 válasza rayoliviero (#63640) üzenetére


Zola007
veterán

én rendeltem egyet tesóm kocsijába.
berakni még nem volt időm, mert esett mikor utoljára itt járt, de annyit tudok mondani, hogy pickpackpontra ingyenes a szállítás és korrektül van becsomagolva.

van ezeken valami sorszám egyébként?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#63644) rayoliviero válasza Zola007 (#63643) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szétnézek Auchanban holnap, mert úgyis megyek, ott szokott lenni pár féle. De ha drágán adják, rendelek innen.

(#63645) dewil666 válasza rayoliviero (#63642) üzenetére


dewil666
őstag

Amit vettünk 220-as energiatakarékos égőt 1000-1500ft-ért 1 év garancia volt rá. a 2-3 ezer ft-ra 2 évet vállaltak.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#63646) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Keresnék megvételre hölgy részére 10,1" körüli notebook-ot. Gyakorlatilag csak netezésre lenne használva főleg hálózatról. :K Stabil Wi-fi és beépített kamera Skype miatt fontos lenne. Olcsóbb árfekvésűre gondoltunk. Akinek lenne eladó; privátban várom az ajánlatokat.

Eurolac

(#63647) 7Sony7 válasza rayoliviero (#63640) üzenetére


7Sony7
addikt

Nekem kb 2 éve van egy H4 Osram Allseason Super +30% ( sárga fényű), ez még bírja, igaz ez csak +30 as.
Én is készülök venni valamilyet tartaléknak, ha ez kiégne, de lehet, hogy várok még, míg kiég.

-

(#63648) 7Sony7 válasza Zola007 (#63643) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv! Nem lenne kedved csinálni egy összehasonlítást? Csak az egyiket cserélnéd ki, és egyiket, majd másikat letakarva csinálnál fotókat? Csak figyelni kell, hogy a fényképezőn a fehéregyensúly, fókusz, stb minden fixre legyen állítva, nem automatára.

-

(#63649) vlevi válasza 7Sony7 (#63647) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Nekem kb 2 éve van egy H4"
A H4-esek sokkal jobban bírják, mint a H7-esek.
De ez autófüggő is, van, amelyik eszi az égőket, főleg a H7-eseket, és van, amelyikben sokáig bírják.

(#63650) rayoliviero válasza dewil666 (#63645) üzenetére


rayoliviero
veterán

Erre 30 napot írnak, de a termékleírásban már csak 14 nap szerepel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.