Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110902) bul07 válasza #05304832 (#110901) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha van idő megjönni akkor
[link]
kábel hozzá
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110903) zolko74 válasza saril (#110893) üzenetére


zolko74
tag

DSG váltó nagyon jó dolog ha a lízingcég fizeti a javítását. Ha saját zsebből kell fizetni az szívás!

(#110904) mghltm válasza zolko74 (#110903) üzenetére


mghltm
addikt

a 2.0 pd tdi is egy idozitett bomba, esetleg meg 4motion-nel lehet fokozni a szoporollert

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110905) bul07 válasza zolko74 (#110903) üzenetére


bul07
nagyúr

Főleg ha DSG7, ami száraz, és élettartama 150e Km környékén van, ekkor bizony csere
Haver Skoda Octavia-ba ilyen van, már mikkor megrendelte közölték vele hogy ezzel számoljon
Bár ha ilyen tempóba rakja bele a kilométereket akkor nem nála lesz csere, mert egy év alatt 10e ment be

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110907) bul07 válasza #05304832 (#110906) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre is van megoldás
Írj rá hátha még vállalja

Alival nem foglalkozik

De nincs ismerősöd aki rendel, ő megrendeli te kp odaadod neki, én is szívesen megrendelném neked de nem vagyok Debreceni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110909) saril válasza zolko74 (#110903) üzenetére


saril
senior tag

egyszerűbb mint a régi hidromechanikus automata és ha 60 ezer km-ként olajat és szűrőt kap soha nem romlik el a mechatronika sem, mivel ha ezek romlanak jóformán azért mert nincs az olaj időben lecserélve és megég így a mechatronika elromlik, tehát CÁFOLOM hogy a dsg az rossz IGEN is nagyon jó és megbízható automata váltó a gyári előírt karbantartással...

a 7 sebességes dsg-k már más tészta de én a 6-osról beszélek!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#110910) saril válasza mghltm (#110904) üzenetére


saril
senior tag

semmi szopóroller nincs a pd-tdi-vel itt megint csak az előírt szerviz ciklus vagy inkább előtti olajcsere és a minőségi gázolaj tankolás a lényeg nem beszélve a hideg motor melegítéséről és a meleg hűtéséről erre a pd-sek még inkább érzékenyebbek mint a többi, a 2.0nál ha valaki olyat akar megnézi neten hogy melyik az a motorkódú amik "szopórollerek" mert nem sok van de azokat jobb elkerülni és egy kis odafigyeléssel ugyan olyan megbízható mint a sima tdi-k

a 4motion-ra én is azt mondom hogy szopóroller de a pd-vel nem értek egyet! :))

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#110911) Peti78 válasza grizlisandor (#110891) üzenetére


Peti78
őstag

CAPS LOCK-OS IDIÓTÁTÓL SEMMIT SE VENNÉK!!!444!!!

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#110912) diablo1984 válasza saril (#110910) üzenetére


diablo1984
veterán

És egy tizenéves autónál honnan tudod, hogy mindent időben megkapott előtted? Épp ezért tud minden használt autó(főleg a dízelek) szopórollerek lenni, mert elég ha a tulaj szarik rá(elég csak egy ciklusban), te megveszed és nálad bukik ki, hogy a pd elemek nem tudják a nyomást az osönös gázolajtól, a vezérműtengely kopott a tesco gazdaságos olajtól, az olajpumpa 6 szögletű tengelye pont nálad kerekedik le és megy el az olajnyomás(2.0 pd) és áll meg a motor......
Ezek már mind rizikók, ha nem ismerőstől, ismert előélettel van véve, akkor bárki bármit mondhat róla....

(#110913) JoseGee válasza #05304832 (#110906) üzenetére


JoseGee
tag

Én egy Blitzwolf töltőt és kábelt rendeltem az Aliról a hetesemhez. Tökéletesen teszi a dolgát, elég minőségi darab. MFI tanúsítványos a lightning kábel és ráadásul nem is olyan hitvány minőség mint a gyári. A kettő együtt kb. 3800 forint volt.

Ami késik, az nem jön időben

(#110914) mghltm válasza saril (#110909) üzenetére


mghltm
addikt

alairom, amig jo es torodnek vele, addig ugy valt mint az alom, ember meg nem tudja mondani mikor melyik fokozatban van, olyan mint a villamos. azt kevesbe ertem, hogy ha hazon belul a porsche megcsinalta a kivalo pdk-t joval nagyobb teljesitmenyu autokba, miert nem tudtak onnan ihletet venni a tobbi nepauto dsg valtojahoz.

a soha nem romlik el kijelentest te sem gondoltad komolyan: fem alkatreszek kapcsolodnak fem alkatreszekhez, 2 darab kuplung van benne, elektronika vezerli - ezekkel azert akadhatnak problemak valto tipustol fuggetlenul

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110915) ViragL


ViragL
tag


Ajánlom mindenki figyelmébe a forgalmi rend változást a Nyugati utca - Széchenyi utca kereszteződésében.
A Nyugati utcáról egy önálló balra sáv, valamint a középső sávból egyenesen balra sáv alakul ki, így két sávból lehet befordulni az egyirányúvá váló Széchenyi utcára, ez szintén gyorsítja a forgalmat.
Ma reggel a buszok a legbelső sávból kanyarodtak a buszsávba, ami a Szécshenyin a legkülső. Sok szerencsét mindenkinek!

(#110916) Atomantiii válasza ViragL (#110915) üzenetére


Atomantiii
őstag

Jó buli volt ma reggel, mire az Erzsébet utca felől zöld lesz a lámpa addigra simán bedugul az Arany Jánostól a Szoboszlói útig tartó szakasz, mert a Miklós utcáról simán megtelítődik a sor míg piros a lámpa az Erzsébet utca felől.

De az is borzasztó, hogy 6:50-kor már ott van az ember a Mikepércsi úton a Debrecen táblánál és legalább 30 perc ha nem 40 onnan beérni az Arany János utcára. Szeptember 1 óta talán 3 olyan nap volt, amikor nem kellett a dugóban állni.

(#110917) atike


atike
nagyúr

Mi van Jozsan? Fel 8 ota allunk a 35-oson... Sehova nem halad a sorunk. Nincs matrica az auton. .

A sor szerintem Boszormenyig er mogottunk...

Szembol meg jonnek folyton...

[ Szerkesztve ]

(#110918) mghltm válasza atike (#110917) üzenetére


mghltm
addikt

haon es dehir nem ir semmit. probald a best fm-et hallgatni ( Frekvencia: 104,6 MHz ), ott bemondjak ha baleset / tereles / egyeb gond van!

(#110919) adorjant koszi az infot! bazz, egy baleset es 20km-es kocsisor lesz belole, omfg...

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110919) adorjant válasza atike (#110917) üzenetére


adorjant
senior tag

Baleset történt kora reggel,lassan Böszörményig áll a sor...Rendőri irányítás van,felváltva engedik a forgalmat mindkét irányból. Best FM-et érdemes hallgatni, figyelemmel követik a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#110920) adorjant válasza mghltm (#110918) üzenetére


adorjant
senior tag

Több összetevős a dolog, egy kamionnal történt valami hat óra körül, majd valószínűleg emiatt két autó karambolozott utána. Ha jól hallottam a részleteket, bár a lényegen sajnos nem változtat :(

(#110921) zolikaDB válasza adorjant (#110920) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kamion vontatott valamit, és a pótkocsi hátsó tengelye a földön volt, kerék sehol. Én kb ennyit láttam 6 előtt, meg hogy áll mögötte autó...

(#110922) mghltm válasza zolikaDB (#110921) üzenetére


mghltm
addikt

dehir-en mar van rola hir

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110923) #32368896 válasza Atomantiii (#110916) üzenetére


#32368896
törölt tag

A Vezérről a Szív utcára 1 óra alatt jutottam el tegnap, káosz ami itt van. Nem csak az úttal vannak gondok. A sok idióta a telefont nyomkodja amikor már zöld van, 1 zöldön átmegy max 4-5 autó szerencsés esetben. Akkora távolságokat hagyva egymás után, hogy egy Coca-Cola-s Peterbilt kamion is beférne, a sok előre furakodóról nem is beszélve. A Tisza Istvánon meg az Antall Józsefen pedig a lőtéri kutya nem jár önszántából. :W

(#110924) #33253120 válasza atike (#110917) üzenetére


#33253120
törölt tag

Baleset. Rakd fel a Vész, és/vagy a Rutin appot a telefonra, az jelzi, hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#110925) atike


atike
nagyúr

A Mélyvölgyig csináltam gyorsan két képet a pici sorról, de utána csöngött a telefonom... :DDD

Visszakanyarodtunk (mint oly sokan) és vettünk telón matricát...

Félelmetes, hogy baleset, útzár, rendőr irányít, de a lámpát Józsa elején nem kapcsolják le.... Esély sem volt arra, hogy haladjunk. Fél 8-tól negyed 9-ig konkrétan kb 10-15 autónyit haladtunk. :W

Mondjuk közben telefonáltunk (meló) így azért nem lett teljesen kuka az idő, de ez hihetetlen, hogy ennyire megoldhatatlan problémát jelent kezelni egy ilyen helyzetet...

(#110926) bogarfx


bogarfx
aktív tag

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek eu -> kína(ausztrál) konnektor átalakító adaptere? Egy ilyenhez kellene, de a drága Gearbest eu - us adaptert küldött mellé.

(#110928) mghltm válasza #05304832 (#110927) üzenetére


mghltm
addikt

jobbkormanyos rolls-royce-t vezet, nem o keszitette a kepeket

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110929) atike válasza #05304832 (#110927) üzenetére


atike
nagyúr

Ja, csak felvágtam... Nem én csináltam a képeket... :P A kolléga volt aki szabályosan mellettem ült. :DDD

(#110930) bobace válasza Atomantiii (#110916) üzenetére


bobace
őstag

Egész pontosan 4 ilyen nap volt -> őszi szünet :D ;]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110931) Atomantiii válasza bobace (#110930) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ja igen az kiment a fejemből :D

(#110933) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Eladó egy független, dual sim-es, Huawei Mate 10 PRO!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#110934) grizlisandor válasza saril (#110893) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ez a Martin Car komoly cégnek néz ki! :)
Próbáltam a DSG-t, de nekem nem szimpatikus.

(#110904) mghltm:
Nem teljesen így van, figyelni kell a motorkódot. Van belőle jó széria is.

(#110911) Peti78:
HEHE! :DDD

(#110936) schulc99


schulc99
tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék "buta" tv okosításában.
Adott egy "buta" tv és ezen szeretnénk online filmet, Youtube videót nézni és zenét hallgatni.
Tudom számtalan kis kütyü létezik ehhez, de tudnátok olyat ajánlani ami jól és megbízhatóan működik is.
Nem melegszik, nem dobálja a jelet, nem fagy le, elég erős a hardver, könnyen kezelhető, stb....
Főként olcsóbb megoldás érdekelne, ha létezik ilyen.

[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#110937) vlevi válasza schulc99 (#110936) üzenetére


vlevi
nagyúr

Android TV okosítóra gondolsz?
Esetleg LibreElec fusson rajta?
[link]

(#110938) schulc99 válasza vlevi (#110937) üzenetére


schulc99
tag

Igen, Android tv okosítóra.
Vagy létezik más fajta is? Nem vagyok képben ezekkel kapcsolatban.
Mi az a LibreElec?

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#110939) izee válasza schulc99 (#110936) üzenetére


izee
senior tag

MHL 3.0 to HDMI? [link]
Telefonok erősebbek szoktak lenni és távirányítóval nehézkes a szövegbevitel.

Múltkor panaszt olvastam a google tv kütyükre. Nem tudom ki írta, de mondom nekem okos a tv és nagyjából ok. Sony KDL40WD650

9 alkalmazás van, ami ijesztően sok ;], egyik a youtube. Oda vannak feltöltve a helyi tv hírei, ami a mindigTV-vel nem fogható. Van még időjárás, képnézegető, stb nem lesznek sokat használva, talán a képek, ha majd kiismertem.

De az egyik az Opera store. Ez egy alkalmazásbolt (olyasmi nagy), és itt van olyan, hogy URL megnyitó. Működik, de navigálni a nagyon rossz/nem lehet. Egér billentyű ha jól hallottam nem támogatja, de majd ha érdekelni fog, teszek egy próbát. Szerintem van még Vimeo meg 1-2 érdekes és sok érdektelen.

A Tubio telefonos alkalmazással tudtam wifi-vel kivetítve nézni nem youtube-ra feltöltött filmet is.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#110940) copass


copass
veterán

ELADÓ
Cooler Master Elite 331 + DVD író 2000 Ft-

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#110941) Zola007


Zola007
veterán

Páraelszívóba való szabható fehér filterből van esetleg valakinek kimaradva egy darab?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110942) ViragL válasza #05304832 (#110935) üzenetére


ViragL
tag

Ezek szerint neked sem őszinte a mosolyod. :D
Én optimista vagyok, bízom benne, hogy ez jó lesz. A sofőrök megszokják, a lámpákon optimalizálnak és mindenki boldog lesz. Csak idő kérdése. Remélem. És bízom benne, hogy nem lesz hó még egy darabig, mert ha nem lesznek meg a csíkok az aszfalton, azt megszívjuk. :D

(#110943) #32368896 válasza schulc99 (#110938) üzenetére


#32368896
törölt tag

Szüleimnek innen és ezt vettem: Mecool MS8 pro

Tetőtérben van a routerük, a TV a földszinten a nappaliban és hibátlanul veszi a wifi-t, nem fagy, nem melegszik és piszok gyors. Youtubera teljesen tökéletes, csak ajánlani tudom ;) Tud magyarul is :)

2 hét alatt megjött Holland postás felárral (kb + 1 USD volt a felára)

[ Szerkesztve ]

(#110945) #65675776 válasza #05304832 (#110944) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Rakovszky tehermentesítésére két megoldás kínálkozik:
1: ha megépül az elkerülő, akkor ki kell tiltani a városból a kamionokat.
2: az Árpád teret körforgalmúra átépíteni. Az ottani lámpa félelmetes mértékben lassítja a forgalmat minden irányban.

[ Szerkesztve ]

(#110946) mghltm válasza #65675776 (#110945) üzenetére


mghltm
addikt

A Rakovszky tehermentesítésére két megoldás kínálkozik:
1: ha megépül az elkerülő, akkor ki kell tiltani a városból a kamionokat. - ezt mar evtizedek ota meg kellett volna valositani
2: az Árpád teret körforgalmúra átépíteni. Az ottani lámpa félelmetes mértékben lassítja a forgalmat minden irányban. - atmeno teherautok nelkul ez nem szukseges

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110947) bobace válasza mghltm (#110946) üzenetére


bobace
őstag

Így van, a kettes pont kellene nagyon. Az Ótemetőről kikanyarodó járművek száma miatt csúcsidőben egyszerűen már nem lehet elindulni a lámpától, vagy egy 10mp-pel áthangolni a lámpát, hogy hamarabb váltson az Árpád téren, már az is segítene.
Én nem gondolnám, hogy az óriási teherforgalom miatt dugul be. Meg ahogy a polgi mondta, amíg olcsóbb bejönni a városba kamionnal, addig még a kész elkerülő sem lesz használva..

Más: remélem azért a zöld hullámon tényleg alakítanak, mert a kiskorút teljesen el lett kureszolva... az újonnan egyirányusított utcákon is minden van, csak zöldhullám nem, de az legalább még csak tegnap lett kész.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110948) schulc99 válasza izee (#110939) üzenetére


schulc99
tag

Köszi, de én nem ilyesmire gondoltam, hanem valami box jellegűre.
Mivel gyerek is használná, így a telefonos dolog nem megoldható.
Azért köszönöm.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#110949) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Van egészen véletlenül valakinek egy felesleges Intel 115X-es gyári hűtője, amitől hajlandó lenne sörért, csokiért, jelképes összegért megválni, és csütörtökön vagy pénteken meg is tudnám szabadítani tőle?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#110950) rob72


rob72
tag

Sziasztok

Esetleg van e valakinek Asus laptop, k55v hez akku? nem új kellene,de kb 1,5 órát bírjon :K
ez a tipus száma : A32-K55, A33-K55, A41-K55

így néz ki:

Privát üzenetbe kérném a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.