Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111401) ballor.hu


ballor.hu
csendes tag

Eladó dolgaim:

- Eladó egy Gorenje tűzhely (elektromos kerámialap és sütő) 85.000 Ft
Tavaly február végén vásárolt, úgy emlékszem, hogy 3 vagy 4 garancia volt hozzá, tehát még garanciális a termék. Pontos típusa: Gorenje EC 57338 AX, Inox színben (eredeti ára 138eFt). Számlájával bizonyított vétel a Média Markt-ból.

- Eladó egy HP Photosmart 5520-as nyomtató, scanner, fénymásoló 10.000 Ft . Karcmentes, hibátlan egyébként. Wifis modell, nyomtató, fénymásoló, scanner egyben. 3 db színes patront adok hozzá felárért, ezek bontatlanok (10k)

- Eladó egy APC szünetmentes táp (pontos típust megnézem majd) 20.000 Ft

- Eladó egy nem használt vízipipa, tokjában 8k

Mindenről tudok képet küldeni, ha érdekel valakit.

The following takes place between 06:00 A.M. and 10:00 P.M.

(#111402) 7Sony7


7Sony7
addikt

Ez a forgalom valami csúcs. Szuperül nem lehet haladni. Viszont megjelentek a pnc rendszámok :) vajon mire asszociáltam mikor megláttam? Legalább lett egy kis jó kedvem.

-

(#111403) Sanki


Sanki
addikt

Ha ajánlott levélként adok fel buborékos borítékban egy terméket, akkor számít a méret?
A termék mérete dobozban: 72x125x52 mm.
Ez egy nagyobb méretű buborékos borítékba szerintem belefér, viszont nem tudom, hogy így mehet e ajánlott levélként.

(#111404) mrbig25 válasza Sanki (#111403) üzenetére


mrbig25
őstag

Nem mehet, mert január 1-től a 24mm-től vastagabb küldeményt csak csomagként lehet feladni.
Abban az esetben küldheted levélként, ha postán maradóra küldöd. Ez esetben a címzett neve kell rá és a posta címe. A címzett erről nem kap értesítést...a feladást követő 2-3 napon belül mehet érte a postára.

...

(#111405) MarKoo válasza tahepa (#111398) üzenetére


MarKoo
őstag

Vártam hogy majd lesz valami igazi magyar mentalitással megáldott hozzászólás.
Telefonokat és számítógépeket árulok, amikbe olykor beszámítok ezt azt, és baromira nem érdekel hogy honnan van, csak az ára és tiszta forrás legyen. :)

Ha nem tetszik valami, nem muszáj hogy felböffenjen belőled, csendben is tovább lehet menni. Egyébként ha ezekből 10-20 darabot vásárolnék meg és úgy árulnám, se lenne túl sok közöd beszólni hogy nepperek léteznek..

[ Szerkesztve ]

(#111406) Sanki válasza mrbig25 (#111404) üzenetére


Sanki
addikt

Na akkor ezt jól benéztem.. Akkor marad vaterafutár 1190 Ft-ért..

:R

(#111407) werszomjas válasza tahepa (#111398) üzenetére


werszomjas
őstag

Pedig megvehetnéd tőle. :U

Úgy látom te is rendeltél belőle, de nem sikerült átvenned adminisztrációs gondok miatt, ez most ott van helyben Debrecenben és még mindig jóval bolti és sufni GSM ár alatt, normális garival, tuti forrásból.

üdv

(#111408) tahepa válasza werszomjas (#111407) üzenetére


tahepa
senior tag

Már ingyen sem kell. ... neppert meg nem hízlalok

"adminisztrációs gondok " ? Hol ?

Kis adalék az eset margójára...
[kép]

(#111409) XmoD válasza 7Sony7 (#111402) üzenetére


XmoD
aktív tag

Product Number Code ? ;]

(#111410) 7Sony7 válasza XmoD (#111409) üzenetére


7Sony7
addikt

Iiiigen! Persze! Pont az! :))

-

(#111411) HUTCHDB válasza adorjant (#111391) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én a P-Mobile boltot ajánlom! [link]
A Tóth Árpád Gimnáziumnál vannak a Szent Anna utca és a Vígkedvű M. utca sarkán.
Ott teszik fel legszebben a fóliákat, és szerintem a város többi boltjához képest olcsóbbak is.
Régebb óta vannak, így könnyen előfordulhat, hogy van náluk elfekvőben old mobilra is tok/fólia.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#111412) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Radeon HD 7950 vagy hasonlótudású VGA nincs valakinek jó áron véletlen? :R

(#111413) mghltm


mghltm
addikt

targytalan

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#111414) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Eladóak az alábbi holmik!
Illetve saját részre keresek samsung A5-A7 2017-es készüléket.

katt ide

(#111415) Borosz válasza 7Sony7 (#111402) üzenetére


Borosz
senior tag

Netán pince...? :DDD

@bucihost: fentebb láttam két combosabb eladó VGA-t.

(#111416) 7Sony7 válasza Borosz (#111415) üzenetére


7Sony7
addikt

:D

-

(#111417) Aryes


Aryes
nagyúr

Belvárosi forgalom, update:
Nem tudom, hogy tényleg csináltak-e valamit a lámpával, de reggel 7.45 körül a Sumen utcáról simán le tudtam fordulni a Szent Annára jobbra. Korábban ugyanebben az időben végig állt a sor az Eon-ig, ahogy írta vki nemrég. A gyalogosok lámpája piros volt, mikor lefordultam, talán rövidítve lett.

(#111418) Kickass válasza Aryes (#111417) üzenetére


Kickass
őstag

Lehet csak szerencséd volt.

Megoldás lehetne még, hogy jobbra akkor is kanyarodhatsz ha pl. piros a lámpa. mint pl. USA-ban.
Bár tény ebben a városban még a telizöldet se alkalmazzák sehol :D

Ráadásul a helyzetet annál a kereszteződésnél az is rontja, hogy mostmár rendszeres a külső egyenesen menő sávból jobbra furakodók száma, akik nem csak a kanyarodót, de az egyenesen menő sávot is feltartják...

Két napja gyorsabb volt a Haláp utcára balra bekanyarodni körbemenni a vígkedvűn majd a nagy gál istván utcáról a szent annára fordulni és úgy tovább egyenesen.
Kíváncsi leszek ma és holnap mi lesz a helyzet.

(#111419) Fredo78 válasza Aryes (#111417) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Szerintem a szabadságolások megindultak én kb. 10-15%-os forgalomcsökkenést tapasztalok a reggel 8-as forgalomra vonatkozóan.

(#111420) Aryes válasza Fredo78 (#111419) üzenetére


Aryes
nagyúr

Mondjuk az bejegyzés is feltűnt, hogy üresek az utcák. :)

(#111422) Kickass válasza #05304832 (#111421) üzenetére


Kickass
őstag

Rosszul fogalmaztam.. ;)
Ott is csak az alsóbbrendű utaknak egymással szemben.

mai helyzetjelentés, 16:10, Klaipedán a szent annára kanyarodó az eonig ért, illetve mindkét sáv a fórum felé pedig a zsent annáig. :D

[ Szerkesztve ]

(#111423) dobolan


dobolan
senior tag

A 3 játék egyben 1000 Ft ért eladó. A vteches teknős francia nyelvű.

(#111424) Sanki válasza dobolan (#111423) üzenetére


Sanki
addikt

Foxpost esetében lehet utánvét nélküli csomagot feladni? Tehát előre utalnák a pénzt én meg feladom.

(#111425) schulc99


schulc99
tag

Eladó:

-3 db HDD hűtő [link]
-12 db ventilátor [link]

Érdeklődni privátban lehet.


[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#111426) dobolan válasza Sanki (#111424) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem lehet. Kaptam már csomagot foxpostból 0 forintért. A feladásnál kell úgy megadni gondolom.

(#111427) Sanki válasza dobolan (#111426) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönöm. :R

(#111428) GIJoe


GIJoe
addikt

Srácok a városban hol van ilyen UK, eu adapter olcsón? :R

(#111429) dudikpal


dudikpal
aktív tag

2,5" használt 100/100 sata vinyókat keresnék 80-250GB-ig. Van valaki helyben ezzel foglalkozó tagunk?

(#111430) Papaj x válasza dudikpal (#111429) üzenetére


Papaj x
tag

160as kehet lesz pár darab. Mennyire ár alatt kell legyen? :)

Közben!

Eladó!

G3250, hűtővel. 10eUF. :R

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#111431) dudikpal válasza Papaj x (#111430) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Cefetül :DDD
Viccet félretéve az ártól függ, hogy mennyit veszek, ha veszek ugye.

(#111432) dudikpal


dudikpal
aktív tag

(#111433) xuldar válasza dudikpal (#111432) üzenetére


xuldar
őstag

IBM logoval már legfeljebb egy min. 10 éves agyonhasználtat kapsz valami aprón, ha szerencséd van. Lenovo logoval lehet most kapni, kb. 10e-ért, de szerintem megéri az árát. A munkahelyemen már a másodikat nyűvöm sok-sok év alatt. Ritka strapabíró darab, úgyhogy itthonra is ilyet vettem.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#111434) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Mitől lehet ha egy 2 dines fejegység (wince) ha rádión kivül használom,legyen az usb vagy microsd egy bizonyos idő után ezt írja ki: warning please drive safely.
Gondolom valami bekötést hiányol,mert a gpsnél sem reklamál. :R

(#111435) Aryes válasza GIJoe (#111428) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem a Mediamarktban.

(#111436) atike válasza Kickass (#111422) üzenetére


atike
nagyúr

Mai nálam:

Böszörményről M35-ön be Debrecenig kb 10 perc... :DDD

7:40-8:00 A balmazújvárosin befelé piros lámpától piros lámpáig pedig nem volt kimondottan nagy forgalom...

8:00-8:10 a Csapóra alig tudunk felkanyarodni a Kölcseyről - persze senki nem akar maga elé engedni - amennyire elláttunk visszafelé tömött sorban álltak az autók... A Rákóczira megint nem tudtunk felkanyarodni - mind a két sáv - és a kanyarodó is - tömve volt... A Burgundiáról amikor váltott a lámpa nem is tudtak elindulni, mert állt előttük a sor...

(#111437) bobace válasza atike (#111436) üzenetére


bobace
őstag

Egy kalap szar az egész. Méghogy átprogramozzák a lámpákat és mit tudom én hány zöldhullám lesz. Egy se. Fos. Hulladék.
A Burgundia-Rakoczin a Hatvan utcai balra kanyarodók miatt volt tömött sor egészen a Csapón utcai feltorlódásig ill Kossuthig a másik ágon.. plusz megint elkúrták a Pesti-Mester sarkot is. Vicc az egész.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#111438) #65675776 válasza xuldar (#111433) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Model M kapcsolói legalább annyira tartósak, mint egy Cherry MX. Nem kell egy membrános retek szintjén kezelni őket, ezek valóban tartós darabok.

(#111439) csizs


csizs
aktív tag

Eladó:
Intel I3 4150 hűtővel
Asus H81 lap, ha pontos típus kell megnézem.
2x4GB DDR3 ram
Ára 40000ft

1x éve a prohardveren!

(#111440) xuldar válasza #65675776 (#111438) üzenetére


xuldar
őstag

Mint említettem, az irodában a második példányt nyúzom. Az elsőt több mint 10 évig használtam több géphez, és csak azért cseréltem le, mert a legutóbbi konfig mellé kaptam egy új billentyűzetet, ami még nem volt fényes feketére kopva. Csak annyi bajom volt a régivel, hogy a gombok feléről már teljesen lekopott a felirat.
Mielőtt valaki a vakon gépeléssel jönne, megkérdezném, a spec karaktereket is mindenki fejből vágja?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#111441) sto1911 válasza xuldar (#111440) üzenetére


sto1911
veterán

Persze, azért "tanulnak" vakon gépelni. Azt a néhányat, amit használok én is simán tudom merre van.

[ Szerkesztve ]

(#111442) dudikpal válasza xuldar (#111433) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ahogy nézem, a lenovo csak a feliratban különbözik, szóval jó lenne az is.
Egy ezresért vettem használtan, ilyen árban gondolkodom :)

(#111443) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok linkelni Debreceni pc-s boltokat, amik korrekt áron dolgoznak, és van weboldaluk ahol árakat is látnék? (nem akarok potyára 60kmt oda vissza utazni) Köszi :R

(#111444) aero. válasza bucihost (#111443) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szia

Csak érdeklődésképpen, miért nem rendelsz a nagy, pestiektől? Még szállítással is jobban kijönnél és szvsz – igaz, rég nem követem, de jópár éve így volt – mérföldekkel olcsóbbak, mint a debreceni boltok.

(#111445) atike válasza bucihost (#111443) üzenetére


atike
nagyúr

Mi is bezártuk a boltot, mert hiába nagykertől vesszük a dolgokat elvileg jó áron - sok pesti cég valami félelmetesen olcsón tudja adni a cuccokat - az árukeresős csoda árakról nem is beszélve. :U Egyszerűen nem érte meg úgy üzemeltetni boltot, hogy a vevők fele azzal jön, hogy de itt ennyivel meg annyival olcsóbb... Miközben részünkről szinte már haszon sem volt rajta. Lehet jobb lett volna nekünk is átállni szlovák vagy román nagykerre... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111446) bucihost válasza aero. (#111444) üzenetére


bucihost
senior tag

Lehet az lesz a vége. Nem ismerem a debreceni árakat. Ha jó áron lenne alkatrész, akkor még ma átugranék érte mert fontos lenne. De még az sem dőlt el, hogy mit vegyek. Még mindig videókártya gondban vagyok.... kaptam pár használt ajánlatot is, de ott meg kérdés hogy 4-5 éves vga mikor adja meg magát....

(#111447) 7Sony7 válasza bucihost (#111443) üzenetére


7Sony7
addikt

Multimedia tower. Két boltjuk is van. Van honlap. Nem olcsóbb, mint pest, de az esetleges garanciáztatás miatt én is ittholhól vettem.

-

(#111449) atike válasza Mikulásbá (#111448) üzenetére


atike
nagyúr

Meglepődnék ha jönne rá vevő... Gyönyörű, jó áron is adod, de brutál drága alapból... Amikor a pár ezer forintos dolgokon is mindig az megy, hogy "mennyit engedsz még", akkor egy ilyen értékű óra... De sok sikert, drukkolok, hogy elmenjen... Komolyan.

(#111450) Sanki válasza Mikulásbá (#111448) üzenetére


Sanki
addikt

FB-n az órás csoportban hirdeted? Ott lehet gyorsabban elkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.