Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110401) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
A Civis Car 2002 Kft. autókereskedéssel van valakinek valamilyen tapasztalata?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110402) Atomantiii válasza Borosz (#110399) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én nem nagyon szoktam, mamám igen.

(#110403) mghltm válasza embe (#110401) üzenetére


mghltm
addikt

tapasztalat nincs, de majd 16 eve mukodo kereskedes, manapsag ez jo jelnek szamit!

Általános adatok

Cégjegyzékszám: 09-09-008538
Cégforma: Korlátolt felelősségű társaság
Bejegyezve: 2002/01/31

A cég elnevezése
CÍVIS-CAR 2002. Autókereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Hatályos: 2002/01/31

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#110404) Peti78 válasza embe (#110401) üzenetére


Peti78
őstag

Az mghltm fórumtárs által megfogalmazottakkal egyetértve, és azt kiegészítve azt mondom, vigyél magaddal szakembert. Mondjuk egy, a márkához értő szerelőt, aki ráereszt egy gyors diagot. De a legjobb, ha elviszitek egy állapotfelmérésre. Ha rendben találják, az jó, de ha feltárnak egy-két súlyosabb hibát, akkor vagy alkudsz ennek megfelelően az árból, vagy otthagyod.
Nem mellékesen a legjobb hírű kereskedésbe is bekerülhet egy-két kedvezőtlenebb vétel. Ja, alkudni amúgy kötelező. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#110405) schulc99


schulc99
tag

Eladó vagy csere 3 db mobil 1-re!

Eladnám vagy cserélném 3 db mobilomat 1-re.
2 db Nokia Lumia 530 és 1 db Nokia Lumia 625
Telekom függőek voltak, de hivatalosan függetlenítve lettek, amúgy dominos telefonok voltak.
Az ár 10 000 Ft/db
Egyben a 3 db. 25 000 Ft

Adásvételit írok!

Ami érdekel cserébe, az 5" - 5,5" Androidos, dual simes független mobil, jó állapotú, 4G képes (B20).
Samsung, Huawei, Xiaomi márkák amik alapvetően érdekelnének.

Érdeklődni privátban lehet.

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#110406) Borosz válasza embe (#110401) üzenetére


Borosz
senior tag

Én úgy tapasztaltam, hogy hiába, ha egy kereskedés koros és jóhírű akkor, ha amikor veszed az autót nem tapasztalsz vele semmi gyanúsat, de a hidegben előjönnek a bajok. És még ekkor is azt lehet mondani, hogy a kereskedés nem hibás.
VW Touran 1.6 FSI 146K km. Német származás. Gyönyörű kocsi, szinte új belsővel, szinte hibátlan külsővel. Motor jár mint az óra, semmi füst, 0 hibajelzés a műszerfalon. Aztán bejön a hideg... a váltó elkezd néha berezonálni alapjáraton, kuplung benyom - csend. 1000km után az egyik szondáról kiderül, hogy nem ad jelet (NOx szonda - 160K egy ilyen sz@r) - hibakód. A legjobb, ha minden eshetőségre felkészülsz:
- szakemberrel mész autót nézni, ha nem értesz hozzá
- utánaolvasol a tipushibáknak (kvázi felkészülsz a típusból amennyire lehet)
- megnézel vagy 5 ugyanolyat
És még ekkor sem garantált, hogy nem költesz rá még vagy 300K pluszt.

(#110407) embe válasza mghltm (#110403) üzenetére


embe
nagyúr

és Peti78!
Köszi a választ!
Az hogy 16 éve működik egy kereskedés, még nem garancia a korrektségre. Személyes tapasztalat lenne jó, bár ez sem jelent semmit. Na majd kiderül.
Keresgéltem, de nem találtam negatív hangvételű bejegyzést vele kapcsolatban.

Borosz: Igen - ezért utálok kocsit cserélni.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110408) Nooki


Nooki
csendes tag

Fel tudna nekem váltani valaki 1db 4GB-os DDR3 1600MHz memóriát, 2 db 2GB-os DDR3 ra? :DD
Lényeg hogy nekem régi a lapom és nem fogadja ez 4GB ramot csak 2*2GB formában!

[ Szerkesztve ]

(#110409) bobace válasza Borosz (#110406) üzenetére


bobace
őstag

Német származás => 146ekm=350ekm, hacsak nem tényleg olyan használta kint is akit ismersz => bármi kijöhet.

Magyar volt az eladó? Érvényesítsd a szavatosságot, ez nem kopóalkatrész, lehet feltételezni, hogy megvolt a hiba, mikor megvetted.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110410) steve1021 válasza bobace (#110409) üzenetére


steve1021
csendes tag

Állapotot veszünk nem kilómétert.Ez az alap mindenkinél.

A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup

(#110411) Borosz válasza bobace (#110409) üzenetére


Borosz
senior tag

Kereskedésből. Az emberem korrektnek tűnik, de hát ugye kereskedő. Azt mondta segít, meg utánanéz, meg felajánlott kevés pénzt. Egyelőre itt tartunk. Majd akkor "keménykedek", ha egyáltalán szükséges, ha tényleges infóim lesznek a javítási költségekről.

(#110412) bobace válasza steve1021 (#110410) üzenetére


bobace
őstag

Ez egy dolog, amit az emberek fejébe vernek, és igaz is, nem akarok flame-be kezdeni, de egy patikának tűnő autó hiába jó állapotú, ha eltitkolnak X tízezer-százezer kilométert, nem mindegy hogy egy alkatrészben 100e van vagy 200e és ezen nem segít az állapotot veszünk szlogen sem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110413) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Egy ilyen relét hol tudok venni itt Db-ben?

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#110414) steve1021 válasza bobace (#110412) üzenetére


steve1021
csendes tag

1 dolgot kell megjegyezni ha megvan a kiszemelt kocsi akkor csak márkaszervízbe kell vinni állapotfelmérésre.Ott megmondanak mindent róla és a varható költségekről is adnak tájekoztazást árral együtt.Ha nem engedik,hogy márkaszervizbe vidd akkor az már gyanus.
Igaz ha valami kiderüln és nem veszed akkor bukod a pénzt,de legalább tudod,hogy rossz vétel lett volna.
Saját tapasztalat,hogy a km óra csalás is kiszürhető mivel ha egy 2009 autóba az ecu szoftverét 2015ben modositották akkor ott teketek valamit.Mivel az utolsó modosítas időpont kiolvasható.

A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup

(#110415) Borosz válasza embe (#110407) üzenetére


Borosz
senior tag

Ja, még valami. Nem tudom, hogy ilyen tapasztalatod mennyi van, de a külföldi autók esetében, kereskedésben vásárolt autót úgy szokták eladni némely helyeken, mintha te hoztad volna be a járgányt. Meghatalmazással intéznek mindent és gyak. nincs adás-vételi. A regadót is te fizeted be kb. vagy legalábbis a te nevedben intézi a kereskedő. Mivel ő még arra sem költ, hogy a nevére írja. Elmondása szerint "felesleges pénzkidobás" lenne - term. az ő részéről az. Én így tudom.

(#110416) steve1021 válasza Borosz (#110415) üzenetére


steve1021
csendes tag

Igen ez így van van adásvételi csak az eldó a német tulajdonos.R-go közöd sincs a kereskedéshez.
Vagyis ha bajod van akkor a német vagy éppen ki tudja,hogy milyen nemzetiségű eladóhóz kell fordulni.Na ez az igazán undorító kiskapu amit örökre becsuknék minden kereskedő előtt.

A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup

(#110417) lappy válasza Dan-szan (#110413) üzenetére


lappy
őstag

Kérdezz rá a sámsoni úton lévő elektronikai boltnál

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#110418) bobace válasza steve1021 (#110416) üzenetére


bobace
őstag

Nagy +1 erre is meg az átvizsgálásra is.
Nem szabad megvenni ilyen autót. Plusz, ha nem engedi átvizsgáltatni, akkor szintén ott kell hagyni, majd jön másik.
Én személyesen nem vennék külföldi autót. Még kevésbé informálható le, mint a magyar.. Rengetegen foglalkoznak itthon totálkáros külföldi autók kipofozásával, tekerésével. Azok kerülnek be sokszor hozzánk, amiket ott nem érte meg javítani, itt meg összedrótozva még jó lesz valakinek, aztán mehet németbe reklamálni a vevő a borosz által is írt metódus miatt. Kicsit sem gyanús, hogy az olcsó kategóriánál maradva, arra van rálátásom, adnak egy kintról bejött "megkímélt, hibátlan" állapotú kisautót mondjuk 300-ért plusz ugye a költségek, és az kerülne 600-ba magyar forrásból. Amit 300-ért adnak, az kint jó, ha volt 150, hogy még neki is megérje, ergó roncsár...
Áh, minden tiszteletem az autóvásárlóknak, nehezebb autót venni, mint házat...(én kb egy fél évig nézegettem, de a tapasztalt kereskedő ismerősöm is azt mondja, hogy 3-4 hónap kell egy elképzeléseknek megfelelő autóhoz, másik kereskedő ismerősnek meg szóltam kb 5 hónapja, hogy kellene valami jó állapotú kisautó, és most hívott a héten, hogy lenne végre egy, amit ajánl, na püff)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110419) steve1021 válasza bobace (#110418) üzenetére


steve1021
csendes tag

100 Szónak is egy a vége az autó vásárlás egy orosz rulette vagy bejön vagy nem.
Mivel ilyen "túlkínálat" van ezért van miből válogatni aztán lehet reménykedni,hogy jó pát évig nem lessz komolyab baja.

A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup

(#110420) embe válasza Borosz (#110415) üzenetére


embe
nagyúr

Ezt a BTk-ban közokirat hamisításnak hívják, és ilyenbe nem megyek bele. ;) Akkor rohadjon ott a kocsi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#110421) bobace válasza steve1021 (#110419) üzenetére


bobace
őstag

Legalábbis abban a kategóriában van túlkínálat, ahol az átlag magyar nézeget, aki mondjuk 4-5 éves autót nézeget, az kapja az arcába az árcédulát rendesen :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110422) Salex1 válasza steve1021 (#110419) üzenetére


Salex1
senior tag

Én megvettem a jó kis autót, tényleg semmi baja nem volt, és nincs is, mert itt áll az udvaron már fél éve...
!!!Eredetiség vizsga előtt ne adj oda pénzt!!!

(#110423) Zola007


Zola007
veterán

Van valakinek ANGOL nyelvet oktató ismerőse?
Nyelvvizsgára, állásinterjúra felkészítés lenne a cél, főleg szóbeli rész

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#110424) Kickass


Kickass
őstag

Azért a márkakereskedésbe vidd átnézetni fetisisztáknak ajánlanám olvasásra...
[link]

Végülis csak egy totálkárra tört autót nem sikerült kiszűrniük...

Az én tanácsaim használt autóvásárlóknak:
- ki kell olvastatni ahol gyári programmal rendelkeznek az autóhoz (nem feltétlenül márkakereskedés)
- futóművet/kormányművet/fékeket átnézetni (ezeket általában szemrevételezéssel is fel lehet mérni)
- festékréteg vastagság mérés
- próbakör
- összes extra kipróbálása (kapcsolók, elektromos dolgok, klima)

(#110425) tothantal27


tothantal27
csendes tag

Hibás Dell D630,hátha érdekel valakit!
[link]

Nem vagyok új csak elhagytam a régi e-mail címem emlékeztető válaszát!:-)

(#110426) sto1911 válasza Kickass (#110424) üzenetére


sto1911
veterán

A linken lévő esetben simán lehetett a szakszervizet ketté perelni.

(#110427) diablo1984 válasza steve1021 (#110410) üzenetére


diablo1984
veterán

Gondolom Zoli sem vette volna ezt a tourant, ha 240 ezer km lenne benne az órájában, attól még lehet jó a kocsi, de 200e km fölött már büdös, fele érdeklődőt már elvesztették!
Ez az állapotot veszünk nem kilóméretrt egy büdös paraszt nepper duma, meg az is, hogy nem új autó, újat a szalonban kell venni, na ezeknél én megfordulok és szarok rá, mert ne mondja már nekem senki meg, hogy egy használt autó nem lehet jó bőrben én had döntsem már el, hogy mi nekem az elvárható állapot!
Szóval volt már nem 1-2 alkalom, mikor elsütötték nekem, akkor én is elmondtam, hogy egy körbetört autó az nem éppen kicsit használt....
Általában ha egy autó érdekel és kereskedős, akkor oda megyek, mondom, hogy miért jöttem, szólok, hogy hozza a rétegvastagság mérőt és a kulcsot, valamint mondja el, hogy mit lehet tudni a kocsiról, személyes meséket hagyja, mert fingja sincs neki sem róla, mi az előélete, tehát hogy jóskapista azt mondta, hogy történetek csak felesleges rizsa és a rétegvastagság mérőt is nekem adja ide és körbemérem én, abból már tudom, hogy mi ami eredeti, mi az ami javított és mennyire szakszerűen javított! Nem nagyon szokták szeretni, de én alá is fekszem a kocsinak, megnézem az alját is, azon is látszik, ha javították, sőt azon hamarabb, meghallgatom a motort hogy jár. Az hogy hozunk egy akkut, mert bikázni kell, az is kizáró, mert miért nincs benne egy jó? Mi van még lespórolva belőle?
Most hétvégén is megyünk faternek autót nézni, ráadásul az egyik német autó, közismert óratekerős ide-oda belefújunk helyre, fel sem hívom őket, feleslegem, minden ott mindig törésmentes, valós kilóméterű, amit 5 évvel ezelőtti bejegyzésű szervízkönyv bizonyít.... kíváncsi leszek rá..... :U

(#110428) Borosz válasza diablo1984 (#110427) üzenetére


Borosz
senior tag

Én felhívtam a ebrecen Autót. Segítettek. Kiderült, hogy 2011-ben hivatalosan 33.000Km volt a kocsiban. Azóta elvileg belement évi 18.000, ami éppen még reíális is lehet. Én is aláfeküdtem, a küllemet illetően elég jó a szemem. Akku pipec (szinte új, Varta), a kocsi tényleg kívüé-belül PATYOLAT. Persze biztosan kipucolták, de gynémelyik helyen annyira megdöbbentően tiszta, hogy nem értem ma sem hogy lehet ennyire kisuvickolni egy kocsit - ha így volt. Ülések pipecek, semmi kiülés, szakadás, kormány, váltó reális kopottságú. Mondom, van erre szemem. Kényes vagyok az ilyesmire. Most már, miután jobban utána néztem az FSI-nek, ez a NOx ez az egyik betegsége az FSI rendszer miatt, persze ha kénes benzint tankolunk. Másik hiba, ami ezeknél előjöhet az alulméretezett 6 sebességes váltó. Simán lehet, hogy az is reális, ami éppen van vele - mintha kenés nélkül be-besírna egy csúszócsapágy és CSAK hidegen. A váltás, kuplung viszont hihetetlenül pontos és megbízható. Fekszi az utat, stabil, nem kopog a futómű. Remek autó egyébként, nagyon lehet szeretni. Csak bosszantó, hogy ennyit az ember kiad - egy akkoriban kb. 6 millás kocsiért, megjegyzni ezt is érdemes - és még nem áll meg itt a sztori, mert vinni kell a műhelybe. Jó lesz az, csak nem kell pánikolni - mondogatom magamnak folyton. :D

(#110429) Borosz válasza Borosz (#110332) üzenetére


Borosz
senior tag

Eladó PC:
ASUS P5K pro S775 lap
E8400 C2D 2*3000Mhz/6MB cache (hőcsöves hűtő, halk)
2*2GB 1066 DDR2 Kingston
160GB WD VelociRaptor 10000rpm Sata HDD
ASUS HD2600XT 256MB PCIe
300W halk(ított) táp (Codegen) - nincs vele gond. Egy ideje viszi a gépet.
Torony ház (ezüst fekete, előlapon USB és kéken világító infó kijelző)
Egész gyors, egész hallk. :) - 15K

(#110430) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Eladó egy megbízható és szép mobiltelefon ami megállja a helyét, akár karácsonyi ajándéknak is.

¯\_(ツ)_/¯

(#110431) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Az alabbi jelenseget mi okozza, normalis-e?
Tarsashazi lakas, gazkazan, es 5db radiator a lakasban. Termosztat felveve 18-20 fokra, es csak a kislanyunk szobajaban van feltekerve a radiator, mindenhol mashol 0-n van.
Itt jon a furcsasag: a picinél azt hallom, hogy csorog, folyik a viz valahol a radiatorban, csovekben... Szakaszosan. Mi ez a jelenseg?

(#110432) föccer válasza zolikaDB (#110431) üzenetére


föccer
nagyúr

Levegő van a rendszerben. Légteleníteni kell.

Gyere át a lakásfelújítós topikba. :K

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#110434) Csöves


Csöves
senior tag

Szélvédő kavicsfelverődéssel hová érdemes menni?
Egy felverődés van, de nem szeretném ha megrepedne az üveg.

Aquila non captat muscas.

(#110435) mamusz11 válasza Csöves (#110434) üzenetére


mamusz11
tag

A volt Baumax parkolóban van egy faszi aki csinálja, minden hétköznap 8-16:30ig. Megfogod talalni egy kombi bmw-t keress még talán tábla is lesz kirakva.
3500-ért csinálta

[ Szerkesztve ]

Learning never exhausts the mind!

(#110436) fenergie84


fenergie84
addikt

Tefon csere miatt eladó lesz két teló:
Honor 4C fekete,
Lenovo Vibe Z2 pro.
Mint a kettő szép állapotban van, nincs már rájuk garancia, én vettem mind a kettőt az edigiben, szóval előélet ismert.
Ajánlatokat várok :R

(#110437) Fredo78 válasza zolikaDB (#110431) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Szakember pár perc alatt megcsinálja és ha jó fej megmutatja, hogy hogy kell legközelebb csinálni.

(#110438) bobace


bobace
őstag

Fundamentás kérdés:
Olvasok egy ilyet a neten:
Mivel tudod igazolni a felhasználást?

Tulajdonlap a vásárlás tényéről, építési engedély, hitelintézet igazolása az előtörlesztésről, illetve saját névre szóló számlák a felhasználásról. A számla keltezése nem lehet régebbi, mint a lakástakarék lejárata, erre vigyázz. Ha az elvégzett munkáról nincs számla, lehet kérni, hogy értékbecslő állapítsa meg, hogy mennyibe került a munka, anyagköltség nélkül.

A magyar rögvalóság az, hogy ha számlát kérsz a mestertől a festésről, ablakcseréről, bármiről, mindjárt legalább 30%-kal drágább lesz a munka, úgyhogy mindjárt nem éri meg az egész lakástakarékos gyűjtögetés. Ilyenkor vihetsz a saját nevedre szóló számlát az alapanyagokról és kérhetsz valami 12 ezer forintért értékbecslést a munkadíjról.
Valaki csinálta már így, működik?

Illetve a pénz átvétele után mennyi időm van igazolni a felhasználást - ezt nem találtam meg hirtelen.. Van aki szakaszosan kérte a kifizetést, van ilyen?
:R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110439) zeon.hu válasza bobace (#110438) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az ex nejem fundamentás.
Biztos tud válaszolni ezekre (bár lehet, hogy számlanyitást fog szorgalmazni :DD ).

Jelenleg úton van, de átküldöm neki.

#?*@&!

(#110440) lappy válasza bobace (#110438) üzenetére


lappy
őstag

itt próbáltad már
https://www.fundamenta.hu/gyakori-kerdesek

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#110441) Borosz válasza Csöves (#110434) üzenetére


Borosz
senior tag

Tele van velük a BestFM "...kárglász javííííít...kárglász cserééél!" :D

(#110442) Peti78 válasza Borosz (#110441) üzenetére


Peti78
őstag

Bitang drágák.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#110443) zolikaDB válasza Fredo78 (#110437) üzenetére


zolikaDB
veterán

(#110444) sto1911 válasza Peti78 (#110442) üzenetére


sto1911
veterán

Cserében ha egyszer sikerül megjavítani, akkor minőségi.
Én mentem az ajánlott parkolós fickóhoz, de inkább hagytam is, finoman szólva sem győzött meg...

(#110445) zsizsef


zsizsef
senior tag

Üdv!
Férfi szövetkabátot keresek. Debrecen a célterület. L, M méret (újszerű legyen, kinyúlt, agyonhasznált nem érdekel.)
:R PM ha van. Ha nincs megyek üzletbe. :R

[ Szerkesztve ]

(#110446) Csöves válasza mamusz11 (#110435) üzenetére


Csöves
senior tag

Köszönöm, megnézem.

Aquila non captat muscas.

(#110447) Csöves válasza Peti78 (#110442) üzenetére


Csöves
senior tag

Most kérdeztem, 16500ft. :W :W :W :W :W

Egy szélvédő ára.
Nevetséges.

Aquila non captat muscas.

(#110448) sto1911 válasza Csöves (#110447) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem a parkolós is annyit mondott két ütődésre, garancia nélkül. Sok?

(#110449) bobace válasza sto1911 (#110448) üzenetére


bobace
őstag

Nyilván nézőpont kérdése, de én hátsó szélvédőt cseréltettem kompletten 20 ezer körüli összegből bontott üvegestől, ragasztásostól.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#110450) mghltm


mghltm
addikt

hasznalt temahoz:

"Levelemet először is kis felvezetéssel kezdeném. 2 éve vásároltam egy 2002-es Citroen C5 2.2 HDI-t, vezetett szervizkönyvvel és lekövethető, újkorától kezdve magyarországi előélettel és megvételekor minden hibátlan is volt, minden hibátlanul is működött... Aztán soha többet. Nem untatnám a részletekkel, de lényeg az ugyan "csak" kopó alkatrészeket kellett cserélni, de azt nagyon... nem volt hónap hogy ne kellett volna komoly összegeket hagynom a szervizbe (többek közte a kuplung + lendkerék csere is megvolt, de lengőkarok, hátsó híd felújítás, stb...)"

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.