Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#934) Acheron válasza SH4D0W2011 (#932) üzenetére


Acheron
őstag

Én csak azért gondolkodtam rajta, mert ez az egyetlen kiadás, hol a PC -s verzióhoz is van doboz (eddig mindből volt dobozos példányom (is)), az éjjellátó csak grátisz lett volna, de azért 200 EUR az 200 EUR, inkább kiteszek egy konzolos dobozt a többi közé :B
A gameplay -eket elnézve a YT -on úgy érzem, erősen hozni fogja az eddigi kedvenc MW2 szintjét multiban, erősen várom az early access kezdetét (PC). A fegyverek testreszabhatósága különösen tetszik (tudom, nagyon más, de a Crysis rémlett fel a múltkor bennem), arra azért kíváncsi leszek, a megjelenésen kívül a használhatóságot mennyire fogják befolyásolni a módosítások (távolság, sebzés, stb)
Btw, egyes és sorozatlövés között lehet váltani?
(#933) bul07: Az operator skinek azért túlmutatnak a színezgetésen, egyrészt az azóta (legalábbis a fanoknak) ikonikus első MW részből vettek ki három karaktert, akinek a "bőrébe lehet bújni", másrészt - amennyire tudom - az operátorok egyedi kivégzési móddal is bírnak, ami elég látványos tud lenni. Szóval ha valaki nagyon fan, simán megéri a + 20 EUR, azt pedig, hogy 3000 COD pontot mire lehet beváltani, (őszintén) nem tudom, így egy rajongónak az is megérthet akár + 20 EUR -t. :F Én pl még gondolkodom, hogy upgrade -elem az előrendelést legalább az operator edition -ra (de azért próbálom visszafogni magam :D )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.