Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2583) Highground válasza redingitell (#2582) üzenetére


Highground
aktív tag

Te vagy az első akitől ezt hallom :) Youtube-on is azt mondják inkább, hogy mivel a mapok nagyobbak, és több az open area, nem kifizetődő a run n gun. De mintha itt is azt olvastam volna.
Még mielőtt valaki azt hinné (az előző hszeimből), hogy csak fikázom a gamet, 35 vagyok és anno 10-12 évvel ezelőtt MW-be 500, MW2-be meg beletoltam vagy 1000 órát (minimum). De valahogy nehezen hiszem el, hogy ennek a játéknak sok köze lenne az akkori MW-khez. Persze modern hadviselés meg minden, de szerintem kicsit talán túl nagy volt a hype. Én is alig vártam már, hogy végre újra codozhassak 10 év után, de a beta nagyon lelombozott. Anno a cod run n gun volt. A BF nem. Most ez valahogy még videók alapján sem adja vissza a régi cod érzést. A lag compensation-t nem is említve. Aki szerint a codnak nem run n gun-nak kell lennie az nem játszott túl sok codot, vagy ha igen akkor nem tudom... komolyan. Régen pont ezért szidták a BFesek, hogy "eszetlen lövölde". Tágra nyitott szemekkel figyelem a kritikákat és a véleményeket, mert az elmúlt 3-4 codba beleszaladtam felesleges pénzkidobás terén. Legutóbb a BO4-re is sokan mondták, hogy "régi cod feeling"-es... mondjuk ott legalább nem működött ilyen vadul a lag compensation. Legalábbis nekem. Pár napja még fent volt, felmentem játszani úgy, hogy hosszú hónapok óta nem játszottam fps játékot sem. 4-5 meccsen keresztül top 3-ban voltam. Gondoltam bemelegítek a beta-ra. Vigyorral a képemen (még havernak is elújságoltam akinek már azóta gyereke született) konstatáltam, hogy azért még van bennem valami a régiből. Jött a beta... utolsó 2 hely kibérelve. De komolyan... azt hittem megőrülök. Amit itt is egyre többen említenek (amúgy régebben nekem MW3-ban és BO2-ben volt hasonló érzésem), hogy egyszerűen esélytelen voltam bárkivel is 1v1-ben tűzharcot nyerni. "Shoot first, die first" szinte mindig. Félreértés ne essék! Vérzik a szívem, mert amúgy kurvakibaszottul jól néz ki a játék és nagyon játszanék vele, de szerintem több idegeskedést okozna mint örömöt. Single (4-5 órás) miatt meg abszolút nem ér meg 60 eur-t. Amúgy is multis voltam mindig is codban. Abszolút megértem aki megvette, én is a szakadék szélén táncoltam/táncolok. De el kell engedjem ha nem csinálnak valamit ezzel a túlhajtott lag compensation-el...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.