Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) Huma válasza Mercutio_ (#4148) üzenetére


Huma
addikt

Bármit mondhatnék, de nem teszem. Mert tartom magam annyira, hogy ne hazudozzak össze-vissza. Hazudnia csak az unalmas embereknek kell akikkel nem történik semmi mivel egész nap a gép előtt ülnek és úgy próbálnak bevágódni vadidegen embereknél, hogy különféle történeteket találnak ki amivel kitűnhetnek a tömegből. De az ilyen szerintem szánalmas. :(

(#4147) macilaci78 : :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4152) Tim82 válasza Huma (#4151) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hazudnia csak az unalmas embereknek kell akikkel nem történik semmi mivel egész nap a gép előtt ülnek és úgy próbálnak bevágódni vadidegen embereknél, hogy különféle történeteket találnak ki amivel kitűnhetnek a tömegből. De az ilyen szerintem szánalmas.

Azé' az öniróniádat is díjazzuk. ;] :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4153) rushty válasza macilaci78 (#4150) üzenetére


rushty
senior tag

próbáltam érzékeltetni hogy ez egyszerre sok, főleg ha nem csak ezt az egyet akarja követni az ember

Revolut meghívó pü-ben

(#4154) Melack válasza macilaci78 (#4150) üzenetére


Melack
veterán

Hsz inception :C

Milyen jó, hogy itt nincs napi szinten p*na :) A kecskeméti topikban tényleg vadászni kell a hszeket a sok pisztolytáska kép mellett...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4155) DeFranco válasza rushty (#4149) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Panaszkodás vó't hogy nem pörög a tematika...

probléma, felügyelő? ;]

(#4156) Huma válasza DeFranco (#4155) üzenetére


Huma
addikt

Én igyekszem fellendíteni a topicot, de ehhez kell a ti segítségetek is. Kár hogy nem tudom klónozni magam. Akkor többre mennék.

(#4152) Tim82:
No, no. Azért túl sokat ne képzelj bele abba a hozzászólásba. Én alapból kitűnök a tömegből mert ritkán fürdök. Nincs szükségem virtuális figyelemfelkeltésre is. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4157) Melack válasza DeFranco (#4155) üzenetére


Melack
veterán

Én időnként azon halok be, hogy 2 napig nem nézek fel, és egyes topikokban 2-3xx olvasatlan új hsz van :Y

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4158) Impressa válasza rushty (#4153) üzenetére


Impressa
őstag

Év végére szeretnénk az 50000. hsz-t elérni a topikban. :DDD

(#4150) macilaci78 :D

(#4155) DeFranco :D.

(#4157) Melack +1 és szinte követhetetlenek, ha nem vagy fent mindennap.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4159) Huma válasza Melack (#4157) üzenetére


Huma
addikt

Azt nem szeressük. Ha nagyon pörög a topic akkor fárasztó egyszerre végigolvasni az összes hozzászólást. Ezért kerülöm az olyan helyeket ahol sok a felesleges szócséplés és kevés a lényegi tartalom.

Más:
No, senki mással nem történt olyan érdekes esemény amit megosztana a tisztelt publikummal? Ne csak én irkáljak ilyen sztorikat. Még a végén kifogyok belőlük.

(#4158) Impress:
Ilyen aktivitás mellett azt még a hó végén elérjük. De legkésőbb köv hónapban biztos, hogy meglesz.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4160) Tim82 válasza Huma (#4156) üzenetére


Tim82
nagyúr

Csak vétek lenne kihagyni a labdákat, amiket feladsz. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#4161) Mercutio_ válasza Melack (#4154) üzenetére


Mercutio_
félisten

Békéscsaba topic detto :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4162) föccer válasza Melack (#4154) üzenetére


föccer
nagyúr

Én pont azokra vadászom. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4163) Melack válasza föccer (#4162) üzenetére


Melack
veterán

Még jó, hogy a linkek kékszínűek :D

(#4161) Mercutio_: vidéki topicban p*nára vadászunk, itt meg beszélünk róla... Nem rossz :D

(#4159) Huma: szakmai topicoknál ez elengedhetetlen. Az autós topickban sokminden átugorható :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4164) Huma


Huma
addikt

Mi lenne ha itt is lenne szó csajokról?
Kezdem.
[link eltávolítva]

Ő amúgy a mostani csajom. :D

[ Módosította: radi8tor ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4165) radi8tor válasza Huma (#4164) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem jó ötlet. Erre csak a nők nőügyek valamint a szex topicban van lehetőség (22 óra után).

⭐ Stella

(#4166) Huma válasza radi8tor (#4165) üzenetére


Huma
addikt

Mióta? Ha jól tudom rengeteg topicban van szó csajokról. Képekkel és mindennel. Ráadásul pont az ilyen beszélgetős topicban fér el bőven az ilyen.
A szabályzatban csak az van, hogy nem lehet korhatáros képet felrakni ill linkelni. (Félreérthetetlen póz ill fedetlen intim testrész)
Meg persze a kulturált társalgás is beletartozik.

Példa

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4167) Melack válasza radi8tor (#4165) üzenetére


Melack
veterán

Én meg nagyban kerestem a hsz-t, amit töröltél. :F

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4168) radi8tor válasza Huma (#4166) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor, ha szigorúan vennénk csak budapesti lányokról beszélgessetek. ;]

De komolyra fordítva a szót ez érvényes minden lokál topicra.

Melack: visszaraktam.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#4169) Bjørgersson válasza Impressa (#4158) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen tempóban legkésőbb nyárra meglesz.. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4170) Melack válasza radi8tor (#4168) üzenetére


Melack
veterán

Thx! :R

Ezek után női dolgokat csak a való életben keresünk :)

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4171) radi8tor válasza Melack (#4170) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a legjobb. :D

⭐ Stella

(#4172) Huma válasza radi8tor (#4168) üzenetére


Huma
addikt

Értem. Azt viszont nem, hogy minek raktad vissza a komplett hozzászólást ha kivetted belőle a linket. Így semmi értelme sincs a közvetlen a link felett és alatt szereplő mondatoknak. :)

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4173) bitpork válasza Melack (#4170) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De azt senki nem hiszi el ha nincs kép :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4174) Melack válasza bitpork (#4173) üzenetére


Melack
veterán

Nah, majd GIFet teszünk be :DD
Vagy sztorizunk róla :B

(#4172) Huma: De van. Így akár a kezedet is oda lehet képzelni :D (bocs, ez magas ladba volt)

(#4175) Huma: UFO még épp nem érintett meg. Komolyra fordítva, nem a kezedről, de a téma körítése alapján az is lehetne. Remélem a hölgyemény szép, és szereted téged :R

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4175) Huma válasza Melack (#4174) üzenetére


Huma
addikt

Te az én kezemről szoktál képzelődni? :F

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4176) Impressa válasza Bjørgersson (#4169) üzenetére


Impressa
őstag

Simán előfordulhat... :D

(#4170) Melack én a kézzelfogható dolgokat szeretem... :DDD

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4177) Melack válasza Impressa (#4176) üzenetére


Melack
veterán

Ki nem?

Az már más tészta, hogy lassan mindent látsz szemmel,és megfogni már nem mindig akarnád. Itt a közelünkben van egy szakközép, hát, mit ne mondjak, most télen is mindent kiraknak a lányok, ami van - vagy éppen nincsen :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4178) Huma válasza Melack (#4177) üzenetére


Huma
addikt

Az a jó ha ilyen helyen lakik az ember. Csak egy jó távcső kell. ;]

Aztán meg egy idő múlva valami szakadt furgon és egy pince valami elhagyatott gyárépületben... :D

Erről jut eszembe, hogy kéne néznem valami jó kis thrillert. Rég néztem ilyesmit. A franciák egész jó thrillereket gyártanak. Mostanában nem láttatok valami jó thrillert?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4179) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#4180) Melack válasza B-L-A-C-K (#4179) üzenetére


Melack
veterán

Nekem ez lesz a reggelim :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4181) Agostino válasza B-L-A-C-K (#4179) üzenetére


Agostino
addikt

hát ez tényleg eléggé baba-kaja... :( mennyi tojás van ebben? saccra négy vagy öt? tíz darab alatt neki sem állok... ;]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4182) B-L-A-C-K válasza Melack (#4180) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De már megettük....:/ ;]

Agostino: 10 db tojás (mondjuk nem nagyok voltak, de legalább házi, bár a színén látszik is), 5db virsli...:)

[ Szerkesztve ]

(#4183) Impressa válasza Melack (#4177) üzenetére


Impressa
őstag

Persze, csak viccelek... ;)

Az már más tészta, hogy lassan mindent látsz szemmel,és megfogni már nem mindig akarnád. Itt a közelünkben van egy szakközép, hát, mit ne mondjak, most télen is mindent kiraknak a lányok, ami van - vagy éppen nincsen.
Ez sajnos így van. Most ez a menő, mit tudsz kitenni a "kirakatba". :(

(#4179) B-L-A-C-K jóféle kaja. :K

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#4184) Huma válasza B-L-A-C-K (#4182) üzenetére


Huma
addikt

Szalonnával az igazi. Amúgy a virsli állítólag rákkeltő sütve.

Jól látom hogy nincs benne hagyma? :Y
Anélkül nem létezik rántotta.

(#4183) Impressa:
"Most ez a menő, mit tudsz kitenni a "kirakatba"."
Bezzeg ha én teszem ki az nem menő hanem közszeméremsértés. :(((

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4185) bitpork válasza Melack (#4180) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pont ezt akartam mondani, h ez max reggelinek, de még az is kevéske.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4186) B-L-A-C-K válasza Huma (#4184) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szalonnával az igazi.
Én így is szeretem...

Amúgy a virsli állítólag rákkeltő sütve.
-Hátha nem emiatt halok meg...:/

Jól látom hogy nincs benne hagyma?
-Tökéletesen látod, viszont az asszony nem szereti, illetve nem is volt itthon.

Amúgy valahogy éreztem Te majd megmondod nekem a tutit...:D ;]

(#4187) DeFranco válasza B-L-A-C-K (#4179) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nekem császárzsemle volt tepertőkrémmel :D

Igaz bó'ti, van itthon házi tepertő, de nem is tudom meg nem is akarom ledarálni, jó lesz az úgy sóval meg lágy kenyérrel, de ez amit vettem, teljesen autentikus. Pápai Hús mustáros tepertőkrém amúgy, teljesen házi íze van. Finom.

(#4188) Huma válasza B-L-A-C-K (#4186) üzenetére


Huma
addikt

"Én így is szeretem..."
De elismered, hogy szalonnával az igazi, nem? :)

"Hátha nem emiatt halok meg..."
Csak azért írtam mert hátha nem tudod. Én is szoktam virslit sütni pedig már több helyen is olvastam hogy rákkeltő ha úgy eszi az ember.

(#4185) bitpork:
Nekem négy tojás bőven elegendő. Néha még sok is. Mondjuk én sok kenyérrel eszem.

Na majd holnap én is rakok fel egy képet a kajámról. De aztán ne istenítsetek ám!

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4189) bitpork válasza Huma (#4188) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kenyér?! Hát én nem szeretem. Elveszi a helyet a rendes ennivalótól. :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4190) B-L-A-C-K válasza Huma (#4188) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ki hogy szereti, én így jobban szeretem, de amúgy a kedvencem ilyen tojásos témában a sonkás tükörtojás...

Amúgy régebben valami olyat olvastam hogy csak azok a virslik rákkeltőek amibe van úgynevezett nitrites pácsó, van ezeknek valami E kódjuk is de sose figyelem...

DeFranco Tepertőért nem vagyok oda, tagnap túró gombóc volt, azt viszont imádom, elfelejtettem lefotózni...:)

[ Szerkesztve ]

(#4191) Melack válasza bitpork (#4189) üzenetére


Melack
veterán

Nálam a kenyér az ízfokozó. Kiemeli a kolbász / szalámi / májas / sonka/ stb ízét : D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#4192) Huma válasza B-L-A-C-K (#4190) üzenetére


Huma
addikt

Ja. A nitrites cuccok a rákkeltőek. De az a virslik 95%-ban van. Csak a minőségi -általában import- virslikben nincs. Legalábbis ahogy én megfigyeltem, de lehet hogy tévedek mert nem olvasom el az összes virsli összetételét ami a kezem közé kerül.
Amúgy pont a múltkor vettem valami prémium kategóriás virslit amiben nem volt, de nem ízlett.

A sonka is jó. De csak ha igazi, nem pedig valami gépsonkás förmedvény.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4193) Huma


Huma
addikt

Azt meséltem már hogy az egyetemen benne voltam a kulturális bizottságban? (Nem tom igazából mi volt a neve, mert már nem emlékszem rá) Én voltam a Film Klub vezetője. Büszke vagyok rá hogy soha senki nem akarta megnézni a filmjeimet pedig szép színes plakátokat nyomtattunk, hogy zúduljon a nép. :D

Ekkor döbbentem rá, hogy az egyetemisták (főleg a koleszosok) baromi lusták. Még filmet nézni is. Pedig csak max 5 percet kellett volna gyalogolniuk. Ebből arra következtettem, hogy az emberek többsége nem azért jár egyetemre hogy tanuljon hanem azért hogy ne kelljen dolgoznia.

Azt az illemszabályt ismeritek, hogy az embernek nem illik kérdezés nélkül önmagáról mesélni?
Hagy meséljek magamról egy kicsit. Volt illemtan órám és négyesre vizsgáztam belőle. Ez jó eredmény mert volt aki megbukott. :D

Amúgy érdekes tárgyak voltak nálunk.
Pl néphagyomány ismeret. (Legalábbis valami ilyesmi volt a neve) Az egész arról szólt hogy óra keretében kocsmákba jártak a diákok a tanárral és ittak. A vizsgán pedig el kellett énekelni egy kocsmadalt. Ennyiből állt a vizsga.

Meg a horgászati alapismeretek. Óra keretében kijártak pecázni a tóra.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4194) Huma


Huma
addikt

BlueGift-et ismeritek?
Elég fain játékokat lehet nyerni. Nekem is van onnan minimum három játékom. (Nem számoltam pontosan mennyit nyertem)
Az a legjobb hogy az első pár játék tök ingyenes, nem kell semmit belefektetni. Utána viszont már fel kell ajánlani játékot. Viszont egy felajánlott játékért cserébe három másik játék megnyerésére vagy jogosult. (Vagyis az esélyre hogy megnyerd)
Itt a szabályzat.
Igazából a lényeg annyi hogy legyen egy fél éves steam accod meg 10 nem ingyenes játék rajta. De ez is csak a steames játékokhoz feltétel.
Van egy csomó free lottery is amihez nem kell semminek megfelelni.

Aki szereti az eredeti játékokat annak mindenképp ajánlott szétnézni a kihirdetett játékok között.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4195) Magnum_


Magnum_
nagyúr

érdekel valakit 3db H&M öltöny? kettő 46-os, egy 48-as méret, két szürke és egy bézs szinű? mind hibátlan.. gombokért eladó..

I humbly and respectfully decline™

(#4196) Huma válasza Magnum_ (#4195) üzenetére


Huma
addikt

Ez a 46-48-as méret?

Méret 46/48
Magasság 168-173/171-176
Mellbőség 90-93/94-97
Derékbőség 78-81/82-85
Oldalhosszúság 102-104/103-106

Mit jelent a gombok? Mennyi az annyi?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4197) Huma válasza Huma (#4196) üzenetére


Huma
addikt

Gyorsba megmértem magam és nekem sajnos kicsik. Pedig jó lett volna valami ünneplő.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4198) Magnum_ válasza Huma (#4196) üzenetére


Magnum_
nagyúr

46-os vagy 48-as a méret.

5.000Ft / öltöny kompletten (nadrág és zakó)

I humbly and respectfully decline™

(#4199) radi8tor válasza Huma (#4197) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Drága Huma, tényleg semmi bajom veled, de ha ilyen monológokba bele kezdesz itt, akkor azt nem fogom hagyni.
Kérlek blogoutba vagy hasonló helyre írd meg ezeket a közhasznú infókat. :R

⭐ Stella

(#4200) Huma válasza radi8tor (#4199) üzenetére


Huma
addikt

Ezt most nem értem. Ez szervesen kapcsolódott a topichoz. Az adok-veszek részhez. Kellett volna egy ünneplő, de sajnos nem jó rám mert kicsi. A méretekkel nem vagyok tisztában. Sem a ruhákéval sem a sajátommal. Általában bemegyek egy boltba és találgatok hogy melyik jó rám.
Tuti hogy jó hozzászólásomra reagáltál?

Szerk:
Ja asszem már vágom. Csak az utolsó hozzászólásomra reagáltál, de az előzőeket is belevetted. Jól van. Csak leesett.

Nem lennének monológok, ha más is megosztaná milyen érdekes/vicces dolgokat tapasztalt eddig életében. Egész jó kis beszélgetések kerekedhetnének ebből. De úgy tűnik senki sem vevő erre. Vagy csak nincs mit megosztaniuk?

(#4198) Saint_:
Jó ár. :R

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.