Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

VENNÉK HTC ONE X et!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#952) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Sziasztok!

Árpádföldön és Zuglóban keresek viszonylag olcsó, nagy választékú PC-boltot. 1000 Ft magasságáig az ebben a kategóriában lehető legnagyobb fordulatszámú 8-9 cm közötti ventilátorokra volna szükségem.

Kösz!

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#953) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Sziasztok!

Kisebb albérletet, vagy minigarzont (berendezett, gépesített) keresek max 40e + rezsi árban. Egyedülálló 28 éves dolgozó srác. Minden ajánlat érdekel. Június eleji költözéssel. Tel: 0630-hathatöt6070. Ha tud valaki valami ajánlatot kérem hívjon. Köszi!

(#954) JetiRulez válasza JetiRulez (#952) üzenetére


JetiRulez
őstag

Megtaláltam közvetlen a munkahelyem mellett. Olcsón jutottam hozzá és volt nekik helyben. :K
[link]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#955) Kiki18 válasza Nyiscsák (#953) üzenetére


Kiki18
őstag

Ment Pü. :K

(#956) Melack válasza Kiki18 (#955) üzenetére


Melack
veterán

Asszony "megpuhult"? :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#957) Kiki18 válasza Melack (#956) üzenetére


Kiki18
őstag

Leültem vele beszélgetni,és megértettem vele mit ti is mondtatok. Nincs garancia arra,hogy jó bérlőt találunk,szóval ennek a "se előre-se hátra" helyzetnek nincs sok értelme. :N
Ment Pü neked is. :DDD

(#958) D@ni88


D@ni88
addikt

Számítógép asztal érdekel valakit?

(#959) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Eladó félkonfig: Q6600, 4GB RAM, MSI P45 Platinum, CM690

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#960) Brown ügynök válasza forras2 (#940) üzenetére


Brown ügynök
senior tag

4-es villamos végállomás, Újbuda központ, Friss pékségbe eladót felvesznek.

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#961) Mercutio_ válasza moonguru (#928) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szia!

Valszeg túláramot kapott Panasonic DECT telefon javításával is foglalkozol?

qamu74: Konkrétan milyen üzlet, hol?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#962) moonguru válasza Mercutio_ (#961) üzenetére


moonguru
őstag

Megoldható DE vajon megéri neked?

Mivel elég olcsók:PANASONIC-DECT

Ui:

Vajon hogy kaphatót túláramot?

Monitor Guru!

(#963) DeFranco válasza JetiRulez (#954) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mit dolgozol te ott?

(#964) Mercutio_ válasza moonguru (#962) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hümm, ebből arra tippelek, hogy nem lenne olcsó a javítás :O egyébként azoknál kicsit drágább 2 készülékes típus.

Túláram: Sz*r a ház villámhárító rendszere, tavaly a nagy viharok idején elszállt az adsl-modem, router, és a készülék olyan mintha nem érzékelné, hogy kap vonalat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#965) moonguru válasza Mercutio_ (#964) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Nincs telefon vonalam, ha lenne elvállalnám!

Ui:

Biztosító talán fizetett volna...

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#966) Mercutio_ válasza moonguru (#965) üzenetére


Mercutio_
félisten

Biztosító akkor fizet, ha általa elfogadott szervíz által kiállított szakvélemény van arról, hogy a villám okozta, de ilyet a szervíz nem akart kiadni, mert "nincs idejük rá, sok a villámkár súlytott TV/Videó több hetet kellene várni mire sor kerül rá" :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#967) werszomjas


werszomjas
őstag

A budapesti állatkertbe érdemes ellátogatni?

üdv

(#968) forras2 válasza Brown ügynök (#960) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm :R

(#969) sgergi válasza werszomjas (#967) üzenetére


sgergi
veterán

Mindenképpen, nagyon jó időtöltés szerintem.

(#970) 5teve


5teve
senior tag

Kétmagos procik

Négymagos procik

Kétmagos gépalapok

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#971) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Békásról pizzát rendelni honnan érdemes?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#972) macko20 válasza Speeedfire (#971) üzenetére


macko20
őstag

Buza u.-i Avanti...sztem

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#973) Magnum_ válasza Speeedfire (#971) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pizzát rendelni sehonnan sem érdemes :-))

I humbly and respectfully decline™

(#974) moonguru válasza Magnum_ (#973) üzenetére


moonguru
őstag

Persze...

Monitor Guru!

(#975) werszomjas válasza Magnum_ (#973) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez valóban így van, mi mostanában egy pékségből vesszük a nyers pizza tésztát, bagóért adják, és nagyon finom nem az a bolti fagyasztott, elősütött vacak.

Rádobáljuk ami kell és jobb mint a rendelős, és sztem időben sem több elkészíteni, mint megvárni míg hozza a futár. :K

üdv

(#976) forras2 válasza werszomjas (#975) üzenetére


forras2
őstag

8. kerületben, a Szél Kálmán Tér mellett van 1 pékség. Iszonyat finom pizzát adnak ott, 250 ft 1 szelet. Nem vagyok kis darab, és enni is tudok, de 3 szeletet nem tudtam leküzdeni belőle... :))

(#977) Magnum_ válasza werszomjas (#975) üzenetére


Magnum_
nagyúr

meg a rendelős pizzák szarok. inkább beülök valahova ugyanannyiért enni frankó, friss pizzát.

I humbly and respectfully decline™

(#978) moonguru válasza Magnum_ (#977) üzenetére


moonguru
őstag

Lehet hogy általában igazad van de az a húsimádó pizza amit tegnap rendeltem a Szent-Fazékból az nagyon finom...

És még friss is.

Ui:

Nem járok vendéglőbe, és nem is főzök.

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#979) Eliot Anders válasza Magnum_ (#977) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

nagyon sok "beülős" helyről ugyanazt szállítják ki, szóval vannak kivételek is (szerintem) :B

(#980) Magnum_ válasza Eliot Anders (#979) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én imádom a jó pizzát... igényes vagyok rá.. és elég sok helyet ismerek Bp-en. szóval nálam ez nem a pizza king-nél kezdődik. hanem mondjuk porcellino grasso. de pl. a vapianoban is jó a pizza szerintem. viszont pont vasárnap voltam egy helyen, ami elég drága volt mégis tré. pink cadilac a ráday-n, pedig nem olcsó, mégis fele olyan jó se volt a pizza, mint akár a vapianoban.

I humbly and respectfully decline™

(#981) föccer válasza Magnum_ (#980) üzenetére


föccer
nagyúr

A Pizzaking kifejezettne gyenge. Legalábbis a 7. kerületi kifőzdéjük. A kiszállítás is szutyok, a pizzájuk is. Ha tehetném, akkor itthonra ais la-guna kispestről rendelnék, csak messze vannak és nem hoznak a 8-ba. :( Melóhelyre viszont onnan rendelünk szinte mindig. Igaz nem túl olcsók (32-es pizzák 1250-ért), de legalább jó kajákat csinálnak, és általában 30-40 perc alatt kint vannak vele. Igaz itt van tőlünk egy köpésre.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#982) forras2 válasza Magnum_ (#980) üzenetére


forras2
őstag

Rádaytól ott van 1 "köpésre" a Szél Kálmán Tér :) Ott a pékségben qrva finom pizzát adnak :K

(#983) Magnum_ válasza forras2 (#982) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

I humbly and respectfully decline™

(#984) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Laptopba cd/dvd olvasó van valakinek? Milka csokit vagy sört adok érte. :DDD

(#985) blasko92 válasza Eliot Anders (#984) üzenetére


blasko92
őstag

Nekem van. Egy halott :D A Staroprament szeretem ;]

Egyébként én is pont keresek a laposomba sata-s dvd-t :) Ha esetleg találok többet, akkor szólok.

(#986) Eliot Anders válasza blasko92 (#985) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Köszi. :) Halott nekem is van, kettő is.

(#987) 5teve válasza Eliot Anders (#984) üzenetére


5teve
senior tag

innen esetleg? [link]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#988) Melack


Melack
veterán

Azt tudja valaki, hogy a 123as busz a Határ út melyik oldaláról megy? Metróval érkezem, és nem akarok keresgélni sokat. Előre is köszönöm a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#989) Andris837


Andris837
senior tag

Sziasztok!

Az FM Group termékeit forgalmazom.
Akit esetleg érdekelnek parfümök, illetve egyéb illatosított kozmetikumok, esetleg dekorkozmetikai termékek (Make up), illetve környezetbarát otthonápolási termékek, autóápoló szerek az keressen fel privát üzenetben, vagy elérhetőségeim valamelyikén.

András.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#990) moonguru


moonguru
őstag

Csak MA!

A holnapi vidéki utam miatt eladó 2 X 4 GB-s 1600 DDR3 modul!

2db. (pár) G Skill F3-12800CL9-4GBRL RIPJAWS (élettartam garanciás)

Kisebbet beszámítok!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#991) cekkk


cekkk
veterán

Hú azt hittem a Budapesti topik jobban pörög :DDD

Aki pesti tudna nekem javasolni olyan helyet, ahol kis üzemi készítésű tejtermékeket lehet kapni és nem ezeket a Danone és társait? :U

(#992) Tim82 válasza cekkk (#991) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cserpes tejivó.

Ami a "pörgést" illeti, szerintem pont az az ok, hogy kevesen ismerik egymást személyesen a budapesti PH!-tagok közül - vagy ezt a topikot ismerik kevesen. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#993) don_peter


don_peter
senior tag

Skacok tudtok valami profi aprólékos és minőségi festőt?
Egy ilyen dobozt kellene lefesteni a képen látható fekete színűre:

Ez ugyan csak egy vázlat, hogy is kellene kinéznie ha elkészül.
A fehér mintákat is fel kellene valamilyen módon festeni és utána selyemfényű vagy matt lakkal lelakkozni, hogy a festés ne sérüljön és időtálló legyen.
Egy videó is a saját készítésű DPTP CMVS konzolromról, hogy belőhető legyen a felület és a méretek.
A Videó, katt ide

Ajánlat is érdekelne.
Pest vagy akár Fehérvár, Fejérmegye is jó...

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#994) cekkk válasza Tim82 (#992) üzenetére


cekkk
veterán

Nem ilyenre gondoltam :D

Debrecenben van a Nagyné és fiai ilyen tej üzem ahol normális minőségű tej, joghurtok és hasonló termékek vannak. Nem ilyen beülős helyre gondoltam.

A Debreceni fórum az nagyon pörög, meglepődtem, hogy ebe alig írnak. :B

(#995) Tim82 válasza cekkk (#994) üzenetére


Tim82
nagyúr

Cserpesben tudtommal lehet elvitelre is kapni a termékeiket... :U De ha nem sürgős, valamelyik nap megnézem személyesen is. Bár a honlapjukon fent lévő emailcímen is meg lehet tőlük érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#996) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Eladó félkonfig: Q6600, 4GB RAM, MSI P45 Platinum, CM690

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#997) cekkk válasza Tim82 (#995) üzenetére


cekkk
veterán

Köszönöm! :R

Csak én itt nem látok náluk, natur joghurtot ízesítettet, sajtot vajat, túrót, tejfölt, én ilyenekre gondolok, és nem ilyen turmixokra 600 forintért :DDD

(#998) Tim82 válasza cekkk (#997) üzenetére


Tim82
nagyúr

Joghurtjuk tutira van, én meggyeset pl. rendszeresen szoktam venni (pár vegyesboltban kaphatóak). Gondolom, sajtjuk, vajuk, tejfölük hasonlóan (nem lehet véletlen a cég neve: Cserpes Sajtműhely). A Cserpes rudi nagyon finom egyébként. :)

Ja, amúgy termékpaletta...

Most nézem, van kifejezetten saját boltjuk is.

Na ja, az elején nem volt világos, hogy elvitelre keresel. :P Akkor is ők a legjobb lehetőség Bp.-n belül.

Árakat én sem találok, csak a joghurtjuk és a rudijuk árát tudom (230 Ft / 125 Ft).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#999) cekkk válasza Tim82 (#998) üzenetére


cekkk
veterán

Amit meg linkeltél csak ilyen turmixok voltak, azért értetlenkedem én :DDD :R

Egy joghurt mibe kerül, mert a honlapon nem látok árakat. :U

[ Szerkesztve ]

(#1000) cekkk válasza Tim82 (#998) üzenetére


cekkk
veterán

Nem valami olcsóak :DDD :N :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.