Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2101) sp8787


sp8787
addikt

Felvegyem vagy ne vegyem? :F

Ezt a matyit 5$-ert aruljak az ebay-en ha jol emlekszem.

(#2102) Deck válasza sp8787 (#2101) üzenetére


Deck
titán

Ahogy érzed.. :D

PS5

(#2103) shotika válasza sp8787 (#2101) üzenetére


shotika
őstag

és ez olyan jó? Ennyit számít a nova sebzés? Mert én mint a huzat úgy eladtam :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2104) sp8787 válasza shotika (#2103) üzenetére


sp8787
addikt

Egy ilyet/hasonlot en is eladtam amikor meg nem tudtam .hogy mukszik a Re-Charger. :K
Van egy masik Re-Charger-em Action Skill End Damage Taken Reduced-el na alapban azt hasznaltam amig ez nem jott. De ezen a Project-elt Shield az sztem hasznosabb.

(#2105) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Sehol egy jó kis shift key? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2106) Deck


Deck
titán

Ki mennyit játszott eddig a játékkal? Nekem 5nap 10 óra.. :D Aztán, hol még a vége.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2107) sp8787 válasza Deck (#2106) üzenetére


sp8787
addikt

Adjal hozza tobb mint 1 napot.
Es ,hogy hol a vege az eleg egyertelmu > nagyon kozel.

(#2108) Deck válasza sp8787 (#2107) üzenetére


Deck
titán

Twitteren is írogatják mindig nekik, hogy mit kéne stb.. De ezekhez hozzá sem szólnak. :(
Remélem megfogadják a tanácsokat, ötleteket..

PS5

(#2109) Tom5


Tom5
addikt

Az anointed mit jelent?

(#2110) Sirandrish válasza sp8787 (#2107) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cirka 100 órákról beszéltek? Akkor nincs okotok panaszra... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2111) Deck válasza Sirandrish (#2110) üzenetére


Deck
titán

1 hónapja jelent csak meg ugye.. :D
Kíváncsi leszek mennyi lesz majd a végén :P

PS5

(#2112) rumkola válasza Deck (#2111) üzenetére


rumkola
veterán

jelen állapotában az endgame hiányában nekem ez nem érte meg az árát
mit csuklózzak itt, ha már 50 vagyok és még raid sincs....

(#2113) Deck válasza rumkola (#2112) üzenetére


Deck
titán

Szerencsére jó a gun/gameplay így co-op-ba elég szórakoztató (számomra legalábbis) meg jönnek majd a tartalmak.. Az igaz, hogy most nem jött még semmi de jönni fognak :)

PS5

(#2114) sp8787 válasza Sirandrish (#2110) üzenetére


sp8787
addikt

150+ az, de valojaban kozel nincs abban az allapotban a jatek mert nincs benne igazan tartalom ,hogy tenyleg ennyit megerne vele eltolteni. Nalam a gameplay vitte eddig.

Lehet kihuzom hetvegeig vhogy de sztem rovidesen lecserelem ezt erre .

(#2115) Deck válasza sp8787 (#2114) üzenetére


Deck
titán

Rakd félre aztán majd ha jönnek a dlc-k folytasd.
Ha jól rémlik a PS4 topikból akkor te is csak digitálisan vásárolsz úgy is. Remnant-ot szerintem szerezd be nagyon jó lett.
Én már a Nioh 2-vel játszanék legszívesebben :P

PS5

(#2116) Daelion válasza Deck (#2106) üzenetére


Daelion
őstag

Pont megvan a 90 óra de most kis szünetet tartok mert Batman Arkham szériát játszom. :B

Nézegettem ezeket az eventeket de annyira nem izgatnak mint elsőnek gondoltam,majd a Halloween témára benézek meg később kezdek egy Moze-t ami megint lesz vagy ugyan ennyi játék idő.
Nekem már most megérte a játék és nem tervezem teljesen otthagyni egy jó ideig.

+Engem annyira nem zavar ez a 'End-Game' dolog mert ilyen téren elég régimódi vagyok.
BL1-nek se volt semmi end game a chest runokon kívül amíg nem jelent meg a General Knoxx kieg Crawmerax-al.
Még is sikerült bele ölnöm több 100 órát a játékba,illetve a Diablo 2 meg ~ akkori játékokhoz se jött állandóan 'content' még se zavarta az embereket vagy legalább is nem annyira mint most.

[ Szerkesztve ]

(#2117) Deck válasza Daelion (#2116) üzenetére


Deck
titán

Ez az első 3 event egy kamu szinte.. A haloweenes lesz az első. Aztán gondolom lesznek még, ahogy jó sok dlc is jönni fog ahogy skinek is, ez egészen biztos. Én elvagyok a játékkal mert élvezet játszani vele csak a bugokat és hibákat javítanák már első sorban.. :D

PS5

(#2118) Daelion válasza Deck (#2117) üzenetére


Daelion
őstag

Ezzel én is így vagyok csak most kicsit sok volt ennyire egy huzamba ez a 90 óra FPS játékból és kellett valami más de azért egyik nap felnéztem farmolni egy kicsit. :)

Próbálok nem 1 játéknál teljesen leragadni mert sok minden van a 'listámon' pont az miatt mert régen szokásom volt azt csinálni.

Bugok meg hibák javítása meg egy kis extra inventory/bank helyet is el tudnék fogadni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2119) Deck válasza Daelion (#2118) üzenetére


Deck
titán

Látod ezzel ugyanígy vagyok, haladnom kéne más játékokkal.. :D
Közben én még COD multizok néha.
Amúgy ha kell több Inventory hely akkor csinálj új karaktert aztán tárold nála a cuccokat, vagy külön mentésekbe tárold a cuccokat.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2120) TESCO-Zsömle válasza Daelion (#2116) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amit a végén mondasz az azért sarkos kicsit, mert a Dio2 idején még nem volt divat a darabolás. Akkoriban ha vettél egy játékot, az egész volt és később legfeljebb technikai javításokra szorult, a tartalmat nem kellett kiegészíteni. Azt hiszem a Crysis volt az első komolyabb AAA játék, ami konkrétan úgy végződött, hogy "Folytatjuk..."

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2121) Daelion válasza TESCO-Zsömle (#2120) üzenetére


Daelion
őstag

Ez igaz és vissza is sírom azokat az időket de még se volt ennyire jellemző ez ami manapság megy,hogy állandóan új content miatt nyúzzák a fejlesztőket akár 1-2 havonta is.

D2 kapott 1 darab kieget meg pár nagyobb patch-et azt annyi,én is játszottam majdnem 7 évig kisebb-nagyobb szünetekkel pedig ott se annyira komoly az end game max poén szintű PvP meg az item trade de azt nem nagyon nevezném annak.
Azon kívül meg ment az x1000-ik farm run mint minden ilyen játékba.

Na mind1 ez csak az én véleményem de ezektől az alapvetően PvE loot grind játékoktól nem tudom igazából mit várnak az emberek mint állandó friss content. 'anélkűl,hogy átmennének MMO stílusba de azoknak meg is van a helyük'

Majd akkor lehet szerintem eliténi ilyen téren BL3-at ha kint lesz mind a 4 DLC,alap játéknak szerintem teljesen rendben van ez amennyi van most benne már ha csak a sztori hosszát is nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#2122) sp8787 válasza rumkola (#2112) üzenetére


sp8787
addikt

Tenyleg errol nem is irtam de egyetertek ,hogy egyelore nem erte meg az arat sztem sem.
De vegso iteletet inkabb sztem majd olyan 1 ev mulva mondanek errol.

Mert most ezt igy ebben a formaban megreptetem es elleszek Februarig vmivel. Februar-Oktoberig fixen megvan ,hogy mivel fogok jatszani, legalabbis nagyon remelem mert ha nem akkor t*kon szurom magamat. :DDD

(#2123) Deck válasza sp8787 (#2122) üzenetére


Deck
titán

Na vajon mivel fogsz akkor? ;]

PS5

(#2124) Deck válasza Daelion (#2121) üzenetére


Deck
titán

Ez egy looter shooter aminek szuper és csak most jelent meg.
Lesz tartalom bőven még és eventek is. Ugye 4 nagyobb tartalom frissítés lesz + dlc. Amiből ez lesz az első:

PS5

(#2125) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah a végére értem a sztorinak. Lv40 vagyok!
Hol tudnám a leggyorsabban behúzni azt a maradék 10 szintet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2126) Deck válasza Sirandrish (#2125) üzenetére


Deck
titán

Slaughter Shaft, Mayhem 3-on :)

PS5

(#2127) sp8787 válasza Sirandrish (#2125) üzenetére


sp8787
addikt

Deck kollega marha vicces. De azert tenyleg probald ki randomokkal ha agyverzest akarsz kapni.

A legegyszerubb ha siman offline megy es Graveward, vagy ha meg nincs eleg jo gear-ed ,hogy gyorsan megold akkor Chupa amig ossze nem szedsz par jobb cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#2128) rumkola válasza Sirandrish (#2125) üzenetére


rumkola
veterán

Én már 50 vagyok régóta, de van vagy 20 mellékküldim. :)

(#2129) warcat válasza Deck (#2126) üzenetére


warcat
veterán

40-es szinten random cuccokban nehézkes lesz az.

Ha működik még az offline módban előhozható megjelenéskori 900% mayhem3 xp, akkor graveward, és nem a bosst kell ölni, hanem a hullámokban támadó badass addokat.

EA: It's in the crate!

(#2130) Deck válasza sp8787 (#2127) üzenetére


Deck
titán

Ezen mi vicces? Nem kell online nyomnia, mehet egyedül is. A lényeg a level up azt írta. Vagy Athenas M3 aztán ott gyilkolgat mindenkit. Chupacabratch is ott van. Hamar lehet level up-olni és könnyű is itt.
Vagy ha sok lenne neki akkor M1, M2.

Vagy vár holnapig és szívesen felhúzom.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2131) sp8787 válasza Deck (#2130) üzenetére


sp8787
addikt

Csak azt hittem ,hogy el akarod venni a kedvet a jatektol. ;)

(#2132) Deck válasza sp8787 (#2131) üzenetére


Deck
titán

Nem, dehogy is :D

PS5

(#2133) Sirandrish válasza Deck (#2126) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az M3at meghagynám akkorra mikor már nem csak kevésbé sz*r cuccaim lesznek, hanem mondjuk 1-2 használható is :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2134) Sirandrish válasza rumkola (#2128) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mellékküldikbe belekóstoltam..38 körül fejeztem be a storyt, de ha azokkal szeretném meglépni, az eltartana egy jó darabig :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2135) Sirandrish válasza sp8787 (#2127) üzenetére


Sirandrish
legenda

1-1 körre még be is mennék, de nekem valamiért rettentő nehezen talál csapatot ezekre az arénákra...nem is teljesen értem hogy miért, de a játék eleje óta szívok ezzel.. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2136) rumkola válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


rumkola
veterán

gondolom LVL50-től játsdzák ezt főleg, kb. úgy mint DIO-ban a GR-t...

(#2137) Deck válasza Sirandrish (#2135) üzenetére


Deck
titán

Lehet menni egyedül is ha a térképeden választod ki őket és nem az online-ra mész.
A küldetéseknél látod őket.

Circle Of Slaughter és Proving Grounds

PS5

(#2138) Deck válasza rumkola (#2136) üzenetére


Deck
titán

Ha a külön loot beállítást használod akkor az enemyk is hozzád skálázodnak és mindegy hányás szintű vagy, vagy hányás szintűekkel vagy egy csapatba.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2139) rumkola válasza Deck (#2138) üzenetére


rumkola
veterán

ezt nem értem
egy LVL38-as egy LVL50-essel megy egy csapatban, de az enemyk külön-külön skálázódnak hozzájuk?
azt hogy?

[ Szerkesztve ]

(#2140) Sirandrish válasza rumkola (#2139) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem értem de valóban így van. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2141) Deck válasza rumkola (#2139) üzenetére


Deck
titán

Pontosan más szintűeknek látod őket. Mikor öcsémmel nyomtuk és egy új karaktert akartam felhúzni akkor mindegyikünk a szintjének megfelelőnek látta az enemyket. Ő 50-esnek és 40-esnek akkor. Egy szobába játszottunk, meg is lepődtem :)

PS5

(#2142) Sirandrish válasza Deck (#2137) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah megnéztem ezt a Graveward-ot, még normalon is elég lassucska :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2143) Sirandrish válasza Deck (#2141) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ez a bravúr, hanem hogy ugyanannak a szörnynek a sebzése is más, és ti is másképp sebeztek rá, mégis működik még akkor is ha egy szörnyet lőttök mindketten egyszerre

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2144) Deck válasza Sirandrish (#2142) üzenetére


Deck
titán

Én őt nem szeretem farmolni.
Mi a végső bosst szoktuk M3-on. Sokáig nem húzza.. :P

PS5

(#2145) Deck válasza Sirandrish (#2143) üzenetére


Deck
titán

Biztos kiokoskodták ezt és van erre egy megfelelő képletük.. :D

PS5

(#2146) warcat válasza Sirandrish (#2142) üzenetére


warcat
veterán

Ne a bosst öld hanem az addokat, a sima kis lepkefingekből rengeteg lőszer esik, a badass-ek meg rengeteg xpt adnak - mayhem 3 offline módban, 900% xp bónusz.

Kis sem kell lépni az adott körből, mert pl ha 30-as vagy, akkor graveward 31-es, a badassek meg ahogy spawnolnak, a te szintedhez igazodnak, tehát leölöd őket 30asként, szintet lépsz és ők is 1 szintet nőnek, boss meg marad eredetin, egyre kevesebbet sebezve rajtad.

EA: It's in the crate!

(#2147) Daelion válasza Sirandrish (#2142) üzenetére


Daelion
őstag

Relatív könnyű Bossnak én GigaMind-ot tudom ajánlani.
Nem nehéz,nincs is messze a mentési pont és azért ki lehet szedni belőle használható geart.
Én is így szép lassan mentem fel M3-ig lazább helyeket farmolva de még most is vissza szoktam oda menni ha lusta vagyok. :D

(#2148) Deck válasza Daelion (#2147) üzenetére


Deck
titán

Nekem Athenas ez a hely.. :P

PS5

(#2149) rumkola válasza Deck (#2141) üzenetére


rumkola
veterán

nemáááár :)
és amikor orrbaszájba lövöldözték és repkednek a golyók, effektek, splash dmg-ek, akkor is külön-külön számolja a sebzést?
nagyon durva

(#2150) Deck válasza rumkola (#2149) üzenetére


Deck
titán

Az. De remekül is működik :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.