Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2601) rumkola válasza #23765760 (#2600) üzenetére


rumkola
veterán

ja, hívnak telón.... :DDD

(#2602) vitaro


vitaro
senior tag

December 19-én érkezik a Moxxi's Heist of the Handsome Jackpot, az első nagy DLC.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2603) Janoska26


Janoska26
addikt

hát az az új kieg nem könnyű :D

(#2604) Deck


Deck
titán

Elvileg kinn az új ingyenes dlc. Maliwan Takedown.
Bankot növelték 100 helyett 300. Mayhem 4 stb. :C

PS5

(#2605) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Nem tudom mi ez az update de az Epic 41,9 gigát tölt le. Ez a Maliwan Takedown ennyi lenne? Meg a plusz apróság. Egy kicsit sokallom.

(#2606) Wesder válasza Deck (#2604) üzenetére


Wesder
félisten

Lassan újra jàtszani kellene.
Majdnem 2 hónapja nem jàtszottam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2607) Wesder válasza Mr Chapel (#2605) üzenetére


Wesder
félisten

Boxon 1.5GB az updàte

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2608) Mr Chapel válasza Wesder (#2607) üzenetére


Mr Chapel
tag

Nálam (PC) ennyit telepít. Fogalmam sincs mi ez a kreténség. Pont, meló előtt el akartam indítani egy kicsit, erre látom frissít :)

(#2609) Deck válasza Wesder (#2606) üzenetére


Deck
titán

Kipróbáltam és hát kemény lesz ez a M4.. :DDD

PS5

(#2610) vitaro válasza Mr Chapel (#2605) üzenetére


vitaro
senior tag

Nálam az Epic launcher a 41,9 után leszedett külön még 40 gigát. Fogalmam sincs mi a fene volt ez.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2611) Daelion


Daelion
őstag

-DX12 is now the default Graphics API on Windows 10 for users with AMD video cards

Gondoltam akkor már megnézem hátha jobb lett mert full AMD rendszerem van+Win 10.
Annyira lett jobb,hogy konkrétan hard crashelte az egész gamet illetve az egész AMD drivert is. :C

Elsőre még bekapcsolt miután befejezte a töltögetést de utána már a menü-ig se jutott és mehettem be ini file-ba vissza írni DX 11-re.

Megjegyzem nálam a megjelenés óta nem jó DX 12 de eddig azért be tudott kapcsolni csak nagyon sokat töltött.

Inventory nem működik rendesen,ki akarom cserélni fegyvert akkor nem látom azt ami az invbe van csak egy 'empty' helyet/feliratot halványan benne a fegyvernek aminek ott kéne lennie de nem érzékeli ha rá kattintok.
Ha le föl scrollozom az invet van,hogy megjavul de ez eddig nem volt ilyen.

Extra bank hely az jó és végre nem kell mindent szelektálnom.

Mayhem 4-en jó sok élete van mindennek az biztos,Gigamind-et farmoltam egy kicsit és ő még normálisan lemegy de a komolyabb bossokat már nem érte meg mert sokáig tartott nekem.

Most nekem is szinte teljesen szüneten volt a játék a halloween event óta de lehet decemberbe össze rakok egy Moze-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#2612) sanya53 válasza vitaro (#2610) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nekem csak 2,7 giga jött, hogy létezik ez? A teljes játék 60,34 giga.

(#2613) Mr Chapel válasza vitaro (#2610) üzenetére


Mr Chapel
tag

Ezt csinálja most nálam is :/ No mindegy, hagyom hadd szórakozzon, folytatom a Jedit akkor:)

(#2614) Yutani válasza Daelion (#2611) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem jól megy a DX12 az RX5700-on, jobb is, mint a DX11.

#tarcsad

(#2615) Habugi válasza #23765760 (#2555) üzenetére


Habugi
addikt

Radmin VPN manapság kiváló alternatíva a GDPR miatt elpusztult Tunngle helyett, ám nem fogtok tudni együtt játszani mert koppra azonos játék verzió kell.

Kvázi vagy Te mész be a virágboltba, vagy ő nyitja ki a pénztárcát, harmadik lehetőség nincs.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2616) Wesder válasza Habugi (#2615) üzenetére


Wesder
félisten

Egy lehstőség van, hogy kinyitja a pénztàrcàt... Nem küldünk senkit sem viràgboltba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2617) Habugi válasza Wesder (#2616) üzenetére


Habugi
addikt

Az ember azt gondolná, miszerint 93k négyzetkilométernyi terület nem tesz indokolttá olyan drasztikus nyelvjárásbeli eltéréseket, mely(ek) alapján az amit írtam akként lenne értelmezhető, h a fórumtárs virágboltba lett küldve..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#2618) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ps4-re keresek jatszópajtikat a raidhez.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2619) #23765760 válasza Wesder (#2616) üzenetére


#23765760
törölt tag

Köszönöm a választ. Ki szerette volna próbálni. De semmi sem sürgős, majd ha kijön steamre, játszunk. Addig megyek egyedül. :)

(#2620) #23765760 válasza Rigormortiis (#2618) üzenetére


#23765760
törölt tag

Fura válaszokat adnak itt néha. Azért vagyok itt, mert 50 éves nő létemre szeretek játszani. A bl2ben benne van 700 órám. Szerettem, ezért vetem meg ezt is. Kérdezek, mert nem tudok dolgokat, de neha inkább hallgatok a kapott válaszok kapcsán...

(#2621) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Ez a trinkets dolog a játékban mire való?

Holnapkészítést vállalok.

(#2622) Daelion válasza forintuser (#2621) üzenetére


Daelion
őstag

Fegyverre lehet rakni mint egy kis kitűző/kulcstartó dísz szerűség.

Berakott fegyver mellet vagy egy kis üres hely amire ha rákattintasz ott lehet kiválasztani.

Fegyveren meg így van rajta pl,ott az a Borderlands logó VIP felirattal:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2623) shotika válasza forintuser (#2621) üzenetére


shotika
őstag

Ezen én is filóztam, és arra jutottam, hogy csak egy dísz.

Más: Ez a Maliwanos DLC nagyon kemény lett!! Először M3-on indultam neki, el is gatyáztak rendesen, majd próbaképp megnéztem miez a Mayhem 4, hát... huh, oké itt nincs durva sebzésük, meg dupla rakéták, de brutálisan sok a HP-ja az ellenfeleknek... Így én nem merek bemenni M4-en Maliwanra, ezért bepróbáltam Mayhem nélkül, ott azonban megfingatott a főboss... Persze idővel úgyis kiismerem, még csak egyszer küzdöttem vele.
Azt viszont sajnálom, hogy az új legek (persze ha jól olvastam), csakis M4-en, a DLC pályáján eshetnek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2624) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok X BOX on jàtszok, az alapkiadàs van meg, olvastam vannak ingyenes DLC k pl ez a "Maliwanos DLC" is olyan? Ezt hol tudom elérni?

(#2625) Wesder válasza dunc (#2624) üzenetére


Wesder
félisten

Ingyés, és frissítéssel telepítette az Xbox.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2626) Deck válasza shotika (#2623) üzenetére


Deck
titán

M3-ig könnyű. A M4 az kemény :C

PS5

(#2627) forintuser válasza Daelion (#2622) üzenetére


forintuser
őstag

Köszönöm. :R

Holnapkészítést vállalok.

(#2628) dunc válasza Wesder (#2625) üzenetére


dunc
nagyúr

És ez mi, hol van benne? Mit ad vagy mi ez? Mert csak azt a sz@r hektoplazmást adja úja, és újra.

(#2629) shotika válasza Deck (#2626) üzenetére


shotika
őstag

M3 is szopós, de nagyon fáradt is voltam az elmúlt napokban a Black Friday miatt. (én a pult túl oldalán vagyok)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2630) Wesder válasza dunc (#2628) üzenetére


Wesder
félisten

Van a hajón a lépcső elött ilyen gép, ott lehet elindítani. Nem jàtszottam vele. Beléptem aztàn 5 perc múlva ki. Majd a Moxxxi DLC-t végigciszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2631) Deck válasza shotika (#2629) üzenetére


Deck
titán

Dehogy az. Még a bossok is pillanatok alatt megvannak. Fun az egész úgy :C

PS5

(#2632) Daelion


Daelion
őstag

Ezzel a Maliwan DLC-vel gondolom ne is nagyon próbálkozzak soloba?
Majdnem 1 hónapja nem játszottam aktívan,build is ugyan az amit akkor használtam és nem vágom mik történtek azóta ilyen téren.

Csak a sztori miatt akarnám megcsinálni,farmolás szinten nem érdekelnek BL Raid bossok mert nem tartom szórakoztatónak ezt a szintű parti nehézséget ebbe a játékba.

'BL 1 Crawmerax volt egyedül amit sokat farmoltam de ott húzom meg a határt kb'

[ Szerkesztve ]

(#2633) Deck válasza Daelion (#2632) üzenetére


Deck
titán

Ne kapcsold be a Mayhem módot ha csak a sztori érdekel akkor :)

PS5

(#2634) Daelion válasza Deck (#2633) üzenetére


Daelion
őstag

Az lesz valszeg,annyit azért csak elbír még a karim mert M3-at könnyen farmolta meg M4 is lemegy azért vele csak ott már érezhetően lassabb.

Egyedül az zavar,hogy beraknak új dolgokat/fegyvereket amik csak innen esnek bizonyos fokozat felett.
Ezt már BL 2 be se szerettem és egyik oka volt amiért otthagytam jóval hamarabb mint BL 1-et .

Miért nem tud akárhol esni max kevesebb %-al,nekem simán jó lenne úgy is vagy legyenek halandó Solo emberhez is skálázva ezek a bossok vagy valami.

Közben utána néztem Gearbox fórumon és ott is erről tárgyalnak már 150+ kommenten keresztül egy topikba. :D

(#2635) Deck válasza Daelion (#2634) üzenetére


Deck
titán

Egyetértek. Bank növelés végre egy fasza dolog. De M4-en túl sok lőszer kell egy enemybe.. Nem lenne gond ha sokkal több lehetne nálad.. De így az :))

PS5

(#2636) shotika válasza Deck (#2631) üzenetére


shotika
őstag

Hát nekem nem volt fun :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2637) Deck


Deck
titán

Slim-en tényleg csak 30fps-el fut a játék?
Megvettem unokaöcséimnek ajándékba de nincs a beállítások között a performance mód.. Shooter játék és 30fps.. Gratulálok nekik :W
Az én hibám.. Miért, mem jártam utána..

PS5

(#2638) Wesder válasza Deck (#2637) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, de még szerintem írtuk is valahol hogy csak Pro/X-en fut "hatvannal".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2639) Deck válasza Wesder (#2638) üzenetére


Deck
titán

Ég és föld a kettő közti különbség. :(((
Remélem őket nem zavarja majd, akkor m1 lesz.

Egyből a PRO-t kellett volna kiadni PS4 néven nem bohóckodni a gyengébb géppel.. Ugyanez igaz a box-ra is.

PS5

(#2640) Wesder válasza Deck (#2639) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor még nem volt megoldható, 2016/17-ig meg nem húzhattàk a X360/PS3 pàrost.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2641) GAbre


GAbre
veterán

Lvl 4-en próbálom már nagyon sokszor végigmentem,de nem akar esni a Good Juju
Esetleg kivették már?
Más:
Hellfier shotgun esetleg lvl 4en már erősebb eshet?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#2642) GAbre


GAbre
veterán

Csak nálam van gond,vagy eltünt a mayhem 4 mód?

Avatar

(#2643) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Srácok!
Aki PC-n játszik single-ben, annak nem fagy pár óránként a játék?
Nem tudom, hogy hardver vagy esetleg driver gondom lenne-e, mert nem rég cseréltem pont videokártyát is.

(#2644) GAbre válasza NdrewSunix (#2643) üzenetére


GAbre
veterán

Nálam folyamat crash van axem vga tuning miatt,sehol máshol nincs csak itt.
Illetve hasonló a helyzet,erősen gyanús,hogy memória oc-t nem bírja szintén csak ez a játék.

Avatar

(#2645) NdrewSunix válasza GAbre (#2644) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Na akkor minden eddig stabilnak gondolt OC-t visszateszek alapra, hadd süvítsen az a venti. :)

(#2646) Yutani


Yutani
nagyúr

Lehet, velem van a gond, de a 2. végigjátszásnál meguntam a játékot. Lenyomtam a Gravewardot és ennyi, nincs kedvem tovább játszani. Valahogy BL2-nél nem ez volt. Nem tudom.

#tarcsad

(#2647) sanya53 válasza Yutani (#2646) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is pont így vagyok ezzel. Még ma is szívesen játszom BL2-vel.
Nekem nagyobb élményt nyújt a BL2 hiába szebb a BL3.

(#2648) vitaro válasza Yutani (#2646) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem vagy egyedül. Eden-6-ig jutottam true vault hunter mode-ban, de nem visz rá a lélek, hogy folytassam. Maliwan takedown-ra rá sem néztem.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2649) shotika


shotika
őstag

Nekem kedvem az lenne, de hiába püfölöm Mayhem 4 fokozaton Truntot, vagy Aureliát (utóbbit 20x egymás után és még egyetlen egy új legendaryt se dobott a játék.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2650) rumkola válasza Yutani (#2646) üzenetére


rumkola
veterán

Én is így vagyok vele, de már legalább 1 hónapja. Én 1x nyomtam végig, aztán pár órát bohóckodtam M3-on. Semmi célja a játéknak, nincs benne endgame.
BL2 a DLC-kkel sokkal sokkal jobb volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.