Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1401) shotika


shotika
őstag

Srácok, én most jutottam el az artifactokig, gyűjtöttem is párat, de még nem egyértelmű hogy működnek. Egy-kettő részük oké de pl ez: (bullet proc chance, ez pl mit jelent?)

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1402) sp8787 válasza oriic (#1322) üzenetére


sp8787
addikt

Na mostmar biztos ,hogy nem 601 a max

(#1403) oriic válasza sp8787 (#1402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na nem mintha annyira számítana az a szám jelenleg. :D (De amúgy szép állat a dög :C )

Live-Die-Respawn

(#1404) sittes79 válasza freezer922 (#1347) üzenetére


sittes79
addikt

Ezt nem vágom teljesen, szóval tvhm el pl vissza mehetek megcsinálni a porcelán granatos küldetést és amilyen szintű a karim olyan szintű gránátot dob? A mayhem meg csak ellenfelek pajzsat hpjat emeli plusz több xp és loot chance?

Van egy olyan lista ami a kuldeteshez tartozó garantált lootot mutatja, gondolok itt arra, hogy hol vannak a legbaszobb cuccok? Vagy a legbaszobbak random esnek?

(#1405) Deck válasza sittes79 (#1404) üzenetére


Deck
titán

A Mayhem mod durván emel mindent is.

PS5

(#1406) sp8787 válasza sittes79 (#1404) üzenetére


sp8787
addikt

Igen de ezt sztem ugyis javitjak.

Is, plusz van meg egy par random(ha jol tudom) modifier de igazandibol az 1-2 az nem veszes.

Linkeltem egy ilyet a Legendary-krol de berakom ujra
All Legendary Weapons List Borderlands 3
Mondjuk ha majd lesz vmi osszefoglalo lehet bele lehetne rakni.

@(#1405) Deck
Vagy csokkent.Pl. emeli a Pistol Damage-t de csokkenti az Assault Rifle Damage-t.
Ha jol tudom akkor ez random megy vagy mintha olvastam volna olyat ,hogy hetente.
Na ezt full nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1407) Wesder


Wesder
félisten

Troy kondizott? Eddig simàn öltem Normal + Mayhem 1-2-ben, most meg kb instant kill. Mondom wtf??? o.O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1408) Wesder válasza sp8787 (#1406) üzenetére


Wesder
félisten

Minden belépésnél vàltozik.
Tehàt egy Quit Game -> Continue utàn màr màsok a szabàlyok ha Mayhem módban jàtszol.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1409) Deck válasza Wesder (#1407) üzenetére


Deck
titán

Szteroid.. ;]

PS5

(#1410) bunfi


bunfi
őstag

Golden Key for Borderlands 3
5ZKBJ-66JSB-ZWJCW-TJJJB-9CZ9B
lejárat: kb. ?? óra múlva; beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1411) freezer922 válasza sittes79 (#1404) üzenetére


freezer922
aktív tag

A tvhm is elvileg növel loot chance-t.
És ilyen mellék küldis nagyon OP cucc nagyon más nincs. Van pár tuti boss loot de nagyon sok minden random world drop szóval eshet utolsó bosstól kezdve a kis általában csak pénzt tartalmazó széfből is :D

(#1412) Daelion


Daelion
őstag

Ezen most kicsit elmosolyodtam mint régi Diablos.
Egy elég erős rúnaszó/RW volt D2-be.

TVHM Mayhem 2-őn viszem most sztorit és így azért esnek Legendaryk azt most kicsit megálltam Gigamind-ot farmolni mert közel van/gyors.
Majdnem minden runba dob 1 Legendaryt de volt,hogy 3 esett. 'ez már nerf után'

(#1413) Tatyla


Tatyla
őstag

A TVHM mennyivel nehezebb az alap játéknál?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1414) Joco_77 válasza Daelion (#1412) üzenetére


Joco_77
aktív tag

0% Esély + corrosive dmgre? Bug? :D

(#1415) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Végre összeraktam a számomra legjobb Zane(operator) buildet. Igaz egy shield hiányzik még, de végre mayhem 2-3 is megy vele. De tény, hogy nehezebb vele solozni, mint a többi karakterrel. Nekem legalább is ez az érzésem.

[ Szerkesztve ]

(#1416) Edem05 válasza D4M13N (#1415) üzenetére


Edem05
őstag

Megoszthatnád majd hogyan néz ki a build. Engem érdekel mert én is Zane-nel nyomom. Jelenleg még csak 45 körül vagyok szintben, mayhem 1-en. De érzem hogy a skilleknél valami nem stimmel.

(#1417) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Van valaki akinek van kedve coop-ban tolni?

(#1418) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Azt nem tudjátok mitől függ hogy aréna módban melyik map töltődik be? Folyamat napok óta csak egy map van, pedig volt szerencsém másik mapokhoz is amit sokkal jobbak.

(#1419) Daelion válasza Joco_77 (#1414) üzenetére


Daelion
őstag

0% nem tudom minek van ott de ha megölsz vele valakit az felrobban és kör alakba szétdob corrosive gömböket. 'ez poison nova volt D2-be a fegyveren'

Nem fogom hasznosítani ezen a karin de a kari szobába kiraktam a falra mert nekem poén. :)

[ Szerkesztve ]

(#1420) Wesder


Wesder
félisten

Elment 5 milla BL3. Nem rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1421) rumkola válasza Daelion (#1419) üzenetére


rumkola
veterán

Kedvenc fegyóm jelenleg vagy 5-6 szint óta (30 ele Amara vagyok). Viccesek a készítők, az ilyen fegyók leírása csalóka szinte mindig.
Úgy szedi le a Boss-ok sárga csíkját (armor) mint az állat.
"VexHelElEldZodEth. – Always corrosive. Kills with the weapon makes the enemy explode, releasing corrosive balls in all directions."

Érted: ALWAYS CORROSIVE

(#1422) Wesder válasza rumkola (#1421) üzenetére


Wesder
félisten

Azért always corrosive mert màs elementàlban nem esik a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1423) rumkola válasza Wesder (#1422) üzenetére


rumkola
veterán

Júúúj tényleg, mea culpa. :D
Az armort nagyon leszedi sima lövésekkel, szerintem corrosive a sebzése (nagyon minimálisan látni a zöldet).

Itt látni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1424) Wesder válasza rumkola (#1423) üzenetére


Wesder
félisten

Most direkt nyomod fullba?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1425) Daelion válasza rumkola (#1421) üzenetére


Daelion
őstag

Én is elementalos Amarat játszom de nekem corrosive-ra egy Mocking Cutsman SMG van ami eddig nagyon jól bevált.
47-es verzió és még Mayhem 2 TVHM-en is eltünteti az armort csak néha kicsit nehézkes használni mert nem rendes értelembe vett mód lövi a töltényeket.

[ Szerkesztve ]

(#1426) vitaro válasza [Prolixus] (#1365) üzenetére


vitaro
senior tag

+1

Vasárnap értem a játék végére, és sajnos azt kell mondjam, hogy a story rém gyenge volt. Az ikrek sehol nem voltak Jackhez képest, pedig az alapkoncepciójuk érdekes volt, de csak idegesítettek. Azt sem lépték meg, hogy Troy a testvére ellen fordul, hiába voltak erre utaló jelek. Az idegesítő jelzőt amúgy a karekterek többségére rá lehet húzni, Ava-t különösen szívesen kivágnám az űrbe a Kevinek után. Sosem fogom megbocsátani a Gearboxnak, hogy Mayát lecserélték erre a vinnyogó kisköcsögre...

Valahogy egyáltalán nem erre számítottam a TPS után, ez lett volna a háború amire az a Guardian figyelmeztetett? Hova lett a többi vault hunter? Több kérdésem van, mint eddig.

Mindezek ellenére élvezem a játékot, a gameplayt mocskosul eltalálták.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1427) Wesder válasza vitaro (#1426) üzenetére


Wesder
félisten

Jön 4 story DLC, hàtha abban majd meglesz a +.
Egyébként Troy-jal nem volt bajom, örültem volna neki ha Tyreen-t ott felemészti, vagy àtàll hozzànk, de sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1428) D4M13N válasza Edem05 (#1416) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Mobilon nem tudok linkelni, de kb ez a build ami az alapja, fegyverek amik másmilyenek, kivéve a one punch man fegyver, de itt a yt link:
https://youtu.be/wW-pDn7TR0Q

(#1429) tibee77


tibee77
őstag

En is vegre belevetettem magamat a jatekba picit.lvl 36on gondoltam megprobalok valami jo bossölö fegyvert szerezni.elsö probalkozasra tyreen dobott egy kings callt.örültem mint majom a farkanak. XD azota mar lement vagy 6 szint de meg mindig azzal farmolom a bossokat.igaz erzödik mar hogy kicsi a fegyver szintje (azota mar vagy 15 tyreen fightot lenyomtam es se queen se king :( ) de meg mindig halal nelkül lemennek mayhem 1-en a bossok es eleg gyorsan.a legjobb boss az a nagy kö szörnyeteg mert kb 20 mp-ig tart es a vegen volt volt hogy 4 legendary cucc is esett.xp-t is sokkal jobban adja mint tyreen mondjuk.lehet mayhem 2-n kene majd probalkoznom de felek hogy oda mar nem lesz eleg a dps-e a 36os fegyonak.ja es annyi fele legendary kiesett mar, a bankomba se fernek be es jok is vannak köztük.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1430) oriic válasza tibee77 (#1429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"azota mar lement vagy 6 szint de meg mindig azzal farmolom a bossokat."

Crossroads smg-vel voltam igy h 6-7 szintet is letoltam vele aztan mar keves volt. Vegul minap kaptam egyet megint.:D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1431) freezer922


freezer922
aktív tag

Én egy cocky flakker-el nyomtam végig a játékot. Lvl24-en kaptam egyet loot tink-ből amivel jóformán story végéig nyomtam majd 50en is kaptam egyet és megint használhattam azt végig kis boss farmolásra.

(#1432) Tatyla


Tatyla
őstag

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1433) Wesder


Wesder
félisten

Aki FL4K-kel vitte végig a jàtékot, az elmondanà hogy mit tudott meg ròla? Kezdtem vele egy új jatékot, de valahogy nagyon nem érzem a karaktert. Inkàbb folytattam Zane-nel egy TVHM-et.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1434) jaffa 2843 válasza Wesder (#1433) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Egy Echot találtam róla, annyi volt benne, hogy valaki építette aztán öntudatra ébredt és gyilkolni szeretne. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1435) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na kész a TVHM is. Még ránézek pár boss-ra Mayhem 3-on, aztán pihenés lesz. Nagyjából meglett minden amit akartam. Még egy ilyen is. :DDD

[link]

Volt még alap módban valahol 30-as szinten egy Holistic The Butcher shotgunom de egy idő után gyenge volt és eladtam. Most az utolsó boss előtt belépett hozzám egy srác és random kidobta nekem 50-es szinten. :D Szóval már azt sem kell farmolnom.

Live-Die-Respawn

(#1436) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az mitől van, hogy ha a Guardian Rank fülön -13 guardián tokent ír?

A jobb oldalon 25oson van a survivir szintem és 2-esen az enforcer, de lent középen csak 14-es szintű vagyok.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1437) freezer922 válasza Rigormortiis (#1436) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ez akkor történik mikor offline módban költesz el guardian tokent. Hogy kijavítsd offline módban lépj 1 szintet és át fog menni normál mennyiségben.
Illetve ne költs guardian tokent majd a későbbiekben offline módban :D az megbolondítja mivel ott több xp-t kapsz vmiért.

(#1438) bunfi válasza freezer922 (#1437) üzenetére


bunfi
őstag

Offline módban nem működnek a gearbox gyorsjavításai.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1439) Rigormortiis válasza freezer922 (#1437) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi. Fura, mert soha nem játszottam vele offline módban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1440) oriic válasza Rigormortiis (#1439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nálam is ez van pedig sose voltam offline módban. -38-on van a tokenek száma. Valamikor akkor keveredett meg, amikor matchmakingeltem és bedobott egy party-ba, majd jelezte később hogy van 50 tokenem amit elkölthetek. Én megtettem. :D Azóta néha kiírja hogy van 1-2 tokenem amiket elköltök, ha meg egyedül játszom akkor minuszban vagyok. :D

Live-Die-Respawn

(#1441) Rigormortiis válasza oriic (#1440) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igen, nálam is ez volt.

Valaki segítene letolni az arénákat? Egyedül piszok unalmas, randomokkal meg lutri.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1442) Rigormortiis válasza freezer922 (#1437) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na ez nem működött :(

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1443) tibee77


tibee77
őstag

[link]

Ezen behaltam :C :C

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1444) Edem05 válasza D4M13N (#1428) üzenetére


Edem05
őstag

Jól van. Köszönöm a linket. Megnézem ha hazaértem. 🙂👍

(#1445) freezer922 válasza Rigormortiis (#1442) üzenetére


freezer922
aktív tag

Akkor várhatsz fix-re :x esetleg yt/reddit-en nézz körbe mert lehet van megoldás a ti általatok tapasztralt minuszra is.

(#1446) Daelion


Daelion
őstag

Én sem játszom offline módban 'PC' de negatív Guardian pontom már volt többször is,illetve csak egyedül játszom szal az se zavarhat be.

Nálam akkor fordul elő ha valami oknál fogva össze omlik a játék vagy nem tud rendesen menteni.
Nem szoktam elkölteni és egy kis idővel vagy magától vagy amikor kapok 1 szintet kijavítja magát.

@1435 oriic

Saját maguknak poén mert játék legelején említi is Claptrap,hogy lecserélték a Echo 2-t mert néha felrobbant utalva arra a Samsung balhéra pár éve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1447) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Azt mondjuk nem értem, miért nem lehet már kilistázni matchmakingnél az elérhető játékokat.

Nagyon szar ez a "majd bedob valahova" megoldás.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1448) Sanyaaa26 válasza Rigormortiis (#1447) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Ezzel egyetértek, ráadásnak fogalmam nincs pl a középső játékmódnál a mapot mi alapján adja, nekem folyton csak ugyanazt akarja.

(#1449) shotika


shotika
őstag

Srácok, a bankba berakott cuccok miért tűnnek el egy idő után? Vagy én értem félre? :D Kaptam egy valagnyi 50-es cuccot egy külfölditől, bepakoltam párat, és eltűntek pár nappal később. Utána a sajátjaimat rakosgattam oda, és azok is eltűntek. WTF?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1450) Deck válasza shotika (#1449) üzenetére


Deck
titán

Kirabolták a bankot.. ;]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.