Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1851) Deck válasza MCPD (#1845) üzenetére


Deck
titán

Új kód: C9WBB-55CS3-HCJ55-TJJ3T-HWKKS

PS5

(#1852) Deck


Deck
titán

Ez a Bonus Boss Loot nevetséges.. Semmi sem esik. M3-on játszunk persze. COS, meg a másik online cucc lootjai is igen gyengék..
A játékkal semmi bajom csak a sok nerfeléssel :(

PS5

(#1853) sp8787 válasza Deck (#1852) üzenetére


sp8787
addikt

Graveward-ot probald. Ott kimondottan jol esnek a Legendary Classmod-ok.
A tobbit sztem hagyd.

(#1854) tibee77


tibee77
őstag

Itt is egy megoldäs arra ha valakinek több golden key kellene. [link]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1855) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Valaki próbálta már lanba?
Tervezzük,hogy nyomjuk lanba majd,mint mondtam,és most próbálkoztunk offline-ban hamachival,de nem talált szervert a játék.

Kis friss infó.Offline-ba mostantól úgy néz ki kér "megerősítő kódot" a játék, a weboldalon úgy indul csak el.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#1856) Tatyla


Tatyla
őstag

[link] Graveward Mayhem 3 farm

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1857) Amartus válasza Tatyla (#1856) üzenetére


Amartus
senior tag

Az emberkének mi van a kezében? Lyuda?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1858) sp8787 válasza Amartus (#1857) üzenetére


sp8787
addikt

Az emberke az sztem o maga. :K
Az egy radiation elementes Lyuda, az elementeseknek kisebb a tavcsove.

A video maga meg azt demonstralja ,hogy kell 4szer tobb ido alatt megolni Graveward-ot es felszedni a haszontalan legendary-kat. ;]

(#1859) Deck válasza sp8787 (#1858) üzenetére


Deck
titán

Vicces ez. A Mayhem módok lényege az lenne, hogy nehezebb mint az alapjáték. A M3-nak meg aztán nagyon nehéznek kéne lennie.. Erre könnyebb mint az alapjáték :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1860) sp8787 válasza Deck (#1859) üzenetére


sp8787
addikt

Hat attol fugg honnan nezed. Attol ,hogy FL4K-val gyorsan meg lehet olni a legkonnyebb bossokat attol meg a nerfelesek eredmenyekeppen eloavanzsalt a leggyengebbe.
- tulelesei kepesseg 0
- mobbing 00
- a pet-ed meg 5 masodpercen belul

(#1861) tibee77 válasza sp8787 (#1860) üzenetére


tibee77
őstag

Es ez mar ezelött a patch elött is igy volt.ez most "csak" a dps-t kopasztotta meg, az elözö a tulelest is.Nem baj, mär keszül a moze-om, csak legyen bika. :DD aztan lehet, hogy inkabb amara-t kellett volna vagy zane.Ahh mindegy, ugyis mindegyiket nerfelik egy idö utan. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1862) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Száradna ki a veséjük ezeknek is. Kezd Div 2 érzésem lenni! :)

Gazember

(#1863) TheProb válasza TheProb (#1804) üzenetére


TheProb
veterán

Sikerült nem permanens linket generálni...

Újabb link a PH!-s discord szerverhez: [link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1864) Tatyla válasza sp8787 (#1858) üzenetére


Tatyla
őstag

Így van

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1865) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hola!

Az lehet tudni, hogy az extra Rack Attack-ot adó anointed cuccok bugját javítják-e? Nem lenne rossz, ha működne rendesen...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1866) Bennyboy


Bennyboy
őstag

W9K3J-BFCS3-HKBKW-B3BBB-RBTSH

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1867) Yutani válasza Bennyboy (#1866) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem tudom, mi van, de nem tudom Epic-re redeemelni, csak Steamre. :F

#tarcsad

(#1868) Bennyboy válasza Yutani (#1867) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem epic-en elfogadta amikor linkeltem.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1869) TheProb


TheProb
veterán

1. Kezdek agyf@szt kapni, hogy futószalagon jönnek csoportokban a Anointed Militant-ok... Az hagyján, hogy rohadt szívósak, de damolni is alig lehet őket, mert 80%-ban sebezhetetlenek vagy a pajzs vagy egyéb state-ek miatt... :W

2. Illetve tényleg mocskos beteg módon potyognak a legendary-k. Nem csak bossból esik akár több darab is, de az anointed és badass enemy-k is dobálják szép számmal, ládákról nem is beszélni. Illetve amin már tényleg kamillázta, hogy elébb a sima "kocka" trezorból is esett. Pedig abban 90%-ban cash van.

3. Valamint nem tudom, hogy más kari is olyan papír-e, mint moze, de iszonyat könnyen egyhitelődők (szép magyar szó). M2-n nyomom a dmg output-ommal nincsen gond, de iszonyat sebezhető vagyok. Amit az se segít, hogy a fegyverekhez képest átlagban 100 score-ral szarabb shield esik.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1870) Deck válasza TheProb (#1869) üzenetére


Deck
titán

Nekem M3-on se dobálja.. Nem nehéz ez a nehézség olyan normálnak mondanám (így hogy kész a buildem kb "halhatatlan" vagyok (Amara) és megy a dara ezerrel)
De a lényeg, hogy nagyon szórakoztató a játék számomra. Öcsém-nek Moze-a van játszottam vele 1 napot.. De számomra túl gyenge, semmit se érek vele és nem is élvezet játszani vele (számomra!)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1871) TheProb válasza Deck (#1870) üzenetére


TheProb
veterán

"Kék" ágon az utolsó talenttel eléggé baszó lesz, amúgy rá férne egy kis buff. Főleg az action skillre, mert a robi nem sok mindenre jó...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1872) Daelion válasza TheProb (#1869) üzenetére


Daelion
őstag

Elemental build-es Amara elég jól bírja nálam TVHM M3-on,elég ritkán szoktam földre kerülni és az is inkább az én saram. :D

Anointed-et meg elkapom Phasegrasp-al,elővesz Fire Mocking Cutsman SMG és halnak is a fenébe ha csak nincs fent valami nagyon durva negatív mayhem mod/modok ami pont azt érinti.

Bár az tény,hogy én is futottam már bele olyan ellenségbe amit szó szerint nem bírtam semmivel se sebezni rendesen pedig végig mentem mindenen ami nálam volt invbe és nem is egy Anointed ellen volt.
Ja megvan,Prismatic Rakk vagy mi a fene volt.

[ Szerkesztve ]

(#1873) Deck válasza TheProb (#1871) üzenetére


Deck
titán

A robot kb annyira jó, hogy mielőtt meghalnál benyomod és addig visszamegy az életed. De az biztos, hogy nagyon gyenge.

PS5

(#1874) Deck válasza Daelion (#1872) üzenetére


Deck
titán

Ha az aktuális M3 érinti a buildem akkor kilépek majd vissza és akkor teljesen más lesz a dolog. Amara nagyon ba*zó :D
A Maliwan fegyvereket viszont fel sem veszem, nem szeretem őket.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1875) Wesder válasza Deck (#1874) üzenetére


Wesder
félisten

Maliwanbòl a Trevinator shoti jò.
Igazàbòl a Legendary Maliwanok jòk, mert nincs charging time.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1876) Deck válasza Wesder (#1875) üzenetére


Deck
titán

Köszi az infót. Meglesem holnap :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1877) Daelion válasza Deck (#1874) üzenetére


Daelion
őstag

Lusta vagyok kilépni modok miatt max akkor ha valami idő igényesebb runt tervezek és beadja a legszarabb modokat,amit néha nagyon össze tud válogatni mintha csak tudná.

De sima Boss farmhoz megyek azzal amit ad,max kicsit tovább tart azt kész. :)

Én most 2 Maliwan fegyvert is használok,Tsunami-t így vegyes alap használatra és Cutsman-t ha valamihez kell a nyers tűzerő.
Class modom is Maliwant buffol meg volt a Maliwan hotfix buff is,így nem rossz már de azokat én is kerülöm amik nagyon lassan töltenek fel.

Amúgy ez a 'ba*zó' kifejezés honnan jön mert én nem sokat járok Magyar fórumokra és itt látom elsőnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1878) Deck válasza Daelion (#1877) üzenetére


Deck
titán

Haveri körömbe is megy nálunk ez a kifejezés már régóta.. Így, hogy honnan eredhet passz.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1879) Wesder válasza Daelion (#1877) üzenetére


Wesder
félisten

Eléggé dzsippòs kifejezés szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1880) Deck válasza Wesder (#1879) üzenetére


Deck
titán

Ez a "dzsippós" kifejezés az inkább amit írsz.. Vagy utalni akarsz vele valamire?
Bajod van azzal az egy szóval? Mások a "dik" vagy micsodát használják élőben és itt a fórumon is.

PS5

(#1881) Wesder válasza Deck (#1880) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs, csak az eredete szerintem afromagyar. A dikk-től meg falnak megyek:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1882) Deck válasza Wesder (#1881) üzenetére


Deck
titán

"A dikk-től meg falnak megyek:D"

Nem vagy egyedül vele :D

PS5

(#1883) tibee77 válasza TheProb (#1869) üzenetére


tibee77
őstag

En kezdtem egy moze-t, miutan fl4k-et ketszer is hereltek.leveling nem volt valami jo most kezd el alakulni.36os vagyok, nemsokara vege a storynak.mar alig varom h megessek a fasza 50es cuccokkal amiket fl4k-kel szedtem össze. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1884) Deck


Deck
titán

Nincs valakinek tüzes Lyuda Snipere? :R

PS5

(#1885) sp8787 válasza Deck (#1884) üzenetére


sp8787
addikt

Szted?
Van fire meg radiation.

Crossroad-bol van mind az 5 fajta, hogy ennek van e barmi ertelme gozom nincs de ezeket vmiert osszeszedtem.

(#1886) Wesder


Wesder
félisten

A Radiation szerintem rohadt jò. Kb minden ellen hatàsos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1887) Deck válasza Wesder (#1886) üzenetére


Deck
titán

Az megvan :D

PS5

(#1888) Deck válasza sp8787 (#1885) üzenetére


Deck
titán

Fire kéne másik megvan.

Crossroad SMG-ket énis gyűjtöm nagyon szeretem őket használni.

PS5

(#1889) TheProb válasza Deck (#1884) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem 70%-ban nyűves sniper potyog, már agylobot kapok lassan. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1890) Deck


Deck
titán

Gyönyörű ez a Deep Nebula skin :P

PS5

(#1891) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Faszán néznek ki a karakterek...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1892) Deck válasza Sirandrish (#1891) üzenetére


Deck
titán

Ez ilyen láthatatlan skin? ;]

PS5

(#1893) Sirandrish válasza Deck (#1892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja...30 dollár volt, de az álca 10pontos, szóval megérte :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1894) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Érdemes a side questeket is csinálni, vagy bőven ráérek story után?
Elsősorban az érdekelne hogy a main mission vizető-e így, vagy kell pár side-ot betolni a lv up miatt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1895) keneseig válasza Sirandrish (#1894) üzenetére


keneseig
tag

Én Zane-el tolom,de azzal úgy éreztem kell a plusz lvl side questekből.Ha már úgy sem ismerem a bossokat, legyen kis előnyöm.

(#1896) Deck válasza Sirandrish (#1894) üzenetére


Deck
titán

Menj arénázni inkább. Sokkal több xp-t ad. Én eddig nemis csináltam side missiont :D

PS5

(#1897) Sirandrish válasza Deck (#1896) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az mit tud? ááh hagyd..majd megnézem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1898) Bennyboy válasza Sirandrish (#1894) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én egy ideig csak main-t csináltam de azzal az a baj, h lemaradsz szintben a dropptól amit így nem tudsz használni. Elsőre szeretném multi nélkül végig vinni.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1899) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam volna ezt a Proving Groundsot, de 3 perc alatt sem talált nekem csapatot.
Szintem miatt lenne, vagy ennyire nincs senki? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1900) oriic válasza Sirandrish (#1899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kell hozza vegigjatszas. Vagy sajat csapat.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.