Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1151) gbors válasza Daelion (#1129) üzenetére


gbors
nagyúr

Köszi a tesztet, CPU fronton érdekes, ahogy elnézem, a négymagos CPU-t rendesen eszi, lehet kicsit meg kell pörgetni az 1200-at :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1152) Wesder


Wesder
félisten

Vaughn
-Egyedül vetted be a COV propaganda központot?
Zane
-Igen. 20 az 1-hez voltak ellenem.
Nem volt sok esélyük.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1153) Amartus


Amartus
senior tag

Az eridium feliratokat hogyan lehet elolvasni? Engedi megvizsgálni, azt ennyi.

Tegnap a lányommal büntettük a jónépet, az Epic semmi problémát nem produkált, ha még esetleg kíváncsi valaki az Epic-re. Órákon keresztül ment gond nélkül.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1154) Wesder válasza Amartus (#1153) üzenetére


Wesder
félisten

Majd kapsz hozzà eszközt kb az utolsò negyedben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1155) Amartus


Amartus
senior tag

Maze-zel viszi valaki? Mind a négy karit elindítottam, és nekem úgy tűnik, mintha jobban ki lenne egyensúlyozva a karik szemszögéből a játék. A kettesben a gunzi mindent vitt, a dupla harold-dal már szélesebb volt a mosolyom egy húzósabb helyzetben. Most ezt nem érzem, de lehet, hogy csak nagyon az elején vagyok? Promethea-n vagyok még csak.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1156) Wesder válasza Amartus (#1155) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs arànytalansàg a karakterek közt. Azzal fogsz daràlni, amelyik neked leginkàbb bejön.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1157) oriic válasza Amartus (#1155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vaultig egyedul vittem normalon vele. Nem volt gondom eddig.

Live-Die-Respawn

(#1158) D4M13N


D4M13N
aktív tag

lvl31 vagyok, ma haverral folytattuk a mission szálat(én előbbrébb vagyok.) és a boss dobott egy legendary pisztolyt. menő tárazása volt ezért mondtam neki nézze meg. Megleste, visszadobta, majd belesüllyedt a földbe. Sajna a lost loot senkinél nem dobta ki. Úgyhogy ezeket trade-eljétek. Ja és a Jacobs Manort érdemes valakikkel farmolni,mert aki bejoinol neki skálázza a dropot a szintjére, csak a hostnak dob lvl26 körülit.

Amúgy más is minden Piros kiírásos fegyvert elrak,vagy csak én vagyok ilyen elmeroggyant, hogy a lvl4-es fegyver még mindig a bankban van, mert vicces a felirata? :D

(#1159) Wesder válasza D4M13N (#1158) üzenetére


Wesder
félisten

A kidobott fegyvert bukod is, írja is a loot gép.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1160) D4M13N válasza Wesder (#1159) üzenetére


D4M13N
aktív tag

jahogyja, fenébe.. Köszi az infót

(#1161) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#1159) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akartam is már kérdezni, hogy ez a lost loot ez micsoda? SDU-nál olvastam és vettem is rá tárhelyet, de a hozzá tartozó valamit még nem találtam meg.

Másik... Nekem FL4K szobája finoman szólva is kiábrándító például Amara-éhoz képest.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1162) Amartus


Amartus
senior tag

Az egyik fegyvernél valamit véletlenül megnyomtam és megjelent jobbra egy kis gyémánt ikon a fegyver képe mellett. Hogy lehet kivenni onnan, mert nem tudom eldobni?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1163) vvega30 válasza Amartus (#1162) üzenetére


vvega30
senior tag

az egy quest item, ha megcsinálod a q-t eltűnik.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1164) Injun


Injun
aktív tag

Ez a Moze nagyon kiborító.Sosem gondoltam volna,hogy az Iron bear csak adott helyeken aktíválható.Pedig van benne logika.Visszasírom Axtont :((

(#1165) Edem05


Edem05
őstag

(#1164) Injun: Na, ennyire? Pont most végeztem Zane-nel az első végigjátszásra. Gondoltam Moze lesz a kövi karakterem :) De akkor lehet előbb jön Amara.

Szerk. Válasz akart lenni!

[ Szerkesztve ]

(#1166) Wesder válasza Injun (#1164) üzenetére


Wesder
félisten

Axton helyett van szerintem Zane.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1167) bunfi


bunfi
őstag

Guaranteed Loot Tink Farm (Fast Legendaries!)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1168) TheProb


TheProb
veterán

Comman line argument-ek:
-NoStartupMovies (Értelem szerűen, kikapcsolja az idegesítő intro videókat induláskor.)
-high -USEALLAVAILABLECORES (Meg lehet próbálni, akiknek perf gondja van.)

EPIC kliensben, a settings alatt kell beirkálni őket, szóközzel elválasztva őket egymástól és a kötőjeleket meghagyva.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1169) TheProb


TheProb
veterán

Best Graphic settings:

Visuals > Basic
Display Mode: Full Screen
Vertical Sync: Off

Visuals > Advanced
Overall Quality: Low
Anti Aliasing: None
FidelityFX Sharpening: Off
Camera Motion Blur: Off
Object Motion Blur: Off
Texture Streaming: Medium
Anisotropic Filtering: 2x
Material Complexity: Low
Shadows: Low
Draw Distance: Medium
Environment Detail: Low
Terrain Detail: Low
Foliage: Low
Character Detail: Low
Ambient Occlusion: Low
Volumetric Fog: Off
Screen Space Reflections: Off

In particular, I recommend that you keep the “Foliage” and “Draw Distance” settings to lowest. The “Volumetric Fog” setting must be off. These are the features that reduce performance the most.

Mondjuk részemről élsimítás nélkül vérezne a szemem. Gusztustalannak tartom, ha recések az élek.

Bár nekem kb minden ultra-n van és 2K-ban elég szépen viszi a GTX1070 (Ryzen 1600-tal). De azért a felesleges szarokat szerintem én is ki fogom lőni.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1170) freezer922


freezer922
aktív tag

Olvastam egy olyat reddit-en, hogy van aki pl. direkt minimál szinten végig viszi a fő storit majd mayhem szintekkel csinálja a mellék küldetéseket. Így ha vissza mész az első zónába kis küldizni azok az enemy-k is a szinteden lesznek, több xp-t adnak és jobb lootot.
Igazából logikus, hogy így érdekesebb amellék küldi :D Pl. én valahogy átsíklottam killovolt fölött és noha csak pár szinttel voltam a zóna fölött a bosson magán kívül minden túl egyszerű volt.

(#1171) Wesder


Wesder
félisten

Az osztott fegyverlàdàt megtalàlta valaki? Úgy néz ki itt a bank egyben a közös tàroló is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1172) warcat válasza TheProb (#1169) üzenetére


warcat
veterán

Ez miben "best"? Maximum fpsben ha gyenge a gép? :)

Ez egy jó videó arról, mit érdemes PC-n állítani: Borderlands 3 Optimization, Fix Low Framerates With Virtually No Visual Downgrade

Aki nem akarja végignézni, annak itt az időpillanat az összefoglaló beállításokról [link]

HUB quality : maximum környékén kinéző játék az értelmetlenül sokat zabáló dolgok kilövésével

HUB Performance: A ténylegesen jelentős plusz teljesítményt hozó dolgok beállítva, a maradék elhanyagolható hatással van az fpsre vagy értelmetlenül sok minőséget áldozol fel velük.

Aki meg még ennyit se áldoz rá, na legalább a Volumetric Fog-ot azonnal mediumra.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1173) tibee77 válasza TheProb (#1169) üzenetére


tibee77
őstag

Ez hasznos volt köszi!

Egy kerdes:Mikortol tudom a golden keyeket felhasznälni?Lvl 8 vok, most jöttem sanctuary-be es nem tudom a ladat kinyitni, pedig van golden key-em.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1174) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER SPOILER

Jó ez a "cliffhanger" ez nagyon köcsög volt.

;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1175) Deck válasza tibee77 (#1173) üzenetére


Deck
titán

Bármikor. Social, üzenetek fül alatt fogadd is el őket. De az elején felsleges mert szinte egyből találsz jobbat.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1176) tibee77 válasza Deck (#1175) üzenetére


tibee77
őstag

Ohh köszi meg is van.Persze moho voltam, mindet ellöttem 8as szinten, en hülye. xD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1177) rumkola válasza TheProb (#1169) üzenetére


rumkola
veterán

Best Graphic settings:"
:DDD
Hova best ez? 1050-re? :D

[ Szerkesztve ]

(#1178) rumkola


rumkola
veterán

A játék kibebajó, totál hozza a 2 hangulatát, isteni gunplay-el, de az inventory és az összehasonlítgatás az automatából vásárlásnál még kriminálisabban szar mint eddig. :(
Küldi/térkép/teleport keresgélés még rosszabb.
Ezek ellenére szuper.
- Grind machine lesz a játékban? (még csak LVL 15 vagyok).

Endgame multit tervez itt valaki? 2-ben több száz órám van, nyomnám ezt is. Hogyan lehet itt epic alatt ilyesmit? Friendlist stb? (csak ez miatt ettem fel most a klienst)

(#1179) Wesder válasza oriic (#1174) üzenetére


Wesder
félisten

Anyàztam is rendesen miatta.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1180) Deck válasza rumkola (#1178) üzenetére


Deck
titán

Először tényleg furcsák voltak de meglehet szokni :D

PS5

(#1181) vitaro válasza rumkola (#1178) üzenetére


vitaro
senior tag

Az inventory nem csak borzalmas, még bugos is. A második részben sokkal jobb volt.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1182) Wesder


Wesder
félisten

FL4K-et egy Thanos AI Core vezérli?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1183) Amartus válasza rumkola (#1178) üzenetére


Amartus
senior tag

Epic-ben friendlist-ben keresel név szerint, mint steam-ben és felveszed. Ennyi.

Nekem elsőre furcsa volt, hogy a tárgyak jellemzői egymás mellett vannak, de így gyorsabb a hasonlítás.

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1184) Amartus


Amartus
senior tag

Megmondaná valaki, hogy VIP-s Jakobs Daisy Marshall pisztolyt hogyan kaphatom meg a játékban? Mail-ek már nincsenek, és nem találom semelyik karakternél sem. Lehet, hogy szinthez kötött?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1185) rumkola válasza Amartus (#1184) üzenetére


rumkola
veterán

megvetted pontokért? LVL10 ami kell hozzá tudtommal

(#1186) sanya53 válasza Amartus (#1184) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én egy hétig vártam, hogy megkapjam a fegyvereket.(8 db volt)
A supportal is leveleztem, de ő azt mondta, hogy nem tud segíteni, mert nincs hozzá megfelelő eszközük. Aztán vissza is utalták a pontjaimat, én ismét vásároltam, de megint nem jött meg egy sem. Aztán már nem is foglalkoztam a dologgal. Egyszer csak az összes fegyver megjött. Azóta sem tudom, hogy lehet.

Ezt írták.

First things first, I’ll need to make sure your Platform account is properly linked to your SHiFT account by logging into the SHiFT website. Once you've made sure that it's properly linked, then I’ll need you sign into your VIP accountto make sure that it's also properly linked there.

[ Szerkesztve ]

(#1187) Amartus válasza rumkola (#1185) üzenetére


Amartus
senior tag

Persze, látom is VIP profile alatt.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1188) Amartus válasza sanya53 (#1186) üzenetére


Amartus
senior tag

Akkor passz piros...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1189) TheProb válasza rumkola (#1177) üzenetére


TheProb
veterán

Jó, nem volt a legszerencsésebb a megfogalmazás.. :D Akkor optimális, így jó jobb? :D

A felesleges szarokat (amik load/érték arányban feleslegesek) ez alapján ki lehet kapcsolgatni. Vagy legalábbis lehet látni, hogy mik azok, amik kevésbé tesznek hozzá az élményhez.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1190) Sonja


Sonja
veterán

Itt vannak az (elméletileg) aktív Shift kódok.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1191) Tatyla


Tatyla
őstag

Ezt a mayhem szintet hol kell beállítani?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1192) Wesder válasza Tatyla (#1191) üzenetére


Wesder
félisten

Ha végigvitted a jàtékot, akkor Sanctuary-ban van egy àlvàny. Oda kell berakni az artifact-ot és vàlaszthatsz Mayhem 1-2-3 illetve off között.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1193) Tatyla válasza Wesder (#1192) üzenetére


Tatyla
őstag

Jah hogy ja még nem vittem végig

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1194) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"She knows...She is the Firehawk!" :R

Ez bizony a hibái ellenére rohadt jó volt. Jöhet a Mayhem és a TVHM még a maradék időben. :)

Live-Die-Respawn

(#1195) rumkola válasza Sonja (#1190) üzenetére


rumkola
veterán

Itt meg minden (creatorok már nem élnek)
[link]
:C

(#1196) D4M13N válasza TheProb (#1168) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Ezért hatalmas köszi! :R

(#1197) Wesder válasza oriic (#1194) üzenetére


Wesder
félisten

Ne spoilerezz:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1198) oriic válasza Wesder (#1197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:B

Más:

42-es szinten bemenni Mayhem 3-ra, nem igazán volt bölcs döntés. o.O (De még a Mayhem 2 is durva)

Live-Die-Respawn

(#1199) Tatyla


Tatyla
őstag

Most engem publicban 100millával dobtak meg

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1200) Wesder válasza oriic (#1198) üzenetére


Wesder
félisten

Normal+Mayhem1 az kb TVHM-nek felel meg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.