Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1051) pohár válasza bunfi (#1048) üzenetére


pohár
félisten

igen, nem is engedi nekem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1052) bunfi válasza pohár (#1051) üzenetére


bunfi
őstag

Ilyenkor azért felmerült bennem, hogy tényleg terhelésproblémák voltak-e, vagy csak gyorsan ki kellett fixelni, hogy akinek nincs a Shift accountján a játék, annak nehogymár jó legyen? Kontraproduktívnak érzem. Tényleg csak a fillészexualizálásról szól a játékipar??

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1053) S e t h válasza oriic (#1050) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem találtam, kétszer is átpörgettem a listát.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1054) Wesder válasza bunfi (#1052) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem jàtszol minek akarnàd bevàltani?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1055) vitaro válasza S e t h (#1053) üzenetére


vitaro
senior tag

Külön tab-on van a buy back.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1056) S e t h válasza vitaro (#1055) üzenetére


S e t h
nagyúr

Akkor azt nem figyeltem.
Gondolom csak korlátozott ideig, amíg nem változik a kínálat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1057) bunfi válasza Wesder (#1054) üzenetére


bunfi
őstag

Steamen tervezem majd megvenni, mert én ezt a launchert/boltot preferálom. Emiatt szeretném beváltani a kódokat. Vagyis szerettem volna.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1058) Wesder válasza bunfi (#1057) üzenetére


Wesder
félisten

Majd a Steam-es időszakban kapott kòdokat bevàlthatod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1059) bunfi válasza Wesder (#1058) üzenetére


bunfi
őstag

Nem tudom neked miért fáj, hogy beváltanám a kódokat... meg kicsit aljának érzem a stílust, de nevermind. ;)

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1060) Wesder válasza bunfi (#1059) üzenetére


Wesder
félisten

Nem én hoztam ezt a szabàlyt, hanem a Gearbox. Nem tehetek arròl hogy igazam van. Amint megvan a jàték vàlthatsz be kòdokat. Ennyire egyszerű.

Màs.
Kicsit oltan érzésem van a jàtékkal kapcsolatban, mint amikor a Bosszuàllòk Thanos ellen szerencsétlenkedtek a Végtelen Hàborúban.
11. fejezetnél tartok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1061) malystryx


malystryx
senior tag

Hát azért még vannak bajok a játékkal, nálam az említett akadások néha előfordulnak, most meg úgy szögre állt hogy reset kellett neki. Ez volt az első ilyen hiba. De szépen a kövi indításnál engedte az új állást feltölteni a felhőbe, egész intelligens az epic ezen része.
Azt viszont elárulhatnátok, hogy a legendás Maliwan fegyót ami VIP reward-os, azt mikor adja ide? Mik a feltételek? Már rég elmúltam 12-es, meg is kaptam az adopter csomagot, de a fegyvert nem találom sehol, nem volt benne. Pedig már yt-on is megnéztem. Email-ek begyűjtve. Mindegy, ha nem adja, nem fogok érte hisztizni, csak megkérdezem, hátha én rontok el valamit. Ami fegyvereket dobott eddig, arról inkább ne beszéljünk, a sima uncommon fegyverek a legjobbak. Valami egészen elképesztő hogy milyen használhatatlan a zöme. Azt nem lehet elérni hogy végig mutassa az ellenfelek feje fölött a hp csíkot? Előre is köszi. :)

(#1062) Daelion


Daelion
őstag

Most dobta egy Boss,shield ami nem ad shieldet. :D

Meglepően jól működik a buildemmel mert könnyen regenerálok életet viszont érezhetően kevesebbet sebez minden.

Esett egy ilyen Alien kiegészítős shoti '2-ik fegyő berakva' és valami nevetségesen erős,kb nem is lenne értelme mást használnom most.
Belövök vele a tömegbe és mindent szét szed az áram pár másodperc alatt,pláne hogy még erősíti a buildem is a rakás elemental sebzéssel.

Lesznek itt érdekes dolgok End Game szinten szerintem :K

[ Szerkesztve ]

(#1063) bunfi


bunfi
őstag

Tannis Rides A Fish Easter Egg

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1064) duvi válasza bunfi (#1048) üzenetére


duvi
nagyúr

:R

(#1065) Wesder


Wesder
félisten

Hammerlock sajàt kapura jàtszik... Hogy megvàltoznak az emberek 7 év alatt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1066) freezer922


freezer922
aktív tag

Itt van még egy shift-es kód: ZFKJ3-TT3BB-JTBJT-T3JJT-JWX9H
Ez 3 arany kulcsot ad.

(#1067) Zsohi


Zsohi
őstag

Killavolt-ot hogy a 'csába lőttétek ki? Miután ötödjére is leölt, ráadásul ugyan azon a ponton mikor az egész padoló sokkol, elég is volt. Azonban még is az a legbosszantóbb, hogy Zane páncélját nem lehet használni, pedig az köré építettem fel a karakterem. Legidiótább boss harc amivel játékban eddig találkoztam, negyedóráig rohangálsz körbe körbe, majd jön egy kikerülhetetlen csapás és fél pillanat alatt leöl. :W

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#1068) Wesder válasza Zsohi (#1067) üzenetére


Wesder
félisten

20-as szintű voltam, ő meg 21. Szintén Zane+pajzs talentfa. Volt làdàbòl egy fasza 17-es szintű radioaktív Torgue shotim. Azzal tökön lőttem pàrszor és el is halt. Ja meg ugràltam össze-vissza a padló miatt. Ha màshogy nem megy kapcsold be az easy módot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1069) Joco_77 válasza Zsohi (#1067) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Van olyan shield ami electricity védelmet is ad pluszba. Nekem sokat segített Killavolt jóval kevesebbet sebzett mint más pajzzsal.

(#1070) S e t h válasza freezer922 (#1066) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt nekem csak a második részhez fogadja el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1071) vitaro válasza Wesder (#1065) üzenetére


vitaro
senior tag

Nem változott, eddig is saját kapura játszott.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1072) S e t h


S e t h
nagyúr

VIP kódok csak előrendelt verziókkal működnek?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1073) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt még nem láttam a fórumban:

Z65B3-JCXX6-5JXW3-3B33J-9SWT6

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1074) Tatyla


Tatyla
őstag

Kis élmény beszámoló így level 25 környékén.
Én imádom ezt a játékot mert rajongó vagyok ezért kissé elfogult is de eddig amit láttam nagyon jó. PS4 Pro-n játszok és eddig pár akadáson kívül nem tapasztaltam nagyobb problémát.
Helyszínek jók, a különféle bolygók látogatása jó ötlet lett. A legnagyobb hibának egy dolgot említenék,mégpedig hogy egy-két boss nagyon a co-opra van kiélezve. Most járok a harmadik olyan bossnál amit egyszerűen nem bírok legyűrni.
Nem tudom hol lehetne megnézni mennyi idő van már benne de már elég sokat belotoltam. Beastmasterként tetszik ez a pet három féle fajtája és ezáltal három féle mérete, viszont egy két fegyver a statjaihoz képes használhatatlan. Röviden hirtelen ennyi

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1075) Edem05 válasza Zsohi (#1067) üzenetére


Edem05
őstag

Én is Zane-nel vagyok és ugyan így jártam. Én is az Under Cover skillfára pakoltam a pontjaimat, aztán mikor használhatatlan lett a boss miatt az egész, vissza mentem sanctuary-ba és a kinézet választó masinán respec-et nyomtam. Digi Clone-ra ossztottam el a pontjaimat és nem raktam be 2. képességnek a kis repülő drónt, hanem inkább gránátot dobáltam rá. Így sikerült legyűrni, de a padlóra azért így is figyelni kell :)

(#1076) Edem05


Edem05
őstag

Még egy Shift kód: KSKTB-CBJS3-HW355-BJJJT-T6WHC

Sorry, lejárt!

[ Szerkesztve ]

(#1077) Wesder válasza vitaro (#1071) üzenetére


Wesder
félisten

Ha volt rà utalàs ezelött, akkor elkerülte a figyelmem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1078) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki probalta mar horda modot? Tegnap 2 oran at csinaltuk az 5 Roundot es kb noname cuccokat adott. Viszont lett 1 millio kreditem. :D

Azt nem tudom h bug vagy feature, de ha kesz a kuldi akkor ha nem adjuk le azt, a ladat vegtelenszer ki lehet nyitni.

Live-Die-Respawn

(#1079) Wesder válasza oriic (#1078) üzenetére


Wesder
félisten

Hun van circle of slaughter?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1080) oriic válasza Wesder (#1079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Social menuben. Ahogy olvasgatom, a bonus feladatok elvegzesevel no a loot erteke ia. Hat koszi. Super badass dogoket nyilvan meleevel meg granattal olunk majd. (Tegnap ez volt)

Live-Die-Respawn

(#1081) Wesder válasza oriic (#1080) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy Solo-ban nincs? Kapd be Gearbox...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1082) Wesder


Wesder
félisten

Van 1000 eridiumom, és nem tudom elkölteni, mert nincs mire.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1083) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

allyouplay-n találtam 48€ ért a játékot
próbálta már valaki ezt az oldalt?
vagy esetleg hasonló oldal ahol olcsóbb?

(#1084) Daelion válasza Wesder (#1082) üzenetére


Daelion
őstag

Sanctuary-n Crazy Earl árul mindenféle skint,stb-t Eridium-ért illetve van ott egy fegyver automata amibe Annointed fegyvereket árul.

Vagy bele dobálod a nyerőgépbe. :D

(#1085) oriic válasza Wesder (#1082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

1000 az annyira nem sok. Sot. Nyerogepezd el! :D

Live-Die-Respawn

(#1086) Wesder válasza Daelion (#1084) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom de szàmomra mind hasztalan.

Oriic
Inkàbb megtartom, sose lehet tudni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1087) [Prolixus] válasza gbors (#1032) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ehhez tudnál linket dobni légyszi?

Epic launchert ha bezárom valóban sokkal jobban fut (ez amúgy mekkora LOL már...), de még így is akad stutter vagy nemtom pontosan mi de nem elég fluid, hiába ahogy rá-ránézek az FPS számlálóra nem zuhan be anynira az FPS.

SZERK: Ok, pont alattad lévő posztba linkeltek egyet. Nem szóltam. :))

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1088) Tatyla válasza Wesder (#1086) üzenetére


Tatyla
őstag

Majd amikor már bányászod is...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1089) Wesder válasza Tatyla (#1088) üzenetére


Wesder
félisten

Bànyàszom is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1090) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Extra Melee damage+extra health vagy ideiglenes sérthetetlenség? Szerintetek?

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1091) bolondember válasza oriic (#1090) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jó kérdés - +445 health, cserébe minden stat csak 50/20% HP alatt érvényes..
Talán a jobboldali.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1092) gbors válasza oriic (#1090) üzenetére


gbors
nagyúr

Én értelemszerűen a baloldalira szavazok a +20% gun damage miatt. Ha megölöd, akkor nem kell se extra health, se invulnerability :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1093) Deck válasza gbors (#1092) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#1094) bolondember válasza gbors (#1092) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

de az csak 20% health alatt

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#1095) TESCO-Zsömle válasza bolondember (#1094) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor kell a legjobban, nem?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1096) gbors válasza bolondember (#1094) üzenetére


gbors
nagyúr

Oops, bocsánat, azt nem néztem. Akkor egyik se :DDD Vadássz egy olyat, aminek fix gun damage +-a van.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1097) oriic válasza gbors (#1096) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát ez a két legjobb ami most van. :D

Live-Die-Respawn

(#1098) Deck válasza gbors (#1096) üzenetére


Deck
titán

Nyugi, én is benéztem ;]

PS5

(#1099) gbors válasza oriic (#1097) üzenetére


gbors
nagyúr

Ja gondoltam :) Ha valaki kevésbé gunzerker lelkületű, akkor talán a jobb oldali hasznosabb. Kérdés, hogy a 445 health az mire megy rá, ie. hány % növekedés.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1100) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van már valami hack, vagy mókolás a játékhoz, vagy csak simán mákos voltam, mert a matchmakingben a társam megdobott 5 millió kredittel. :Y

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.