Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1101) Wesder válasza oriic (#1100) üzenetére


Wesder
félisten

Amilyen mocsok dràga az SDU tényleg jòl jàrtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1102) tibee77 válasza Daelion (#1062) üzenetére


tibee77
őstag

Ugyanilyen nevü shield van a 2-ben is, ott se ad pajzsot csak bazi sok eletet.kivancsi leszek az endgame cuccokra, meg hogy milyen op buildek lesznek.en sajna csak ma kezdtem el vele jatszani, eddig nagyon bejön.deluxe editiont vettem meg de nem pre order.miben kaptam kevesebbet igy?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1103) bunfi


bunfi
őstag

BL3 weapon & armor guides

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1104) Wesder


Wesder
félisten

Beszart a karakterem. Értem én a viccet, de mindennek van egy hatàra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1105) S e t h


S e t h
nagyúr

A petem egy órán keresztül álldogált coopban a legnagyobb vérzivatar közepén és csak utána indult el, hogy ki-beléptem a játékból, nájsz.
Már simán lelőttem volna, hogy ne szenvedjen, szerintem PTSD-je volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1106) Wesder


Wesder
félisten

35 òrànàl tartok. Kb a jàték 60-70%-a lehet kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1107) jaffa 2843 válasza S e t h (#1105) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Legjobb, amikor lootolnál és beleáll a pofádba, hogy véletlenül se tudj összeszedni semmit csak simogasd. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1108) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rogyásig van a játék easter eggekkel.

[link]

Live-Die-Respawn

(#1109) Wesder válasza oriic (#1108) üzenetére


Wesder
félisten

Ez mire utalàs?
Nekem Rick&Morty a kedvencem, de talàltam màr Handsome Jack-re is 3-at.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1110) Wesder


Wesder
félisten

Penn&Teller reference:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1111) tibee77 válasza oriic (#1108) üzenetére


tibee77
őstag

Pszicho? 😃

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1112) Wesder


Wesder
félisten

Mi a jò büdös élet folyik itt emberek??? Olyat làttam ami nem gondoltam volna hogy lehetséges:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1113) zilazil válasza Wesder (#1112) üzenetére


zilazil
senior tag

Picit bővebben? :)

(#1114) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha többen kérdezik, akkor lehet leírja.
Hatásvadászat lvl sok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1115) TESCO-Zsömle válasza Wesder (#1112) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Milyen színű bélyeget nyalt az úr előtte? Mert az lehet magyarázat...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1116) oriic válasza tibee77 (#1111) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azaz.

Live-Die-Respawn

(#1117) Tatyla válasza oriic (#1116) üzenetére


Tatyla
őstag

Akkor ezért lehet többször is megölni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1118) oriic válasza Tatyla (#1117) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg nem csinaltam meg, igy nem tudom :)

Amugy Mayhem mod mi extrat ad vegigjatszas utan?

Live-Die-Respawn

(#1119) Deck válasza oriic (#1118) üzenetére


Deck
titán

Jelentősen több pénz, Eridium, sokkal jobb loot és persze nagyobb kihívás.

PS5

(#1120) Yutani válasza Wesder (#1112) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na elmondod, vagy a sokktól kómába estél? :DDD

#tarcsad

(#1121) Joco_77 válasza Wesder (#1106) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Én 14 óránál tartok és mindössze 8. Főküldetés a 23ból a legelső fokozaton. Úgyhogy játékidő rendben lesz. 1. végigjátszás simán 40 óra felett lesz, könnyen lehet, hogy 50 et is megközelíti.

(#1122) vitaro válasza Yutani (#1120) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha spoiler, inkább ne mondja el!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1123) Deck


Deck
titán

Gearbox twitter: "Thank you all for your continued enthusiasm and support. We want Borderlands 3 to be the best game possible and are actively monitoring your feedback. We are working on performance and quality of life improvements and will have more to share soon at."

Hamarosan jönnek a javítások, végre :D

PS5

(#1124) DummyBoy válasza S e t h (#1105) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Én is FL4K-al kezdtem, aztán mikor haverjaim sokadjára lőtték káromkodva a petemet, hogy nem akart megdögleni a mob, akkor inkább váltottam Zane-re :)

FL4K marad single playerre :)

Life is shor...

(#1125) Tatyla válasza Deck (#1123) üzenetére


Tatyla
őstag

Addig még lehet farmolni a Jakobs Estate goblint 😂

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1126) gbors válasza [Prolixus] (#1087) üzenetére


gbors
nagyúr

A stutter sajnos a korai buildek velejárója, remélhetőleg javítják vagy engine, vagy driver oldalon. Teljesítmény terén a pcgamer tesztjét néztem át, GPU szempontból jónak tűnik a dolog, a CPU-s teszteket szerintem nem érdemes nézni, mert a beépített benchben nincs akció. Nekem real life tesztekben az összes eddigi BL játék brutálisan CPU-limites volt.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1127) Wesder válasza vitaro (#1122) üzenetére


Wesder
félisten

Spoiler.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1128) oriic válasza Deck (#1119) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt sejtettem. :D A kerdes mar csak az h Mayhem vagy TVHM mod? Vagy megy egyutt a ketto? Bevallom errol szinte semmit nem olvastam megjelenes elott szoval ideje utanajarnom a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1129) Daelion válasza gbors (#1126) üzenetére


Daelion
őstag

Itt ez inkább fordítva van és nagyon GPU alapú lett a játék,tipikus Unreal 4 velejárója.
BL 1-2 nem nagyon bírt 1 CPU magnál/szálnál többet használni és azért voltak annyira durva FPS dropok pláne nagy nyitott részeken.

BL 3-ba ilyen már nincs,rendesen skálázódik CPU magokkal és jobban terheli a karit.
Amennyire néztem 4 magos procival lehetnek gondok de 60 FPS-re limitálva lehet valamennyire segíteni rajta,hogy ne ingadozzon annyira.

Nálam 1600x-el semmi CPU oldali gond nincs és még Very Lowon is GPU limiten vagyok.

Ezt a tagot szoktam nézni,életszerű teszteket csinál olyan rendszerekkel ami inkább van egy átlag usernek:
[link]

(#1130) Deck válasza oriic (#1128) üzenetére


Deck
titán

Igen, megy együtt a kettő. A mayhem módok ki be kapcsolhatóak bármikor. Részletesebben erről találsz youtube videót is :D

MAYHEM MODE BRINGS BORDERLANDS 3 TO A NEW LEVEL
Borderla

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1131) Wesder


Wesder
félisten

Megtalàltam a Looter Shootert. Infinite money bitches!:D
10E=10 fegyver.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1132) oriic válasza Wesder (#1131) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Guide alapjan vagy veletlenul?

Szerk: piros fegyvert sikerult szereznie valakinek mar? Azok mi extrat tudnak?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1133) Wesder válasza oriic (#1132) üzenetére


Wesder
félisten

Véletlen.
Hogy érted hogy piros? Rarity? Még nem sikerült.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1134) Wesder


Wesder
félisten

Vége. 38h39p.
LVL37-es a karakterem.
Jöhet a 4. rész:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1135) Joco_77 válasza Wesder (#1134) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Mellékküldetéseket is megcsináltad?

(#1136) Tatyla válasza Wesder (#1134) üzenetére


Tatyla
őstag

Hol írja játékon belül az időt?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1137) Wesder válasza Joco_77 (#1135) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy is. Athena utàn màr csak a főküldetéseket csinàltam.

Tatyla
Xbox kiírja a statisztikàkat.
Persze amit a fejlesztő megcsinàl. Itt csak a jàtszott időt mutatja. BL2-nél szàmolta azt is hogy mennyit öltél, hanyas volt a legmagasabb szinted, legtöbb legendary loot stb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1138) Daelion válasza Tatyla (#1136) üzenetére


Daelion
őstag

PC-n ott van Social tabon belül,lehet váltani a karakter ikonnál show stats és van egy statisztika rész.

@Wesder

Akk jöhet lvl 50-ig grind vagy második végigjátszás és farmolás.
Nekem kb ott kezdődik az igazi része BL-nek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1139) Wesder válasza Daelion (#1138) üzenetére


Wesder
félisten

Benyomtam a Mayhem 1-et. Felrakott mindent a szintemre szòval még NG+-t sem kell kezdenem. Tatylanak egyébként PS-e van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1140) Daelion válasza Wesder (#1139) üzenetére


Daelion
őstag

Az akkor nem rossz mert több lehetőség van kinek hogy tetszik. :K

50-ig menni NG+ előtt és 50-en végig vinni vagy egyből menni,lehet én úgy fogom megszokásból.

Ja már látom a PSN aláírást,na mind1 hátha más meg PC-n nem találja. :DDD

(#1141) Joco_77 válasza Wesder (#1137) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Bakker de miért nem csináltad meg a mellékküldiket is? Nem beleszólni akarok csak kíváncsi vagyok. Hangulatosak azok is.

(#1142) Wesder válasza Joco_77 (#1141) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a fő story érdekelt jobban. Ott a NG+ majd azzal lehet pepecselni. Egyébként jò volt a story. A Gearbox odatette magàt ismét.:C

Normal+M1 nehezebb mint a NG+.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1143) mrgregoryan válasza Joco_77 (#1141) üzenetére


mrgregoryan
tag

Mert jÓÓÓÓ mai szokás szerint " KIPÖRGETTE" a gamet.. nekem ez full érzelem mentes kifejezés...

PIPA!
Jöhet a 4...

nem beszólni akarok..

(#1144) Joco_77 válasza mrgregoryan (#1143) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ja én nem kritizálni akarom isten ments. Csak kíváncsi voltam, ő dolga. Sőt ha ez így van akkor összes mellékküldetéssel lesz simán 45-50 óra ami 1 karakterrel 1 nehézségi fokozaton elég szimpatikus játékidő :)

(#1145) Wesder válasza mrgregoryan (#1143) üzenetére


Wesder
félisten

Kezdtem újat, azt lehet maxolni.

Joco_77
Van az 60-80 is ha tényleg mindent meg akarsz csinàlni. Az utolsò negyedben szò szerint màr csak rohantam pontròl pontra.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1146) Deck válasza Wesder (#1142) üzenetére


Deck
titán

De ha normálon befejezted a játékot és rámész a mayhem módra akkor ugyanaz a világ lesz főbossok nélkül már csak respawnol minden sima enemy nem?

PS5

(#1147) Wesder válasza Deck (#1146) üzenetére


Wesder
félisten

Kb ja, viszont a bosszok bàrmikor farmolhatòak mayhem mòd nélkül is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1148) Deck válasza Wesder (#1147) üzenetére


Deck
titán

Igen? Ezt eddig nem is tudtam. Hogy?

Amúgy engen az összes endgame tartalom érdekel ha befejeztem: Circle Of Slaughter, Proving Grounds,
Tvhm, + mayhem 1-2-3

Nagyon élvezem a gun és gameplayt :P

PS5

(#1149) Wesder válasza Deck (#1148) üzenetére


Wesder
félisten

2 CoS van a főjàtékban is, meg Proving Grounds. Csak meg kell talàlni hozzà az eridian íràsokat. Minden bossfight kapujàban van egy fast travel. Odateleportàlsz, és lezúzod még1x.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1150) Deck válasza Wesder (#1149) üzenetére


Deck
titán

Tehát respawnolnak. Köszi, ezt nem tudtam.

Amit nem fejezem be a sztorit meg a mellékküldetéseket addig nem fogok azokba bele :D

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.