Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1751) shotika


shotika
őstag

Másnál is bugos Troy boss? Először Flakkel amikor leöltem, bejött a videó, majd mikor visszarakott lezuhantam a mélybe, és buktam a lootot. Most Zane-nel megint ez történt. És mindig első megölésre csinálja.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1752) Wesder válasza shotika (#1751) üzenetére


Wesder
félisten

Itt is volt. (X)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1753) S e t h válasza shotika (#1751) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tegnap coopban társam egyszer csak átzuhant a texturán, halt folyamatosan, 5. után megunta és kilépett, ez az agonizer9000 elött volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1754) sp8787 válasza shotika (#1751) üzenetére


sp8787
addikt

Legegyszerubb loot-t bukni Chupa-nal. Belelovod shotgun-al a texturaba es bumm megnyiffan es no loot.

[ Szerkesztve ]

(#1755) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Van 1-2 bug úgyfest, hasonlókkal már énis találkoztam nem csak bossoknál. Tegnap 2 crashem volt. Utána cs:go és witcher3aztam semmi...nem gondolnám, hogy a gép instabil, vga hőfok is rendben volt.

Patchelgetnek majd szorgalmasan remélem. Fura, hogy első végigjátszás alatt volt összesen egy crash azóta meg 3, igaz 3ból 2 arénázás közben jött elő ott meg ugye van akció gazdagon.

[ Szerkesztve ]

(#1756) oriic válasza sp8787 (#1754) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jobb esetben megkapod őket a ládádban a hajón. :D

Live-Die-Respawn

(#1757) Deck válasza sp8787 (#1754) üzenetére


Deck
titán

Tegnap jó pár órát farmoltam nála és semmi ilyen nem volt.

PS5

(#1758) sp8787 válasza Deck (#1757) üzenetére


sp8787
addikt

En arrol nem tehetek ,hogy gyenge a shotgun-od.

(#1759) Deck válasza sp8787 (#1758) üzenetére


Deck
titán

Hahahahaha, de vicces itt valaki :D

PS5

(#1760) TESCO-Zsömle válasza Deck (#1759) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én Levendulát lőttem bolygó körüli pályára. Pár percig csak néztem az egyre zsugorodó pöttyöt az égen, aztán hagytam a francba.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1761) GAbre


GAbre
veterán

Dx 12-őt nem tudja valaki mikor javítják ki?

Avatar

(#1762) GAbre válasza GAbre (#1761) üzenetére


GAbre
veterán

Miért van az,hogy a gold kulcsok közül majd mindre azt írja nem valódi,és mind a 25 karaktert ellenőrizzem,mikor a submitre megyek?

Avatar

(#1763) Wesder válasza GAbre (#1762) üzenetére


Wesder
félisten

BL2 kulcsos oldalra vitt a linked.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1764) GAbre válasza Wesder (#1763) üzenetére


GAbre
veterán

Köszi.
Nem tudom miért kell ilyen linket linkelni ide.Én meg nem figyeltem,és erre mentem.

Avatar

(#1765) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Ha CD Galaxisról rendelek egy digitális kódot azt az epic kliensbe kell majd aktiválnom?

(#1766) Wesder válasza sanya53 (#1765) üzenetére


Wesder
félisten

Mivel PC-n még màshol nem kaphatò, ezért igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1767) Sanyaaa26 válasza sanya53 (#1765) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Én itt vettem:
[link]

Talán olcsóbb

(#1768) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elhunyt Trevor Eastman. :(

Live-Die-Respawn

(#1769) Wesder válasza oriic (#1768) üzenetére


Wesder
félisten

:(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1770) sanya53 válasza Sanyaaa26 (#1767) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi a linket, azonnal kaptad a kódot vagy várni kell sokat?
[link] Most akkor nem tudom aktiválni a kódot?

[ Szerkesztve ]

(#1771) Sanyaaa26 válasza sanya53 (#1770) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Azonnal

(#1772) sanya53


sanya53
aktív tag

Ezt írja: Warning! This product is region locked and it CAN be activated ONLY in Europe!
Most akkor meg vehetem vagy nem? Az Epic nem Európában van.

(#1773) Deck válasza oriic (#1768) üzenetére


Deck
titán

:(

PS5

(#1774) rumkola válasza sanya53 (#1772) üzenetére


rumkola
veterán

:O

(#1775) Wesder válasza sanya53 (#1772) üzenetére


Wesder
félisten

"meg veheted"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1776) sanya53 válasza Wesder (#1775) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi szépen.

(#1777) GAbre válasza sanya53 (#1776) üzenetére


GAbre
veterán

23-èrt lehet tudok super deluxeot,ha érdekel

Avatar

(#1778) sanya53 válasza GAbre (#1777) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi szépen, de sajnos erről lemaradtam mert már töltöm le a játékot.
Pedig jó lett volna.

(#1779) Duchy_


Duchy_
csendes tag

Mi a különbség az eu-us és a globál verzió között?

(#1780) warcat válasza Duchy_ (#1779) üzenetére


warcat
veterán

Eléggé benne van a nevében... globalt bárhol a világon aktiválhatod, eunál ránéz az ipdre, a fiókra és csak EU területéről engedi.

EA: It's in the crate!

(#1781) tibee77


tibee77
őstag

Lol, fl4k-et ismet nerfeltek.elmennek mar a...moze grenade build szinten buko, meg jo hogy tegnap kezdtem egy moze-t mert minden cuccot összefarmoltam a buildhez.adjanak több hp-t a bossoknak azt csö, nem ertem minek kell egy karit ketszer egymas utan szetqrni. :((

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1782) S e t h válasza tibee77 (#1781) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lövöm már ki a netet a francba. Most mi az istent csináltak vele?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1783) Deck válasza S e t h (#1782) üzenetére


Deck
titán

Addig játszhatsz így míg nem lesz kötelező egy rendes update, vagy dlc-k, események stb miatt.

A bank továbbra is csak 50, hiányzó skill pontok, a loot gyengébb online sokkal, eltűnő cuccok stb..

Ezekkel kéne foglalkozniuk. Helyette nerfelnek egy nem pvp játékot..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1784) Deck válasza tibee77 (#1781) üzenetére


Deck
titán

Moze végtelen gránát nerf érthető.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1785) tibee77 válasza S e t h (#1782) üzenetére


tibee77
őstag

A leave no trace-t nerfeltek, mert hogy idäig "tul sok" töltenyt nyert vissza az ember ha folyamat critelt es mondjuk 2-3 plussz pont volt a mod-on.(alapbol 3 pontot lehet a tree-n kirakni, nekem a plussz 2 ponttal ugy lemegy 10 mp alatt a ward boss, hogy nem kell ujratöltenem a lyuda-t ;] ) Okes, igy leirva ez nagyon op-n hangzik de pont azert kezdtem uj buildet mert ez a kari konkretan csak bossokra volt jo.Bementem egy slaughterhouse-be multkor soti kollegaval itt a forumrol, es haltam össze-vissza mert a crowd controlja fl4k-nek közel se jo.Igaz hogy jo a dps de mit kezd vele az ember ha 5 iränybol lövik öt a durväbbnäl durväbb ellenfelek.Szoval a lenyeg hogy fl4k-nek volt idäig egy buildje ami nem nyögvenyelös/szenvedös tvhm mayhem 3-on es azt folyamat nerfelik.Akkor ezek utän senki nem fog fl4k-et tolni vagy mi?

Deck:Az okes, hogy op de en is ki akartam probalni, nem veletlen farmoltam le a seggemet a bossoknäl a leg cuccokert. :O Mindegy akkor megcsinälom a splash dmg-es moze-t, kapjäk be.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1786) sp8787 válasza tibee77 (#1785) üzenetére


sp8787
addikt

Na de az csak akkor megy le olyan hamar ha olyanok a modifier-ek. Ha benn van egy -40.-70.-50 vagy melyik a legnagyobb ilyen kib*szas akkor nem megy az le olyan konnyen.
Vagy ha benn van a masik idiota modifier amikor sajat magadat lovod agyon a pet-ed meg nem tud revive-olni.

Egyebkent ez egy kutyauto banda.Most komolyan ez a legegetobb problema a jatekkal?
A Jakobs Pistol-okat gyakorlatilag mar kiirtak a jatekbol. A legutolso bosstol kaphato unique fegyver mar egy kalap sz*r. Az ilyen panik/vegtelen nerfeleseknek altalaban az lenne a vege ,hogy minden karakter minden buildje egy mediocre fosch mert mindig lesz egy "meta" amit lehet nerfelni ezert sosincs vege.Ez egy ilyen jellegu jateknal ahol az ember kielheti a power fantasy hajlamait konnyen a jatek halalahoz vezethet.

(#1787) Deck válasza sp8787 (#1786) üzenetére


Deck
titán

Van pár komoly gond amiket szinte azonnal javítaniuk keleltt volna!

PS5

(#1788) keneseig


keneseig
tag

Főleg a sok Crash-t.Most is kiesett egy lila és mielőtt felvehettem volna jött a crash.

(#1789) sp8787 válasza Deck (#1787) üzenetére


sp8787
addikt

(#1790) Deck válasza sp8787 (#1789) üzenetére


Deck
titán

Teljesen egyetértek, tisztára mintha beta lenne. Sűrűn is mentek. Ne, hogy bármi is legyen nálam. Twitter is tele van olyanokkal akik nem tették és rá*asztak.

Legtöbb játék megjelenésekor sok a bug de kéne lenni prioritásoknak nem? Amiknek a javítása elsőbbséget élvez. Mert maga a játékot én nagyon élvezem és várom az újdonságokat is.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1791) sp8787 válasza Deck (#1787) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent tudod mi a legnagyobb baj ezekkel a nerf-elesekkel.
A nem mondom meg melyik jatekban 7 honap!!!! utan nerfeltek azaz inkabb vagtak taccsra egy bizonyos critical health buildet ezzel egy/majdnem ketto komplett set-et. Mondjuk az infinite LW buildet meg elotte.

Na de van am egy oriasi kulonbseg, Ott ha fogsz egy szal gatyaban egy lvl1-es fegyvert ha kitarto vagy akkor ugy is vegig tudod csinalni.Probald meg ezt itt ,hogy le equip-elsz magadrol mindent es fogsz egy lvl1-es fegyvert es menj vegig.

(#1792) GAbre válasza Deck (#1783) üzenetére


GAbre
veterán

Haver most vette meg.
Nyomtuk coopban.
Eleddig offline toltam,lehet anno a sztory miatt,vagy tényleg rosszabb online a loot szinteken keresztül szinte nem volt használható fegyvere.
Én dobtam ki neki az értékesebb lootokat,és még úgy se.
Majd 10es szinten 4es cuccaim voltak meg 7es fegyverek.
Hát nagyon szar a loot igen.
Ezért akarják,hogy vegyél prémium verziót,vagy szenvedj.

Nem értem mi a baj,hogy még mindig nem tudnak kiadni normálisan működő DX 12es játékokat,amikor már elvárt,hogy tudja a játék,de még mindig nem orvosolták.
Ahogy anno az ultrawide támogatásra se figyeltek.

TheProb:
Én pár napja elkezdtem,már félig elvittem a következő bolygót

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#1793) TheProb


TheProb
veterán

Sikerült végre kivégezni a normal-t. Van esetleg valaki, aki most kezdte TVHM-et? Most már jó lenne coop-ozni.

ThePr0b néven várom a jelentkezőket. :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1794) Wesder válasza keneseig (#1788) üzenetére


Wesder
félisten

Bandicoot?;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1795) tibee77 válasza GAbre (#1792) üzenetére


tibee77
őstag

Köztudott hogy xp-guardian es legendary farmra is jobb az offline mod.Minden boostolva van kb..

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1796) Deck válasza GAbre (#1792) üzenetére


Deck
titán

Offline jobbak a lootok és farmolni is ez igaz viszont itt rosszabbul fut és jó pár hibajavítást se tartalmaz és coop sincs. Ha meg kiadnak egy igazi frissítést akkor úgyis frissíteni kell.

PS5

(#1797) Deck válasza sp8787 (#1791) üzenetére


Deck
titán

Jól összefoglaltad :)

PS5

(#1798) Wesder válasza Deck (#1796) üzenetére


Wesder
félisten

Local Coop

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1799) Deck válasza Wesder (#1798) üzenetére


Deck
titán

Igen, de ha nem egy szobába vagytok.. ;]

PS5

(#1800) GAbre válasza Deck (#1796) üzenetére


GAbre
veterán

Hát több fps-em volt offlineba.
Vissza kellett vennem a grafikát.
Remélem lanba működik a loot rendesen,lehet lesz 1 kis nosztalgia lan. :)

Avatar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.