Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2851) Daelion


Daelion
őstag

Na elvileg most már 'biztosra' jön ma az új Takedown+Phase 1 patch amibe Mayhem 2.0 fixek lesznek.

Néztem az előző Bordercastet amibe említettek pár dolgot.

Yellowcake azért volt annyira erős mert alapvetően bugosan működött és amikor vissza kérdezte egyik fejlesztő a másikat aki csinálta az mondta, hogy nem úgy tervezte. :D

Amikor szétmegy több lövedékbe a levegőben a sebzése is többszörösére növekedett és ez nem volt tervezve, ez most fixelve lesz. 'nem meglepő, ezért nem is használtam sokat azt a fegyvert ha lehetett'

Kaoson is kap egy nerfet mert azt is sikerült erősebbre alkotni, elvileg még így is jó fog maradni azért de majd kiderül.

OPQ elvileg nem kap nerfet ami azért kicsit fura de lehet majd csak később jutnak oda. ;]

Sandhawk is kapott egy olyan gyengítést, hogy x9 lövedék helyett 7 darab lesz de viszont gyorsítottak a lövedék sebességén. 'ezt azzal is magyarázták, hogy elvileg x9-el a fegyver már performansz/fps gondokat okozott a játékon belül'

Mayhem 10 gyengítés pont annyi lesz amire én is számítottam.
A mostani 12.500% lesz 10000%-ra vissza véve.

Remélhetőleg ez elég lesz ahhoz, hogy több régi fegyver is újra jó legyen amíg nem javítják őket fel szép lassan 'mostani patchbe pár régi SMG lesz erősítve'.

(#2852) proci985 válasza Daelion (#2851) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent van negy kaszt es a Yellowcake nem mindennek volt olyan OP.

FL4K szemszogbol
- a Yellowcake gyakorlatilag hasznalhatatlan: gyors weapon swapra nem mukodott mert CoV, egyebkent a loszer nagyon hamar kifogy. F4DEvel semennyire nem mukodik, a r4kk buildnek nincs dam outputja. M10 x2 Yellowcaket nezve, bar nem megfelelo anointtal.
- Kaosonnal kerdes mit nerfelnek. ha a robbanos-crit swap reszt az FL4Kot nem zavarja
- OPQ jelenleg gyengebb a Monarchnal, FL4K metaban nincs benne mert a Kaoson hasonloan eros es utobbi SMG loszert hasznal
- Hawkot en jellemzoen second windre hasznaltam. eros, de F4DE FL4Kkal pillanatok alatt kifogy a loszer

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2853) Daelion válasza proci985 (#2852) üzenetére


Daelion
őstag

Én annyira nem aggódnék a nerfek miatt amúgy se mert egész játék kap egy nerfet alapvetően.
Inkább csak ahhoz próbálják igazítani ezeket ami érthető. 'csak ugye már senki sem bízik bennük ilyen téren. :D '

Yellowcake képes működni egy olyan karin aminek nincsenek elosztva a skill pontjai, az meg eleget is mond arról hogy valami nem volt ott rendbe. 'ezt egyik Streamer próbálta ki'
Nekem van egy x2 verzió azzal a 300% DMG 90% HP alatti ellenségekre, az már beteg kategória volt de a 150% Rad DMG se volt gyenge a 1HP buildes Mozen.

Töltény meg lassan fogy belőle ahhoz képest, hogy Rocket Launcher kategória.
Bár én eleve megszokásból nyitogatom a töltényes ládákat azt lehet azért.

Kaoson elvileg ugyan úgy fog működni mint eddig csak alapvető gyengítést kap, illetve a full auto verzió lesz pontatlanabb valamennyire.

[ Szerkesztve ]

(#2854) proci985 válasza Daelion (#2853) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mukodik es mukodik kozott azert van kulonbseg. nincs objektiv leaderboard, szoval nagyon nem derul ki, hogy ja mukodik, adott helyzetben, mobbingra meg jo kb ket percig.

patch notes

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2855) Daelion válasza proci985 (#2854) üzenetére


Daelion
őstag

- The Mayhem modifiers Mob Mentality and Chain Gang can no longer be rolled together

Ez most eléggé irritál, pont ez volt az egyetlen olyan konfiguráció ami nem volt idegesítő játszani erre pont ezt kell megbuherálni. :C

Most csak 'szarok' közül tudok választani kb vagy olyan ami totálisan oda vágja az egész karimat/buildemet.
Ami elemental immunitást/resistet ad az ugye mind kiesik mivel Elemental Amarat jatszom.
Floor is lava kösz de nem, megállok lootot nézegetni azt meghalok miatta.

Azt a pörgő lézert meg a cryo orbos izét próbálgattam most de azok meg úgy 'telefossák' a játékteret effektel, hogy kb azt se látom néha hol a célkereszt. 'erre még rájön minden egyéb effekt amit alapjáraton generál a játék meg a sok elemental dolog'

Fegyver nerfek meg nem tűnnek annyira vészesnek.
Kaoson most is elég jól sebez a karimon de azért érezhetően pontatlanabb lett bár úgy se akarok sniperkedni vele.

Yellowcake most is pár lövésből öli pl M10 Athena Trauntot.
Hawk érezhetően gyengébb de jóval gyorsabb lett 'töltényt most aztán gyorsan megeszi'.

Ez az új takedown meg mintha 'kicsit' túl lenne skálázva jelenleg, annyi HP van mindenen hogy még alap ellenségek is alig akarnak meghalni Solo módba.

Elvittem odáig amikor 3 kristályt kéne feltölteni mielőtt felrobbannak de mivel egyedül vagyok ezért csak 1-et tudok egyszerre tölteni közben meg az ammo is majdnem elfogyott már erre felrobban az egyik kristály mert kifutottam az időből.

Megnéztem a régi Maliwan Takedown-ot, hogy ott minden rendben e van.
Azt ugyan úgy meg tudom csinálni mint régebben.

Szerk: Felnéztem hivatalos fórumra már van is topik ez miatt, hogy ez most mi akar lenni. :D

Na mind1 úgy ennyi most, ez a mayhem modifier dolog elvette 'kicsit' a kedvem az egésztől. :N

[ Szerkesztve ]

(#2856) vitaro válasza Daelion (#2855) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha kikapcsolhatóak lennének a módosítók, lehet visszatenném a játékot. Egy címeres ökör volt aki kitalálta ezt a baromságot. :W

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2857) Daelion válasza vitaro (#2856) üzenetére


Daelion
őstag

Én sem vagyok oda érte de eddig legalább tudtam olyan kombinációt használni amire azt tudtam mondani, hogy ok ez még belefér és játszottam úgy.

Most már nem nagyon, még fogok próbálkozni pár lehetőséggel de per pill elég volt.

Szerintem nem tudják, hogy nehezítsék rendesen a játékot.
Ezek a mayhem modok nem is feltétlen nehezek, inkább csak játékélmény rombolóak 'nekem legalábbis így jön át'.

Nálam még mindig BL 1 General Knoxx utáni verzió volt a legjobb megoldás.
Semmi OP szint/Mayhem baromság csak normális nehézségi fokozatok aztán max szinten meg minden felskálázott arra ami pont jó volt szerintem.

(#2858) vitaro válasza Daelion (#2857) üzenetére


vitaro
senior tag

A BL2 UVHM módja is rendben volt szerintem, az OP szinteket nem szerettem, de nem is voltam rákényszerítve, hogy azokon játszak.
Itt ha kikapcsolom a Mayhem módot, nevetségesen könnyűvé válik az egész. Kb M8-M10 módosítók nélkül teljesen jó lenne, mint ahogy mondtad is, nem nehezebb tőlük a játék, egyszerűen csak idegesítőek.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2859) proci985 válasza Daelion (#2855) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha gondolod vegyel fel, FL4Kkal eszmeletlen burst damom van, Maliwan takedownon altalaban a tulelessel volt csak bajom.

btw, en: nagyfej + crit bonus hasznalok mindig FL4K miatt (nagyon sokat konnyit!), hardra pedig jellemzoen a healing avenger meg ami nagyon jo: M10en is pillanatok alatt le lehet loni es shieldet ad ha lelovod. egyedul scraptrapnal idegesito mert ott olyan kaosz van, hogy nem latod ha eppen spawnol. ja es remek second windre.

en a masiknak az orbot szoktam. floor is lavat szoktam elporgetni, de a cold ball is zavaro mert m10en nagyon sok hpje van, monarchal meg nem lehet elfutni elole.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2860) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azt hiszem valamit nagyon elszurtak az uj takedownnal, az elejen a trashnak kb tobb hpja van, mint anno a Cartel event (mini)bossainak.

viszont pozitivum, hogy eloszor kellett elovennem a fire Monarchot es a fire Labot, mert annyira nincs damom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2861) Daelion válasza proci985 (#2859) üzenetére


Daelion
őstag

Most átraktam Healy Avenger/Chain gang/Buddy systemre tesztelni.
Ettől még legalább látom mi történik meg nem vágja oda a buildemet.

Nagyfejet én utálom + bután is néz ki. :D
Holy Crit meg annyira nem célszerű Amarán mert nekem nincs fix crit hit skillem és bizonyos ellenségeket nem lehet olyan könnyen critelni és akkor meg kb 0 dmg van.

Maliwan Takedown az nem probléma, az gond nélkül lemegy soloba 'szerintem már a Deathless 150% Rad dmg Mozem is bírná így mayhem nerf után'

Új Takedown meg igazából mind1 is mert tegnap vagy 1 órán át néztem, hogy mit szenved vele egyik ismertebb streamer fullos gearbe/buildel Amaran és kösz de inkább ezt én kihagyom. :N 'sokak szerint bugos is mert Solo modba szinte ugyan annyi HP van ellenségeken mint True takedown vagyis 4 emberes party modba'

Recursion buildnek van elég dmg +Monarch 'kb ez a 2 fegyver bírja' de az egész run olyan irritáló hogy ennyit nekem nem ér az egész.
Sok ugrabugra platform szutyok amiről csak 1x kell rosszul érkezni vagy lépni esetleg lelöknek az ellenségek és buktad az egészet de legalább a fél runt. :C

Játszottam 7+ évig MMO-t Raidekkel meg minden de ott is volt amit nem voltam hajlandó runolni mert annyira gáz volt az egész na asszem ez is olyan lesz itt.

Még az a szerencse, hogy amennyire nézem semmi olyan új legendaryt nem dob ami kéne. :)
Amúgy tényleg ez már gáz, hogy nem tud 1 olyan updatet/patchet kiadni GBX ehhez a játékhoz amibe ne csesznének el valamit, hivatalos fórumon megint jó nagy panaszáradat van.

[ Szerkesztve ]

(#2862) Daelion válasza proci985 (#2860) üzenetére


Daelion
őstag

Valaki tesztelte és erre jutott:

After testing with prismatic it seems like true takedown and normal 4 player are working the same. However.

Slaughter shaft lvl58 badass maniac 1p difficulty: 15m hp
Maliwan Takedown lvl58 turret soldier 4p difficulty: 14-14.4m hp
Maliwan Takedown basic lvl57 Ratch 4p difficulty: 9-9.7m hp

Guardian td basic lvl58 vanda 1p difficulty: 40m hp
Guardian td basic lvl58 vanda 4p difficulty: 82m ish hp

lvl 59 Captain Traunt 1p difficulty: 113m

Vagyis ~3 alap ellenségnek van itt annyi HP-ja mint egy átlagos story bossnak 'gondolom erre még rájönnek egyéb resistek is'. :D

(#2863) proci985 válasza Daelion (#2861) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugye jo a healing avenger? :K

Maliwannal a bossig birtam M10en aztan kileptem mert idegorlo volt, de megfelelo rakeszulessel menne.

amit irsz, hogy valszeg bugos stimmelhet. eppen M6on tesztelem soloban, igy meg eppen lehet birni dammal, de igy is sok. elso terem vegere kifogytam assault riffle ammobol.

ok, akkor jol ereztem, hogy egy atlag trashmob gyakorlatilag (mini)boss szinten mozog HPre.

tippre egyszeruen nincs eleg QA.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2864) Daelion válasza proci985 (#2863) üzenetére


Daelion
őstag

Jónak nem jó de jobb mint a többi lehetőség. :D

Első körbe amikor bejött a Mayhem 2.0 akkor még kerültem a Healy avengert mert kb bementem egy M10 Proving Groundsra és ott annyi olyan repkedett hogy állandóan mindennek feltöltötte az életét.

Meg akkor még gyengébb is volt a kari azt kellemetlen volt ha valamit feltöltött véletlen.

Most Monarchot farmolok mert 1 értelmes darabom sincs, egyik fegyveremet le akarom cserélni arra. 'de ha kiesne egy 150% rad anointes Mozera az se lenne utolsó'

Maliwan Takedownra célszerű egy erős Corrosive fegyver az utolsó bosshoz, de én most legutóbb a kéznél lévő Cryo Hawkal szedtem le a felső repkedő részét. 'alsón meg leteszteltem a nerfelt Yellowcaket ;] '

Backburner Rocket Launcher amit még akarok keríteni, Agonizer boss dobja csak eddig bugos volt a dropja és csak a Story mission verziós boss dobta.

[ Szerkesztve ]

(#2865) proci985 válasza Daelion (#2864) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, nekem se tokeletesek a Monarchjaim, de legalabb van negy M10es negyfele elementre.

btw, a low gravity + knockback enemies + csomo hely leesni kombo elore latszik, hogy remek design dontes volt.

meg elszurni a hp balanceot ugy, hogy kozben fegyver nerf volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2866) proci985 válasza Daelion (#2864) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja egyebkent a bossnal nem a dam keves, hanem nagyon durva health gateja van. tehat kb 3s leszedni annyi hpt amit lehet, aztan utana malmozik az ember, hogy megint sebezheto legyen. utobbi a problemas.

----

12 lepcsos healthgate a feluton levo bossnal, ami sebez mikozben sebezhetetlen. oke.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2867) Daelion válasza proci985 (#2866) üzenetére


Daelion
őstag

Az új Takedown bossnak több ilyen immunity phase is van, az is egy csodálatos ötlet volt. :D

Ja amúgy felőlem felvehetsz bár itt is mint D3-ba inkább egyedül szoktam játszani.

Illetve nem olyan rég volt egy olyan eset, hogy pont Kaosont farmoltam erre a nagy semmiből megjelenik mellettem 2 random fószer.
Néztem rendesen, hogy ez most mi a fene aztán látom a network settingsbe hogy publikon volt a játék és random beléptek.

Ja és még a Mayhem modjaimat is elrontották aminek nagyon tudtam örülni mert tekergethettem megint az egészet arra amit én használok. 'elvileg ezt már javították de a fene tudja'

Daeltiri a shift acc nevem.

(#2868) proci985 válasza Daelion (#2867) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

9 fazis, ja es mikozben sebezhetetlen fixen es kikerulhetetlenul FFYLba kuldi a karaktert. egymas utan 9szer, majd visszakuldi az embert fel palyan az elejere. akkor minek van pajzs, hp, meg barmilyen vedelmi mechanika? es egyszer oke, de folyamatosan? ja es immune fazisban reflectel, az is gyonyoru.

M1en probaltam megint egyaltalan megnezni (ld meg Dexiduous BL2ben), ez igy ebben a formaban vallalhatatlan. meg egyszer, M1rol beszelunk, M10es gearben. mondjuk Dexiduous BL2ben pontosan annak volt a szinonimaja, hogy egyreszt megolhetetlen volt, masreszt meg nem volt erdemes vele foglalkozni, mert macera volt szornyu droppal.

normal esetben en is csak soloban jatszok, de ez igy soloban eselytelen.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2869) Daelion válasza proci985 (#2868) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem lehet jobb ötlet megvárni amíg GBX csinál vele valamit meg raknak fel videókat YT-re esetleges megoldásokról 'már most rakják fel a skipelési lehetőségeket meg a kristály töltést soloba'

Arra én is gondoltam, hogy megnézem a runt így Mayhem nélkül de még ahhoz sincs kedvem kb. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2870) proci985 válasza Daelion (#2869) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kristaly toltes soloban mukodik, viszont ugy nez ki hogy az elso boss utan ha toltod a kristalyt akkor ugy jelzik, hogy az a platform mar toltve van, hogy rezeg a kepernyo... majd instant death. egyebkent meg ha feltoltotted egy ido utan akkor is instant death... ami jo, mert kozben az ember el van foglalva az ellenfelekkel, amik folyamtosan FFYLbe lokik fl4kot M1en. valszeg floor is lavaval egyebkent ez igy teljesithetetlen lenne.

tok jo, hogy ilyen mechanika eddig nem volt a jatekban.

ja es egy vicces bug: ha az elso boss helyszinere visszateleportalsz (akar veletlenul is), utana nem lehet kinyitni a kovetkezo kaput.

egyebkent igazad van, ez igy tenyleg vallalhatatlan lett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2871) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugy nez ki a harom kristalynal nem (csak) a kristaly toltesi tempoja szamit, hanem hogy mennyire gyorsan tudsz vegezni a tamadokkal.

letoltam M1en, hat az M10 cartel ennel egyszerubb es sokkal gyorsabb volt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2872) Daelion válasza proci985 (#2871) üzenetére


Daelion
őstag

Most fejezett be egy M10 runt Joltz Flak-el 1 és fél óra alatt mert sikerült leesnie.

Csak Monarchot használ egész runba azzal a +15% life leech anointal mert biztosra akart menni.
Elvileg 45 perc-1 óra normális runnak számít jelenleg M10-en ha nem skipelsz semmit. :D

Nekem ilyen hosszú runhoz még akkor se lenne türelmem ha simán vinné a karim. :N 'sokan amúgy Destiny 2 raidhez hasonlítják ezt'

Utána néztem, hogy konkrétan mi az ami innen esni tud és egyik se keltette fel az érdeklődésem.
SMG nem néz ki rossznak de az inkább Barrier Zane meg Flaknek való a működése miatt.

Szerintem kerítek valami használható Monarchot azt félre is teszem a játékot a köv DLC-ig.
Hátha annak több értelme lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2873) proci985 válasza Daelion (#2872) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

skip nelkul szvsz keptelenseg 30-40 perc alatt lehozni a gating / spawn mechanika miatt.

neztem egy gamma burst fl4ket.

cimszavakban:
- OPQ
- monarch
- cutsman (!)
- recursion (!!!!)

destiny2 raidek milyenek? nekem errol inkabb a digistruct peak ugrott be, csak ott nem voltak beepitett lassito mechanikak.

egyebkent igen, ez igy egyben tul hosszu.

---

felvettelek

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2874) Daelion válasza proci985 (#2873) üzenetére


Daelion
őstag

Hát kb ilyen mint most ez, egy MMO raid ami egyértelműen partira lett tervezve és sokáig tart. :D 'én csak a Solo részeket játszottam végig Destiny 2-be ami ingyen volt, jobban nem mentem bele de pl a Leviathan raid elvileg'

Joltz ezt a Flak buildet használta M10 runjaiba ha érdekel:
[link]

Nekem meg esett most egy ilyen Monarch, milyen kár hogy ezt az Anointet is nerfelték a mostani patchbe de még így is elég erős azért. 'eddig ez a legjobb Monarch ami esett'

Amaran is jó ez a fegyver amúgy mert van egy skillem ami extra gun dmgt ad.
Az alapján, hogy mennyire vagyok közel az ellenségekhez és ugye Monarchal kb bele kell mászni mindennek a pofájába.

Backburnert famolom most, abból kéne meg 1 értelmes darab.

Ja igen elvileg következő hét elején 'fixeli' a HP-t GBX az új takedownba egyik nagyobb Streamer Twittere szerint 'ő kapta az infót'.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2875) proci985 válasza Daelion (#2874) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi, valszeg ennek egy variansat hasznalom. de rajottem, hogy hogy oldja meg a loszer problemat.

viszont a spinnert azt hiszem buffoltak, folyamatosan spawnolnak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2876) Daelion válasza proci985 (#2875) üzenetére


Daelion
őstag

Cutpurse Launch Pad Artifactot használnak, 2-3 slam aztán maxon is van töltény abba a fegyverbe ami pont kézben van.
Én is most néztem ezt 1-2 napja, hogy mit csinálnak.

Az már más kérdés, hogy nekem még nincs meg az a Guardian skill amivel sima ugrás magasságban is lehet slamelni. :D 'kevés a Guardian rankom és inkább másik ágakat fejlesztettem'

Spinnert meg vettem észre, egyet lelövök erre a spinner lerak maga mellé egy másik spinnert. 'ezért is lett elegem belőle mert már lézer diszkó volt mindenhol'

[ Szerkesztve ]

(#2877) proci985 válasza Daelion (#2876) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

spinner patch ota csinalja csak ezt. viszont igy siman idegesito, Traunt lemegy egy tarbol a Monarchhal, de lerak ket spinnert amiknek egyutt kb annyi hpjuk van, mint a bossnak.

ja egyebkent en is neztem, hogy van ez, de en is eloszor a masik ket agat huztam. a jobb Amaranak egyertelmuen kell, a kozepso meg ertelmesebbnek tunt utana.

viszont a cutpurse mukodik fish slap granattal is ;). ha kidobtad mind szolj, van par extra M10esem. anoint random rajtuk, de fish slap kizarolag ammo regenre kell amugy is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2878) Daelion válasza proci985 (#2877) üzenetére


Daelion
őstag

Igen én is Amara miatt fejlesztettem zöldet maxra elsőnek utána meg a kékre raktam Moze buildem miatt 'shield regen kell oda'.
Narancs ágon van 75 pont jelenleg.

Fish slap gránátom van elrakva mert 1HP Moze buildre kellett, hozzá vágom ellenséghez azt shieldet regenerálok vele. :D

Kösz azért.

(#2879) proci985 válasza Daelion (#2878) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

:R

jaja, a slam nekem gimmicknek tunt, pre-sequelben is utaltam, pedig ott melee Athena builddel mentem... amig UVHMen nem birtam az utolso bossal -shadowtrap- ertelemszeruen :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2880) Daelion válasza proci985 (#2879) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem ott Elemental Athena volt,ha már Siren nem volt abban a részben. :D

Volt egy idő mire megszoktam, hogy slamelni kell ott mert én sem vagyok a híve.

BL 3-ba max akkor használtam eddig ha véletlenül megnyomtam a gombot levegőben.

[ Szerkesztve ]

(#2881) Daelion


Daelion
őstag

Ezen most elröhögtem magam egy kicsit, fegyver nerfekkel kapcsolatban találtam ezt:

Szegény Yellowcakén még a kis alien szemek is sírnak. :DDD

Takedown kapott amúgy egy ~50% HP csökkentést de még mindig nem tudtam rávenni magam, hogy ott rohangáljak/ugráljak vagy 1 órán keresztül kb 0 jutalomért '+ párszor biztos le is fogok esni'.

Monarchokat farmoltam mert jobb dolgom nem volt de azokból se akar semmi olyan esni ami kéne is. 'legalább Moze buildem kapott egy +150% Radosat ha más nem is'

Cutpurse Launch Pad viszont nagy nehezen kiesett, most már csak a guardian rankomat kell felhúzni. '84 -as most a narancs ág'

Takedownba mondjuk működne így is mert az low gravity és magasabbra ugrik a kari alapon de én mindenhol szeretném használni mert ezek a Monarchok zabálják az ammot. 'fish slap megoldás elég kényelmetlen'

1 hét múlva meg DLC, már szinte attól tartok hogy most vajon mit sikerül majd elcseszniük. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2882) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Új játékos vagyok, a napokban toltam ki a main story-t, most 48-as a kari és egyelőre próbálkozok M1 szinten elég gyengusz gear-rel. A kérdésem az lenne, hogy ez a public matcmaking ilyen szar, hogy senkivel nem dob össze sose vagy csak nálam van hiba esettleg? Egyelőre Circle-re és a Proving grounds-ra próbáltam keresni, de nem dob be sehova 1/4 a matchmaking mindig. Ez normális? Mindenki az 50+-osokat keresi magasabb M szinten vagy esetleg nincs senki a közelembe?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2883) Daelion


Daelion
őstag

Fú bazz.. Na jó ez a Takedown egy hányinger és nyakon kéne csapni aki kitalálta.
Nekimentem most M10-en, DMG bőven megvan de ez a ugra bugra valami gusztustalan.

Mirror's edge első részét 2x vittem végig, 2-ik részt is végig vittem illetve DOOM Eternal-t meg a Tomb Raider játékokat tehát nem újdonság ez de itt annyira szar hogy az valami hihetetlen.

Oda ugrok platformra erre a karim baszik megkapszkodni rajta és lazán leesik, nesze neked kezd egész szakaszt újra mert checkpoint az luxus bazki.
KB 5x játszotta ezt el mire elegem lett és kiléptem a faszba 'bocs a kifejezésért'.

Ott rohadjon meg az egész, és még szar fegyvereket is dob tehát csak gratulálni tudok annak aki csinálta ezt. :U

@ la_cc

Network tabon be tudod állítani a cross playt EPIC-Steam közt, hogy több játékost lásson a rendszer de amúgy igen ez kb ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#2884) la_cc válasza Daelion (#2883) üzenetére


la_cc
addikt

Ahogy nézem, be volt kapcsolva a cross-play... Azért köszi a tippet! :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2885) Daelion válasza la_cc (#2884) üzenetére


Daelion
őstag

Hát mind1 egy próbát megért, nem nagyon szoktam másokkal játszani azt csak ez jutott eszembe. :D

Talán 2x próbáltam amióta megjelent a játék de akkor nekem is nagyon sokáig keresgélt mire talált 1 embert Slaughter aréna runra.

Utána néztem most és mások is panaszoknak, hogy mennyire nem jó ez a matchmaking rendszer Pc-n.

Az esti 'kirohanásért' meg bocs, kicsit felidegelt a játék azt elegem lett. 'ez a játék képes kiváltani ezt'.
DLC-t azért várom jövő héten, az csak fog adni pár nap sima szórakozást ha mást nem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#2886) proci985 válasza la_cc (#2884) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

vagy nagyon kevesen jatszanak (steam alapjan ez lehet), vagy siman bugos a matchmaking, vagy mindketto.

utolso content patch kicsit felemasra sikerult es a jatekosbazis foleg az egy het mulva jovo DLCt varja.

ha elfogadsz egy tippet inkabb told a sidequesteket, esetleg a DLC1 "craptrap" missziojat szoktak meg farmolni XPert.

Daelion: en egy hete nyomtam egy uninstallt a DLCig, teljesen ertheto a frusztraciod.

egyebkent tippre nincsenek hatalmas bajok a balanceval kulon-kulon, csak igy egyutt lett tul sok.

meg igazabol nagyon hosszu, kb negyed ora az ami szvsz valamennyire farmra meg vallalhato.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2887) la_cc válasza proci985 (#2886) üzenetére


la_cc
addikt

52 vagyok és a M1-2 sem igazán comfort-os még, inkább gear problémám van szerintem. Vagy 52 az még alacsony lenne? :)) Lehet a karit is respec-celnem kéne, a random választásom Zane-re esett és csak úgy kútfőből rakosgatom a skill pontokat... :DDD

Ez a golden key-ért nyitható láda ez adhat valami értelmeset? Ma beletoltam 4 kulcsot, de lfsz használhatót nem adott.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2888) proci985 válasza la_cc (#2887) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

57tol esik majd vegleges gear, ott valamennyit egyszerusodik a jatek.

M1 egyebkent eleg kb, slaughterhouseoknal meg ne lepodj meg, ha tul sok.

golden key max purplet adhat, szoval felejtos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2889) la_cc válasza proci985 (#2888) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi a tippet! :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2890) Daelion válasza proci985 (#2886) üzenetére


Daelion
őstag

Ja akkor azért nem láttalak fent azóta. :D

Annyira nem érdekelne ez a Takedown de azért 1x szeretnék rendesen átmenni rajta mert sok mindent úgy se tudok már csinálni a játékban per pill. 'Mozet tudnám még átvinni TVHM-en de annyira nincs sok kedvem ahhoz se'

Konkrétan az utolsó boss előtt léptem ki, nehézségre már vállalható így Monarch+Recursion buildel de ez a ugrálós része meg hogy nincs értelmesen checkpoint nagyon elcseszett.

Recursion amúgy elvetemült egy dolog itt, kerítettem belőle egy x2 verziót Corrosive/Consect hit Anoint.
Belövöm tömegbe és annyit pattog össze vissza a sok ellenség között, hogy levágja az fps-em 20-25 re. :DDD 'konzolokat ez képes lecrashelni amennyire fórumon olvastam'

Elemental Amaran pláne erős mert ha több elemental effekt van jelen akkor többet is pattog azt azért kattan be a fegyver és ezt annyira már a játék se szereti így ránézésre.

Viszont elpusztít kb mindent, bár így 1+óra után már kezdtem aggódni hogy ez most fogja lecrashelni az egész játékot így boss előtt. 'amire nem került sor mert kiléptem ugye'

Bossolásra meg Monarch simán elég volt, van belőle egy Corrosive meg Shock variánsom bár elég rosszak. 'szerencsére még így is elég'

Remélem a DLC fog hozni legalább 1-2 értelmes új fegyvert vagy valamit.

[ Szerkesztve ]

(#2891) Daelion


Daelion
őstag

Nekimentem megint M10-en most, hogy megnyugodtam meg minden '+megnéztem még 1 guide videót biztos ami biztos'.

Pont 1 óra volt a run,úgy hogy most nem estem le sehol. 'komolyan kb rendesen félek ráugrani azokra a platformokra, jobban mint akármelyik bosstól :DDD '

Persze 1 darab új Legendary sem esett az egész runból tehát megérte a dolog, még ha csak gyűjteménybe raktam is volna őket.. :N

Na jöhet a DLC. :)

[ Szerkesztve ]

(#2892) proci985 válasza Daelion (#2891) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

grat!

na, akkor most mar meg lehet csinalni, a pylonokat is, ez jo. en mar megvarom a kovetkezo DLCt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2893) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok!

40 perce tették ki, 3 arany kulcs: (Shift code)
WH5TT-CWZ5Z-WXWR9-63BB3-ZWBR3
Jún. 26-ig jó. :R

(#2894) Daelion válasza proci985 (#2892) üzenetére


Daelion
őstag

Pylon részt már 1x se buktam be, elsőt megcsinálom fullra aztán a maradék 2 közt mászkálok helyzet/töltés függően.

Sokat segít a Phasegrasp meg a Recursion mert ahogy kijönnek a portalból az ellenségek meg is fogom őket aztán többit megoldja a Recursion. :DDD 'ha meg közel jönnek akkor kapnak Monarch-al a pofájukba'

Ahogy néztem erre Flaknek jó a pet mert oda lehet küldeni aztán lefoglalja az ellenségeket egy ideig amíg te töltöd a pylont.

Viszont az tutti, hogy farmolás szinten ez nem életképes amikor ilyen sokáig tart és alig akarnak esni az új legendaryk. 'és ha még jó Anointot és akarna az ember'

Na nem mintha lenne akármi farmolásra érdemes jelenleg a runba. 'Smog SMG talán a legértelmesebb'

[ Szerkesztve ]

(#2895) Daelion


Daelion
őstag

Most néztem a Bordercastet és már hivatalos az új lvl 60-as max szint ami DLC 3-al fog jönni.

Akkor kb ennyi is volt a Cartel fegyvereknek 'OPQ talán használható marad gondolom' meg megint farmolhatok ki mindet amit használok jelenleg. 'ezért farmoltam órákon át Monarchot alig 1 hete..'

Na mind1 legalább +3 skill pont, az is valami. :D

[ Szerkesztve ]

(#2896) la_cc válasza Daelion (#2895) üzenetére


la_cc
addikt

Új játékosként nekem nem tűnik valami soknak az a +3 lvl... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2897) Daelion válasza la_cc (#2896) üzenetére


Daelion
őstag

Úgy nem persze de akik már első nap óta játszanak azoknak ez már a 4-ik alkalom lesz, hogy újra kell farmolni mindent. :D '50-53/53-57/Mayhem 2.0 és most 57-60'

Gond ott van ezzel, hogy alig pár hónap eltéréssel jönnek ezek a helyett hogy egyből kaptunk volna pl +10 szintet azt nyugi van.
Nem így pár szintenként adagolva. 'hivatalos fórumon is erre panaszkodnak inkább'

Ha meg már end game buildre mész egy karival és kellenek bizonyos fegyverek x-y Anointel + alapjáratón értelmes statokkal akkor ez elég sok idő tud lenni.
Pláne mert a dedikált droprate még most is elég rossz, erre most jött volna javítás de elhalasztották későbbre. :((( 'pedig ezt jó lenne minél hamarabb mert ez tényleg rossz'

[ Szerkesztve ]

(#2898) proci985 válasza la_cc (#2896) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ahogy Daelion is irja, sokan nagyon sokat farmoltak gearre. a +3 szint nem sok, de a fegyverek damja exponencialisan no. szoval egyreszt mindent ki kell ujbol farmolni.

ami ront a helyzeten, hogy utobbi ket honapban aktiv volt par faktor, ami nagyon nagyban segitett gearezni, es ezek egyike se mukodik mar:
- volt ket loot the universe, avagy bizonyos fajtaju legendaryk estek csak bizonyos helyeken. ez mondjuk eszmeletlen sokat segitett, ha adott world drop kellett
- volt egy nagyon komoly drop nerf, mert sokan sirtak redditen, hogy tul jo a drop
- "cartel event" - main event: gyorsan farmolhato event, ehhez kapcsolodoan esett a Yellowcake, az OPQ, a Grease Trap es a NoPewPew, amik egyike se eshet mar. OPQ a legjobb all-round fegyverek egyike, Yellowcake talan a legjobb launcher.
- "cartel event" - "decoce code": az ellenfelek egy resze majdnem mindenhol cartel volt. emiatt neha dupla-tripla ellenfelszam volt, eleg gyakran minibossokkal fuszerezve. a slaughterstar 3000 pl totalis kaosz volt: en ott leveleztem a karim 35tol 57ig es gyarkorlatilag a vegen minden masodik-harmadik szintre volt egy OPQm es kb minden otodikre egy Lab / Yellowcakem. ja es minden kor vegen ilyen 20asaval adtam el a legendarykat mert annyi esett.

tovabba van meg par bug:
- Mayhem4en esik jelenleg is a legtobb legendary, Mayhem10en lenyegesen kevesebb
- M10en neha nem anointos, M0as fegyverek esnek (kb harmad-negyed sebzessel)
- a guardian takedown valszeg a DLCs fegyverekkel, 60as szintre lett belove es konkretan jelenleg van ket fegyver (Recursion es Monarch) ami megfelelo anoint mellett valoszinuleg elbir vele M10en, de ugy is egy ora.
- M10en dedikalt dropok elegge alacsonyra vannak belove, adott fegyver adott ellenfeltol is beletelhet fel-egy oraba, mire kiesik.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2899) Daelion válasza proci985 (#2898) üzenetére


Daelion
őstag

- M10en neha nem anointos, M0as fegyverek esnek (kb harmad-negyed sebzessel)

Ebbe én már nem futottam bele az előző patch óta, lootsplosion is rendesen skálázódik most.
Chesteket/Árusokat meg elvileg köv DLC patch-el javítják.

Többi az viszon kb ja úgy van.

Én a 150% Rados NoPewPew-t fogom sajnálni Mozen mert az egy poén fegyver volt és a dmg se volt annyira rossz 'mobolásra simán jó volt'.
Így elnézve lehet teljesen buildet fogok váltani megint azzal a karival. 'nem bírok megállapodni vele..'

Ja meg most akkor megint vághatok majdnem mindent ki a bankból amit elkezdtem gyűjteni. :DDD

'Gondolhatná az ember, hogy D3 season játszás után mit zavar ez engem de azért ebben a játékban jelentősen több gondot okoz kifarmolni azt ami kell, nekem legalábbis az a a tapasztalatom'

[ Szerkesztve ]

(#2900) shotika válasza proci985 (#2898) üzenetére


shotika
őstag

És mivan a Wedding Invitation sniperrel? Azt se láttam hónapok óta :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.