Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2801) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Miért keletkezik láva vagy tűz a karakterem lába alatt mikor megállok vele? Ti is tapasztaljátok ezt? Még akkor is ez van mikor vége a harcnak.

(#2802) Rimuru válasza sanya53 (#2801) üzenetére


Rimuru
veterán

Van egy ilyen mayhem modosito.
Viszont amikor tenyleg vege van a harcnak akkor nem kellene csinalnia. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#2803) sanya53 válasza Rimuru (#2802) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hát nem örülök ennek.
Azért harc végén nem kellene lennie. Már a kiegészítőket cserélgettem, mert azt gondoltam azért van ez a jelenség.
Azért nagyon köszönöm a választ. :R

(#2804) Daelion válasza sanya53 (#2803) üzenetére


Daelion
őstag

Floor is lava a neve,Q gomb 'PC' nyomkodásával tudod resetelni a Mayhem modokat addig amíg nem kapsz olyat ami tetszik/elfogadható aztán Apply.

[ Szerkesztve ]

(#2805) sanya53 válasza Daelion (#2804) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hű, ezt nem is tudtam, hogy lehet ilyet is csinálni. :Y
És mikor nyomjam a Q-t játék közben mikor előjön a láva?
Köszönöm a tanácsot.

(#2806) Daelion válasza sanya53 (#2805) üzenetére


Daelion
őstag

Megnyitod a menüt és ott a kis szörny fej ikon 'mayhem'.
Ott látod jobb oldalt,hogy milyen modok aktívak éppen,és ebbe a menübe kell a Q és egyből látod miket ad be.
Apply meg ott van bal oldalt lent.

Nekem nem látszik a Q gomb kijelzés mert Ultrawide felbontásnál nem fér bele de ott van az is valahol. :D 'ezt DLC 2-be cseszték el,előtte jó volt nálam is az interface..'

Szerencsére ezek a modok nem resetelnek magától ha csak nem váltasz mayhem fokozatot/nehézséget,tehát nem kell állandóan buherálni vele.

[ Szerkesztve ]

(#2807) sanya53 válasza Daelion (#2806) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen, így már világos minden.
Én csak felraktam Mayhem 10-re aztán mentettem és játszottam.
Nem tudok egy kukkot sem angolul, sajnos az én még oroszt tanultam.
Haza érek és meg is csinálom amit mondtál mert ez nagyon idegesít engem. Nem elég az a halálfej még a talpamat is pörkölik. :)
Még egyszer köszönöm ez nagyon nagy segítség volt. :R

(#2808) Daelion válasza sanya53 (#2807) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs mit,erre 'is' van a fórum. :)

Én se tudtam elsőnek,hol kell resetelni mert ugye nálam nem látszik a felirat/gomb. :DDD

Van elég sok Mayhem mod ami szerintem/nekem vállalhatatlan kategória és egyből elforgatom ha azokat adja be de ez persze karakter/build függő.
Legutóbb is sokat pörgettem mire beadta azt a kombinációt amit akartam,azóta nem is piszkáltam inkább.

(#2809) sanya53 válasza Daelion (#2808) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szia!
Tegnap sikerült átállítanom, de sajnos rengeteg mod van és nem tudom melyik lenne a legjobb. Te azt használod amiről a képet is felraktad?
Jó volna tudnom melyik a legelfogadhatóbb mert mire mindet lefordítom valami fordítóval el unom az életem. Végig próbálni is elég macerás. Én FL4K-val játszom most.

(#2810) Daelion válasza sanya53 (#2809) üzenetére


Daelion
őstag

Igen azokkal játszom de most lecseréltem a very hard modot Buddy systemre inkább mert a crites bizonyos bossokon macera volt és sok sebzést vesztettem ha nem criteltem.

Annyira nem értek Flak-hez de szerintem ő is tudna ezekkel a modokkal menni meg asszem neki van valami garantált crites skillje tehát a holy crit is jó lehet nála.

(#2811) Daelion válasza Daelion (#2810) üzenetére


Daelion
őstag

Easy

big kick energy: Fegyver sebzés +25% de pontatlanabb is.
more than ok boomer:Gránát sebzés +25% és az ellenségek tudnak gránát 'töltényt' dobni de néha éles gránátot dobnak.
galaxy brain: Nagy fej amit könnyebb eltalálni de a karakter feje is nagyobb lesz.
slayer: Nem boss ellenségek 15% HP alatt 'felrobbannak' és ilyen boostert dobnak.
lootsplosion: Megölt ellenségeknek 10% esélye van extra lootot dobni,crites ölés garantálja.
speed demon: Megölt ellenségek 50%-al növelik a karakter futási sebességét 10 másodpercig,3x tud stackelni.

Medium

mob mentality: Egymáshoz közel lévő ellenségek +30%-al többet sebeznek és gyorsabban lőnek.
freeze tag: Ellenségek ilyen cryo orbot dobnak ami cryo robbanást csinál,elég zavaró tud lenni.
pain tolerance: Ellenségek sebzést csökkentő buffot kapnak,mármint jobban bírják a sebzést.
floor is lava:Amig nem mozog a karakter láva lesz alatta.
healy avenger: Megölt ellenségek tudnak ilyen repülő HP töltőt 'dobni' ami egy másik ellenség HP-ját képes feltölteni 'Badasst is képes szinte teljesen max HP-ra rakni..'
chilling them softly: Cryo immunitás+robbanást tud csinálni az ellenség.
high voltage: Shock immunitás+robbanást tud csinálni az ellenség.
totally radical: Radiation immunitás+robbanást tud csinálni az ellenség.
charred mode: Incendiary 'Fire' immunitás+robbanást tud csinálni az ellenség.
acid reign: Corrosive immunitás+robbanást tud csinálni az ellenség.

Hard

chain gang: Egymáshoz közel lévő ellenségeket ilyen sugár köti össze ami sebez ha hozzá érsz.
laser fare: Megölt ellenségek tudnak dobni ilyen kis pörgő csapdát ami lézert pörget körbe.
pool party: Ellenségek tudnak a talajra rakni ilyen elemental pocsolyákat ami sebez ha bele mész.
ticked off: Ellenségek 90%-os elemental resistet kapnak 'na ez Elemental amara meg Maliwan fegyverek ellensége'
drone ranger: Ellenségeket tudja segíteni egy ilyen kis repülő drón.
boundary issues: Közelben lévő ellenségek egy sugarat kapcsolnak a karakterhez ami sebez.

Very hard

holy crit: Crit sebzés +25% de ha nem critelsz akkor -50% sebzés.
dazed and infused: Ellenségek immunisak lehetnek elemental sebzésre és ilyen robbanást csinálnak 'az ellenségeket olyan színű fény veszi körbe amire immunisak'
rogue life: Nincs fight for your life ha leszedik a karaktert,egyből meghalsz.
buddy system: Ellenségeket egy kis drón tudja követni és amig ezt nem lövöd le addig az az ellenség sebezhetetlen. 'bossokra nem rakja rá'
post mortem: Ellenségek néha egy ilyen repülő koponyát eresztenek el ami követ téged és ha hozzád ér akkor azonnal berak fight for your life modba.
not in the face: Crit sebzés -75%.

Az esetleges hibákért elnézést,pláne a fogalmazás/helyesírás miatt,nem az erősségem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2812) sanya53 válasza Daelion (#2810) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is beállítottam a fényképed alapján ugyan arra, sokkal jobb lett a helyzet mint előtte volt. Nagyon idegesített az a láva mód.
Ha majd lesz időd rakhatnál fel képet az új mód beállításodról.
Kipróbálnám azt is. Nem akarom össze vissza nyomkodni a módokat mert nem tudok angolul és nagyon elrontanám.
Köszönöm szépen a rengeteg segítséget. :R

(#2813) sanya53 válasza Daelion (#2811) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ez most nagyon jól jött, ugye ez a módok fordítása?
Köszi a fáradozásod.

(#2814) sanya53


sanya53
aktív tag

Tegnap Killavolt farm volt a soron és találtam egy elég szarvas hibát.
Felvettem egy Hawkin-t ami 1980x3 sebzést írt, örültem is neki.
Na újra indítok és ki is próbálom gondoltam.
Nézem a fegyvert és a szemem majdnem kiugrott, hát a jó Hawkin teljesen mást mutatott mint amikor felvettem, a hármas szorzó eltűnt róla, csak az 1980 sebzés maradt. Azonnal dobtam is. Kár érte. :(((

(#2815) vitaro válasza sanya53 (#2814) üzenetére


vitaro
senior tag

Tényleg kár érte, ez is a fegyver különlegessége. Az elemental sebzéshez hasonlóan a szorzó is változik attól függően, hogy éjszaka van-e vagy nappal.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2816) sanya53 válasza vitaro (#2815) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ez érdekes, még ilyet sem hallottam. :Y
Ebben a játékban gyorsan váltakoznak a nappalok és az éjszakák akkor, mert 10 mp telt el és már újra bent voltam a játékban. Mondjuk Killavolt elég fedett helyen van nem tudni mikor milyen napszak van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2817) Daelion válasza sanya53 (#2813) üzenetére


Daelion
őstag

Igen az akar lenni,meg hozzá írtam egy két dolgot ami saját megfigyelés/észrevétel. :)

Most is szinte ugyan azzal játszom ami azon a képen volt,annyi a különbség hogy a Very hard modot kicseréltem a Buddy Systemre.
Eleinte kicsit zavart de nem vészes,pár lövéssel le tudom szedni azokat a drónokat.

Nem rossz a Holy Crit de bizonyos bossoknál/ellenségeknél ahol nem tudtam stabilan critet lőni túl sok sebzést vesztettem.

Igazából én egyik Very Hard modot se szeretem de valamit ugye választani kell. :N

(#2818) sanya53 válasza Daelion (#2817) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ahogy olvasgattam a Very Hard modokat, hát nekem sem valami fényesek. Minden esetre nagyon jó, hogy leírtad őket.
Köszönöm szépen.

(#2819) Daelion


Daelion
őstag

Már dolgoznak a 'gondokon' amit a Mayhem 2.0 hozott:
[link]

Alapvetően 2 patchbe fogják kiadni a fixeket,első körben vissza fogják venni a HP/Armor/Shield szorzót M7 és felette tehát nem lesz ennyire tankos minden ellenség.
Balanszolni fogják a régi fegyvereket,hogy több használható legendary legyen és ne csak a mostani pár darab.
Látszódni fog az is,hogy mekkora Mayhem-en esett egy item és ott lesz az item kártyán kijelezve.

Második fázisban/patchben a karakter balanszra fognak rámenni meg,hogy többet sebezzenek a karakter action skillek mert az jelenleg semmit se ér kb. 'Class modok fognak action skill +sebzés bónuszt kapni'
Gránátok is fel lesznek skálázva Mayhem szinthez sebzés terén mint a fegyverek.
Bizonyos gyengébb/haszontalan Anointok is fel lesznek erősítve.

Illetve majd a dedikált item dropratek is fel lesznek húzva,pl a mostani Kaoson SMG amit Athena Traunt dob meg a többi hasonló dolog.
Eridium költésre is lesz új lehetőség meg kicsit javítanak a fight for your life-on is.

Nem hangzik rossznak,lehet meg is várom legalább az első patchet mire újra foglalkoznék a játékkal mert per pill sokat nem tudok csinálni benne 'Amaran megvan minden amit akartam M10-re+buildemhez és már 1HP Deathless Mozet is összeraktam egész jól'

[ Szerkesztve ]

(#2820) Zsohi válasza Daelion (#2819) üzenetére


Zsohi
őstag

Megmondom en most mar nem erzem szuksegletet a mayhem szintek varialasanak, m10-en szepen, megfelelo nehezseg mellett tudok haladni. A legnagyobb gondom, hogy 4 fegyveremen kivul semmi mas nem er semmit, az "egylovetu" sniperek meg meginkabb semmit nem ernek, pedig ezek voltak a kedvenceim. Szoval szerintem eleg lenne szintre hozni a tobbi fegyvert es itt leginkabb a Jackobsokra gondolok, na es persza a granat es melee is ott van meg.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2821) Daelion válasza Zsohi (#2820) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem se okoz már különösebb gondot M10 de így viszont ha 'gyengítenek' rajta akkor lehet több fegyver/build lesz újra használható szinten.
Ez a megoldás meg gondolom egyszerűbb mint minden fegyvert egyenként szintre hozni.

Gránátokat tervezik felskálázni de én annyira nem bízok benne,hogy elég erősek lesznek de ne legyen igazam. :D

[ Szerkesztve ]

(#2822) Zsohi válasza Daelion (#2821) üzenetére


Zsohi
őstag

Attól félek, hogy a javítás után már az M10 se fog semmiféle kihívást tartogatni. Alacsonyabb szinten a jelenlegi fegyvereimmel, amik még nem is a lehető legjobbak, élvezhetetlen a játék. Hozzák szintre az össze többi fegyvert, csoportosítsák őket típus és fire rate alapján és akkor nem egyesével kellene. A legendás fegyverekből meg nincsen annyira sok, hogy egyesével ne lehetne.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2823) Daelion válasza Zsohi (#2822) üzenetére


Daelion
őstag

Hát igazából M4 se volt kihívás egy erősebb/top buildel meg hozzá tartozó fegyverekkel/Anointekkel.

De legalább több fegyver közül lehetett válogatni,illetve buildek is kicsit lazábbak voltak talán.

Elvileg valahogy ~130 Legendary fegyver van a játékban,persze régen se volt mindegyik használható end game szinten de azért jobb volt mint a mostani 5-10 fegyver lehetőség. :)

Kihívás meg elég szubjektív dolog szerintem,nem mindenki játszik ugye meta/top buildekkel meg fegyverekkel mert vagy nem akar vagy mert nem tetszik neki a gameplay.
Nekik a mostani M10 is bőven nehéz. 'GBX fórumon vannak akik ezt mondják'

Én megjelenés óta szinte csak Amarat játszom és elég hamar elkezdtem használni az Elemental buildet Phasezerker modal+Ties that Bind skill,ez meg mindig is egy jól működő build volt. 'el is kényelmesedtem miatta :D '
Moze amit második karinak csináltam sokkal kényesebb a buildekre meg,hogy mit használok vele. 'jelenleg 1HP Deathless builden van és az új 50% HP alatti +150% Radiation Anointes fegyvereket használja de még így is macerásabb játszani vele'

Az viszont nagy +,hogy a sok panasz áradat után úgy tűnik hogy hallgattak és próbálnak javítani a helyzeten. :K

[ Szerkesztve ]

(#2824) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Megvettem steam-en is epic után, de azt írja hogy character pending ,és nem ment semmit. Valahogy a tavalyi epic karimat lehet ebben használni? Mert van néhány hiányosság pl nem aktív a social részleg , meg a karakterem se találom.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#2825) Daelion válasza DrTechnoid (#2824) üzenetére


Daelion
őstag

Át lehet másolni az elmentéseket amit gépen tárol a játék.
Epices ide ment:
Documents\My Games\Borderlands 3\Saved\SaveGames

Az ott található dolgokat kell a Steam BL 3 mappájába rakni,ahova az elmentéseket rakja.
Link a leíráshoz ha kell:
[link]

Social részhez meg elvileg be kell kapcsolni a cross-playt.
Játékon belül ott van az Options/Network&Social/Pc cross play

GBX Steam relase hírbe is írtak pár dolgot ezekről:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2826) DrTechnoid válasza Daelion (#2825) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Köszi , működik remekül minden, bár a steam acsik nem jöttek még.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#2827) Vayryes


Vayryes
friss újonc

Sziasztok! :)

Tegnap újratelepítettük a gépemet Win10 Homeról Win10 Próra, és ma reggel mikor beakartam lépni a borderlandsba már akkor furcsáltam hogy az Epic Games most valamiért nem csinált a játéknak parancsikont az asztalra, és ahogy beléptem nem voltak meg a karaktereim. A játék Verify-álása nem segített és a Save History-ból se tudtam vissza állítani mert azt írja hogy em létezik ezen a gépen korábbi mentés. Jelen állás szerint úgy néz ki a játékom, mint amikor annó majd 1 éve megvettem. Kínomban már letöröltem és elkezdtem újra telepíteni a Bordert hátha most lehúzza az Epic felhőből a mentéseimet. Valakinek volt már ilyen problémája vagy van valami tanácsa esetleg ötlete mert jelen állás szerint kb 300+ órám ment a kukába. Kérlek segítsetek, előre is köszönöm. :) Ja és igen Epic Gameses a Borderem és csak ezen a gépen játszok vele mindig.

(#2828) Daelion válasza Vayryes (#2827) üzenetére


Daelion
őstag

Azt meg tudod nézni,hogy mi van abban a mappában amit fentebb írtam?

Ez elég körülményes probléma és csak pár ötletem van rá meg ahogy nézem neten is.
Amúgy a Cloud save be volt kapcsolva vagy csak gépre mentett a játék?

(#2829) Daelion


Daelion
őstag

Új Takedown 'Raid' Június 4.-én és a 3-ik DLC Június 25. 'pont születésnapi ajándék lesz nekem akkor. :C '

GBX hír link: [link]

(#2830) proci985 válasza Zsohi (#2822) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ebben egyre kevesbe vagyok biztos.

nezem a forumokat, nincs kihivas, minden OP.

ez FL4Kkal ugy nez ki, hogy:
- zsenialisan jo a Sandhawk, csak eppen a Lectra city waypoint -> Killawatt utvonal felenel-harmadanal kifogy a loszerbol az ember.
- zsenialisan jo a Monarch, Killawatt tenyleg ket (max harom) tar loszerbol lemegy es tenyleg permanensen fent lehet tartani vele a F4DEt. amig az ember kozelharcol. kozeptavrol gyakorlatilag eselytelen vele barmit is eltalalni ami kisebb mondjuk a Destroyernel. slaughter misszioknal viszont a kozelharc azt jelenti, hogy az ember folyamatosan a f4de-stop_gap-fight_for_your_life harmas kozott egyensulyozik.
- zsenialisan jo az OPQ kozep-tavolharcra, de igazabol anointedek ellen egy 8+ks varians se az igazi
- zsenialisan jo a Lob kozelharcban tomegoszlatni, csak ugyanaz vele a baj mint a Monarchal
- zsenialisan jo a Yellowcake, csak FL4Knak nincs ammo regen skillje.
- tenyleg permanensen fent lehet tartani a Stop-Gap on break halhatatlansagat a Rakk builddel, csak vegeredmenyben M10re nincs eleg dam. ezt egesz biztosan nem probalta ki aki feldobta.

Mozevel pedig:
- kell egy M10 Yellowcake es menni fog Mayhem10 (barmilyen/szokasos builddel), mindent 1hitel. immunis annointed nem letezik (de).

komolyan, olyan erzesem van, mintha a fel community azon versenyezne, hogy ki tud nagyobbat mondani. mint amikor Borderlands 2 OP8on egy melee Zer0 tartotta a Peak rekordot, innentol meg az volt a legjobb kari... ja, csak az a melee build kizarolag tokeletes idozitesek mellett mukodott, iszonyatosan macera volt (osszesen egy par ember tudott vele jatszani), ellenben magatalalos gearben OP4 a sniper builddal mar kinszenvedes volt. de ja, Zer0 jobb volt, mint a DPUH + Nozzle / PimperNukem Salvador.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2831) Daelion válasza proci985 (#2830) üzenetére


Daelion
őstag

Én úgy vettem észre meg fórumon is olvastam,hogy GBX mintha kicsit túl sokat adna/alapozna a kontens kreátorokra 'nagyobb streamerek/Youtube tagok'.

Őket is bírom,mutogatják az ilyen meg olyan atom OP buildeket és hogy milyen durván viszi M10-et.
Ja persze kb 100%-os fullos dolgokkal meg mindenen pont az a Anoint van ami buildhez kell,semmi gond megyek kifarmolom 'ja nem mert jó ha pár %-al esik olyan'. :U

Még az a szerencse,hogy azért ők is fel szokták hozni a gondokat a játékkal kapcsolatban mint amik most is vannak Mayhem 2.0 óta. 'Joltz konkrétan visszament BL2-vel játszani amíg nem rendezik itt a dolgokat'

Nekem ugyan lazán viszi M10-et Amara de ezzel a karival az nem sokat jelent mert egyszerű és erős ez a build. 'Ties that Bind annyira elkényelmesített hogy kb másik karit nem tudok játszani már mert zavaró,hogy nincs'

Mozen viszont már érezhetően nem mennek olyan lazán a dolgok.
Ezt a buildet raktam össze rá mert van pár új fegyverem ezzel a Anointel meg a többi is megvan úgy ahogy amiket igényel a build.
[link]

Nem mondanám,hogy annyira simán viszi M10-et nekem.

Yellowcaket meg direkt kerülöm,ha lehet mert az a fegyver szerintem nem normális. :D 'van pedig 1-2 elég durva példányom'

Amaran legtöbbet a Kaoson SMG-t használom,farmoltam már jó pár órán át Trauntot de még mindig nincs olyan amilyet akarok.
Eddigi legjobb amim van az egy full auto Corrosive x1-es verzió Consecutive Hits Anointal.
Ez tökéletes lenne nekem ha x2-be lenne.

OPQ az meg elég low damos +200% DMG Action skill közben 'Ez az én buildemmel sokat aktív'.
Bár ezt a fegyvert én le szeretném cserélni a 'balansz' patch után mert sokszor megölöm magam vele véletlen.

Sandwhak meg olyan amilyen te is mondtad,erősnek erős de nem lehet tölténnyel bírni legtöbb karin/buildel.Én kb csak bossolásra használom vagy 1-1 erősebb anointos leszedésére.

Cake helyett meg egy Corrosive Plaguebearer van,persze nem olyan erős de tömeget elég jól lehet vele oszlatni+poén használni szerintem. :) 'bár arra a Reflux is elég jó nálam'

[ Szerkesztve ]

(#2832) proci985 válasza Daelion (#2831) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja neztem, hogy lehet Amarat kellett volna masodiknak inditani.

speedrun sztori modban 4 ora, arra meg jon felhuzni 57ig, ahogy nezem gibbed gyorsitani nincs.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2833) Daelion válasza proci985 (#2832) üzenetére


Daelion
őstag

Én már játék megjelenése előtt eldöntöttem,hogy Amarat fogok játszani és szerencsére nem bántam meg.
Előző részek után úgy voltam vele,hogy Siren-el nem foghatok annyira mellé. :D 'eleve szeretem az elementalos fegyvereket BL-be azok meg hozzá illenek a legjobban'

Mozet meg csak most fejlesztettem fel 1-2 hónapja de alig játszok vele,nem találok olyan buildet ami tényleg tetszene és működik is meg a fegyverek amiket akartam használni már gyengék lettek. 'Shredifier meg Lucian's call pl'

Zanet akarok majd még valamikor csinálni de szerintem majd csak akkor ha kint lesz mind a 4 DLC és úgymond készen van a játék. 'meg gondolom addigra lesznek értelmes javítások meg minden'
Viszont azt a karit külön akarom csinálni,mármint nem fog segítséget/geart kapni másik karimtól.

Az a 4 óra amúgy,hogy jön össze?
Mozeval csak a main sztorit csináltam és még úgy is sokáig tartott átmenni a játékon. 'Mech pedig fejlődés közben jó erős volt'

[ Szerkesztve ]

(#2834) proci985 válasza Daelion (#2833) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Mozere a yellowcake buildet mondjak, de en is tesztelek. ugy nez ki ami mukodik FL4Kkal az nem mindig mukodik Mozevel.

4 ora: youtube, letezo leggyorsabb speedrun. tenyleg, nagyon sok atugorhatatlan dialogus van.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2835) rumkola válasza proci985 (#2834) üzenetére


rumkola
veterán

én addig nem is vagyok hajlandó játszani vele, amíg ezeket skippelhetővé nem teszik
nevetséges

(#2836) Daelion válasza proci985 (#2834) üzenetére


Daelion
őstag

Yellowcake az annyira OP,hogy egy skillek nélküli karin is képes erős lenni szal inkább nem hagyatkozok csak arra meg már unalmas is kb. 'pár napig poén volt de a többi fegyveremet is használni akarom'

Mozen nekem most egy ilyen Deathless build van aminek az a lényege,hogy mivel állandóan 1 HP-n van a kari folyamatosan aktív a 50% HP alatti +150% Radiation DMG anoint.

Ebből van OPQ,Nopewpew a karin illetve a Bloodletter class modon van +35% Assault Rifle DMG. 'Deathless Artifacton meg +50% Mag size'

És igen van egy ilyen YellowCake is ami már tényleg nevetségesen erős,kizárólag 'vészhelyzetekre' van. :DDD
Kaoson még nem esett ezzel az anointal egyenlőre pedig az nem lenne gyenge.
+20% Radiation DMG Old God shield 'ez inkább személyes preferencia'.

Meg a Fish Slap gránát amit ha hozzá vágok valakihez akkor visszatölt pajzsot mert az a gránát melee DMG-nek számít és a Deathless Artifacton meg olyan mod van 'Knife' ami melee dmgt áttölti oda. 'Bloodletter miatt ugye'
Illetve ha sprintelek a karival akkor kap 8%-os life leechet ami a pajzsba megy,csak ezt állandóan elfelejtem használni mert megszoktam,hogy Amaran ez folyamatosan aktív sprint nélkül.

Ez így most egész jól viszi M10-et meg viszonylag keveset is halok vele.

Minden olyan buildet kerülök Mozen ami azt igényli,hogy ki be ugráljak a mechből az Action skilles anointek miatt.
Nagyon nem bírom mert állandóan meg kell szakítani vele a játékmenetet az meg idegesít/anitfun.

Ez miatt nem sok build lehetőség maradt,eddig talán ez a legjobb amit próbáltam. :)
Remélhetőleg a 'balansz' patch után több fegyver lesz használható szinten ezzel a +150% Radiation anointal. 'bőven elég ezeket kifarmolni,pláne értelmes stattal..'

[ Szerkesztve ]

(#2837) proci985 válasza Daelion (#2836) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi

vegul talaltam egy lvl57 amarat amivel neki tudtam allni tesztelni. ugy nez ki a recursion / anarchy build mukodik valamennyire M10en, de az uj fegyverek nelkul ugyan nagyon sokaig birja, de vegul leesik.

szoval elmentem meg Monarchert meg Kaosonert. ugy nez ki brawlra nem annyira jo FL4K, de damban nagyon ugy nez ki, hogy verhetetlen. konkretan ilyen ket tarbol leszed egy anointed maniacot monarchal. hawkkal meg gyorsabb, de azt yellowcake helyett gyors megoldasnak hasznalom. (OPQ / Monarch / Hawk / Kaoson) stop-gap/st4ckbot/hunter-seeker/pearl eddig a loadout, ebbol az OPQ immunok ellen pajzsot torni, hawk sietni, kaoson ha kifogy a loszer, monarch meg ugy altalaban kell.

Monarch egyebkent egyszerre OPQ, Dictator es Brainstormer, avagy pillanatok alatt ujratolti a F4DEt. a Stop-Gap (on action starttal) kombinalva a Monarchal azt jelenti, hogy az ido nagyreszeben halhatatlan a kari, a maradek reszeben meg gyakran a foldon :D.

btw a freeze tag amennyire zavaro, annyira jo second windre. laser fare szinten, egyebkent meg galaxy brain (procolni a monarchot) es holy crit (procolni a monarchot).

mondjuk slaughter pitet valszeg nem lehet vele abszolvalni mert annyira torekeny, de ket-harom tarbol leamortizalja M10 Killawattot.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2838) Daelion válasza proci985 (#2837) üzenetére


Daelion
őstag

Jah egy olyan +150% Rades Monarch biztos 'érdekes' lenne ebbe a Moze buildbe. :D

Aszonta GBX,hogy buffolva/javítva lesz a dedikált item droprate azt majd talán akkor kifarmolom ezeket a nagyon specifikus dolgokat mert jelenleg alig esnek pláne ha pont egy bizonyos anoint kell. 'per pill van 1 darab Monarchom valami haszontalan anointel'

Bossolásra általában a Hawkot használom Amaran,az elég gyorsan szétkap mindent. 'Katagawa JRt meg 1 hiteli OPQ Ties that bind-el ha sikerül elkapnom egyből amikor hologram másolja magát'

Recursion buildeket én nem bírom,fura nekem ahogy az a fegyver működik.

Freeze tag nincs az a isten,hogy én azzal játszak,így is sokszor annyi effekt meg minden van a képernyőn hogy kb semmit se látok. :N

Mozen ez a build,itt jobban el van magyarázva:
[link]

Amaran meg kb ez van most,mindig is Phasezerker builden voltam csak ennek aztán van egy rakás változata:
[link]

Kb csak ezt a tagot szoktam nézni amiket felrak BL 3 videókat meg néha Joltz,ők még relatív normálisak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#2839) proci985 válasza Daelion (#2838) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi. Amaranal egyebkent kiharomszogeztem, hogy valszeg ezzel a varianssal mesz, mert Kaosont emlegettel es nem Recursion / Anarchy parost.

FL4Kkal az ido fele egyebkent a scriptelt animaciokkal megy el, szoval bossra tenyleg kb a regi B0RE Zer0 szintjen optimalis, csak mobbolni nem szeret.

tokeletesre nem mentem ra, csak par extra M10est akarok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2840) Daelion válasza proci985 (#2839) üzenetére


Daelion
őstag

Kaoson előtt meg Hellshock volt a main fegyverem,bár az még most is egész tűrhető mobolásra.'ezt szeretném visszarakni OPQ helyére a patch után'

Anarchy buildeket néztem de még nem próbáltam illetve nem is farmoltam M10-es Anarchyt annyira.

Én azt szeretem ezekbe a Phasezerker buildekbe,hogy sok mindennel/fegyverrel működnek meg úgy kb jó mindenre még ha semmiben sem a legjobb konkrétan. 'Zerker modomom +weapon dmg és +weapon crit dmg van tehát minden fegyveremhez jó'
Arra,hogy bekapcsoljam játékot azt megyek játszani amihez épp kedvem van játékban arra viszont megfelel. :)

Action skillt én is sokat spamelem de szerencsére gyors az animáció azt így nem olyan zavaró.
Nem értek Fl4khez csak videókban láttam,gondolom arra gondolsz amikor csinálja azt a Rakk attack 'rajzolgatást' a levegőbe meg nézegeti a kezét fade közben. :D

Azt a Moze buildet volt vagy 1+ hét mire össze tudtam rakni valamennyire normálisan,nehezen akartak kiesni pont azok amik kellenek és még így is hiányos.

[ Szerkesztve ]

(#2841) proci985 válasza Daelion (#2840) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nekem eleg gyorsan kiesett majdnem minden, de alapvetoen FL4K gyors ameddig nem utik le. es eleg celiranyos voltam, avagy nagyon gyorsan feltunt, hogy amit irnak a forumon, hogy mi a top gear, na az emlitett top gear neha lassabb mint az OPQ volt...

2x Kaoson egyebkent szvsz durvabb damra, mint az OPQ, de ahhoz mar tenyleg mazli kell M10en.

f4de away crit build, ezt kis elteresekkel hasznalom, pl az egyik monarch helyett Kaoson van bent. Lab, Yellowcake, Hellshock es Cutsman szinten van elrakva, ha nagyon ki akarna fogyni a loszer. Stop-Gap pajzsnak (on action skill start anointtal) kotelezo, anelkul egyszeruen osszecsukjak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2842) shotika


shotika
őstag

Én felhúztam egy Moze-t nemrég, de továbbra se tudom olyan hatékonyan használni, mint Fl4ket. Jó, a robbanós buildjei erősek, de azt nem szeretem.
Amarában még látok fantáziát, de pl Zane az, akivel szintén nehézkesen játszom. Legalábbis régen szinte a legtöbb buildje a speedre volt ráállva, én meg nem szeretek csak azért mozogni harc közben, hogy nagyobb sebzést vigyek be. A holozgatást is unom vele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2843) Daelion válasza proci985 (#2841) üzenetére


Daelion
őstag

Na igen,nekem is a legjobb Kaoson az kb ilyen lenne: 2x+Elemental alap+Full auto+értelmes anoint. 'és ezeken belül akár még válogatós is lehetnék akár'

Van egy 2x de az kinetic alapba esett ki +50% Radiation DMG ASE.
Persze ez is működik de jobban szeretem az elemental alap fegyvereket Amarán mert arra kapok +bónuszt skillek miatt.
Ez miatt inkább használok most egy 1x de Corrosive+Consect hitest.
Ha nem Full auto verzióban esik ki akkor egyből kuka.

#2842 shotika

Ugyan ez nálam is amikor Mozet játszok Amara után,működni működik de valahogy nem érzem kényelmesnek a játékot vele.
Amarán mondhatni már túl jó a mobolás azt lehet az miatt. :D
1 ellent elkapok graspal aztán többit körülötte összeköti a Ties that bind és kb elég 1 ellenségre kitárazni a fejébe és már halott is az egész banda kb,erősebb fegyverek meg szinte azonnal megölnek mindenkit aki össze volt linkelve.

[ Szerkesztve ]

(#2844) Zsohi


Zsohi
őstag

Jelenleg ezzel tolom M10-en, sebességre, kill skill-ekre és gyakorlatilag végtelen action skill-re kihegyezve.

Nem mondanám, mint kés a vajban, de így még kellemes kikapcsolódást nyújt a játék anélkül, hogy frusztrálóvá válna, vagy túl könnyűvé. Megfelelő anointed kiegészítővel már lehet a túl könnyű felé borulna a mérleg nyelve, de én már elengedtem ezt.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2845) Daelion


Daelion
őstag

Bírom ezt a bugot amikor 1HPn marad Tyrone és nem lehet megölni és ezért Joey is immunis marad.
Első nap amikor berakták ezt az eventet akkor is bele futottam egyből első runomba és ez már vagy 5x fordult elő. :(((

Vissza kell teleportálnom a cartel map elejére és vissza futni ide és resetelni az egész boss fightot azt akkor fixeli.
Gyorsan megvan de akkor is bosszantó.

Ez is volt asszem az utsó runom itt,mindent kiszedtem amit akartam.
+Legalább esett egy új Phasezerker mod amin +28% Weapon DMG és +51% Dahl weapon crit DMG van és Kaoson meg Hawk is Dahl ugye. :D 'előző zerker modom is jó de esetek 90%-ba Kaosont használom mostanság tehát ez most jobb'

[ Szerkesztve ]

(#2846) sanya53 válasza Daelion (#2845) üzenetére


sanya53
aktív tag

Én is belefutottam már sokszor. Javíthatnák!

(#2847) proci985 válasza sanya53 (#2846) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en csak egyszer

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2848) Daelion válasza sanya53 (#2846) üzenetére


Daelion
őstag

Most már kétlem,hogy foglalkoznának vele mivel június 4-én vége az eventnek. 'ha csak nem marad bent a játékban valahogy mert sokan akarják'

Elsőnek amikor ez volt azt hittem csak én nem veszek észre valamit és le föl rohangáltam meg próbáltam megölni aztán csak rákerestem neten,hogy mi a fene van már. :D

Meg arra is gondoltam,hogy lehet a Amara phasegrasp+Ties that bind skillje bugolja de ezek szerint nem mert többi karin is előfordul.

(#2849) sanya53 válasza Daelion (#2848) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hát én is nagyot lestem mikor először belefutottam ebbe, már mindennel lőttem a szerencsétlent, de nem halt meg. A harctéren már annyi volt a fegyver, hogy semmit sem láttam.

Hát akkor biztosan, hogy nem fogják javítani.

proci985: Szerencséd volt.

(#2850) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet elérni a Guns, Love and Tentacles dlc-t ps4-én? Sanctuaryn mutatja egy felkiáltójellel, hogy még lehet venni, ám a store-ba belépve nem jelenik meg, amúgy rendelkezem season passal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.