Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2301) Deck válasza Deck (#2300) üzenetére


Deck
titán

"players who enable Mayhem Mode will see an increased drop chance for Anointed gear, increased XP gains, and reduced values for various Mayhem Mode penalty modifiers,”

PS5

(#2302) Sirandrish


Sirandrish
legenda

TVH módban azon kívül hogy több a Badass, az arénákra is van hatása?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2303) Deck válasza Sirandrish (#2302) üzenetére


Deck
titán

Elvileg mindenre.

PS5

(#2304) tibee77 válasza Sirandrish (#2302) üzenetére


tibee77
őstag

Keszülj fel hogy minden sarkon badassek meg anointedek lesznek. ;] de ugye ez jobb loot-tal is jar.tegnap ereztem ezt mayhem buffot.annyi anointed cucc esett, hogy csak lestem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2305) Sirandrish válasza tibee77 (#2304) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint hol? Mert a storyt jelenleg TVH módban tolom Mayhem 2-n, és van Badass, de messze nem annyi mint amennyire számítottam :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2306) shotika válasza tibee77 (#2299) üzenetére


shotika
őstag

Zane-t buffolgatták az utóbbi időben, este felmentem vele és egy kis variálás után elég durván írtotta a népet. Anno egy pajzs + digiklónt építettem, de egyszerűen alig sebzett, gondoltam akkor vissza a jó öreg sentry + digiklónra, és megindult a kari.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2307) tibee77 válasza Sirandrish (#2305) üzenetére


tibee77
őstag

Hat igazabol story modban is több van mint nor alon de en ilyen slaughterhouse fele dolgokra gondoltam fökent. :DDD

Sotika:Na az fasza mert ha tenyleg jo akkor öt is feluzom valamikor. :C bar elöször amaraval akarom meg tvhm-et letolni de igy a 6. vegigjatszas mar nem akarodzik menni, "kicsit" uncsi. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2308) Sirandrish válasza tibee77 (#2307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaj az jó..pont az lenne a cél hogy ott jó legyen farmolni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2309) tibee77 válasza Sirandrish (#2308) üzenetére


tibee77
őstag

Ez törtenik kb. ha sok a badass. ;] Meg is lett a 200as rank, valahogy ugy erzem mintha egyre lassabban jönnenek a szintek.Van valahol leirva, hogy ha az ember egyre magasabbra megy akkor lassabban is fejlödik?

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2310) shotika válasza tibee77 (#2309) üzenetére


shotika
őstag

Jézusom mennyi leg :D Ez egy meccs alatt?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2311) keneseig válasza tibee77 (#2309) üzenetére


keneseig
tag

És 200 rank után már nem lehet több pontot osztani?

(#2312) tibee77 válasza shotika (#2310) üzenetére


tibee77
őstag

Hat ja kb. de azert elegge elnyult a meccs mert nagyon elkentek parszor a szankat, igy volt hogy 1 kört többször kezdtünk ujra. :D

keneseig: dehogy, ugye magahoz a skillekhez legalabb 225 guardian szint kell, hogy mindet kirakhassd, aztan minden ilyen extra bonuszt fel lehet vinni 15%-ig.Na szerintem ahhoz kell vagy 1000 guardian szint hogy minden maxos legyen, söt olyat is hallottam hogy nem all meg a szamlalo 15%-nal de ezt nem tudom biztosra.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2313) shotika válasza tibee77 (#2299) üzenetére


shotika
őstag

Pálya betöltésnél, egy alt- tab szintén kinyírja a játékot. De ma gyakorlatilag 2 óránként becrashel, a szokásos fekete ablakos szöveggel...
Ez a kedves kis játék még naplózza is a fag

Most rakom újra a játékot, hátha attól helyre jön.

Duplán dühít, mert végre jól (khmm.. jobban...) játszom Zane-nel... :(((

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2314) Sirandrish válasza tibee77 (#2309) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem gyenge :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2315) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Olvastam már párszor, hogy mentitek a játékot.
Mit kell menteni melyik mappát? Vagy hogy kell csinálni.
Tegnap bebuktam a 12 legjobb fegyverem, mert kiraktam a földre őket és kifagyott a játék. Újra kellett indítanom és be is buktam a jó cuccaimat.

(#2316) -=Jam=- válasza sanya53 (#2315) üzenetére


-=Jam=-
őstag

%userprofile%\Documents\My Games\Borderlands 3\Saved\SaveGames\account id alatt vannak a mentések.

De mondjuk nem értem minek kell a 12 legjobb fegyveredet kidobni a földre :F

(#2317) Wesder válasza -=Jam=- (#2316) üzenetére


Wesder
félisten

Szeret veszélyesen élni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2318) sanya53 válasza -=Jam=- (#2316) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

Azért raktam a földre mert a gépből 12 legendás fegyver esett és én meg tele voltam nem tudtam felszedni egyet sem. Gondoltam ledobálom amik nálam vannak és fel tudom szedni amiket a gép kidobált és ami nem kell eladom. Hát ennyi, nagy szívás. :W

(#2319) Wesder


Wesder
félisten

Jött egy 6.75GB-os update a jàtékhoz. Gondolom a Halloween patch. (XOX)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2320) Deck válasza Wesder (#2319) üzenetére


Deck
titán

Itt még semmi. :(

PS5

(#2321) Wesder válasza Deck (#2320) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, én Új-Zélandon lakom.:P
Mondjuk ettől a netem még ugyanolyan szar, így max holnap lesz jàték mert 13:00-tòl meg Outer Worlds.:D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2322) Deck válasza Wesder (#2321) üzenetére


Deck
titán

Szép helyen laksz :P

PS5

(#2323) sanya53 válasza Wesder (#2321) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerencse fia vagy. :K

[ Szerkesztve ]

(#2324) Wesder válasza sanya53 (#2323) üzenetére


Wesder
félisten

Észrevettem, nem mindig örülök neki.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2325) Daelion válasza Wesder (#2324) üzenetére


Daelion
őstag

Azért ugye nem gond ha nem sajnállak innen Mo 'faluról'? :DDD

On:
Ez az extra Anointed/Mayhem drop egész jónak tűnik,lehet ma kéne farmolnom egy kicsit mert nekem való Anointed Legendaryk-ból elég hiányosan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2326) sanya53 válasza Wesder (#2324) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nem akarom magasztalni a helyet ahol laksz, de szerintem a világ legjobb helye. Sok sikert és örülj, hogy ott lehetsz. A sárgaság rögtön kiver az irigységtől.

(#2327) Wesder válasza Daelion (#2325) üzenetére


Wesder
félisten

Németben lakom, csak boxon ha régiòt àllítok, akkor Új-Zélandi időben jönnek a frissítések, meg a jàtékmegjelenések.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2328) sanya53 válasza Wesder (#2327) üzenetére


sanya53
aktív tag

Te kis huncut, jól átvertél. :K

(#2329) Wesder válasza sanya53 (#2328) üzenetére


Wesder
félisten

Kellett volna az idézőjel a lakomhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2330) tibee77


tibee77
őstag

Ajjajj, redditen panasznodnak az emberek hogy moze granat es ammo regenet nerfeltek vagy valami nem müködik jol es csak bug...amara-bol gyorsan valami hasznalhato karit kell csinalnom.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2331) Daelion válasza tibee77 (#2330) üzenetére


Daelion
őstag

Még a végén mire oda jutok,hogy csináljak egy Moze-t a földbe nerfelik. :(((
Egy ideig még nem is lesz időm felhúzni karit és marad csak Amara.

@wesder

Azért még az se hangzik annyira rosszul de akkor már kicsit kevésbé 'irigykedem'. :D

(#2332) oriic válasza Daelion (#2331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Moze main vagyok de szerintem egy idore megint leteszem a jatekot. :(

Live-Die-Respawn

(#2333) Rigormortiis válasza oriic (#2332) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én most raktam vissza :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2334) oriic válasza Rigormortiis (#2333) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, mostanában jön csomó játék amit tolni akarok (COD, Death Stranding, mellett meg Destiny 2), szóval nem is gond ha szünetre megy nálam a cucc. :)

Live-Die-Respawn

(#2335) S e t h válasza oriic (#2332) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nerfelgessék csak, idióták, azt sem tudom mikor játszottam vele utoljára, inkább a gyerek nyomja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2336) sittes79 válasza tibee77 (#2330) üzenetére


sittes79
addikt

Mindegy csak a pajzs glitch maradjon :)

(#2337) Hege1234 válasza Wesder (#2319) üzenetére


Hege1234
addikt

ezt az epic írja valahol?
mármint a méretét az update-nak

[ Szerkesztve ]

(#2338) shotika


shotika
őstag

[link] oktober 24 update, hotfix

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2339) Deck válasza shotika (#2338) üzenetére


Deck
titán

El e hiszem, hogy vannak értelmes dolgok is benne. Végre! :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2340) sanya53


sanya53
aktív tag

Le kell szedni ezt?
unreal engine 4.23.1

(#2341) Rigormortiis válasza Deck (#2339) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ps4-re nem tolták még ki?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2342) Deck válasza Rigormortiis (#2341) üzenetére


Deck
titán

Nem. Majd éjfélkor talán?

PS5

(#2343) vitaro válasza shotika (#2338) üzenetére


vitaro
senior tag

Dedicated loot pools for bosses, skippable cinematics, target dummy. A BL2 után ezek hogy a viharba nincsenek benne alapból a játékban? :F

Mayhem 4 meg kell, mint egy falat kenyér, szvsz a Mayhem 3 is kimeríti a nettó hülyeség fogalmát.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2344) Deck válasza Daelion (#2325) üzenetére


Deck
titán

Attól még, hogy Anointed valami nem biztos, hogy jobb is mint a sima verziója :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2345) sanya53


sanya53
aktív tag

PC-n mekkora helyet foglal nektek a játék?
Nekem 53.74 GB
Csak azért mert nekem semmi nem frissült még.

[ Szerkesztve ]

(#2346) tibee77 válasza vitaro (#2343) üzenetére


tibee77
őstag

Jo lesz az ha vältoztatnak magan a mayhem mod-on ugy ahogy van.Irjak is, hogy " Longer term we have plans to overhaul Mayhem Mode with more UI support, new Mayhem Modifiers that change gameplay more dramatically, Mayhem playlists, new rewards, and additional levels of Mayhem to work through. We're excited about Mayhem 2.0 and we'll talk more about it when we get a little closer to its release. " .Szoval remelem, hogy hallgatnak a reddites tippekre es nem csak ilyen buff/debuff modositokat kapunk.
Patch akkor mar kinn van vagy meg csak ma jön valamikor?Nekem egyenlöre semmi nem jött le.

Szerk.: ok semmi, most nezem, hogy 9kor jön.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2347) Deck válasza tibee77 (#2346) üzenetére


Deck
titán

Este 9?

PS5

(#2348) Deck


Deck
titán

Megjött a frissítés! PS4

PS5

(#2349) vitaro válasza Deck (#2348) üzenetére


vitaro
senior tag

PC-re is megjött, 4.94GB.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2350) Daelion válasza Deck (#2344) üzenetére


Daelion
őstag

Persze tudom,azért írtam úgy hogy 'nekem való' mert olyan ami konkrétan jó nekem az talán 1 darab ha van most. :)

Most olvasom,végre írják hogy dolgoznak a nagyobb bank helyen. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.