Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1001) Wesder válasza oriic (#1000) üzenetére


Wesder
félisten

Làda vagy loot?

Egyébként a Maliwan BigDaddy-knek a hàtàn lévő tartàlyt kell lőni, azzal kb 2-3 lövés egy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1002) Zsohi válasza S e t h (#998) üzenetére


Zsohi
őstag

Tegnap nálam csak pisztoly, shotgun és smg esett, ma meg orrba szája dobálja a sniper-eket, biztosan van valami bug a rendszerben, géppuskával pedig még egyáltalán nem találkoztam...

Más: Handsome Jack története után ez a 3. rész baromi unalmas és jellegtelen, eddig nem alkottak valami nagyot ahogy látom... :(((

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#1003) Deck


Deck
titán

Most voltunk Lectra City-ben és csináltuk Moxxi-nak a Kill Killavolt küldit. Nagyon élvezetes volt, fasza zene, rohadt jó gunplay.. Nem hittem volna, hogy ennyire ütni fog a játék :D
Másnak is ennyire adja? :P

PS5

(#1004) S e t h válasza Deck (#1003) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vagy veszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1005) malystryx válasza Deck (#1003) üzenetére


malystryx
senior tag

Nekem is rohadtul adja, fél órára álltunk meg, de már remeg a kezem, muszáj volt enni. Én még Moxxi-nál nem járok, most valami disco-s csávót (nem emlékszem a nevére :D ) fektettünk le. Valami hihetetlen atmoszférája van. Két dolog nem tetszik nekem. Az hogy néha úgy beakad hogy csak kamillázok, meg a másik hogy néha tényleg egy katyvasz, nem tudom kit lövök. A 2-ben jobb volt, mert folyamatosan jelezte az enemy-t, itt meg alighanem csak akkor ha ráviszed a célzókát. Ezen változtathatnának. De amúgy egy drog :C
Viszont valamit kérdeznék. A térkép széleken szokott lenni ClapTrap parts meg valami kis oszlop amin "T" betű forma van. Ezekkel ki lehet nyitni egy hatalmas szekrényt, nem tudom mi a neve, de úgy látszik hogy az adott pályán ha megtalálod mindkettőt (láda+oszlop) nem biztos hogy az is nyitja... Ez helytálló felvetés?
Viszont a szörnyes challenge-ek nagyon adják :)

(#1006) malystryx válasza Zsohi (#1002) üzenetére


malystryx
senior tag

Azt írták is hogy nem fognak nagyon foglalkozni Jack-el, lezárták a témát, ott a Tales from the Borderlands játék, sztem zseniális. Abban van annyi amennyit akarsz :)

(#1007) Daelion válasza Deck (#1003) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is bejön eddig,tetszik a pörgős játékmenet illetve a gunplay is sokat fejlődött.

Ez most lehet 'gyerekesen' fog hangzani de én nagyon örülök,hogy vissza rakták a játékba a gore rendszert mint BL 1 volt és szét lehet darabokra robbantani/lőni az ellent.
Azt meg már csak öröm nézni amikor bedobok egy gránátot a tömegbe és szana szét repül mindenki vagy amikor egy erősebb fegyvertől kapnak lövést és borulnak 1-et. :DDD

Sztori tényleg laposabb 'eddig legalábbis' mint Handsome Jack volt de annyi baj legyen,volt már pár 'érdekes' mellék küldetés ami poén volt.
BL 1 sztori még ennyi se volt de azt se azért játszottam olyan sokat. :)

Sok kis quality of life change is nagyon jót tett a játéknak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#1008) S e t h


S e t h
nagyúr

A golden key kódokat hová kell beírni? (Ps4).
Második részben erre találtam lehetőséget a játékban, itt nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1009) Wesder válasza S e t h (#1008) üzenetére


Wesder
félisten

Star -> Social

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1010) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Na nem bírtam tovább és én is megvettem az alap verziót. Kb 1 órám van benne és eddig tetszik a játék. Flakont indítottam. Jó a gunplay és a grafikával sincs baj. Eddig akadás, fagyás nem volt. Hozza a fix 120fps-t fullHD-ban minden maxra van állítva. (i7700k, 1080ti)
Most elment jó sok időm a kódok beváltásával (thx érte) viszont hiányzik még 2 vip dolog a legó fegyóhoz. Azt csak előrendeléssel lehet megszerezni?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1011) S e t h válasza Wesder (#1009) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, közben találtam egy oldalt(shift.gearboxsoftware.com), oda beírtam egy párat és úgy néz ki el is fogadta, de majd a játékban csekkolom.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1012) sittes79


sittes79
addikt

Itt van egy videó, hogy egyes grafikai beállítások milyen hatással vannak a teljesítményre, a végén pedig 2 custom beállítás, quality és performance, jó kis csatorna érdemes követni [link]

(#1013) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Már kezd rohadtul nehéz lenni , most vagyok ott hogy a Maliwan lézersugarát kéne kiiktatni, szinte őrület hogy mi van itt, szintem felett 4-5 szinttel vannak az NPC-k , alig bírok haladni, lassan a respawn lóvé is elfogy :DDD Lehet hogy a fővonal előtt kéne egy kis mellékszál is? Bár ha nem kötött az enemy szintje hanem hozzám méri akkor teljesen mind1 mikor térek vissza folytatni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1014) Wesder válasza DrTechnoid (#1013) üzenetére


Wesder
félisten

Nem teljesen mindegy, mert ha túlsàgosan előrerohansz, ràbaszol mint most is. Ha veled egy szinten vannak az enemyk, akkor nem para. Most kezdeném el azt ahol te vagy, és 20-as a karakterem. Persze elötte minden kipucolok, mint eddig. Neked hanyas?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1015) DrTechnoid válasza Wesder (#1014) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Most lettem 15ös , és igen, szinte csak a fővonalon haladtam, így gyk az összes xp is abból származik ,ami mint most kiderült , rohadt kevés ezek ellen már.Most nyálaztam át a lehetséges küldiket, és úgy döntöttem vissza megyek az első bolygóra , minden mellékküldit kivégzek legalább a 20as szintig.
Amúgy ebben vannak rejtett Vault jelek? Mert ha igen, akkor eddig sikeresen kikerültem mindet.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1016) Wesder válasza DrTechnoid (#1015) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vettem észre, bàr szerintem nincs. A Badass rangot a Guardian vàltotta, amit ugye csak akkor kezdhetsz farmolni ha végigvitted a jàtékot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1017) Daelion válasza DrTechnoid (#1013) üzenetére


Daelion
őstag

Pont most fejeztem be azt a részt 21-es karival és az ottani Boss 22-es volt de mintha ez így lenne kitalálva mert az előző Boss is pont 1-el volt magasabb nálam.
Sima ellenségek asszem 19-20 voltak.

Nem akarok spoilerezni de megfektetett vagy 2x az a rohadék mire inkább fegyvert váltottam és óvatosabban mentem neki. :D

Fist of the Elements buildes Amarat játszok 'semmi ütlegelés' azt most kezd már érezhetően erősödni.

[ Szerkesztve ]

(#1018) Wesder


Wesder
félisten

Xbox One X
Quality
1800p@30 atomstabil (30)
Performance
1080p@60 eléggé ingadozó (45-60)

Playstation 4 Pro
Quality
1800p@30 ingadozó (25-30)
Performance
1080p@60 eléggé ingadozó (40-60)

A két konzol közül a PS4Pro verziò a részletesebb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1019) freezer922


freezer922
aktív tag

Hali!

Nekem ez az első borderlands and egy dolog van ami zavar, az pedig, hogy az erősebb fegyvereimhez mindig fogyóban vagyok lőszerből :D
Még az elején vagyok, most öltem meg az első boss-t és maga a fight nem volt nehéz, de idegesítő, hogy 1 epic fegyverem van amihez képest a többi szarnak érződik xD viszont ahhoz így folyton lőszer hiányom van.

Gondolom a későbbiekben ez változik ?:D Több erősebb fegyvert találok vagy mindig lesz pár erősebb amit szívesebben használnék de nem fogok tudni ugyan emiatt?

(#1020) S e t h válasza freezer922 (#1019) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én meg ami fegyvert használok ahhoz nincs sosem lőszer a ládákban, bosszantó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1021) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ide, h lehet eljutni?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1022) oriic válasza Bennyboy (#1021) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kör bal oldalán. De a térkép 3D-s, forgasd el és te is meglátod.

Más:

Bolygókat hogy lehet 100%-ra tenni? Minden challenge kész, de legtöbb ilyen 97-98%-os. Kellenek az idegen írások is hozzá? (Azok megfejtéséhez még nincs cuccom/képességem, de van olyan terület, ahol nincs is ilyen, mégsincs meg a 100%)

Live-Die-Respawn

(#1023) S e t h válasza Bennyboy (#1021) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha elfogatod a térképet sem mutatja? 3D-ben azért kijön pár dolog, volt amikor nekem is segített.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1024) Bennyboy válasza oriic (#1022) üzenetére


Bennyboy
őstag

Ott van egy alagút és egy lezárt ajtó. Azért megpróbálom. köszi

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1025) Deck válasza Wesder (#1018) üzenetére


Deck
titán

40-60 is jobb mint a 30 egy fps játéknál. Amúgy néha droppol de nem vészes majd javítják. Most jelent meg :)

PS5

(#1026) Wesder


Wesder
félisten

Tegnapi DF. A box verziò valószínüleg az S setting-et kapta, azért részletesebb a PS verzió.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1027) Bennyboy


Bennyboy
őstag

közben meg lett, a main mission kellett hozzá
arany láda nyitással meddig érdemes várni? Van 12 kulcsom.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1028) Wesder válasza Bennyboy (#1027) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor nyitod, mikor neked jòlesik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1029) Wesder


Wesder
félisten

Azért az úgy nem rossz, hogy a gyàrtòk megdobnak egy ingyen fegyverrel 100 killenként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1030) Yutani


Yutani
nagyúr

PC verzió futási tulajdonságok: tegnap cseréltem a GTX 670-et egy RX 570-re. Az újabb kártyán HIGH általános beállítással és visszavett volumetric fog beállítással FPS nézetben megvan a 60 FPS, autóba ülve viszont beesik 50 alá is. Majd még finomhangolni kell a beállításokat, egyelőre így jól fut. Kártya csere után NV driver uninstall és legújabb AMD driver felinstall, így nem volt egy fagyás sem, vagy bármi probléma. i7-6700 3800 MHz-en pörög, ez a 3 magos turbója.

#tarcsad

(#1031) Bennyboy


Bennyboy
őstag

gondolom ez a rész is csak később fog kinyílni:
[kép]
már minden más kész van a bolygón, kivéve az engame-es kapuk, most lvl 11 vagyok.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1032) gbors válasza Yutani (#1030) üzenetére


gbors
nagyúr

Jól hangzik. Ahogy elnézem a teszteket, van pár beállítás, ami Mediumon sokkal kevesebb FPS-t eszik, képminőségben meg alig rosszabb. Kicsit aggódtam, hogy kénytelen leszek videokártyát upgrade-elni a játék miatt, de úgy tűnik, hogy nem lesz rá szükség :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1033) Joco_77


Joco_77
aktív tag

lvl16 killabossból kifarmoltam egy legendaryt (egy kis border2 farmolás utóérzéseként).
Eddig csodálatos számomra a játék :)
Egyetlen sarkalatos pontja van eddig:

Borderlands2 nek nagyon ütős main storyja van Handsome Jackkel itt ahogy másik is írták kissé lagymatagabb a sztori..de igazából valahogy nem érdekel, maga a játék / játékmenet kárpótol érte :)

(#1034) Joco_77 válasza Joco_77 (#1033) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Ja és megvan miért nem voltak gold keyeim a diamond ládához hiába aktiváltam...véletlenül néztem meg, hogy van "levelezés" a játékban...ott volt szépen az összes, én eddig nem tudtam na :D

(#1035) Wesder válasza Joco_77 (#1034) üzenetére


Wesder
félisten

Mondtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1036) Daelion válasza gbors (#1032) üzenetére


Daelion
őstag

Tegnap linkeltek ide egy részletes teszt videóhoz de az istenért sem találom most meg a posztot szal újra linkelem:
[link]

Hasonló beállításokkal játszottam eddig is de azt jó tudni,hogy bizonyos dolgokat simán fel lehet rakni Ultara mert szinte semmi FPS-t se visz el.
Én is RX 570-el hajtom csak a nagyobb felbontás sajnos megeszik még extrába ~10 FPS-t.

Voltam most egy ilyen földalatti részen/metró állomás és ott nem tudom,hogy valami bug volt vagy mi de alapvetően nem volt FPS és kénytelen voltam ledobni very lowra mert játszhatatlan volt.
Szerencsére ~10 perc volt az egész zóna és utána vissza raktam,remélem több ilyen nem lesz. :(((

(#1037) S e t h


S e t h
nagyúr

A class modok használatának van vmi specialitása? Mert csak gyűlnek, gyűlnek, de használni nem tudom őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1038) Joco_77 válasza S e t h (#1037) üzenetére


Joco_77
aktív tag

5. vagy 6. chaptert megcsinálod a sztoriban és feloldódik.

(#1039) S e t h válasza Joco_77 (#1038) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1040) Joco_77 válasza S e t h (#1039) üzenetére


Joco_77
aktív tag

7. chapternél járok(összes mellékküldetést letoltam) és így ír 13 óra játékidőt.

23 Chapter van.
Tehát tisztességes játékidő van a játékban. Nem mondom, hogy sok, de ahhoz képest, hogy még lesz 4 nagy campaign dlc elég lesz ez.

(#1041) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azt tudja valaki, hogy mitől lehet, hogy nem töltődik fel maxra a HP-m? Csík csak félig van, közben meg nem tudok felvenni HP packokat mert azt írja hogy maxon vagyok. Így hamar bedarálnak ha pajszom leesik. :O

Live-Die-Respawn

(#1042) Joco_77 válasza oriic (#1041) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Szerintem valamelyik cuccod spéci tulajdonsága ez....tippre shield....asszem border2ben is volt ilyen. Benga nagy shieldérték cserébe nincs HP -d...de nem biztos csak tippelek.

(#1043) vitaro válasza oriic (#1041) üzenetére


vitaro
senior tag

Melyik karakterrel vagy? Moze-nak van olyan skillje, hogy beáldoz bizonyos mennyiségű hp-t, pajzsért cserébe.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#1044) bunfi


bunfi
őstag

Megint működik a kódok beváltása a Shift oldalán, így nem csak ingame lehet a kódokat beváltani a PS4 és PC platformon játszóknak.

Este 10 körül lesz egy limitált ideig érvényes golden key kód:
https://twitter.com/DuvalMagic/status/1173252914850205696

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1045) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ezt most pörgettem a lila pénzes félkarú rablón :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1046) oriic válasza vitaro (#1043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Facepalm. Igen, Moze skill. :W Nem szóltam, sry.

Live-Die-Respawn

(#1047) DrTechnoid válasza Bennyboy (#1045) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Grat , nekem 150 lila cucc ment a gajdeszba,még egy fehéret se dobott :DDD

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1048) bunfi válasza bunfi (#1044) üzenetére


bunfi
őstag

Diamond Loot Chest Golden Key
KSKTB-CBJS3-HW355-BJJJT-T6WHC

beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

(úgy tűnik, hogy akinek nincs meg a játék, az nem tudja a kódot beváltani)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1049) S e t h válasza bunfi (#1048) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nájsz, köszi.

Ehhez kapcsolódik, hogy ma láda nyitogatás közben kaptam egy legendary gránát modot és mivel tele volt a backpackem és kellett a hely, ezért első utam a boltba vezetett, ahol mit adtam el először véletlenül? Bingo. Pedig csak össze akartam hasonlítani a meglévővel. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1050) oriic válasza S e t h (#1049) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha eladtad, egyből vissza tudod venni.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.