Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2701) gbors válasza rumkola (#2700) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, úgy fest, a Win10-ben már használható az automata opció, nem azt csinálja, ami régen volt, hogy a fizikai memória méretét megszorozza 1.5-tel :) Én amúgy 2GB-ot adtam neki, aztán jónapot.

A "nem véletlenül van"-t inkább hagyjuk, semmi nem indokolja a szükségességét, de a Windows-nak azért kell. Amivel nem is lenne gond, ha még mindig HDD-t használnánk. De nem HDD-t használunk.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2702) rumkola válasza rumkola (#2700) üzenetére


rumkola
veterán

Megnéztem, 16GB ram mellett, Gtx1060 3GB:
DX11 -> 3GB a pagefile
DX12-> 10GB a pagefile
fullhd, high

(#2703) Snike


Snike
aktív tag

<rumkola>
Az szép!
:Y

[ Szerkesztve ]

PS5, mert az jó! :)

(#2704) shotika


shotika
őstag

Na ez nem is rossz (Gigamind dobta)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2705) rumkola


rumkola
veterán

Üdv! Megjelenés után 3 héttel már nem játszottam vele. Van valami újdonság? Még mindig 50 a max szint, vagy lehet feljebb menni? DLC megéri az árát, ad hozzá valami értékelhetőt? Előre is köszi!

(#2706) sanya53 válasza rumkola (#2705) üzenetére


sanya53
aktív tag

Max 50-es szint ez nem ment feljebb. A DLC elég jó, de semmi különös, hogy megéri e az szerintem egyén függő. Nem tudom mennyiért kínálják a DLC-t, de 3-4 ezret talán megér.
Mondjuk nem is valami nagy az biztos.

(#2707) shotika


shotika
őstag

C3C3B-BB9SS-FTKHK-ZTWTB-99CRX

10db Golden Key

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2708) shotika


shotika
őstag

Március 26 a következő DLC:

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2709) gbors válasza sanya53 (#2706) üzenetére


gbors
nagyúr

Gusztus dolga, szerintem az alapjáték alig ér meg annyit...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2710) shotika válasza sanya53 (#2706) üzenetére


shotika
őstag

Ami azt illeti, azóta kitolódott 53-ra a max szint :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2711) Cyrin


Cyrin
addikt

tegnap felraktam linux alá, minden sikerült, elindult, játszottam is vele level2-ig, amikoris előjött a híres "watch monitor" bug. amikor egy monitoron kellene megnézni valamit, de ott semmi nem jelenik meg, hiába várod... :W

(#2712) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Mennyi a kulonbseg a kiadasok kozott? Alap, deluxe es super deluxe? Megeri valamelyik vagy csak az alap?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2713) vitaro válasza Pedro78 (#2712) üzenetére


vitaro
senior tag

Szia!

Vagy alapot vegyél vagy super deluxe-ot, a sima deluxe csak pár felesleges vackot tartalmaz, a superben viszont benne van a season pass is, ami 4 dlc-t jelent. Most féláron van, ez nem rossz ár érte, kérdés, hogy mennyire fog tetszeni az alapjáték. Gameplayben erős, storyban hígfosch.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2714) Pedro78 válasza vitaro (#2713) üzenetére


Pedro78
senior tag

Dc-n akartam irni neked, de nem lattalak fent, itt bujkalsz? :)

kollegam szerint nagyon jo a gama, emiatt is nezegetem. Te meg tolod vagy kifujt? Mert ha ezt sem lesz kivel jatszani akkor felejtos. :U

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2715) Shadowguard válasza Pedro78 (#2714) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ugyan nem nekem szólt, de én is most töltöttem elő, aztán majd holnap este meglátom hogy sikerült a játék. Mintha megjelenés környékén azt olvastam volna itt már erősen ajánlott a coop.
Szóval ha minden kötél szakad akkor társulhatunk is :D Bár nekem jellemzően csak hétvégén van időm rendesen játszani, de akkor legalább jó sok.

(#2716) Daelion


Daelion
őstag

Én is most kezdtem megint játszani vele mert lett extra szabad időm mostanság. :)

Alap játékba bele ment kb ~110 óra megjelenés óta 'egyedül játszom csak' tehát nekem már azért is megérte,most vettem meg az első DLC-t 'Moxis' ami szerintem egész tűrhető lett.

Nem követtem a fixeket már hónapok óta de azt látom,hogy bizonyos régi szinte 'haszontalan' fegyverek elég erősek lettek aminek örülök mert így kicsit több mindent tudok használni.
+3 szint is több mint a semmi,így most egész normálisan viszi a karim TVHM Mayhem 4-et is akár 'Maliwan Takedown persze nem de az nem is érdekel mert az inkább több emberes téma'.

Kezdtem egy Moze-t is mint másodlagos kari mert eddig csak Amara ment de vele most relatív elégedett vagyok azt már játszanék mást is. :D

(#2717) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hát, még mindig nem tudom mit gondoljak róla így bő egy óra játék után. De remélem be tud szippantani. Csak egyelőre olyan érzésem van, mintha maga a játék lassabb lenne az előző részekhez képest. Na de most irány vissza, el akarom hagyni Pandorát lefekvés előtt...
Elsőre Fl4k-et kezdtem, szólózni jó lesz :D Aztán ha úgy alakul, hogy partizásra adom a fejem Moze vagy Zane is jöhet. Amara kizárt :N

(#2718) pohár


pohár
félisten

a régi bandából vannak, akik ezt tolják? lehet behúzom majd Steamen akkor a legnagyobb verziót, aztán lehet pörgetni... :K (pláne, hogy 50€-ért akciós most március 20-ig)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2719) Edem05 válasza pohár (#2718) üzenetére


Edem05
őstag

Jó ötlet! Húzd csak be! ;)

(#2720) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hétvégén kicsit belehúztam, nem volt ugyan annyi időm játszani, mint amennyit szerettem volna, de azért 17 órát sikerült péntek óta :D
Jó érzés látni, hogy a játék még mindig nincs felkészítve arra, ahogy én játszok (a GD topicban találóan porszívózásnak nevezték) :N Értsd:
Sztoriban most lett kész Skywell, de már lvl22 vagyok és minden eddig meglátogatott helyen kész vannak a challenge-ek+mellékküldetések és minden térképrészlet fel van derítve. Mellé még a Loyalty fegyveres achit is csinálom, nehogy már unalmas legyen.

(#2721) mobal


mobal
MODERÁTOR

Aki steamen vásárolta meg a játékot, megnézné, hogy az a bizonyos 9.14-es verziójú PhysX software-t felpakolta az Nvidia driver mellé?

Köszi!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2722) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Mennyiert lehet most legolcsobban behuzni a Season Pass-t? alap EPIC-es verziom van.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2723) pohár


pohár
félisten

na, behúztam ezt a fostos játék legnagyobb verzióját, kicsit pucolnom kell az SSD-n, aztán a napokban telepítem is, a régi banda benne van egy pár órában?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2724) gbors válasza pohár (#2723) üzenetére


gbors
nagyúr

Steamen húztad be vagy EPIC-en?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2725) pohár válasza gbors (#2724) üzenetére


pohár
félisten

csak a Steam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2726) Daelion


Daelion
őstag

Most már van Cross-play Epic meg Steam közt tehát annyira nincs is jelentősége,hogy hol veszi meg az ember ha multizni is akar. 'én ugyan nem de pár napja a játék feltette a kérdést amikor bekapcsoltam,hogy akarom e engedélyezni a cross-playt'

[ Szerkesztve ]

(#2727) gbors válasza Daelion (#2726) üzenetére


gbors
nagyúr

Ez jó hír.
@pohár, akkor tolhatjuk vmikor, feltéve, hogy megy a nindzsa-mód :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2728) pohár válasza gbors (#2727) üzenetére


pohár
félisten

én FL4K-et néztem ki magamnak, tetszetős volt a skilltreeje, de majd jobban rálesek a buildekre, mit érdemes és kivel :K

én pénteken és hétfőn itthon vagyok, akkor simán csapathatjuk valamikor majd :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2729) gbors válasza pohár (#2728) üzenetére


gbors
nagyúr

Én Moze-zal befürödtem, vagy legalábbis szeretném azt gondolni, hogy a karakterrel van a gond, és nem a játék unalmas :DDD Bepróbálok egy Zane-t.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2730) Shadowguard válasza gbors (#2729) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én FL4K-et kezdtem hétvégén, az eleje elég nyögvenyelős volt, de azóta már van benne 25 órám. Nekem egy-két résztől eltekintve nem unalmas, azok a részek meg a játékstílusomból adódnak.
Tegnap esett egy Molten Sickle lefekvés előtt, beteg fegyver :D A Warden előtt találtam és amit azzal a bossal csinált. "Gyorsan" végig is szaladtam még egy pályán, muszáj volt rendesen kipróbálni.

(#2731) Daelion válasza Shadowguard (#2730) üzenetére


Daelion
őstag

Én is most fejlesztek másodlagos karinak egy Mozet azt kiesett a Sickle lvl 22 környékén,most 26 a kari és még most is szétkap mindent.
Olvasgattam visszamenőleg a patcheket/hotfixeket mert November óta nem játszottam azt ez a fegyver is kapott buffot egyik hotfixbe. :)

Szerencsére Moze Mechje is kapott buffot és már nem 'teljesen' haszontalan mint régebben.

(#2732) Shadowguard válasza Daelion (#2731) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Utána még esett egy másik is, double vagy mifene, de távcső nélkül nem kell :D Meg az első rész óta jobban szeretem az elemi sebzést a fegyvereken. Még ha néha cserélgetni is kell holmi immunitások miatt, de többnyire kényelmesebb így.
Tegnap találkoztam a sárkányok anyjával is a csatornában, na tőle viszont egy teljesen használhatatlan sörétest szereztem... Valami Creeping vagy Crawling Death... Igazi szemét. Vagy csak én nem tudom használni, de gyorsan adtam is el...

Lehet én is csinálok majd egy második karaktert is, de én még nem döntöttem, hogy Moze vagy Zane :)

(#2733) pohár


pohár
félisten

na skacok, ma este még valaki egy kis dara? direkt nem kezdtem még el a játékot, hátha össze tudunk vergődni a régi, összeszokott bandából 4-en, de ha nem, akkor majd csak találunk embert :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2734) shotika


shotika
őstag

Én úgy 800 óra után picit beleuntam ebbe a részbe :D Várom az új kiegészítőt és level cap-et, aztán visszatérek hozzá.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2735) Daelion válasza shotika (#2734) üzenetére


Daelion
őstag

Akkor már bőven behozta az árát,nekem BL1+2+3 nincs összesen 800 óra. :D 'Bl1-be van a legtöbb'

Bár tartottam egy elég nagy szünetet kb ~November óta és az első DLC-t is csak most vittem végig talán 1 hete.
2-ik karimat is csak most kezdtem el '31-es' de ez így egész jól meghozta megint a kedvem.
Próbálom rusholni a karit max szintre azt majd TVHM-on megcsinálok mindent vele.

Ez talán a legmacerásabb része az új kari dolognak,átmenni az egész játékon újra mert az még úgy is hosszú ha csak a fő sztorit csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#2736) Shadowguard válasza pohár (#2733) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én pont most hagytam abba.. Rég volt reggel fél öt, munkanapokon nem megy már az éjszakázás :( Mondjuk nem is vagyok a régi csapat része :D

Daelion: Akkor gondold el nekem milyen hosszú, hogy én mindent igyekszem első nekifutásra összeszedni. 31 óra a tiszta játékidő és még csak most öltem meg a Graveward-ot. Attól a fighttól enyhe deja vum volt, tiszta első rész Destroyer feeling...
Remélem most már mehetek valami új helyre, mert az Eden-6tól kezd hányingerem lenni. Bár gyanús, hogy az achi még mindig nincs meg... Ide se :((

(#2737) Daelion válasza Shadowguard (#2736) üzenetére


Daelion
őstag

Első karival a játék megjelenése után én is mindent megcsináltam/felfedeztem első végigjátszás közben. :)
Ha jól emlékszem valahogy lvl 44-45 volt a kari amikor befejeztem első végigjátszást.

Második karival erre már nincs szükség csak legyen meg max lvl és jusson át a sztorin.
Többi meg majd ha TVHM-re megyek vele mayhem 3-4 en. 'attól függ milyen erősre tudom megcsinálni'

Eden 6-ot én sem szeretem,nem bírom a mocsaras zónákat semmilyen játékba.

(#2738) shotika válasza Shadowguard (#2736) üzenetére


shotika
őstag

Ja, Graveward után asszem véget ér az Eden-6, valóban néha már én is a falnak másztam attól a világtól, de azért vannak ötletes részei. Az utolsó bolygó viszont szerintem totál fantáziátlan lett :(
Már nagyon várom az új kiegészítőt, mert belefásultam a sokszori végigjátszás meg farmolás után.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2739) shotika válasza Daelion (#2735) üzenetére


shotika
őstag

Hát igazán kitalálhatnának már valamit az új karakter húzására is, hogy ne legyen olyan "fárasztó" - vagyis inkább talán monoton. A random eventek mondjuk mókásak szoktak lenni (a Valentin napi szívecskés event mellett tök jó volt karit húzni), csak ritkák.
Illetve M4-en én az utóbbi hónapokban már kifejezetten fárasztónak találtam hogy ilyen hatalmas mennyiségű loot esik - és nem csak a legendaryk a jó cuccok ám! Tele van jobbnál jobb baromi jó lila itemekkel is a játék, néha erősebbek tudnak lenni, mint egy legendary, sőt!...
Viszont a 100-ról 300-ra növelt láda is kevés a tárgyakra, illetve farmolás közben meg az elején még egészen jónak tűnő inventory managment is inkább idegesítő.
Ennyi játékórával mögöttem már kikristályosodtak azok az elemek, amikből én azt szűröm le, hogy hát tényleg jó a játék, sokat finomodott a régi részekhez képest, és maga a gunfight is baromi jó, de olyan érzésem van, mintha belevágtak volna mindent ami eszükbe jutott (és néha tényleg hihetetlen kreatívak tudtak lenni), de nem érzem az egyensúlyt ezek között. Még legalább 1, de inkább 2 év kellett volna a játék csiszolására (bár már most is sokat változott a megjelenés óta), mert nem tud eléggé újszerű lenni.
Lehetne például egy "custom weapon" rendszer is, ahol mi állítjuk össze nehezen megszerezett nyersanyagokból a nekünk tetsző fegyvereket, de persze ésszerű határok között, tehát mondjuk lenne 6 slot, amin kedvünkre variálhatjuk az értékeket. Vagy például a különböző scope-okat mi is rárakhatnánk a fegyokra, mert az ilyen hülyeségek is hogy "nyócféle" scope-pal eshetnek fegyok, csak növelik a kiesett itemek szorzóját.
De visszakanyarodva, van egy őrült világ, őrült fegyokkal, lehetetlen sok kombinációval, ami tök jól hangzik, csak ezek maganelése szerintem túlnő már a játékon. Ezt az elején egyébként még nem érezni, de ahogy feljebb rakja az ember a nehézséget, előbb utóbb ide lyukad ki.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2740) Shadowguard válasza Daelion (#2737) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én tegnap megléptem a 44-et, de még csak most megyek a Great Vaultba :D Mondjuk viccesen egyszerű most a játék, valahol úton-útfélen esett egy Lob, Badassek, bossok, hasonlók szinte instant fekszenek tőle. Mellette van egy Mind-Killerem és egy Companion pisztoly meg valami random sniper.
Nem tudom max szinten mik az ajánlott fegyverek, de a Lobot jó lenne megszerezni. FL4K képességéhez különösen illik :K

(#2741) Daelion válasza Shadowguard (#2740) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ez igazából build függő,hogy mik az ajánlottak de ha nem akarsz mindent a lehető legnehezebben csinálni meg ha nem érdekel a Takedown-se 'Raid szerű dolog' akkor egész sok minden közül válogathatsz. :)

Nekem 39-en fejezte be a sztorit ez a rusholt kari de már megcsináltam 53-ra sztori után.
Össze raktam úgy ahogy nekem tetszik kb azt így ~Mayhem 3 ra elég most ez.

Utána néztem kicsit,hogy miket használnak Moze-nál az emberek manapság és ahogy látom ez a ki-be ugrálás megy a robotba mert az 'procolja' az erősebb Anointed fegyver bónuszokat.
Nekem ez nagyon nem tetszik,nem bírom ezeket a mikro management buildeket amikkel mindig meg kell szakítani a játékmenetet..

#2739 shotika

A fentebb írtak miatt most kicsit el is ment a kedvem Moze-től mert ahogy nekem tetszik a kari úgy nem lehet sokkal erősebb.

Fl4K nem vonz mint karakter,max Zane maradt ami még érdekel de most megint felhúzni egy karit hát nem tudom.. :(( ~18 óra volt a rusholt Moze mire a sztori végére értem aztán pár óra mire 53 lett utána.

Meg most elvileg hamarosan megint jön szint növelés tehát farmolni most annyira nem akarok geart mert úgy is farmolhatom majd újra.

Ezt leszámítva játék összességében nekem is tetszik,2-nél mindenképp jobb nekem 'sztori meg olyan amilyen,volt szerencsém sokkal rosszabbhoz is már :D '.
Vannak gondok vele de el lehet azért szórakozni,pénzemet megérte bőven.

(#2742) Daelion


Daelion
őstag

Volt ma egy ilyen Borderlands show és beszéltek pár dologról.
Ha valakit érdekel itt van egész Angolul:
[link]

Itt meg szöveges rövidebb összefoglaló:
[link]

Új DLC-vel együtt ami most jelenik meg ezen a héten jön lvl 57 max lvl cap.
Az a része persze külön van és ingyenes.

Illetve a Mayhem 2.0-ról is beszéltek ami teljesen át fogja alakítani ahogy Mayhem működik most.
Echo tabról is lehet majd állítani és nem kell mindig vissza menni Sanctuaryba.
10 Mayhem szint lesz és több mint 25 módosító stat illetve most már azt is befolyásolja,hogy milyen stattal esnek a fegyverek ami nagyon a BL 2-es OP szintekre emlékeztet engem.
'Én ezt utáltam ott és egyik ok volt amiért otthagytam játékot,remélem itt jobb lesz'

Mayhem 2.0 valamikor Áprilisban várható egy 6 hét hosszú eventel együtt.

Most meg 24-27 közt megy extra legendaray drop event Maliwan Takedown helyen.

Ez mondjuk most wtf szint kb mert nekem pont kéne 2 fegyver Amara-ra onnan és alacsonyabb Mayhem szinten tudom is farmolni egész runt de lvl cap növelés előtt minek.:))

[ Szerkesztve ]

(#2743) Shadowguard válasza Daelion (#2741) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Tegnap 45 óra után eljutottam az utolsó bolygóra, de csak a fast travelt aktiváltam be, mentem vissza beolvasni az Eridian izéket :). Pont jó lesz, mire végzek kijön az új DLC és emelik a szintlimitet, aztán lehet keresgélni buildet.

A Lob továbbra is jól működik, a fegyver csak 37es, de Troy is olvadt tőle, 45-ös szinten.
Fade ritka hasznos képesség mellé, azért abból a puskából 3 crit sok mindenre elég. És nyugodtan közel mehetek az ellenhez, mert a pet tauntol, ha kijövök.

Ja, és ha fegyverek... A VIP program tényleg csak lvl10-eseket ad? Hétvégén terveztem beváltani, addigra meglesz a max szint, de akkor nem érek vele semmit :(

Egyébként mi a bajod FL4K-kel? Én már megjelenés előtt őt néztem ki első karakternek, csak az EGS miatt (is) halasztottam a játékot. Nekem pont Amara az, aki nem tetszett, nekem a videókból az jött le, hogy ő inkább melee karakter. Ez mennyire igaz?

(#2744) Daelion válasza Shadowguard (#2743) üzenetére


Daelion
őstag

Passz,nem szimpatikus a dizájn meg úgy alapvetően az egész karakter.
Petek is inkább csak zavarnának engem.

Én szinte mindig Sirent játszok BL-be már első rész óta,persze többi karit is játszottam de ha main /fő kariról van szó csakis a Sirenek 'pre sequelbe meg Athena'. :)

Amaran én 1x se haszáltam melee buildet így ~115 óra után amit eddig játszottam a karakterrel.
Elementál 'narancs+kék skill ág' builden vagyok ami szépen teszi a dolgát és még a játékmenete is kényelmes nekem.

VIP-rendszerhez nem értek,pár skint beváltottam ott oldalon még amikor új volt a játék de azóta semmit se foglalkoztam vele meg hogy miket lehet ott csinálni. :D

(#2745) Shadowguard válasza Daelion (#2744) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Első részben Mordecai-t kezdtem, de PT2-t már nehéznek éreztem vele, utána Lilith lett, kettőben Zero, de őt már félúton otthagytam Maya-ért. Szóval én is Sireneztem. Pre-sequelben meg Jack Timothy :DDD

Elsőre én azt hittem FL4K inkább egy petes sniper lesz, biztos van olyan buildje is, de én most a sűrűjében vagyok a harcoknak, ha gubanc van a fade segít menekülni, HP-t tölt, a pet leszedi rólam az ellenfeleket, szóval érdekes karakter ez.

Bár ez a fegyvereken is múlik, a Sickle óta mindig van 1-2 durva közelharci holmi nálam. Teljesen más már itt a harc, mint az előző részekben.

(#2746) Daelion válasza Shadowguard (#2745) üzenetére


Daelion
őstag

Lilith/Mordecai volt nekem is BL 1-be de aztán inkább Lilith maradt meg.
Mordecai nagyrészt Sniper builden volt,szerencsére Amaraval is tudok valamennyire Snipert használni BL 3-ba tehát az a része megmaradt. 'Krakatoa sniper elég beteg pláne az elementál skill bónuszokkal'

BL 2-be meg Maya és Salvador volt de BL 2-t eleve nem játszottam olyan sokat mert bejöttek ezek az OP szintek meg a farmolás se tetszett benne azt szép lassan otthagytam az egészet.
Persze mindegyik DLC-t végig vittem azért BL 3 előtt,hogy tudjam mi a sztori. :)

Az,hogy jelenleg mit csinál FL4k arról sokat nem tudok de régebben valami crit build volt pisztolyokkal és még nerfet is kapott pár dolog asszem.

Így elnézve amint bejön ez az új Mayhem 2.0 úgy is fel fog minden borulni de persze majd kiderül.

(#2747) shotika


shotika
őstag

Itt a lista az új fegyverekről a holnap érkező DLC-ben:

Loaded Unflappable Mutant assault rifle
– This AR has a sharp-toothed mouth at the end of the barrel and inflicts roughly 226 damage on your opponents. It also comes with 73% accuracy, 96% handling and a fast reload speed. If you continuously fire it, it seems to emit a laser that stays fixed on enemies, which is cool.

Daisy Bowie Cocky Bastard sniper
– This sniper deals 683 damage, comes with 96% accuracy and 32% handling, and has a surprisingly fast reload for a sniper. A Crit hit ricochets one bullet at the nearest enemy, which comes in handy.

Unlimited Firesale Anarchy shotgun
– This shotgun packs a lot of power into its projectiles, offering around 55×13 damage, with 49% accuracy and 61% handling. When you throw this weapon to reload it, it’ll stick to a surface and when shot, will explode to inflict even more damage. It also stacks, making it extremely deadly at close-range.

Daisy Skullmasher sniper
– Borderlands 1 fans will be familiar with this old sniper. In Borderlands 3, it offers roughly 421 x 5 damage, 90% accuracy and 23% handling.

Defrauding Oblivion SMG
– This shiny little number does damage 112, comes with 71% accuracy and 67% handling. It switches element on reload, and as it’s a Hyperion weapon, you get an Oldridian shield when aiming down sights, which also reduces elemental damage by 20%.

Same-day Firesale Flama Diddle++ shotgun
– This shotgun deals 71×9 damage, and comes with 51% accuracy and 62% handling. It’s an incendiary weapon, and like the previous shotgun, can be thrown and shot to inflict even more damage. It has a reload time of two seconds which isn’t the worst stat for a shotgun.

Abundant Quicksilver Insider shotgun
– We’ve got another shotgun here, which deals 238×6 damage, and has an impressive 79% accuracy, though its handling is low at 29%. It switches between corrosive and shock damage and fires a spread with +252 Splash Damage radius.

Hawt Dayumned Seeryul Killur AR
– Finally, we have this quirky assault rifle. It deals 134 damage, has 67% accuracy and 59% handling, which isn’t a bad mix for an AR. Killing an enemy increases its damage, fire rate and heat shot cost, and damage can stack three times. It also has an unlimited mag size, but it will eventually overheat and break. It also has a bottle for its sights, which probably doesn’t help.

És a vidi róluk: [link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2748) shotika


shotika
őstag

Eddig tök jó a 2. DLC, csak nem indul. Felvettem a küldetést, utaznék oda a hajóval, de nincs ott a lehetőségek között ahova menni kéne. Pedig végeztem minden kötelező küldetéssel.

Közben azt hiszem megtaláltam:

Epic Launcheren belül, valamiért automatikusan balra volt húzva a 2.dlc...

Még se jó, hiába húzom jobbra, ha bezárom az ablakot, és visszalépek, ismét szürke...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2749) Daelion válasza shotika (#2748) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ezt csinálta nálam is.
Amikor elsőnek bekapcsoltam Epic launchert akkor leszedett ~8 gigát.

Első dolgom az volt,hogy felhúztam 57-re Amarat azt el akartam kezdeni DLC-t de nem volt jó.
Átléptem Moze-ra ahol csak a fő sztorit csináltam meg de nála meg azt írta már a menübe,hogy ez a DLC nincs felrakva.

Felnéztem BL 3 Twitter oldalra és ott jelezték,hogy igen vannak vele gondok de volt pár tipp hogy mit lehet csinálni.

Teljesen kiléptem Epic launcherből és újra beléptem és akkor kezdett megint updatelni a játék 'jó lassan' azt most lett jó és már tudok oda navigálni.

[ Szerkesztve ]

(#2750) Shadowguard válasza shotika (#2748) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én meg totál elfeledkeztem róla, hogy ma jön a DLC, még úgysem értem a sztori végére. Indítanám, hogy kicsit kalandozzak, erre a Steam közli, hogy akkor ő letölt 13GB-ot... Inkább mentem görögbe Kassandrával :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.