Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2051) keneseig


keneseig
tag

A játékon belül nem lehet megnézni ,hogy a legendary fegyóknak mi speciális tulajdonsága?

(#2052) Wesder válasza keneseig (#2051) üzenetére


Wesder
félisten

Ki kell őket tapasztalni. (vagy ràguglizol)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2053) Amartus


Amartus
senior tag

A Crossroad smg-nek van valami preferált helye, vagy bárhol eshet ugyan akkora valószínűséggel?

[ Szerkesztve ]

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2054) sittes79 válasza Amartus (#2053) üzenetére


sittes79
addikt

World drop elvileg, baszó nagyon, igaz csak tüzesem van eddig csak sajnos :O

(#2055) Deck válasza sittes79 (#2054) üzenetére


Deck
titán

Nekem a Crossroad-ok közül csak a tüzes hiányzik.. :D

PS5

(#2056) sp8787


sp8787
addikt

Azt tudtatok ,hogy a Recharger Shield az nem is ugy mukodik mint ahogy a leirasaban van?
Valojaban nem elekezd feltoltodni hanem olyan mintha 2X annyi Capacity-d lenne es ahogy attorik a Shield abban a pillanatban feltototdik maxra es ez megy 20 masodpercenkent.

[ Szerkesztve ]

(#2057) Wesder válasza sp8787 (#2056) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem így működött eddig is.
Ràgufliztam mikor megszereztem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2058) sp8787 válasza Wesder (#2057) üzenetére


sp8787
addikt

Persze ,hogy ugy mert te ugyi vagy es kiprobaltad. ;)

En meg a leiras alapjan eleve ki se probaltam mert a Stop Gap-ot eleve jobbnak iteltem meg.

(#2059) tibee77 válasza sp8787 (#2015) üzenetére


tibee77
őstag

Hat remelem, hogy nem mert nagyon op.Most mentem egy slaughter house-t vele es durva volt nagyon.Konkretan badass-ek vettek körbe meg anointed-ek.Asszem egyszer sikerült lehalni mikor egy anointed "bombajat" nem vettem eszre es hatulrol lerobbantott.Nagyon durvän tankos a kari es a flakker-rel a dps is op.Ez a slaugherhouse nem ment le fl4k-kel, hiäba több a dps, tulelese az kb 0.

Esett egy anointed lyuda is, igaz csak moze-nak jo de akkor se rossz. :)

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2060) sanya53 válasza Sirandrish (#2050) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi, de ezt a golyóbist elég nehéz volt kivégezni, igaz volt rosszabb is ma.

(#2061) Sirandrish válasza sanya53 (#2060) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lent kell lenni, ahol közelebb vannak egymáshoz a fedezékek...én is fent próbáltam, de ott csak rohangáltam...lent 10szer könnyebb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2062) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

CSKJB-THCZB-HCT5W-BBJTJ-35RRS

https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

Live-Die-Respawn

(#2063) sanya53 válasza Sirandrish (#2061) üzenetére


sanya53
aktív tag

Már kész vagyok vele, de sajnos én rohangáltam minden felé. Azért köszönöm a tippet.

(#2064) sanya53 válasza oriic (#2062) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi!
Még jó volt. :C

(#2065) S e t h válasza oriic (#2062) üzenetére


S e t h
nagyúr

De miért expired? Ezek vmi időkorlátos kódok mind? Az utóbbi 3 kulcsnál mindnél igy jártam.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2066) Deck válasza S e t h (#2065) üzenetére


Deck
titán

Igen, azok. Twitter-en osztják meg mindig őket és oda is írják meddig jó. Az elején használtam énis ezeket de már felesleges számomra.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2067) Sirandrish válasza Deck (#2066) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem még hasznos...lenne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2068) Yutani


Yutani
nagyúr

Nektek nincs level scaling problémátok (PC)? Troyon túl vagyok, előtte és utána minden enemy és tárgy 30-32 szintű, míg én 36-os szinten láttam neki Troynak és utána kaptam a 37-es szintet. Troy dobott megfelelő szintezésű lootot, de azóta is 30-32-es minden a fő sztoriban (éppen az utolsó vault key feladatra mennék rá).

#tarcsad

(#2069) DummyBoy válasza Yutani (#2068) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ez nem scaling probléma, simán overlevel vagy.

Normal módban nem skálázódnak a szintedhez a küldi dropok, csak Mayhemben. (TVHM-et nem tudom, annak eleve 50-esként álltam neki)

Life is shor...

(#2070) Yutani válasza DummyBoy (#2069) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát a végén rendbejött a scaling, csak így könnyű volt eljutni a vault key-k elhelyezési feladathoz, de ott már jól jött a level. Bár a Trevonatorral így is könnyű volt, és a final boss-t is halás nélkül lenyomtam.

#tarcsad

(#2071) Bennyboy


Bennyboy
őstag

CZCTJ-CZ59T-HC35W-T3BJB-ZTZJC

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#2072) Deck válasza Bennyboy (#2071) üzenetére


Deck
titán

Azt is írd meddig jó mert azt is odaírják mellé twitteren.

PS5

(#2073) Yutani


Yutani
nagyúr

Másnál sem megy az EPIC Games Launcher?

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#2074) Daelion válasza Yutani (#2073) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam se tud belépni,már kezdtem azt hinni hogy nálam van valami gebasz.

'most pont nem Borderlands miatt kéne de a lényeg ugyan az'

[ Szerkesztve ]

(#2075) Amartus


Amartus
senior tag

Újra beléphető.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2076) keneseig


keneseig
tag

A Consumes 2 ammo per shot-ra miért írtátok hogy rossz?A fegyvernél sebzésénél is fel van tüntetve,hogy 400x2 mondjuk.

(#2077) Yutani


Yutani
nagyúr

Ma sikerült az első végigjátszást abszolválni. Szerintem csúcsot tarthatok így az első körre, 58 órát ír a launcher eddigi játékidőnek.

#tarcsad

(#2078) Deck válasza keneseig (#2076) üzenetére


Deck
titán

Nem jelenti feltétlen azt a 400x2, hogy 2 ammo / shot. Nem rossz egyik sem, van ami többet is visz. Neked kell tudnod, hogy számodra jó-e.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2079) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Hányas szint után van ez a Mayhem Mod?
Vagy csak az első végigjátszás után érhető el?

(#2080) Deck válasza sanya53 (#2079) üzenetére


Deck
titán

Első végigjátszás után.

PS5

(#2081) sanya53 válasza Deck (#2080) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ.
Most Agonizer 9000-nél járok.
Sok van még vissza a végéig?

[ Szerkesztve ]

(#2082) keneseig válasza sanya53 (#2081) üzenetére


keneseig
tag

kb a 3/4 részénél vagy inkább 5/6

[ Szerkesztve ]

(#2083) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Xbox-on nektek is szokott akadni ha az inventory-nál / skilleknél matattok ? Néha egész sok másodpercen át várok rá hogy betöltődjön a talentfa pl. Xbox One X performance mód.

[ Szerkesztve ]

(#2084) Deck válasza JackFeryll (#2083) üzenetére


Deck
titán

Ez ilyen jelenleg más platformon is.

PS5

(#2085) rumkola válasza Deck (#2084) üzenetére


rumkola
veterán

PC-n nem ilyen.

(#2086) Deck válasza rumkola (#2085) üzenetére


Deck
titán

PC kivételével..
Egyes számba írtam a más platformot nem többes számba.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2087) sp8787 válasza Wesder (#2034) üzenetére


sp8787
addikt

Egyebkent Cryo+Radiation az ami tenyleg minimal es mindenre jo.
A Fire az csak ilyen bossmeltingre(pl. Graveward) tokeletes igazan de nagyon egyoldalu.
A Shock meg a Corrosive meg meg annal is egyoldalubb.

[ Szerkesztve ]

(#2088) tibee77


tibee77
őstag

Ezert szeretem a torgue fegyokat, azok csak 20% dmg büntit kapnak meg tvhm-en is igy nem szoktam sose cserelgetni a fegyvereket moze-zal.kiveve persze ha olyan modok vannak a területen hogy normal attack-re is van dmg csökkentes meg ilyenek.hat ez az ami nagyon nem tetszik a mayhem moddal kapcsolatban.en konkretan csak pisztollyal meg sotival megyek, ha azok kapnak ilyen negativ modositokat akkor reszeltek a dpsemnek...ez szerintem nagyon nem okes.lehetnenek teljesen mas mayhem modositok, redditen olvastam egy csomo jo 5letet ezzel kapcsolatban.
A mask meg ezek a falba beszorulos bugok.na ez tegnap nagyon vicces volt slaughterhouse 4. köre vegen egy anointed beszorult a falba.probaltam mindent, singularity granat, moze mechjenek a specko összerantos granatjait is.sehogy nem sikerült kiszedni a falbol.normal esetben nem erdekelt volna, egyszerüen kezdek ilyenkor egy masik kört de ez a 4 kör brutal durva volt, konkretan alig jöttek normal enemy-k, minden körben csak anointed-ek voltak!a negyedik kör vegere konkretan vagy 8 guardian szintet szedtem össze mert vagy 30 anointedet öltem le odaig, brutal volt nagyon. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2089) sp8787


sp8787
addikt

Ha ez a Show Me the Eridium! ez ilyen novelt Eridium droprate lesz, amit nem lehet az egvilagon semmi ertelmesre hasznalni, na akkor az hiszem nalam vege.

Nagyon jo a gameplay..etc. de ez a valojaban nem is letezo endgame rohadt unalmas egy ido utan.

(#2090) sanya53 válasza keneseig (#2082) üzenetére


sanya53
aktív tag

Az jó, mert utána kezdődhet a Mayhem.

(#2091) Deck válasza sp8787 (#2089) üzenetére


Deck
titán

Ezek nem is igazi eventek.. Majd a halloween-es lesz az első aztán jön a sok sok dlc... Tuti ellehet majd költeni valamire, meg a pénzt is :D

PS5

(#2092) sanya53


sanya53
aktív tag

Már párszor ezzel az üzenettel bezáródik a játék.

Azt észleltük, hogy a játék a közelmúltban többször is lezuhant. Visszaállíthatja az alapértelmezett beállításokat, és ez segít megelőzni az összeomlást a hardverrel vagy az illesztőprogramokkal kapcsolatos problémák miatt.
a játékos profilját és a karaktereidet menti játékfájljait nem töröljük.

Mi lehet a baja? Volt valakinek ilyesmi?

(#2093) Tom5 válasza sanya53 (#2092) üzenetére


Tom5
addikt

Nálam tegnap délután 2x egymas utan. Utana jott az ominozus epic game store halál. De elotte is volt h ki kidobalt mas hibauzenettel.

(#2094) sp8787


sp8787
addikt

Borderlands Anniversary Celebration Week 3: Show Me the Eridium!

Hat igen, minden enemy foschni fogja az Eridiumot amit semmi erdemlegesre nem lehet elkolteni.Yippeeeee! :DDD

(#2095) Deck válasza sp8787 (#2094) üzenetére


Deck
titán

Még.. :D

PS5

(#2096) tibee77


tibee77
őstag

Bizom benne, hogy kesöbb lesz majd egy gep vagy egy vendor npc akinel jo aok eridiumert majd sima fegyokbol anointedeket lehet csinalni.na akkor aztan lenne ertelme halmozni a lila rudakat. :U
Vagy jönne sokkal több cosmetic cucc, mert eleg gyer a felhozatal eddig.de a stukis dolog jobb lenne. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2097) vitaro


vitaro
senior tag

Borderlands 3 | 'Big' Patch Coming! - Moze, Zane & Fl4k Buffs & Mayhem Mode Changes!

Némi infó a közelgő patch-ről. Jön a Lyuda nerf... de jó pár buff is.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2098) Deck válasza vitaro (#2097) üzenetére


Deck
titán

Lyuda nerf várható volt. De a javításokkal foglalkozzanak inkább..

PS5

(#2099) sp8787 válasza vitaro (#2097) üzenetére


sp8787
addikt

Igen ez a Lyuda nerf ez pont ugy hianyzik mint egy falat kenyer!
Mondjuk ezt meg vmennyire meg is ertenem de pl. a Hellwalker-t miert is kell nerfelni?
Amugy nem lennek meglepodve ,hogy ha nem csak errol a 2 fegyverrol lenne szo hanem a Crossroads,Rowan..etc. fegyverekrol is.

Persze a noi karaktereket azokat meg nem nerfelik es eleve jobbak a anointed verzioik pedig ott kellene kezdeni nem alapban a fegyvereket b*sztatni, vagy a masik 2 karaktert buffolni nem kinyirni mint ahogy eddig ment.

Ami meg meglepo volt ebben a videoban ,hogy nem, nem lesz performance optimizalas patch-ben mert ugye az hu de osszetett blahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblahblah meg amugy is ki a fenet erdekel.
Inkabb nerfelunk mert az sokkal fontosabb! ;]

(#2100) Deck válasza sp8787 (#2099) üzenetére


Deck
titán

Ebben teljes mértékben egyetértünk.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.