Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2251) Deck válasza Sirandrish (#2250) üzenetére


Deck
titán

Ez a játék stílusodtól és a builded-től függ és hogy mit szeretnél növelni :D

PS5

(#2252) Deck


Deck
titán

99.999.999 a max pénz.. Ennél többet már nem számol. Átadom a másik karakteremnek legyen nála.. Sose tudni jó lesz-e valamire :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2253) jaffa 2843 válasza Deck (#2252) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Elvileg számolja, csak nem írja ki. Ha vásárolsz belőle, akkor nem megy lejjebb, amíg nem lesz kevesebb mint 99.999.999

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2254) Deck válasza jaffa 2843 (#2253) üzenetére


Deck
titán

Ohh, köszi az infót :R

PS5

(#2255) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha valakihez (PC-n), majd beférnék 1-1 Mayhem 3as runra, pl Proving vagy valami, az szóljon már majd pls :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2256) TheProb válasza Sirandrish (#2255) üzenetére


TheProb
veterán

Én folyamat keresném a népet, de alig vagyunk onlány a disc szerveren...

Más: Ezt a szerencsétlen (alap) Flakker-t elég faszán sikerült kiherélni ezzel a 1shot/mag nerf-el... legalább a reload time ne fél óra lenne... :U

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2257) Sirandrish válasza TheProb (#2256) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenki kiszedett mindent :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2258) Deck válasza TheProb (#2256) üzenetére


Deck
titán

Itt vagyok :P

PS5

(#2259) Deck válasza Sirandrish (#2257) üzenetére


Deck
titán

Már majdnem.. :D

PS5

(#2260) Sirandrish válasza Deck (#2259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egy cuccot se szedtem még ki. :D Mármint olyat ami konkrétan kéne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2261) Deck válasza Sirandrish (#2260) üzenetére


Deck
titán

Nekem elég sok kellett. Gondolok itt különböző fegyverek összes elemental verzióira stb.. :D
Majdnem az összes Legendaryt elteszem amúgy.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2262) Sirandrish válasza Deck (#2261) üzenetére


Sirandrish
legenda

És hova teszed? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2263) Deck válasza Sirandrish (#2262) üzenetére


Deck
titán

Új karaktereknél tárolom.

PS5

(#2264) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
Valaki tudna adni nekem egy Hazardous Sellout pittojt? Nem tudom hogy, de sikerült eladnom, vagy kidobnom.
Ha esetleg valakinek van 50es karija akivel még nem csinálta meg a side questet, az lenne a legjobb...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2265) Deck válasza Sirandrish (#2264) üzenetére


Deck
titán

Melyik side quest ez? Nincs meg nekem se :D

Szerk. Megvan, megcsinálom gyorsan :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2266) Deck válasza Deck (#2265) üzenetére


Deck
titán

Meg is van. :P

PS5

(#2267) Sirandrish válasza Deck (#2266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb 10 sec a quest :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2268) Deck válasza Sirandrish (#2267) üzenetére


Deck
titán

Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem :R

PS5

(#2269) Sirandrish válasza Deck (#2268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nincs mit, de ettől nekem még nem lett meg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2270) Deck válasza Sirandrish (#2269) üzenetére


Deck
titán

Átdobnám de PC-n nyomod. Amikor lesz cross play majd küldök cuccokat :D

PS5

(#2271) Sirandrish válasza Deck (#2270) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert, várható?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2272) Deck válasza Sirandrish (#2271) üzenetére


Deck
titán

Igen, fog lenni. Ez hivatalos infó. :)

PS5

(#2273) Sirandrish válasza Deck (#2272) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah az jó..hátha könyebben talál majd partyt arénákra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2274) tibee77 válasza Sirandrish (#2255) üzenetére


tibee77
őstag

En most kezdek el tolni pär kört, ha gondolod jöhetsz.Epic-en hiäba vagy fenn, nem irok mert az egy szar, jatek közbe ki se mutatja ha valaki rädir... :(

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2275) tibee77


tibee77
őstag

Van valakinek phase zerker modja esetleg amarahoz?Tudnek adni helyette masik amara modot vagy esetleg masik karihoz, van egy csomo.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2276) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok!
Tudja valaki a választ arra, hogy miért van egyszer 183% elemental dmg boost , valamikor meg csak 90% az itemen?
És az, hogy a graveward boss egyszer egy tár lyudával, máskor meg alig sebzem? (tvhm mayhem3)
Köszönöm!
Üvd: Csaba

(#2277) TESCO-Zsömle válasza Csabahun (#2276) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Még nem járok ott, de mintha azt írták volna a fórumon, hogy Mayhem módban minden indításkor random sorsol egy halom buffot/nerfet. Gondolom egyszer olyat, ami neked kedvez, másszor meg olyat, ami nem. Van aki azt írta, hogy ha olyat kap, akkor 2-3 lövés után indítja is újra a játékot, míg nem sorsol neki kedvezőbbet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2278) Deck válasza Csabahun (#2276) üzenetére


Deck
titán

Nerfelték 90re. Ha a másikat látod akkor nem a legfrissebb update-el játszasz.

PS5

(#2279) shotika


shotika
őstag

"Shield Boosters were modified and are now set for autopickup"

Mondjuk ez a kis apróság végre értelmessé teszi az ilyen shieldeket. Baromi frusztráló volt harc közben szedegetni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2280) -=Jam=- válasza Csabahun (#2276) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha offline vagy, akkor lehet 183%, de nerfelve lett és online már csak 90%. Mayhem 3-ban pedig mindig vannak bizonyos módosítók, amit ha megnyomod a map gomot, akkor a jobb oldalon látsz.

-50% normal bullets
-50% crit hit damage
+70% elemental damage
+45% shield meg health az enemynek
.
.
.
stb.

Ebből van 4-5db aktív, ha úgy adja, akkor iszonyú hátrány, máskor meg hatalmas buff a buildednek, úgyhogy ha farmolod a bosst, akkor belépés után nézd meg miket adott, ha nagyon szar, akkor egyszerűbb ki-belépni, különben csak percekig szívsz vele :)

[ Szerkesztve ]

(#2281) shotika válasza -=Jam=- (#2280) üzenetére


shotika
őstag

Ezekben én valahogy úgy érzem a normal bullet van a legjobban szopatva. Bár nem csináltam statisztikát, de vhogy azok mindig bekerülnek... egyébként ezzel a ki-be lépkedéssel gyakorlatilag semmi értelme a Mayhem módnak.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2282) Csabahun válasza -=Jam=- (#2280) üzenetére


Csabahun
senior tag

Igen, ki-be szoktam lépni a graveward-nál.Viszont ezt az offline módot nem vágom, mindig belépek és kész nem változtatok semmit.A fissítés meg gondolom automatikus azt se piszkáltam.

(#2283) warcat válasza Csabahun (#2282) üzenetére


warcat
veterán

Ha csak simán belépsz a játékba és nem ácsorogsz a menüben, akkor nem rakja rá a játékodra az eddig kiadott hotfixeket. Viszont a háttérben dolgozik, ezért amint legközelebb kilépsz a main menü-ig, megkapod.

EA: It's in the crate!

(#2284) Csabahun válasza warcat (#2283) üzenetére


Csabahun
senior tag

Na ezt meglesem, valóban nem szoktam várakozni.Köszönöm!

(#2285) -=Jam=- válasza Csabahun (#2284) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Indítsd el az EPIC launchert, utána húzd ki a netkábelt vagy tilts le a hálókártyát. Így indítsd el a játékot, ha elindult vissza is rakhatod a netet. Ilyenkor offlineban fog menni a játék a hotfixek nélkül.

(#2286) GAbre


GAbre
veterán

Még mindíg nem próbálta senki,hogy lanban működik-e a játék offline-on?

Avatar

(#2287) Deck


Deck
titán

Bloody Harvest: Október 24. - December 5.

Előzetes:[link]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2288) Rigormortiis válasza Deck (#2287) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azt hiszem, visszarakom a játékot:D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#2289) Deck válasza Rigormortiis (#2288) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés! Örülök neki, hisz te PS-en nyomod :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2290) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Továbbra sincs senkinek elfekvőben egy Hazardous Selloutja (PC-n), esetleg egy megcsinálatlan Sell Out küldije? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2291) vitaro válasza Sirandrish (#2290) üzenetére


vitaro
senior tag

Ha felveszel epic-en, küldök egyet.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2292) Sirandrish válasza vitaro (#2291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felvettelek, és big thx :) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2293) shotika válasza Deck (#2287) üzenetére


shotika
őstag

Remélem nem csak egy új fegyo lesz :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2294) tibee77


tibee77
őstag

Ha valaki epp raer összeszedni par legot slaughterhouse utan akkor jöhet nyugodtan egy ideig meg itt vagyok. :U

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2295) Sirandrish válasza tibee77 (#2294) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mik vannak ott? : D

Szerk: Jövök amúgy...csak ezért visszalőttem a gépet :C

Szerk2: Tele a party ...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2296) tibee77 válasza Sirandrish (#2295) üzenetére


tibee77
őstag

Persze egesz vegig ugy jatszok, hogy csatlakozni lehet hozzäm, mär uncsi egyedül lövöldözni.Egy slaughtert egyedül toltam le mert senki nem csatlakozott be, akkor irtam hogy lehet jönni.Aztän inditom a kövi kört, egyszerre 3an is jönnek, na mondom fasza.Te meg persze pont akkor probälkoztäl lol, sorry nem lättam. :( Szar ez az epic launcher, steam-en legaläbb lättam ha valaki räm irt jätek közben, itt semmi, se pittyenes, se semmi.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2297) Sirandrish válasza tibee77 (#2296) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmi gond...nem történt tragédia:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2298) shotika válasza tibee77 (#2296) üzenetére


shotika
őstag

Én is megpróbáltam csatlakozni, sikerült is 4.nek, de a játék kellemes szétfagyott, ahogy beléptem :D remélem a kövi updatekben ezeket a rejtélyes szétfagyásokat is javítják, és nem csak nerfelések lesznek. Gondolok itt például arra, hogy amikor cserélgetem a fegyokat, akkor ne faggyon már szét a cucc...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2299) tibee77 válasza shotika (#2298) üzenetére


tibee77
őstag

Na ja eleg idegesitö tud lenni bar nekem emiatt meg nem fagyott ki a game.altalaban akkor fagy ki mikor palyabetöltesnel alt-tabozgatok. :) egyebkent kb. 2-3 crashem volt idaig, semmi komoly.
Mas: tegnap a partyban volt egy zane aki eleg jol birta a megprobaltatasokat.3an is lehaltunk mert volt egy nagy csapat rocket launcheres zealot akik persze egyszerre tüzeltek mindenfele, ö nem halt le es meg a kört is lehozta.milyen build lehetett?pont azert nem csinaltam meg zane-t mert azt hallottam rola hogy nagyon gear igenyes es akkor is squishy ha minden megvan hozza.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2300) Deck


Deck
titán

Október 22-28 a heti "event" a több jutalom Mayhem módban.

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.