Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2901) proci985 válasza Daelion (#2899) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ket hete en meg belefutottam, utolso hotfix ota nem jatszottam. akkor lehet javitottak.

elvileg jovore visszater a cartel.

shotika: nem eshet mar, majd elvileg jovore.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2902) Win-T


Win-T
senior tag

Nem azt írták event vége után, hogy a kartelles fegyverek bekerültek a normál loot táblákba? Eshetnek bárhol?

(#2903) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Mikor jön az új DLC?

(#2904) Daelion válasza Win-T (#2902) üzenetére


Daelion
őstag

Az új Anoint lehetőségek kerültek be véglegesen amik a Cartel eventel jöttek.

@Sanya53

Valamikor a mai nap folyamán, ha hozzák a szokásosat akkor estefele/este lehet rá számítani.

[ Szerkesztve ]

(#2905) Win-T


Win-T
senior tag

Akkor bekaphatják, mert az OPQ, Nopewpew, Yellowcake triumvirátuson kívül én még más használható fegyvert nem találtam. Nem is értem itt sokszor mikor írjátok, hogy M10-en gond nélkül megöltök egy tárral mindenkit. Én M6-nál feljebb még nem mertem rakni de már ott is esek-kelek. Sima mobok még úgy-ahogy olvadnak de ha jön egy Badass vagy Anointed ellenfél akkor azt 20-25 tárat biztos benyel. Nem szeret engem ez a játék... :(

(#2906) Daelion válasza Win-T (#2905) üzenetére


Daelion
őstag

Ez build függő is de sima M10 játszogatásra akármelyik kari jó csak akkor már rendes build is kell hozzá való fegyverekkel illetve azokon lévő Anointek amik támogatják a buildet/karit.
Artifact/Shield/Class mod is meg szokott lenni adva, hogy mi kell ezekhez bár néha van több lehetőség is.

Moze van per pill talán a legrosszabb helyzetben 'a mai update lehet segít majd neki' de a Deathless 150% Radiation Mozem M10-et viszi elég lazán. 'Sima mobolás/bossolást legalábbis'.

Amara/Zane az jó helyzetben van, Fl4k is erős de nála vannak túlélési gondok amennyire olvastam.

Van azért több használható fegyver is, én már le is vettem karimról az összes Cartel fegyvert, OPQ van még inventoryba hátha kell de nem igazán.

Monarch,Recursion 'bár ez a fegyver erősen build függő, hogy mennyire jó',Reflux,Backburner,Plaguebearer.
Sőt mobolásra még a mostani buffolt Bitch is használható már.
Hellshock is működik nálam egész jól.
Kaosont ugyan már nerfelték de mobolást még bírja azért.

Sandhawk meg most is egész jó csak már nem lehet tölténnyel bírni. :D

Meg aztán fene tudja milyen fegyverek lesznek a mai DLC-be. :)

[ Szerkesztve ]

(#2907) sanya53 válasza Daelion (#2904) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a választ. :R

(#2908) Win-T válasza Daelion (#2906) üzenetére


Win-T
senior tag

Netről néztem Amara elemental buildet azzal nincs gond, de én az ilyen looter játékokban mindig a balszerencse tankönyvi példája vagyok. A fegyverek amiket felsoroltál mind képben vannak de soha nem esnek hiába farmolom célirányosan a bossokat amelyiknél szükséges, vagy ha igen akkor csak valami hitvány low level példány, megfelelő anointmenttel meg még véletlenül sem.
Ráadásul egyre inkább frusztrál a játék ahelyett, hogy élvezném mert tényleg pikk-pakk összcsuknak ha egy komolyabb brigád megjelenik ellenem. Artifact/shiled/class mod pedig már megvannak nagyjából olyanok amik kellenek és mégis. Valamit biztosan rosszul csinálok...

[ Szerkesztve ]

(#2909) Daelion válasza Win-T (#2908) üzenetére


Daelion
őstag

Rajtam sincs olyan 'csoda' gear, sokat is farmoltam de hát ez egy ilyen játék. :D

Build az per pill ez, de ezt konkrétan a saját karimhoz alakítottam át pár ponttal a class mod statjai miatt meg hogy jobban tudja Recursiont használni.
Action Skillnek meg Phasegrasp/Ties that Bind/Allure

Gear meg a jelen állas szerint ez:
Bocs az igénytelen Paint melóért. :DDD

Monarchot már több órát farmoltam 'gyors runok tehát elég sok run volt' és kb ennyi amit használni is tudok meg 1 darab ami jó lett Moze buildemhez.

Monarch amúgy csak M6 és felette tud esni Killavoltnál de volt rá példa, hogy 1 óra farm után se esett 1 darab se és utána meg 2 darab is 2 run alatt..

Recursion is volt egy jó idő mire lett egy x2 es vagy corrosive vagy shock verzióba.

Backburner meg csak mellékesen van karin, néha használom nagyobb bossokra mert ha alájuk lövöm a talajra akkora felfele kicsapódó töltetek telibe találják és az elég erős.

Old God az személyes preferencia de ezt már annyit farmoltam, hogy már bele se akarok gondolni. :N

PhaseZerker modom van 2 darab ami használható, azok közt szoktam váltogatni build függően.

Gránát meg kellett valami amin + Corrosive van és ezt találtam a bankomba,nem volt jelentősége 'na majd talán patch után lesz'

Van még pár fegyver amit szoktam időnként használni, azokat meg inventoryba hordom magammal.

Ez így jelenleg elég akármihez ami a játékban van M10-en de gondolom fogok rajta megint alakítani a DLC után meg ugye farmolhatom az egészet újra.

[ Szerkesztve ]

(#2910) Win-T válasza Daelion (#2909) üzenetére


Win-T
senior tag

Hasonló a build nálam is csak a gear kellene hozzá, de rohadt peches vagyok. Mai napig Diablozom meg Path of Exile-ozom, tehát a vég nélküli farm nem ismeretlen, meg bírom/űzöm is (vertem a fejem a falba rendesen mikor pár hete rábukkantam az infóra, hogy némelyik fegyver amiért már régóta járkálok csak M6 és felette esik :D ). De itt valahogy nem érzem, hogy jutalmazná a játék a belefektetett időmet. :U

(#2911) la_cc


la_cc
addikt

Most mi van ezzel az új DLC-vel meg a +3 szinttel? Nem kellett volna már kijönnie? :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2912) Rison77 válasza la_cc (#2911) üzenetére


Rison77
senior tag

Nálam töltött már egy 2,5 gigás patchet, beléptem ott is van a quest indító, de azt írja, hogy meg kell vennem :F Twitchen már játszanak vele. De látom redditen is panaszkodnak... jó lesz, 7-kor summer sale szokásosan lehal a steam, azt hiszem ebből holnap lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#2913) Daelion


Daelion
őstag

Nekem most szedett le 14.5 gigát és már fel tudom venni játékban a DLC kezdést. 'PC/EPIC store'

Pisztoly buff meg szépen néz ki, eddig is egész jó volt Hellshock a karimon de ez már jobb lesz. ;] : 'és ez csak a 57-es verzió amit használtam'

[ Szerkesztve ]

(#2914) proci985 válasza Daelion (#2913) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ez egy 6000x2es volt korabban?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2915) Daelion válasza proci985 (#2914) üzenetére


Daelion
őstag

Valahogy annak a környékén volt, 5800 asszem.

De ahogy nézem most boss runokba, ez nem gyenge. :) 'fejlődök 60-ra DLC előtt'

(#2916) Daelion válasza proci985 (#2914) üzenetére


Daelion
őstag

De most nézem, hogy a Recursion is buffot kapott. 'mert nem volt elég erős mi :DD '

Az is felment 9000x2 re illetve az elemental dmg is felment rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2917) proci985 válasza Daelion (#2916) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

lvl60 m10es varians az egyebkent 16ezer korul damol

btw levelingre pl slaughtershaft remek es nagyon gyors, kb koronkent megvan egy szint.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2918) Daelion válasza proci985 (#2917) üzenetére


Daelion
őstag

Már megvan LVL 60 de szerintem elrakom kicsit későbbe a DLC sztorit.
Nem vagyok olyan állapotban, hogy foglalkozzak vele most. :DDD 'születésnap van..'

[ Szerkesztve ]

(#2919) la_cc


la_cc
addikt

CHWJ3-XKHCH-K6KXZ-XT3TT-6HB66

https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

;)

Más téma: tudnátok linkelni valami megbízható listát, hogy hol mit lenne érdemes farmolni, ha meglesz a lvl 60-am? Nem igen akarnak esni a jó legendary fegyók és elég izzadságszagú még az M3. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2920) proci985 válasza la_cc (#2919) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mivel mesz?

DLC3 fegyverek kozul meg nincs konszenzus.

"regi" fegyverek kozul a Monarch M6 folott esik csak, kizarolag Lectra cityben Killawattol. Killawatt dobja a Transformer shieldet is. Fl4k es Amara biztosan hasznalja. Killawatt talan a legegyszerubben farmolhato, foleg ha van egy Transformered, mert ugy meg se tud sebezni, szoval max ido ameddig leszeded.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2921) la_cc válasza proci985 (#2920) üzenetére


la_cc
addikt

Zane-nel megyek és leginkább AR hiányt érzek. Külön build-em nincs, egyelőre magamtól raktam össze és ilyen kill skill buff-okból él a kari leginkább. Esett egy cucc, ami proccolja a kill skill-eket alacsony eséllyel minden lövésnél, így passzívan is felkerülnek plusz a 2 active skill-lel is proccolom az összeset (kis repülő + klón). :)

Transformer shield-nek kellene is lennie a raktárban, nem max szintű, de gondolom a resist a lényeg amúgy is.

Van valami módja a karakter belinkelésének egyébként?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2922) Win-T válasza proci985 (#2920) üzenetére


Win-T
senior tag

Transformert tutira nem csak Killawatt dobja mert az már nekem is esett jó pár darab pedig azt a bosst még nem farmoltam.

(#2923) proci985 válasza Win-T (#2922) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

killawatt nagyobb esellyel dobja, de eshet mashonnan is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2924) Shadowguard válasza Daelion (#2909) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Hmmm, pont azon gondolkoztam, hogy vissza kellene térnem DS3 után és kezdeni egy Amarát. És hogy el kellene kérni a builded, mert rémlett, hogy te vele tolod. És lőn...
Engedelmeddel ezt loptam is magamnak :D

(#2925) la_cc


la_cc
addikt

Ezeket a guardian token-eket, hogy éri meg elkölteni? Gyűjtögetni a passzívokra inkább vagy a bónuszokra eltolni? Csak mert eléggé sajnálok már az első körben is 10 token-t elbszni skin-re... ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2926) Daelion válasza Shadowguard (#2924) üzenetére


Daelion
őstag

Csak nyugodtan. :)
Én is úgy néztem csak kicsit bele alakítottam pár ponttal.

Ha nem használsz Recursiont meg úgy Maliwan fegyvereket akkor a kék ágon ki lehet hagyni a From Rest skillt '2 kis töltény egymás mellett ikon'.

Ez a skill felgyorsítja azt a töltési részt ami legtöbb Maliwan fegyveren van, Recursiont szinte folyamatosan lehet használni és szinte nem is töltöget a lövések közt. 'Hellshock pisztolyhoz is jó'

Narancs ágon meg a Conflux 1 pont nem muszáj ha Phasezerker class modon rajta van, általában rajta van de enyémen pont nincs ezért raktam rá 1 pontot. :D

Meg most lvl 60-an lehet ezt azt máshova rakni de még nem döntöttem el biztosra, hogy mit fogok használni.

@(#2910) Win-T

Igen ez a játék tudja feszegetni az ember türelmét/idegeit az biztos, nekem is volt olyan nap hogy mondom jó akkor most farmolok 2-3 fegyvert ami kéne.
Nap végére 'üres kézzel' kapcsoltam ki a játékot mert vagy nem esett vagy csak teljesen kuka statokkal. :((( 'Én is Diablo 2 óta játszom ezeket a farm/grind játékokat de már közel sincs annyi türelmem mint régen'

Amikor kijött M10 én relatív hamar elértem a régi M4-ről.
Gigamind-ot farmoltam mert az egy könnyű boss és dobja Hellshock-ot ami meg már elbírt a nehezebb fokozattal.
Asszem M4-M6-M8-M10 volt a fokozatok ahogy feljebb raktam,1 nappal a patch után már ment M10 játszható szinten. 'nem mondom, hogy annyira gyorsan ment de legalább már tudtam M10 geart farmolni'

Mayhem szinteken amúgy nem növekszik az ellenségek sebzése csak ugye több idő megölni őket és úgy nekik is több idő van levágniuk a karidat. 'ezt egyik fejlesztő is megerősítette a DLC 3 interjúban pár napja'

(#2927) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

apropo, megint patch volt:
- lement (57es gearben) a slaughtershaft M10en ugy, hogy a vegere 60as voltam. szoval vagy megtanultam Monarch fl4kkal jatszani (plusz launchpad + fish slap), vagy valamit alakitottak. a spinner spawn meg mindig idegesito.
- fl4k petet nem tudjak az ellenfelek osszecsukni, ami nagyon sokat segit, mert a build erosen epit arra, hogy sebezhetetlen vagyok. legyen az anointes stop-gap + f4de, vagy fight4life. utobbi tolti a f4det. diablo3ban erre mondanank, hogy HCra nem alkalmas mechanika miatt :DDD, de meglepoen jol mukodik.
- 57 es 60 kozott elso ranezesre eleg nagy dam kulonbseg volt, de egy perfect physical 57es Monarch 3700 korul van, 60on meg 4000 korul. szoval a jobb anoint siman kinullazza a kulonbseget.

ja igen, kaoson annyira nem jo mar, szoval reszeltem a fl4k buildemen. jelenleg ugy nez ki, hogy van egy OPQ "sniper"nek, meg melle harom Monarch (corrode / fire / physical) minden masra. tovabbra is st4ckbot f4de builddel, mert szeretek veszelyesen elni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2928) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Üdv,
Most fejeztem be a kampányt, és nem tudom eldönteni mi legyen. Meg vegyem-e a Season Pass-t vagy ne. Epicen, 30 euróért be tudnám szerezni. Viszont a már megjelent 3 DLC-ből 2 elég rossz a steam értékelések alapján, egyedül Moxxi's Heist érné meg. 30 euró meg 2 DLC ára... szóval ennyiből már jobban megéri a pass.
A sztori kiábrándítóan gagyi volt, valahogy nem érzem jelenleg azt, hogy akarok ezzel a játékkal tovább játszani. Az end-game tennivalók, circle of slaughter, takedowns, proving grounds (utolsó 2őt még meg se lestem) Mennyit adnak még a játékhoz? A mayhem mód se tűnik túl jónak azokkal a hülye módosítókkal, inkább kikapcsolnám vagy hagynám 1-en. (lehet csak Moze gyenge lábon, vagy nincs op fegyverem)

(#2929) la_cc válasza H3XHUN (#2928) üzenetére


la_cc
addikt

Ennyi kétkedéssel szerintem te is tudod, hogy mi a válasz a kérdésedre.

Én összesen adtam a deluxe verzióért és a season pass-szért 40 EUR-t gamingdragons-on steam-es verzióért. Szvsz csak a 3 DLC-ért ár-érték arányban tényleg sok a 30 EUR.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2930) Daelion válasza H3XHUN (#2928) üzenetére


Daelion
őstag

Ezt igazából neked kell eldönteni szerintem.

Ha nem nagyon érdekel az end game dolog, hogy sok sok ideig farmolod ugyan azokat a bossokat x-y fegyverért bizonyos statokkal akkor lehet nem éri meg hosszú távon.

Én most fejeztem be pár órája az új DLC-t és nekem nem volt komolyabb gondom vele de úgy egyikkel sem.

Nekem EPIC verzió van ami elő volt rendelve illetve akkor nem volt keretem a passra és mivel már megvettem külön az első DLC-t így most mindegyiket úgy veszem. :C
Mire meglesz 4-ik DLC lesz vagy 30k+ HUF amit a játékba fektettem. 'szerencsére a mostani DLC-re elfogadta a 10 eurós Mega sale kupont ami volt accomon'

Takedown jelenleg amúgy sokat nem ad, kb tesztelheted ott hogy mennyire lett erős/jó a karaktered a sok sok farm után aztán annyi.
Proving grounds/Slaughter úgy szint csak poén szinten van vagy max szintezésre.

Mayhem modokat meg a többség nem szereti ahogy olvastam de valamiért GBX kitart mellette.

Moze most DLC után megint elég jó lett, az Iron Bear build legalábbis de sima fegyverekkel is elmegy csak akkor már konkrét buildet kell összerakni bizonyos fegyverekkel,stb.
'Mostani DLC-be elég jó fegyverek vannak'

Steam stb kritik engem meg hidegen szokott hagyni, ne más akarja megmondani hogy tetszik e valami vagy nem. :)

Van gond a játékkal az tény 'én is morogtam eleget itt miatta :DDD 'de attól függetlenül már sikerült beletuszkolni 230+ órát tehát nekem már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#2931) proci985 válasza H3XHUN (#2928) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

endgame jobb mint BL2nel es osszehasonlithatatlanul jobb BL1 / Pre Sequelnel.

sztori egyebkent csak reszben van kibontva a main quest alatt. a "First vault hunter" es az "Eridium" reszek meg adnak ket masik perspektivat, es ugy nezve megkockaztatom, hogy megvan a BL2 szintje.

annyi baj van, hogy meg aktivan foglalkoznak a jatekkal es az endgame balance neha hetrol hetre eleg markansan valtozik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2932) shotika


shotika
őstag

Na és milyen lett az új DLC? :)

Még nem volt időm csekkolni, bár igazság szerint még az előzőt se játszottam végig :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2933) Daelion válasza shotika (#2932) üzenetére


Daelion
őstag

Nem vészes, kicsit talán rövidebbnek tűnt mint az előzőek 'bár lehet csak képzelem' de nem rossz ez a másféle stílus amivel itt próbálkoztak.

Új fegyverek nagy része ami van benne azok ütősek, most így hirtelen még azt se tudtam eldönteni hogy mit használjak rendesen karin mert több is tetszik. :D 'legalább ha elkezdenek megint nerfelni talán marad több használható ;]'

Mozen is kb le fogok cserélni mindent ezekre a fegyverekre amint kiesnek megfelelő verzióban. 'farmolni is egész jól lehet őket'

Így, hogy most ez nekem 5 euróba került meg pláne nem panaszkodom. :)

(#2931) proci985

Mondjuk ez igaz, még így is jobb az endgame mint előző részekben.
Sztorin meg én sem tudtam annyira komolyan fennakadni, nem vagyok a híve de ehhez a játékhoz nekem megütötte az elmegy szintet.

Balance, milyen balance? :D 'jó jó most per pill egész tűrhető'

[ Szerkesztve ]

(#2934) proci985 válasza shotika (#2932) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

teljesen jo. rovidebbnek erzodik, de valoszinuleg azert, mert messze nincs benne annyi backtracking, mint a korabbiakban.

van egyebkent par fegyver, ami erdekesnek tunik.

Daelion: slaughtershaft M10 utan lement a Maliwan takedown is M10en FL4Kkal.

a Guardian Takedownon a masodik crystalokig jutottam, aztan ket feltoltott pylon utan wipeolt. viszont oda meg nem vittem electro Monarchot, ami szarvashiba.

amit tanultam az kb az, hogy crit FL4Kkal kb kell egy OPQ snipernek, 4 Monarch (phys, fire, electro, corrosive), egy pearl + cutpurse ammo regenre. nem vagyok benne biztos, hogy tenyleg ez volt a cel, hogy alapvetoen bossokra kitalalt build varianssal menjunk a takedownra mert mindennek annyira szurrealisan sok hpja van, de megy.

ja igen, osszes gear 57es, kiveve egy 60as life steales corrosive monarch

fun fact: azon kivul, hogy idegesito meg sokaig tart, igazabol annyira nem nehez. az elso boss mechanikaja, avagy
1 lodd [electro|corrosive] monarchal egy tar erejeig
2 valts OPQra es fuss (gyorsabb mint a kitamasztast leszedni)
3 azonnal ugorj a masik platformra
4 azonnal fuss vissza es ugorj vissza a kozponti platformra
5 ha meg el, akkor goto 1.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2935) shotika


shotika
őstag

Köszi a válaszokat! (Ha néha nem reagálok egy feltett kérdésemre, akkor sry, múltkor is volt egy - olvastam a rá a választ, csak elfelejtettem reagálni...)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2936) Daelion válasza proci985 (#2934) üzenetére


Daelion
őstag

Most lehet fura lesz de én most csináltam meg pár napja teljes Maliwan Slaughter runt elsőnek Amarán így M10-en, mármint amióta van játékban én nem mentem 1 full runt se mert nem tudott érdekelni. :D 'Circle of sluaghter volt csak'

2x Crashelt le a játék mire rájöttem, hogy ok innen nem szereti a játék ha alt+tabolok.
Nem volt nehéz csak sokáig tart.

Maliwan Takedown amúgy sokkal vállalhatóbb mint ez a Guardian, hosszra szerintem pont rendben van.
Ide járok időnként már az M4 idők óta amikor az volt a max. 'nem kell konkrétan semmi innen de ez szórakoztató run időnként'

Guardian meg igen, most így HP nerf után nem mondanám hogy hú de nehéz csak macera és nagyon időigényes.

Első boss meg kb elalvás kategória volt nálam, sok rohadt immunity phase de amúgy veszélyt nem jelentett a karimra.
Néha még azt is bevállaltam, hogy nem ugrottam félre biztonságos platformra hanem lementem ffyl-ba aztán egyből second wind valami random ellenségről mert az mindig spawnolt a robbanás után. 'belövöm tömegbe Recursiont az biztos leszed valamit mert buddy system drónara is rápattan'

2 Monarchot vittem oda meg azt a Recursiont, mást nem is használtam kb.
Cutpurse meg szinte kötelező, nem is tudom hogy lehetne nélküle. 'Cutpurse Launch Pad sokkal kényelmesebb mint fishslap megoldás szerintem'

Most lesz 100-as mindegyik Guardian perkem azt már végre tudom majd használni mindenhol azt a Launch padet. :)

Küldtem át egy DLC Snipert ami Gamma burst Fl4khez való, mondom most már kipróbálom hogy működik ez a mail rendszer. :D 'Az a sniper amúgy beteg, Amarán nagyon durva damokat nyomat'

[ Szerkesztve ]

(#2937) proci985 válasza Daelion (#2936) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

slaughter 3000et en nagyon sokat toltam levelezni, cartellel kaosz volt :DDD

takedown most elorszor ment le M10en, igaz elotte egyetlen egyszer mentem rajta vegig megnezni. tobbi slaugher hasonlo.

guardian takedownra fl4kkal buildet kene valtanom, egyszeruen tul sokat van a foldon. a ket guardian meg siman 1hiteli a petet is. tehat hiaba jellemzoen nyugis, eleg egy rosszkor jovo FFYL es vege a kornek.

köszi, meg is jott :R. kuldtem egy x2es 60/m10es recursiont, hatha te meg hasznalni is tudod.

uj fegyvereket meg annyira nem alltam neki tesztelni. a Gargoylet probaltad mar?

a Lightshow meg kb Monarch, csak pisztoly formaban. damra is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2938) Daelion válasza proci985 (#2937) üzenetére


Daelion
őstag

Recursion még lvl 57-en is pusztította DLC részeket de azért elviszem ezt is egy körre. :) 'Nincs most kedvem Recursiont farmolni, lvl 60 Old God shieldet faromolom megint értelmes statokkal :((( '

Gargoyle meg elég durva karimon pláne, hogy +20% Corrosive Old God van rajtam jelenleg. :DEgy gond van csak vele, hogy nem lehet tölténnyel bírni illetve limitált a range amire el tudja lőni azokat a corrosive bogyókat ami sokat sebez.
Kb 5 perc alatt elpusztítom a full töltény adagot aztán mehet a cutpurse.

Propietary License meg Flipper SMG ami tetszik és fogom használni őket.
License elég fura fegyver mert Hyperion/Jakobs/Dahl keverék viszont mobolásra valami elvetemült.
Elkapok egy tömeget Phasegraspal azt kb 1 tárral eltüntet egy egész szobányi ellenséget mert annyira pattognak a töltények. 'jakobs criten pattan illetve Amara skill is ad olyat'

Flipper meg simán erős amikor már x9 lövedéket nyomat és a tölténnyel is kezes.

Complex Root Snipert meg nem részletezném, egyik Streamer 1 milliárdos critet nyomott vele M10 Guardian takedownba Amarán. :DDD

De amúgy kb akármelyik fegyver esett ki miközben mentem át DLC-n és kipróbáltam, használható volt karimon ami azért jó dolog.

Lightshow azt Moze-ra tervezem a 150% Rados anointel.

[ Szerkesztve ]

(#2939) Zsohi


Zsohi
őstag

Az új patch-csel valami nagyon félrement, Zane klónja az OPQ-val egy tárral kifektet bárkit. A mob-okat meg úgy írtja nem marad nekem semmi. :DDD

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2940) proci985 válasza Daelion (#2938) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kivancsi vagyok mennyivel jobb. esett eddig harom, mondtad, hogy kene egy uj belole, szoval gondoltam atkuldom :). anoint nem jo rajta mondjuk, bar talan recursionos elemental Amaranal lehet a nova is segithet, ha hasonlo a mechanika mint anno BL2ben Mayaval (es a Firebird shielddel).

apropo, az uj tediore ("malivan / atlas Q system on reload") is gyanus nekem, hogy bossolni meg jo lehet mert crit pontra mennek ra a childek kovetoen. bossolast f4de flakkal annyira nem jon mondjuk at, de igazabol fl4kkal a Monarch bossolni/guardianok ellen durvabb, mint a Cutsman.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2941) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Hétvégén elkezdtem Amarát, hát a játék eleje bizony lassú. Emlékeztem, hogy ez FL4K-nél is zavart, itt is megvan. Két nekifutással jutottam el Mouthpiece-ig, ott elég is volt belőle. Majd folytatom máskor, ha jól rémlik Promethea környékén javul a helyzet.

Úgyhogy mégis előszedtem FL4K-et, Proving Grounds-ok alatt elbohóckodtam magam lvl60-ig, a DLC-hez nem volt kedvem. M2 csak, azt még épphogy bírja a karakter. Kéne neki pár rendes fegyver, ilyen 53-54-es csodákkal bohóckodok. Csak semmi jó nem esik.
Meg kéne nézni buildet is hozzá, de közben érdekel meddig tudnám elvinni ezzel a saját magam összerakta valamivel... Annyira nem működik rosszul, ha sikerülne normális fegyvereket szerezni még akár lehetne is belőle valami :U

(#2942) gbors


gbors
nagyúr

Ha már az újrakezdés szóba került - hónapok óta nem nyúltam a játékhoz, Moze-zal nemigen fogom folytatni (minél tovább játszottam, annál jobban irritált az action skillje). Gondoltam, megvárom, amíg lesz save editor, és átoperálom, de most, hogy már van pár, úgy tűnik, hogy pont a class-t nem lehet megváltoztatni bennük.

Az első részben Mordecai volt a kedvencem, Lilith OK volt, a kettesben Salvador és Maya volt a legjobb, ill. Gaige OK volt, a Pre-sequelben Wilhelm tetszett a legjobban, Nisha és a doppelganger is elment szódával. Ezek alapján tudtok javasolni karaktert, akivel várhatóan jobban járok, mint Moze-zal? Köszi!

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2943) Shadowguard válasza gbors (#2942) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én csak FL4K-et ismerem, meg nemrég kezdtem egy Amarát (akinek van egy majdnem olyan skillje, mint a kettőben Mayának :D ) , de inkább amiatt, mert engem annyira az endgame nem tud lekötni. De tegnap simán elszórakoztam cirka 4-5 órát a Proving Grounds-okon és ha nem kell ma fél ötkor kelnem még folytattam volna.
A pet többnyire jól bírja a kiképzést és még engem is fel tud szedni, ha gond van akkor eltűnök (Fade Away-t használom az action skillek közül) és stealthből még a mostani vacak fegyvereimmel is tudok aprítani :)

Szerk.: Nálam előző részekben Lilith-Mordecai, Maya, Timothy-Wilhelm a lista :)

[ Szerkesztve ]

(#2944) sanya53 válasza gbors (#2942) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem FL4K és Amara.
Kihúztam Zane-t is nekem az is tuti jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#2945) la_cc


la_cc
addikt

Mi számít most jó sebzésű Monarch-nak az új 60-as szinten? Mert nekem full buff-ban, active skill-ek mellett van egy ilyenem és hát nem igen akarnak halni a mobok már M6 körül sem, pedig van mellette annoint is rendesen szinte mindenen már.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2946) proci985 válasza gbors (#2942) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Salvador es Nisha nagyon nincs. Mordecai (es b0re Zer0) az jelenleg Fl4k. Maya es Lilith az kb Amara.

la_cc ez damra kb 80-90%a a regi 57/M10es Monarchoknak, M6nak lazan mennie kene vele mindenhol (kiveve a guardian takedownt).

mondjuk nekem az lenne a tippem, hogy menj vissza Lectra citybe M8on (vagy akar M10en) skippelj mindent a waypointig (van harom anointos es egy boss ellenfel kozvetlenul Killavolt bazisa elott) es farmold Killavoltot ameddig ertelmes idon belul meg tudod olni. Monarchot csak o dob, plusz transformert is eleg jo esellyel. ameddig van rajtad Transformer addig nem tud megsebezni se, szoval idealis es gyors hely osszeszedni a geart M10 endgamere.

a kitamasztot (c gombbal aktivalod) ugye hasznalod? az felezi a mozgasi sebesseged de duplazza a damod. milyen buildes?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2947) gbors


gbors
nagyúr

Köszi a tippeket mindenkinek. Asszem bepróbálok egy Fl4ket nyaralás után :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2948) la_cc válasza proci985 (#2946) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi a tippet! Farmoltam Killavolt-ot, onnan esett ez is M6-on, csak meguntam, mert szart se esett, 2 monarch-ot és egy egész fasza Transformer-t leszámítva. Lehet feljebb teszem akkor még az M szintet, hátha beadja... ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2949) proci985 válasza la_cc (#2948) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

en anno azt csinaltam, ha van egy Monarch es egy Transformer M10nek is mennie kene.

meg neznek buildet, allitolag a klonok olyan buffot kaptak hogy epp egyedul leszedik a guardiant amig Monarchod van.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2950) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Na jó, azt hiszem nekem nem való ez az M faszomtudjamennyi meg Maliwan site baromság. Megcsinálom még a két DLC-t normálon, utána meg törlöm az egészet a francba. :W
Ráment a fél este, hogy kiszedjem a rendes szintű változatát a fegyvereknek, amit használok. Vagy legalább hellyel közzel olyasmit. Először M2, utána M8. Lobra vadásztam, Graveward gyakorlatilag mindent dobott, csak azt nem, a végén kaptam egy egész jót. Poénból néztem meg az M8-at, kapásból adott Krakatoa-t. Nem volt egyszerű, de szép türelmesen megoldottam. Utána ahogy esett a loot egyre könnyebben. Először az M2-es fegyverekkel volt vagy 15 perc.
Visszaraktam kettőre, na nézzük meg a Maliwan izét, anno lvl57-en nem volt egyszerű az egyes szintje se, most mennie kellene simán. És röhögve leszednek a sima mobok. Bemegyek láthatatlanba és leszarja, jön és agyonvág. M8-as Lobból belelövök kettőt a kibaszott kutyába az meg köszöni szépen, fél életen van és szétszed. 27k-s pajzs mintha nem is lenne. Én azt se látom hol van, de a mob átlövi a fél pályát.
Az oké, hogy nem minmaxolt, überfasza builddel megyek, hanem amit magamnak összeraktam, de azért ez nevetséges... Nem M10-ről van szó meg bossokról, hanem kibaszott mobokról egy kibaszott pályán... :((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.