Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1551) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Komolyan, ez a Slaughterstar 3000 csak nem akar összejönni.

Nem írom le, mire szeretném, hogy a fejlesztők költsék a pénzt, amit a játékukra áldoztam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1552) Deck válasza Rigormortiis (#1551) üzenetére


Deck
titán

Mayhem 3an nyomod? Mindjárt jövünk kb 10perc aztán remélem tudunk segíteni :P

PS5

(#1553) Sanyaaa26 válasza Wesder (#1545) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Hogy mit kezdtél, reseteltél? Bocsi a rövidítéseket nem értem

(#1554) Wesder válasza Sanyaaa26 (#1553) üzenetére


Wesder
félisten

Elkezdtem egy True Vaulthunter mòdot. (TVHM) Azt lehet resetelni. Nos a patch miatt Normalon és TVHM-en eltüntek a Fast Travel Location-ök. TVHM-ben még csak Mouthpiece-nél jàrtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1555) Deck


Deck
titán

Valai Legendary "legjobb" pajzsot és shotgun-t hol tudnék farmolni vagy találni?

PS5

(#1556) rumkola


rumkola
veterán

Ma új peccs, durva:

[link]

(#1557) oriic válasza rumkola (#1556) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Critical Damage increased by 20%
Fire Rate increased by 15%
Time to Aim Down Sights (ADS) reduced by 15%
Time to Equip reduced by 20%

Nos, akkor ezt továbbra sem cserélem le úgy érzem. :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#1558) vvega30 válasza sittes79 (#1538) üzenetére


vvega30
senior tag

Hol olvastad?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1559) sp8787 válasza Deck (#1555) üzenetére


sp8787
addikt

A "legjobb" pajzsom az 13.5K-as az Graveward-tol jott. Amit linkeltem kepen shotgun-t az meg Chupacabratch-tol ,tole mar dobot vagy 3at minimum.

Ha hamarabb szolsz akkor BFF-ek :DDD lehettunk volna egy kis idore is kuldtem volna ha tudom ,hogy kell.

A Butcher is Chupatol van. Az Eridium-os vending machine-bol tudnal x12.x18 Torgue-t farmolni de en volt ,hogy 1 oran at nyomtam es nem lett meg. Azota se lattam meg 1 ilyet sem.

(#1560) sp8787 válasza vvega30 (#1558) üzenetére


sp8787
addikt

Nem kell ezt olvasni van rola tobb video is.

(#1561) sittes79 válasza vvega30 (#1558) üzenetére


sittes79
addikt

Youtube, ezzel az offline glitchel. Offline indít majd játékon belül online és 50 es baszo haver behiv és mehet a móka. Ja és persze may 3

[ Szerkesztve ]

(#1562) Deck válasza sp8787 (#1559) üzenetére


Deck
titán

Bármi jó cucc kell vagy skin. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1563) keneseig


keneseig
tag

Üdv!

Azt lehet látni epic-ben, hogy frissült-e a játék?

(#1564) jaffa 2843 válasza keneseig (#1563) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Library-ben a játéknál 3 pötty, vagy fogaskerék, attól függően, hogy milyen nézetben vagy. A tegnapival 1.0.1, a maival gondolom már változni fog.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1565) Daelion


Daelion
őstag

Elvileg már frissült PC-n mert nálam ez már ki van kapcsolva játékba a Guardian tab/perkek alatt.

- Hollow Point Guardian Rank has been temporarily disabled. We plan on addressing this further in a future patch.

(#1566) sp8787


sp8787
addikt

Tudja vki ,hogy mukodik itt a Luck?
Most ezzel farmolgatok de nem igazan tudom megitelni ,hogy segit e.

Van egy szinte tokugyanilyenem +8% XP-vel nade az legalabb vilagos ,hogy mukodik.

MAS
Van itt vmi epkezlab Heavy? Mert en meg amit probaltam egyre se mondanam ,hogy na ez igen. Gyakorlatilag instasell vagy fel sem veszem.

[ Szerkesztve ]

(#1567) sp8787 válasza Deck (#1562) üzenetére


sp8787
addikt

Hold on wait a minute!

Mi van akkor ha csinalok egy backup-ot majd ezutan elkuldok neked egy rakat cuccot es azutan visszatoltom a mentest?

(#1568) Deck válasza sp8787 (#1567) üzenetére


Deck
titán

Gondoltam már énis ilyesmire.. Kikéne próbálni :D

PS5

(#1569) Rigormortiis válasza sp8787 (#1567) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Jajj, ezt velem is kipróbálhatod :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1570) tibee77 válasza oriic (#1557) üzenetére


tibee77
őstag

En is örülnek neki ha a lyuda-am ami van nem csak 46os lenne.xD szerencsetlen flak jo kis pofont kapott.pisztoly nerf, skill nerf...egyedül ha az embernek lyudaja van akkor nem veszes de igy...nem mondom h nem lesz viable de a crites flak build nem egy tank, csak a dps-re tamaszkodott eddig mert vedelme az nagyon keves.na majd meglatjuk.persze ha idöközben kiesik egy 50es fegyo akkor nem fogok sirni.

Chupacabratch-ot farmoltan en is, az szinte a leggyorsabb de idaig hudejo cuccokat nem dobott..na de majd ma! :K

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1571) TESCO-Zsömle válasza sp8787 (#1567) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanaz, ami az eddigi részeknél is. Visszakapod a cuccaidat. Indulásnál meg majd szinkronizálsz.

Ha nagyon erősködik, akkor megvárod, míg a cimbi kilép, aztán Ctrl+Alt+Del -> Feladatkezelő -> Részletek -> Folyamat leállítása.

Rendszerösszeomlás ellen nem ágálhat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1572) Wesder válasza TESCO-Zsömle (#1571) üzenetére


Wesder
félisten

Konzolon jàtszanak.
Mondjuk akkor egy Power Off esetleg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1573) keneseig


keneseig
tag

Az mennyire normális,hogy 16gb rammal és 8gb Vrammal alt tabolás után akad a chrome és az opera is? Még az oldalak lapozása is...

(#1574) Daelion válasza keneseig (#1573) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam is olyan ha Full Screen-be van,ha tudom hogy sokat kell alt-taboznom akkor át szoktam rakni Borderless-be akkor nem csinálja.

(#1575) keneseig válasza Daelion (#1574) üzenetére


keneseig
tag

Köszi megpróbálom.

(#1576) Tatyla


Tatyla
őstag

5 Golden Key
CTWJ3-35F9Z-ZJ5HK-HTWTT-ZFRZZ

5 Golden Key
53KT3-KKXHZ-HJ5SK-93CJ3-KK9BC

Felhasználható október 7-ig

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1577) Bennyboy válasza Tatyla (#1576) üzenetére


Bennyboy
őstag

Pc-re nálam egyiket sem fogadja el

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1578) Tatyla válasza Bennyboy (#1577) üzenetére


Tatyla
őstag

Steam vagy PS4

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1579) oriic válasza Bennyboy (#1577) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert Borderlands 2 kódok azért.

Live-Die-Respawn

(#1580) Tatyla válasza oriic (#1579) üzenetére


Tatyla
őstag

Jah az lehet, akkor bocs

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1581) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Annyira jó, hogy belelendültek a foltozásba, csak úgy érzem, a lényeg megint kezd elveszni!
Értem én, hogy kell a nerf, meg a buff, meg nehogy már átlag feletti legyen a lootélmeny......... de az, hogy a játék, még mindig nem fut megfelelően, nem izgatja őket! Inkább arra feküdnének rá!!
Elvileg öt évig reszelték ezt a játékot, s a DX12 beta benne, hát nemtudom.........

Gazember

(#1582) Wesder válasza Mr.Franczy (#1581) üzenetére


Wesder
félisten

One X-en érezhetően jobban fut. Spitscreen-t patch elött pròbàltam, akkor borzalmas volt.

Oriic
Az meg a màsik. A Fast Travelek eltünése viszont igazàn bosszantó.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1583) oriic válasza Wesder (#1582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mintha a menü is gyorsabban jönne be. :D

Live-Die-Respawn

(#1584) oriic válasza Wesder (#1582) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Az meg a màsik. A Fast Travelek eltünése viszont igazàn bosszantó."

Na ez viszont nálam nem jött elő.

Live-Die-Respawn

(#1585) Mr.Franczy válasza Wesder (#1582) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Igen, ez így van! Csak azt gondolom, hogy van még benne tartalék optimalizáció terén! :)
Reméljük a legjobbakat, addig is, loot-ra fel. 😁

Gazember

(#1586) Wesder


Wesder
félisten

Gondolom a víz bevetése mit taktikai elem itt is UE4 sajàtossàg, mint a Gears5-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1587) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Azért lvl39 en ez a pisztoly....

Valami nagyon csúnyán el lett "randomolva" mert bármilyen badass akármi 2 lövés (Maximum!) :D

(#1588) oriic válasza Joco_77 (#1587) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokáig használtam én is, brutál dög. De le fogod cserélni majd egy idő után.

Live-Die-Respawn

(#1589) Deck


Deck
titán

Tehát akkor működik a cucc küldés és megmarad nekünk is :P Kipróbált több Legendary fegyverrel is.

1. Elmentjük a játék mentését (én felhőbe mentettem)
2. Elküldjük a cuccot annak akinek akarjuk, (én megvártam míg elfogadta) majd egyből PS gomb és alkalmazás bezárása
3. Visszamásoljuk a mentést
4. Most már indíthatjuk

Ennyi, már küldhetitek is a jobbnál jobb cuccokat:D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1590) Daelion


Daelion
őstag

Csak úgy kíváncsiságból kérdem.

Abba mi a jó ha mindent 'legjobb fegyvereket' csak úgy hozzá vágnak az emberhez?

Nekem ez pl teljesen tönkre tenné a játék farmolás+karakter fejlesztés részét az egésznek ami egyik fő oka,hogy ezekkel a ARPG/Loot alapú játékokkal játszom.

Ha valaki most oda adná nekem 'és ha el is fogadnám' mindent ami kellhet karimra lehet el is menne a kedvem a játéktól.

Nem rosszból kérdem csak számomra ez egy kicsit fura,bár lehet én vagyok ennyire farmolgatós típus Diablo 2 óta. :)

[ Szerkesztve ]

(#1591) Deck válasza Daelion (#1590) üzenetére


Deck
titán

Random a loot. Rengeteg időt is elvesz és lehet még akkor sem dobja amit szeretnél..
Senki sem mondta, hogy kötelező és csináld.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1592) gbors válasza Daelion (#1590) üzenetére


gbors
nagyúr

Az nem jó, de az sem jó, hogy nem csak első vonalas, de második és harmadik vonalas fegyvereket is alig lehet találni. A BL2 szörnyű volt ebből a szempontból, és ahogy olvasom, a 3-nál is ebbe a irányba nerfelnek. Az a k***a golden key láda meg mi a francnak, őszintén? :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1593) Wesder válasza gbors (#1592) üzenetére


Wesder
félisten

Dob legendary-t ha szerencsés vagy. Én most Athena boss-tòl olyan Corrosive/Radioactive 50-es shotit kaptam hogy csak úgy daràl.:C
Anointed - Amíg a klònom aktív, végtelen töltényem van.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1594) Deck válasza gbors (#1592) üzenetére


Deck
titán

Igen. Na meg 50-es szintet az alapjátékba ha csak a sztori érdekel úgysem lehet elérni. Innentől értékelések a Legendary cuccok.

PS5

(#1595) Daelion válasza gbors (#1592) üzenetére


Daelion
őstag

Igen BL-2 be tényleg nagyon gázos volt a drop,azt már én sem szerettem és összes rész közül azzal játszottam a legkevesebbet,bár nekem több dolog se tetszett BL 2-be de az más téma.

BL 3 azért még közel se tart ott,TVHM Mayhem 3 GigaMind dobott ma nekem 5 Legendary-t egy ölésből pl de 1-2 majdnem minden runba esik.
Bankom is tele van már legendary-val és szelektálnom kell mit tartok meg és mit nem.
Online játszok az összes eddigi hotfix-el és még így is simán jó.

@Deck

Mint mondtam nem bántásból kérdeztem,felőlem úgy játszik mindenki ahogy akar én úgy is egyedül játszom a saját 'kedvem' szerint tehát nem befolyásol.
Csak kérdezgetni szoktam mert azért próbálom mások szemszögéből is látni/meg érteni ezeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#1596) Deck válasza Daelion (#1595) üzenetére


Deck
titán

Igazad van amúgy de ez az endgame már és 50es szint is kell ezekhez. Fontos a build meg minden ugye itt és nerfelik elég rendesen ezeket sajnos. Természetesen nem állt szándékomban megbántani téged :R

PS5

(#1597) Bennyboy


Bennyboy
őstag

250-es kód: MYCHILIRECIPE

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1598) warcat válasza gbors (#1592) üzenetére


warcat
veterán

Golden key teljesen jó szintezés közben egy kis extra lootnak ha gyengének érzed magad, nem endgame loot forrásnak van szánva szerintem.

EA: It's in the crate!

(#1599) Daelion válasza Deck (#1596) üzenetére


Daelion
őstag

Szerencsére karimat/buildemet 'Elemental Amara' nem nagyon érintette most nerf.
Sőt buffot is kaptam a Maliwan buffon keresztül mert használok egy 50-es Fire Cutsman SMG-t ami már eddig is durva volt most meg pláne. :D

Sniper buff is jól jött mert pont használok egy Anointed Shock Lyuda-t.

Most egy CrossRoad SMG-t keresek még azt kb meg is van a fegyver loadout-om azt hiszem ha csak nem váltok buildet teljesen.

(#1600) gbors válasza warcat (#1598) üzenetére


gbors
nagyúr

A 2-ben gyakorlatilag bármilyen loot helyettesítésére volt, de daelion hsz-e alapján a 3-ban nem ennyire rossz a helyzet. Nekem így is feleslegesnek tűnik, de ha nem vagy rászorulva, akkor nem zavar.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.