Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1501) sp8787 válasza sp8787 (#1453) üzenetére


sp8787
addikt

Na tesztelgettem ezt a Pistol-t vagyis igazandibol nem is ezt mert kozben kaptam egy vmi 461% Crit D-set ha jol emlekszem. Katasztrofa! Megy a gyujtemenybe.

Tesztelgettem meg a One Pump Chump-ot es egesz jo viszont ez vmi brutalis

A Shotgun-ok kozul a masik archetipusban meg ez az ami eleg jol mukszik.

Mondhatna vki vmi tippet ,hogy egy jo SMG-re.Eddig a Handsome Jackhammer az amit tetszett es megtartottam de mostanaban mar ki se probalom oket.

(#1502) oriic válasza sp8787 (#1501) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SMG-hez:

Az összes Crossroads SMG. Nekem pl Bankrolled Crossroads van. Simán jó még TVHM Mayhem 3-on is.

Fenti képhez:

Butcher alap Legendary, jelenleg a legjobb talán. :C

Live-Die-Respawn

(#1503) Daelion válasza sp8787 (#1501) üzenetére


Daelion
őstag

Mocking Cutsman ha erős elementál SMG kell valahova.

Kicsit máshogy kell vele célozgatni de eddig ez az egyik legerősebb elementálos SMG amit találtam.
Van egy Fire meg Corrosive verzióm belőle.

Egy Cryo Butchert én is hordok magammal az invbe ha nagyon szívat valami szar Mayhem modos ellenség. :D

(#1504) vvega30 válasza oriic (#1497) üzenetére


vvega30
senior tag

az melyik láda és hol is van? :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1505) oriic válasza vvega30 (#1504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Necrotafeyo közepén egy óriási kocka, nem láda. :) Kis puzzle kell a kinyitásához.

Live-Die-Respawn

(#1506) freezer922


freezer922
aktív tag

Most második játékban más karakterrel mintha a játék kicsit skótabb lenne a legendarikkal. Még gigamind előtt volt egy zero célpont akit 30+ alkalommal öltem meg mert emp gránátot dobhat de nem tette :D valahogy úgy rémlik vault ládák se voltak ennyire gázak, most konkrétan nincs olyan, hogy ne lenne mindben 1 fehér és már a kék is nagy dolog nem, hogy lila vagy legendary... Csak ugye ez így gáz, mert majd max szinten mindenhonnan legendary fog jönni de csak párat fogok használni mert OP-k, most meg jöhetne bármi de nem esik semmi xD

(#1507) Wesder válasza freezer922 (#1506) üzenetére


Wesder
félisten

Az megvan hogy csökkentették a droppot?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1508) freezer922 válasza Wesder (#1507) üzenetére


freezer922
aktív tag

Mayhem 3-ban, nem lvl30-on :D

(#1509) D4M13N


D4M13N
aktív tag

Ha valaki Zane clone buildet használ, annak egy kis érdekesség: GeniViV dropból eshet egy shield(messy breakup) ami egy kicsi drónt ad ami buffol és lő is. És a klón is megkapja, plusz ha leesik a pajzs, +1 drón spawnol. Elég hatásos shield, kivéve, hogy a drón állandóan csesztet. Pl ne harcolunk, inkább menjünk étterembe meg ki az a claptrap csaj aki az echonkba hagy üzeneteket :D

(#1510) shotika válasza D4M13N (#1509) üzenetére


shotika
őstag

Hm, köszi a tippet, flakkel a játék első felében sűrűn használtam azt a kis pajzsot, de a kövi kari tuti Zane lesz.
Érdekesség, én 45-ös szinten fejeztem be a normal módot, ehhez az kellett, hogy minden mellék küldetést és minden feljegyzést, claptrapet stb-t megcsináljak. Mindössze 2 felkiáltó jel nem lett maxos, a hamburgereket én nem tudta 9 perc felett mind kiszállítani - illetve az arénákba se mentem be.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1511) D4M13N válasza shotika (#1510) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Az arénával óvatosan. Redditen többen írták, hogy ugrott a bankban tárolt cucc miután végeztek. Én pont fordítva vagyok, Zane után fl4k jön. Vagy Amara. Még nem tudom.

(#1512) Daelion válasza shotika (#1510) üzenetére


Daelion
őstag

Az úgy kb rendben is van szerintem egy olyan végigjátszás után.

Én is 44-es karival fejeztem be Normalt úgy,hogy a legvégén maradt ki 1-2 side mission mert nem vettem észre de minden mást megcsináltam meg úgy alapjáraton nem siettem át a játékon.

Szerintem nekem Moze lesz a köv kari majd valamikor de egyenlőre még Amaran is van bőven teendő. :)

[ Szerkesztve ]

(#1513) freezer922


freezer922
aktív tag

Ami nekem fura, hogy nem mondom nem volt annyira könnyű dolgom adott mayhem 3 bossokkal zane-en mint ahogy láttam pár videón mit művel 1-1 fl4k/moze/amara de annyira nem volt szar :D viszont most szintezve amarát, még low lvl-ként (34) picit macerásabbnak érzem ezt bossokra legalábbis mint zane volt.

(#1514) Daelion válasza freezer922 (#1513) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem Amara ~lvl 25 környékén indult be meg akkor már kezdtek értelmesebb Elemental fegyverek esni és utána már szinte túl könnyen ment Normal végéig.

Most viszem TVHM-et Mayhem 2-es fokozattal és így most kényelmesen haladok meg farmolgatok menet közbe.
Saját buildet használok egyenlőre,nem másoltam le valami meta buildet egy Youtuber-ről.

Van pár boss amire tényleg nem annyira jó per pill a karim de szerencsére legtöbb dolog az random/world drop tehát lehet válogatni a bossok közt ami szimpatikusabb/könnyebben megy.

[ Szerkesztve ]

(#1515) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Talalkozott a jatekban valaki a The Bee-hez hasonlo cuccal (pajzs)?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1516) Amartus


Amartus
senior tag

A VIP-s Daisy Marshal-t hogyan és mikor kapom meg? Vagy ez egy halott dolog?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1517) Daelion válasza oriic (#1515) üzenetére


Daelion
őstag

Legközelebbi amit találtam eddig az ez volt:

(#1518) oriic válasza Daelion (#1517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ez van nekem is. Mas hasonlot nem nagyon talaltam meg.

Live-Die-Respawn

(#1519) rumkola


rumkola
veterán

Üdv!
Ha nem volt preorder, akkor ez meg lesz nekem vagy nem? Mire kaphatok még egy utolsó VIP fegyót?

(#1520) bunfi válasza rumkola (#1519) üzenetére


bunfi
őstag

Ha beváltasz még egy fegyver 4000 pontért itt: https://borderlands.com/en-US/vip-rewards/

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1521) rumkola válasza bunfi (#1520) üzenetére


rumkola
veterán

jááá BL2-höz is lehet. Köszii! BL3-as már nem volt, azt hittem ennyi... :R

(#1522) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

PS4-en keresek játszópajtit, leginkább arénákra és proving groundsokra.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1523) Deck válasza Rigormortiis (#1522) üzenetére


Deck
titán

Psn név? :)

PS5

(#1524) rumkola


rumkola
veterán

Új peccs ma:
[link]

Porcelan nerf.

[ Szerkesztve ]

(#1525) shotika válasza rumkola (#1524) üzenetére


shotika
őstag

"Reduced the amount of texture streaming that was occurring when aiming down sights." Kivancsi vagyok:)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1526) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Van 1 fura kérdésem:
Jól látom,hogy megjelenés óta(vagy pár napra rá),nem frissült a játék?
Lenne azért 1-2 dolog amire nem ártana 1-2 kisebb patch.

Avatar

(#1527) -=Jam=- válasza GAbre (#1526) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Egészen pontosan 2 kommentet kellett volna visszanézned... :U

(#1528) GAbre válasza -=Jam=- (#1527) üzenetére


GAbre
veterán

Egész pontosan ott van,hogy ma,de ma se frissült nálam,és még 3-4 óráig ma van.

Avatar

(#1529) tibee77 válasza GAbre (#1528) üzenetére


tibee77
őstag

3pm PDT vagyis ejfelkor.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1530) jaffa 2843 válasza tibee77 (#1529) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Mikor ránéztem, akkor láttam én is, hogy éjfél, de elindítottam és lefrissült... :F

Version 1.0.1 CL 2015653

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1531) Hege1234


Hege1234
addikt

39 es szintel fejeztem be a játékot maradt még melléküldetésem
de ha jól vettem észre skill pontot már nem kapok csak egy lila csík megy
felfele ha ölök és számlálódik az xp..
át kéne váltanom tvhm-re vagy érdemes még normálon és
mayhem-en megcsinálnom a melléküldetéseket?
bár igazából ez a mayhem és a tvhm
mód különbség sem igazán tiszta nekem :F

[ Szerkesztve ]

(#1532) Daelion válasza Hege1234 (#1531) üzenetére


Daelion
őstag

Kapsz még skillt 50-ig,Guardian rank rendszert a sztori végén kapod meg de attól még a maradék szintedre kapsz XP-t.

Én megcsináltam minden mellék küldetést Normalon de ezt te tudod,hogy hol akarod inkább befejezni jobban.
Ha felrakod Mayhem 1-re legalább a játékot akkor felrakja az ellenségeket is a te szintedre meg a mellék küldetéseket is elvileg.
TVHM-re én 50-en mentem át valamennyi farmolás után,hogy azért valami gearem is legyen meg a quest rewardok is maxosak legyenek.

(#1533) Hege1234 válasza Daelion (#1532) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi! :R

(#1534) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Azért az egy kabaré, hogy egy multira kihegyezett játéknak a multiplayer matchmaking legyen a leggyengébb eleme.

Igazából szinte képtelenség mondjuk egy konkrét arénába embereket tálalni.

Mert ha odamegyünk az arénához, és elkezdünk matchmakingelni, akkor is többségében átdob más játékába, teljesen máshova.

De ha bejönnek, akkor is kilépkednek, ahogy én is kilepkedek, ha nem tetszik, ahova rakott.

Hiszen lutri az egész. Eleve, miért ereszti össze az 50 alattiakat az 50esekkel. 40es szinten mayhem 3aznak. És berak az ilyen balf.szok mellé simán. Meg ugyanúgy berak 25ösök közé is, mert miért ne...

Tényleg nem értem, miért kellett elcseszni, ami jól működött. F szét nem lehet kilistázni az elérhető játékokat, ahogy eddig...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1535) shotika


shotika
őstag

Megjött az update, határozottan jobb lett tőle a játékmenet, és már nem szaggat zoomolás közben sem :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1536) freezer922


freezer922
aktív tag

Nem tudom mi lehet, de nekem stutter így is maradt. ryzen 3600 + 2070s 16giga ram-al indokolatlannak érzem, de grafikát levenni (elv talán az segít? valaki itt írogatott olyat korábban) nem fogok mert nemrég vettem az alkatrészeket xD szép lesz a játék még ha néha meg is akad :D

(#1537) Deck válasza Rigormortiis (#1534) üzenetére


Deck
titán

Nyugi ;)

Alapjába véve igazad van. Sokszor van, hogy kilépkednek vagy teljesen más szintén vagyunk de skálázza az ellenfeleket a szintednek megfelelően nem? Vagy nyomogatják a gombot.. Te meg eladnád a lootot még.. :D
Mikor jön a rengeteg röpködö madár elég vicces de fellehet liftezni őket (egyszerre akár többet is) az emeletre ott meg ledarálni őket ugyanis fenn nem támadnak. Vagy fentről lőni mindenkit.. :D
Amúgy volt, hogy bedobott egy másikba (PG) Mayhem 2 (én alig voltam akkor 35) na akkor aztán keltem haltam mint mindenki más.. De akkor a játék úgy futott mintha képregény lett volna :D

PS5

(#1538) sittes79


sittes79
addikt

Valaki vállal level boostot, 1 to 50 mayhem 3-on electic city-be állítólag fél óra!? platform pc

(#1539) oriic válasza sittes79 (#1538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ha ez igaz akkor lehet indítanék egy Zane-t. :D (Konzolon sajnos)

Live-Die-Respawn

(#1540) sp8787 válasza sittes79 (#1538) üzenetére


sp8787
addikt

Ez az a Offline megolod Graveward kilepsz egybol visszalepsz ....etc modszer gondolom.

(#1541) Ghoula válasza shotika (#1535) üzenetére


Ghoula
senior tag

Nekem meg pont hogy többet akad azóta.
Pedig be volt állítva,h ne update-eljen, de hát ha ezt akarja a párt, akkor update-elsz...

(#1542) Sanyaaa26 válasza Ghoula (#1541) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Voltatok már úgy hogy beragadt a fast travel? Space-laser tag küldim lenne, írányít a fast travelhez, de csak sanctuary-ba tudok menni ahol jelenleg is vagyok.

(#1543) Wesder válasza Sanyaaa26 (#1542) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is eltünt minden fast travel location patch utàn. Kicsit bosszantó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1544) Sanyaaa26 válasza Wesder (#1543) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

A poén hogy már előtte sem volt meg, csak nem erőltettem a küldizést, multiztam inkább, de így nem tudom hogyan tovább.

(#1545) Wesder válasza Sanyaaa26 (#1544) üzenetére


Wesder
félisten

Kezdtem egy TVHM-et újra. Reseteltem. Szerencsére még csak az első bossnàl voltam. HBC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1546) Deck


Deck
titán

49-es vagyok és, hogy lehet, hogy csak 46 skill pontot kaptam eddig összesen? 47 lesz ha fullos 50es leszek. Másnak youtubeon 48 skill pontja van mikor reseteli őket. Nem értem.

PS5

(#1547) Wesder válasza Deck (#1546) üzenetére


Wesder
félisten

49-nek kellene lennie.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1548) D4M13N válasza Deck (#1546) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Lehet van valami skill mod ami ugye plusz 1 pontot ad egy utolsó skillhez, amit már nem kell unlockolni.

(#1549) Deck válasza D4M13N (#1548) üzenetére


Deck
titán

Neten rákerestem, sok hasonló találat van.. Fasza :(

PS5

(#1550) sp8787 válasza Deck (#1546) üzenetére


sp8787
addikt

Jeeeezzz

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.