Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2001) Daelion válasza Sirandrish (#1980) üzenetére


Daelion
őstag

Ez így nem teljesen igaz. 'persze tudom ez csak kivétel'

2018-as munkahelyemen 'elég komoly üzem' ahol minden be volt jelentve hivatalosan nem volt feltétel és simán kifizetett kézbe a munkáltatóm havonta.

Nekem se volt vagy ~8 évig bankkártyám/számlám mert nem volt rá szükségem vagy megoldottam máshogy és csak tavaly csináltattam meg újra.

ON:

Látom kicsit javítottak a PhaseGraspon,na ennek örülök mert én csak azt használom Amara-val mint action skill. :)

[ Szerkesztve ]

(#2002) Sirandrish válasza warcat (#1999) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem farmolom a pénzt..főleg mert azt sem tudom hogy kell :)
Próbálok haladni a sztorival, de elég sok sidequest kell 1-1 main között hogy haladni is lehessen :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2003) warcat válasza Sirandrish (#2002) üzenetére


warcat
veterán

Akkor átfogalmazom: ne nyitogasd a ládákat, széfeket stb, csak annyira amennyi lőszer kell, egyébként időpazarlás.
Pénz és a loot is kevés normalon, mayhem mód bekapcsolása után (azaz a sztori végén) özönleni kezd.

Én még azt is megkockáztatom, hogy a mellékküldetéseket is jobb hagyni a francba ha érzed magadban az erőt az újrajátszásra, sima mayhem I. módban sokkal jobb a játék, az elejétől elérhetőnek kellett volna lennie.

EA: It's in the crate!

(#2004) Bennyboy


Bennyboy
őstag

5ZC3B-WRKHT-Z53CK-BTB33-CB9HH

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2005) sittes79


sittes79
addikt

Halló, van ez az artifact amivel 1 HP, de dupla shield na már most így van 23k pajzs de youtube on of course láttam csávót 45k pajzsal na most ezt a shield adja ha igen melyik?

Masik hogy farmolom ezt red jabbat 20bol 0 legendary gránát mód, ok megyek offline farmolni goblintot rohadjatok meg

[ Szerkesztve ]

(#2006) Sirandrish válasza Bennyboy (#2004) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez mi és hova kell beírni? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2007) Sirandrish válasza warcat (#2003) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja át azt láttam hogy ilyen 10-30 dollárokat adnak a "széfek" :)

A side küldiket meg azért tolom, mert a maihez nem elég a szint..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2008) #23765760


#23765760
törölt tag

Segítséget szeretnek kerni.
Megcsináltam az összes fő és mellékküldetést, challenget. A térképeket is 99 százalékban felderitettem. A vault táblákat mégsem tudom elolvasni még mindig .
A másik, ott tartok hogy öljem meg Troyt. Ő 38as szintű, én 39 és fél.
Mégis, ahogy leugrok, azonnal kinyír.

(#2009) sittes79 válasza #23765760 (#2008) üzenetére


sittes79
addikt

Farmolj jobb cuccokat és-vagy nézzél buildeket neten vagy kisérletezz vele.

(#2010) #23765760 válasza sittes79 (#2009) üzenetére


#23765760
törölt tag

A kísérletezés már megvolt. Kb 15 variációban a fegyverekkel.
A farmolas mit jelent?

(#2011) Bennyboy válasza Sirandrish (#2006) üzenetére


Bennyboy
őstag

ide: [link]
kulcsot ad

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2012) tibee77


tibee77
őstag

Fuhh mennyivel jobb ez a robbantos moze cc-ra mint fl4k volt.mar tvhm-et is vittem mayhem 3on (a sztorit egyenlöre) mukor meg 50es se voltam, aztan 50es szinten vegre felszerelkeztem. :) elvezetes vele a jatek. :C

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2013) Sirandrish válasza Bennyboy (#2011) üzenetére


Sirandrish
legenda

"This code is not available for your account"
:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2014) sanya53 válasza Wesder (#1974) üzenetére


sanya53
aktív tag

:C :C :C

(#2015) sp8787 válasza tibee77 (#2012) üzenetére


sp8787
addikt

Meg 1 hetig gondolom. :DDD

(#2016) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho!
Tudnátok ajánlani solo siren buildet?
Olyasmi kellene ami nem LV50en érik be, hanem már azért 20 körül is hasznomra van..

Próbálgattam saját kútfőből építgetni, de egyiktől sem voltam elájulva :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2017) sanya53 válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ez engem is érdekelne! :K

(#2018) Deck válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


Deck
titán

Youtubeon van pár.. :D
A sztori alatt én csakis a zöld ágra adtam, semmi másra.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2019) Sirandrish válasza Deck (#2018) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen de youtube-on mindegyik alá az van írva hogy "Best brutal szuper híper BEST!!!44!!", és ráadásul MIND lv 50es..pont ez lenne a lényeg hogy low szinten is adjon hozzá valamit.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2020) Daelion válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


Daelion
őstag

Én szinte csak végig 'narancs' Elemental tabra raktam és sztori lazán végigment vele.
~25 környékén már egész jól működött és pár kicsit jobb elemental fegyverrel már szinte túl könnyen is haladtam vele szerintem. :)

(#2021) Deck válasza Sirandrish (#2019) üzenetére


Deck
titán

A zöld ágat ajánlom azzal simán elleszel a végéig. Az a healelő, damage redukáló, túlélő rész.. Jó kis Guardian Angellel :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2022) vitaro válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


vitaro
senior tag

20-as szinten szerintem felesleges még buildekről beszélni, egyszerűen túl kevés skillpont áll rendelkezésre. De pl a zöld és a piros fa kombinálásával szert lehet tenni némi health regenre, dmg reduction-re valamint extra elemental sebzésre. Mobok ellen phasegrasp, bossokhoz phasecast. De kísérletezz, respecelni bármikor lehet.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2023) Daelion


Daelion
őstag

Szerintem amúgy nincs igazán nagy jelentősége a 'buildeknek' sztorizás közben.

Ami inkább számít az,hogy ne legyen nagyon alul szintezett a kari mert akkor jóval nehezebb.
Én megcsináltam menet közben minden mellék küldetést és úgy vagy velem egy szinten voltak az ellenségek vagy max 1-2-vel felette.
44 voltam amikor befejeztem az első végigjátszást ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#2024) Sirandrish válasza Deck (#2021) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most azt próbálgatom...majd kiderül mit mutat :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2025) Sirandrish válasza vitaro (#2022) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért meglehet támogatni a karaktert meg a fegyverelet 20 skillponttal is :K
Nyilván nem lesz "kész", de a semminél többet ér

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2026) Sirandrish válasza Daelion (#2020) üzenetére


Sirandrish
legenda

Első körben azt akartam amúgy nézegetni, de nagyon kevés elemental fegyvert kapok, vagy ha kapok is akkor is annyival szarabb mint az aktuális used weapon, hogy még skillbonuszokkal együtt sem éri utol, akkor meg minek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2027) keneseig


keneseig
tag

Valaki tudna Zane-hez valami értelmes coop buildet ajánlani?Valahogy neten sem lelek rá semmit.Vagy ő kakukktojás e tekintetben?

(#2028) Bennyboy válasza Sirandrish (#2016) üzenetére


Bennyboy
őstag

VERSATILE SOLO BUILD: MYSTICAL ASSAULT: [link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2029) vitaro válasza Sirandrish (#2025) üzenetére


vitaro
senior tag

Igen, ez viszont attól függ milyen fegyver esik. Ilyen szinten nem érdemes és nem nagyon lehet specifikusan fegyvert farmolni. Ha bemákolsz mondjuk egy tüzes Cutsmant-t, kézzel-lábbal lehet pakolni a pontokat a piros fára, Jakobs mordályok esetén viszont tök felesleges.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2030) Sirandrish válasza vitaro (#2029) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ennyire még nem látom át a helyzetet :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2031) Sirandrish válasza Bennyboy (#2028) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm, mard ránézek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2032) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

@sanya53:

Ha magasabb szintű vagy, akkor Sanctuary-ban lehet venni a szintednek megfelelő fegyvert. Ha meg alacsonyabb, akkor keress a szintednek megfelelő mellékküldiket, és szinteződj fel a sztori misszió szintjére.

@sittes79:

Build, Gear és Guardian rank kérdés. Nekem most van alapból olyan 43k az egyik pajzzsal és 35k körül egy másikkal.
Valamint vannak Moze-nak olyan skilljei amik növelik a pajzsot, p. ha beáldozod az éleeted vagy kill esetén.

@Sirandrish:

Olyanokat keress hogy "Amara leveling build" vagy "leveling guide", lehet értelmeseket találni, hogy egyszerűbb legyen a szintezés.

---

Akinek fájnak a Fl4k és Moze nerfek, próbálja ki Zane-t :(

Nekem az egyik kedvenc karakterem, de egyszerűen tragédia szegény.
GB-nek ezen kellene dolgoznia nem a nerfeken.

Erős lehetne, ha a killskill buildje működne, de van vele 2 gond:

1. Gyenge DPS, és emiatt coopban nem tud ölni, max véletlenül.
2. A KillSkill-jei vagy random, vagy nem működnek, vagy be sem kapcsolnak.

Akkor a másik lehetőség a Cyro Zane ami nagyon nagy móka, egészen addig, amíg eléd nem ugrik egy Antoanett, ugyanis a játék legerősebb ellenfeleinek 95%-a IMMUNIS a Cyro sebzésre és a hatásaira. Well played Gearbox...

A klón zseniális ötlet lenne, ha érdemben tudná használni a fegyvereket, de sajnos az AI elég gyenge. Adhatnék rakétavetőt a kezébe, de akkor meg semmit nem látni a robbanások miatt.

A Drónt még nem tesztelgettem annyit, de mivel inkább a klónt javasolják mindenhol, ezért ráért.

És akkor még nem beszéltünk a skillek és gearek közötti tökéletes sinergiáról, mikor a Class mod akkor a legerősebb ha nincs pajzsod, de a skilljeid pedig akkor mikor fullon van.

Rengeteg lehetőség lenne benne, de rendbe kellene rakni előtte picit.

Ettől függetlenül TVHM-et valószínűleeg Zane-el fogom végigjátszani, de akkor is zavaró, főleg mikor CoS-ba menne az ember, és finoman megjegyzik, hogy "Lécci Fl4k-et vagy Moze-t hozz!"

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#2033) vitaro válasza DummyBoy (#2032) üzenetére


vitaro
senior tag

Antoanett :C

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2034) Wesder válasza DummyBoy (#2032) üzenetére


Wesder
félisten

Radiation Trevonator shotival nekem daràl. Abbòl kellene egy Cryo. Ledobom a klònt, köré a pajzsot, és nincs olyan helyzet hogy ne daràlnànk be ketten így mindenkit.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2035) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A map vezérlését nem lehet valahogy gyorsabbra venni?
Ha el akarom forgatni, meg mittomén az egy kínzás kb :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2036) Deck


Deck
titán

Megy a farm ezerrel. Már majdnem minden Legendary cucc megvan amit szeretnék. Csak 1-2 hiányzik.. :D

PS5

(#2037) Sirandrish válasza Deck (#2036) üzenetére


Sirandrish
legenda

Küldhetsz párat :D
Ha így haladok, karácsony körül már tudom is használni őket :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2038) keneseig


keneseig
tag

Ötlet hiányában próbáltam csinálni egy nagyrészt klón / kisrészt SNTL buildet minimálisan kill skill-re építve coopra.Hamarosan teszt.Bár még 50-es legóm sincsen de azért nem adom fel.Nem boss build hanem inkább coop story.Mayhem meg majd elválik mikortól... :)

(#2039) DummyBoy válasza keneseig (#2038) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Esetleg próbáld ki a Cyro Barrier + Klón buildet.

A Barrier megnöveli a sebzést + véd, a Klón tud segíteni fagyasztani és elvonja az enemy figyelmét, a cyro pedig jó CC.

Mivel coop, az antoanetteket a többiek tudják rendezni, minden másra pedig jó a Cyro (ha csak nem Mayhem 3 Cyro vagy elemental resisttel.

@wesder:
Xboxon tudok adni, pont Cryo - Radiation Trevonátort használok. (RIP Trevor!)

----

Kérdés: TVHM módban érdemes lefutni a sztorit és Mayhem módban csinálni a side missiókat? Ti próbáltátok már?

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#2040) Wesder válasza DummyBoy (#2039) üzenetére


Wesder
félisten

Elfogadnàm.:R
VVesder néven talàlsz meg. 2V nem W.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2041) Bennyboy


Bennyboy
őstag

kulcs kód epicre: CZC3B-RR5HJ-SKTWK-JJ3JJ-HKJZ3

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2042) Sirandrish válasza Bennyboy (#2041) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem erre is azt írja hogy "This code is not available for your account".
Elkések vele, vagy elninjázzák, vagy miért van ez?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2043) Bennyboy válasza Sirandrish (#2042) üzenetére


Bennyboy
őstag

fura mert amikor beírom a topicba akkor én is beváltom és elfogadja. Lehet lejárt akkor.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2044) Sirandrish válasza Bennyboy (#2043) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem járt le..játékon belül kapásból elfogadta.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2045) TESCO-Zsömle válasza Sirandrish (#2042) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem meg azt, hogy lejárt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2046) Bennyboy válasza Sirandrish (#2044) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem az oldalon fogadta el. Ki érti ezt? :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, ZENFONE 9

(#2047) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Akkor ezt körbelőttük... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2048) sanya53


sanya53
aktív tag

Sanctuary-ban vagyok és nem tudom hogy kell visszamenni a küldetésre.
Katagawa Ball-hoz kellene mennem, de csak Sanctuary-t mutatja a Fast Travel.
Hiába van bejelölve a küldetés.

(#2049) sanya53


sanya53
aktív tag

Vissza találtam.
Ez most komoly? Újra kell csinálni az egész pályát?
Nem lehet folytatni?

(#2050) Sirandrish válasza sanya53 (#2049) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így van..pont én is ott haltam meg, és pont nekem is végig kellett csinálni a pályát.
A jó hír hogy ha már eljutottál odaáig, akkor elég ha végigszaladsz az egészen. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.