Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2351) tibee77 válasza Deck (#2347) üzenetére


tibee77
őstag

Valahol EST 3PM-et olvastam a neten, az nalunk este 9 de akkor ezekszerint mar megjött.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2352) Amartus válasza sanya53 (#2340) üzenetére


Amartus
senior tag

Miért akarod mindig leszedni a játék motorját?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2353) sanya53 válasza Amartus (#2352) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nem akarom, csak kérdeztem, hogy ezt le kell e szedni.
Én még nem ismerem ezt a klienset a Steam nem ilyen az nem ajánl ilyeneket sosem. De már tudom, hogy nem kell.
Köszönöm. :B

(#2354) Deck


Deck
titán

Végre van Mayhem kapcsoló a TVHM mód elején mikor Sanctuary-be érünk konzolon is. Illetve, megkaptam az első karakterem hiányzó skill pontját. Ezeknek örülök :D

Haloweeni event-el elég hamar végezni lehet de gondolom itt kell farmolni az új cuccokért?

Végre meglett a kedvenc pajzsom (mióta level 50 vagyok ezt használom) Anointed változata pont abban a verzióban amit akartam. 5% Heal / sec ha fullos a pajzs.

Hétvégén farmoljuk tovább a fegyverek Anointed verzióit. Persze így is vannak nagyon jó cuccok :C

PS5

(#2355) Amartus válasza Deck (#2354) üzenetére


Amartus
senior tag

Hol, vagy hogyan jelenik meg az event?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2356) Amartus válasza sanya53 (#2353) üzenetére


Amartus
senior tag

:)

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2357) D4M13N válasza Amartus (#2355) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Sanctuaryban ahol a mayhem váltó cucc van.

(#2358) Deck válasza Amartus (#2355) üzenetére


Deck
titán

Frissítsd a játékot. A főmenüben akkor már a halloween-es tökös témát kell látnod ha minden oké. Sanctuary-be elmész és beszélsz a dínóval, így kezdődik de a küldetések között is megjelenik.

Részletesebben: [link]

PS5

(#2359) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok! Ha előző részekkel nem játszottam, azért még érdemes belekezdeni a játékba? Olvasgattam itt a fórumot és elég bonyolultnak tűnik elsőre :B
ezek a képesség növelések hasonlóak, mint pl. a diablo 3-ban?
A farmolás pontosan mit jelent ebben a játékban, az nem tiszta :B :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2360) Deck válasza kisza25 (#2359) üzenetére


Deck
titán

Hali!

Simán neki állhatsz, mutatni fogja hova menj. A legeleje tutorial kb és nincs feloldva sok minden csak fokozatosan lesz, a sztori előre haladtával. Level up-nál kapsz pontokat amiket elkölthetsz amire akarod, le van írva mit ad +ba és resetelheted is őket bármikor. Nézhetsz buildeket is. A gameplay sokkal jobb mint az eddigi részekben.
Van youtubeon videó "Miről szól a Borderlands széria" néven ott megtudhatod mi történt eddig. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2361) D4M13N válasza kisza25 (#2359) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Sok a visszatérő karakter, aminek én nagyon megörültem, így hogy az előző részekkel játszottam. Pontosabban a megjelenés előtt bepótoltam a Borderlands első részét, mert az kimaradt. Nem lesz probléma ha ez az első a szériából, de nagyobb élmény, ha ismerted az előző részeket, na.

(#2362) kisza25 válasza Deck (#2360) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2363) sanya53


sanya53
aktív tag

Csak az vehet részt az eventben akinek meg van a Mayhem 3?
Mert voltam a dinoszaurusznál, de nem történt semmi csak beszél, de sajnos nem értem mit mond.

(#2364) tibee77 válasza sittes79 (#2336) üzenetére


tibee77
őstag

Nem müködik semmi konkretan.A gränätok nem critelnek, ergo nincs ammo regen es nincs shield visszatöltes se.Moze shieldes robbantos buildje konkretan kuka. :W Ha viszont a granatok nem ugy müködnek ahogy kellene, akkor moze-nak nincs semmi elet/shield visszatöltese kb., nem tudom igy hogy fog egyaltalän müködni a kari.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2365) Deck válasza sanya53 (#2363) üzenetére


Deck
titán

Nem.
Hogy, hogy nem érted? Írja is, hogy menj szellemekre vadászni.

PS5

(#2366) sanya53 válasza Deck (#2365) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nem tudok angolul. :B
És nem értem, hogy lehet belépni az eventbe.
Tudom szégyen, hogy nem tudok angolul, sajnálom. Nagyon bánom, hogy nem tanultam meg.
Most meg már öreg vagyok hozzá. :K

(#2367) Deck válasza sanya53 (#2366) üzenetére


Deck
titán

Nem probléma, nem azért írtam :R
Beszélsz a dínóval majd kijelölöd a küldetését és 25 szellemet kell elkapnod. Lemész bármelyik bolygóra és ilyen szellem aura lesz az enemyk körül amibe van, megölöd és egy szellem koponya jön ki belőle amit megölsz. Ha megvan a 25 visszamész Sanctuary-be majd beszélsz a dínóval és nyit egy portált neked. Akkor tudsz menni oda :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2368) sanya53 válasza Deck (#2367) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#2369) Deck válasza sanya53 (#2368) üzenetére


Deck
titán

Nm! Ha bármi segítség vagy kérdésed lenne írj csak nyugodtan :R

PS5

(#2370) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elvileg leszedte az updatet, de semmi tökös nincs. a Dínó a hajón van, beszélni is tudok vele, de kb ennyi. Mit hogy és merre kell csinálni hogy helovinoljak? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2371) Deck válasza Sirandrish (#2370) üzenetére


Deck
titán

Ha leszedte várj a főmenübe és akkor a tökös témára vált. Aztán Sanctuary-be menj majd beszélj a dínóval. Ekkor ad neked küldetést. Ölj meg 25 szellemet.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2372) DummyBoy válasza tibee77 (#2364) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Valami olyasmit olvastam ma, hogy sikerült a Quasar-t úgy megfixálni, hogy egy csomó más gránátra és fegyverre is kihatott + Moze skilljeire.

Life is shor...

(#2373) Sirandrish válasza Deck (#2371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Várjak a főmenübe? Meddig? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2374) Deck válasza Sirandrish (#2373) üzenetére


Deck
titán

Nekem pár mp alatt átváltott. De ha van dínód és tudsz vele beszélni akkor adja is a küldetést nem?

PS5

(#2375) shotika válasza Sirandrish (#2373) üzenetére


shotika
őstag

Lépj be a játékba, mászkálj pár percet, majd ESC, és miután lenyomtad az ESC-et, kiírja egyből hogy update elérhető, és kattints az okéra. Nem biztos hogy egyből érzékeli, lehet csak fél óra múlva stb, de meg fog jelenni. Persze nem kell ott várnod, játszál csak, azt egyszer csak kiírja mikor nyomsz egy ilyet.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2376) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Meg van, köszi skacok!
Majd holnap nekiállok.
Amúgy az első küldi ez a szellemvadászat. Ez mindenhol lehet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2377) shotika válasza Sirandrish (#2376) üzenetére


shotika
őstag

A spéci szellemek csak a megadott helyeken jelennek meg (ami a challenge-hez kellenek), lentebb írták is hogy hol. Lectra City, meg az egyik dzsungeles pálya, meg a Slaughter.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2378) Deck válasza Sirandrish (#2376) üzenetére


Deck
titán

Bárhova mehetsz az miatt a 25 miatt.

PS5

(#2379) tibee77 válasza DummyBoy (#2372) üzenetére


tibee77
őstag

Megfixalni?ezt kifejted bövebben? :D
Közbe meg amara-t vegre atalakitottam.Kb. a szazadik variacio most müködik, solo slaughter mar megy vele de moze-t meg mindig hianyolom. :O

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2380) D4M13N válasza tibee77 (#2379) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Egy Buildet kérhetnék. Elég gyengécske lett a régi buildem. :)

(#2381) tibee77


tibee77
őstag

[link] Az ö buildjet masoltam le kb egy az egyben, csak egy olyan vältoztatässal, hogy en fö fegyvernek egy recursion sotit hasznälok.Maliwan leven nagyon hozzä kell szokni a kesleltetett löveshez de ha az ember hozzaszokik akkor ez a fegyver egy allat...olyan clearje van, hogy beszaras.Tökeletes egy slaughter house fele palyara ahol sok mob van egyrakason.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2382) DummyBoy válasza tibee77 (#2379) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Elég pörgős napom volt, nem emlékszem pontosan, de redditen volt erről szó, hogy egy minor fix major bugot okozott Moze-nak.

[link]

Life is shor...

(#2383) tibee77 válasza DummyBoy (#2382) üzenetére


tibee77
őstag

Ohh köszi, akkor tiszta sor, masik granat kell.Viszont ezt marhara kihagytak a patch notes-bol, hogy kapnak be....

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2384) Deck


Deck
titán

Ezzel a Maggie-vel élvezet aprítani.. :P

PS5

(#2385) Sirandrish válasza Deck (#2384) üzenetére


Sirandrish
legenda

Siren létemre azzal megyek neki a Bossoknak én is. Nézegetek neten buildeket hogy hogyan tud a Siren elementallal aprítani, de nekem valahogy nagyon nem akar összejönni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2386) Deck válasza Sirandrish (#2385) üzenetére


Deck
titán

Pedig úgy aztán brutálisan lehet a Cutsman-ekkel :P

PS5

(#2387) Sirandrish válasza Deck (#2386) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jah

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2388) Amartus válasza Deck (#2384) üzenetére


Amartus
senior tag

Milyen Maggie? Amit levélben lehetett megkapni? Nekem nemrég kiesett egy Infinity, azóta szinte csak az megy Amara-val. Halni se tud, csak ha elbalfaxkodom...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2389) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Én azt nem értettem sokáig, miért jók az infinite grenade buildek.

Aztán a mostani peccsel Zane-nek is lett egy. Az első loot tink-ből kiesett a pajzs, ami kellett hozzá, aztán gondoltam kipróbálom.

TVHM M3 Slaughter első két roundját gyakotlatilag lefutottam vele. A legnagyobb meglepetés az volt, hogy nem volt a szokásos, 4-6 antoanett pakk, hanem rendesen jöttek az enemy-k, es néha jött 1-1 lila kecseg. Rendesen élveztem a játékot. Csak el kellett jönnöm, es persze nem esett semmi.

Life is shor...

(#2390) keneseig


keneseig
tag

TVHM-ben mit csinálok rosszul,hogy nem spawnol újra egy mob miután ki,majd visszalépek?Sokan így farmolnak.De nekem még valamiért semmi nem spawnolt újra.

(#2391) Deck válasza keneseig (#2390) üzenetére


Deck
titán

Nem minden ilyen spawn fix.

PS5

(#2392) Sirandrish válasza tibee77 (#2381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem halsz meg könnyen?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2393) Deck válasza tibee77 (#2381) üzenetére


Deck
titán

Számomra ez nem adja, pedig próbáltam :(

PS5

(#2394) tibee77 válasza Sirandrish (#2392) üzenetére


tibee77
őstag

Fuhh ne is mondd... xD az a soti amit mondtam az nagyon durva apritasra kepes viszont tul sok idö kell ahhoz hogy tudjal vele löni.Egyszerüen hiaba op ha meghalsz mert nem vagy eleg mobilis.Atvaltottam savas lucians call-ra ahogy a sräc is (ö crossroad-ot hasznalt inkabb de a lucian is benn volt nala).hat merföldekkel jobb, olvasztja a nepet rendesen es sokkal ritkabban haltam le.Ma felhuztam egy sracot 1-50ig tvhm m3 slaughter-ben. sokaig a sotival mentem es egyszerüen nem tudtam, hogy hogy a fenebe ne haljak le vele annyit, aztan utana a lucian-nel nagyon op volt es gyors.Igaz a sotinak jobb a dmg-e de nem ersz vele semmit holtan.

Deck: probaldd ki ahogy irtam, azokkal a cuccokkal, tenyleg eleg durva.Azt mondjuk nem tudom, hogy a sracnak a videoban hogy van annyi sebzese, igaz jok a modok a mapon de akkor is, nagyon durva.

Keneseig:Az az egyik lehetöseg amit Deck is irt, vagy pedig az hogy nem adtal le egy küldit amiben az van, hogy azt a szörnyeg kell leölni.Addig nem spawnol ujra amig le nem adod.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2395) Sirandrish válasza tibee77 (#2394) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szívesen kipróbálnám, de kb semmim sincs hozzá :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2396) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valakinek nincsen véletlenül elfekvőbe egy kb 100% slidespeedes artfactja? Tegnap valahogy sikerült elkurelnom az enyémet, de így meg megmakkanok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2397) Deck válasza tibee77 (#2394) üzenetére


Deck
titán

Megvannak azok a cuccok, sőt még jobbak is. De adok neki még 1 esélyt akkor.
Amúgy nekem coop-ba a SS-on sokkal többen jönnek mindig mint a youtubeos videókba is pl, sokkal agresszívabbak, folyton bombáznak is stb. Mintha azok valami könnyebb nehézségen lennének kb.. :D

PS5

(#2398) tibee77 válasza Sirandrish (#2395) üzenetére


tibee77
őstag

1-2 dolgot talan tudok adni.az biztos hogy phase zerker modbol van meg 1, az meg jo ritka, szoval a legnehezebben beszerezhetö cucc mar meg lesz neked is.ami fo tos hogy legyen valami bika savas fegyod meg az az artifact ami killenkent 25%kal megnöveli a savas sebzesed.ha ez a 3 cucc megvan akkor nyert ügyed van.

Deck: na ja ezt en is eszrevettem, a srac kb olyan lassan mozog a videoban mint egy csiga, plussz alig van enemy körülötte.bezzeg mikor en jatszok, minden oldalrol lönek a pofamba. XD amugy a phase zerker mod miatt van csak tuleles kb..ha nem vinne le a cooldown a phase grasp-en akkor nem tudnam öket allandoan elkapni es szarra lönenek.ennyi badass zealot-ot csak a moze karim birt ki mert volt vagy 40k shieldje, na itt most kombinaltan (life +shield) is csak 20k körül vagyok.eselytelen öket kitankolni igy marad a phase grasp.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2399) Sirandrish válasza tibee77 (#2398) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ma is rengeteget farmoltam, de nem esett semmi,
Ha el tudod küldeni a cuccokat mailben, akkor nagyon hálás lennék :R
Kicsit később ki is próbálnám őket :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2400) #23765760


#23765760
törölt tag

Sziasztok.
Szeretném megkérdezni hogy Maurice mindig ugyanazt a pályát adja, ha összegyűlt a 25 plazma? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.