Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2651) vitaro válasza rumkola (#2650) üzenetére


vitaro
senior tag

DLC-k ehhez is fognak jönni, de én pl a vanilla BL2-t is alig tudtam letenni.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2652) Amartus válasza rumkola (#2650) üzenetére


Amartus
senior tag

De itt még csak az alapjáték van kint...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2653) Wesder válasza Amartus (#2652) üzenetére


Wesder
félisten

De nem érted hogy a BL2 a DLC-kkel sokkal jobb volt?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2654) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!
Aki PC-n játszik, nála a DX12 béta vagy a DX11 megy?
Először azt hittem amiatt fagy a játék, de ugyanúgy megteszi DX11 alatt is.

(#2655) Yutani válasza NdrewSunix (#2654) üzenetére


Yutani
nagyúr

DX12-ben játszom, mióta az a default, de jobban megy nálam, mint a DX11.

#tarcsad

(#2656) sanya53


sanya53
aktív tag

Marha jól jártam ma. Beléptem a játékba 10 perc után kékhalál lett.
Vissza mentem a játékba és Amra LVL50 karim eltűnt, volt mentésem, be is másoltam, de semmi nem történt. Amara sehol. :W :W :W

(#2657) Amartus válasza sanya53 (#2656) üzenetére


Amartus
senior tag

Lelépett a könyvelővel! :DD

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2658) Daelion válasza NdrewSunix (#2654) üzenetére


Daelion
őstag

RX 570 '4GB' nálam DX11 a nyerő még most is,12 gyakorlatilag használhatatlan és crasheli a játékot. 'full rendszerem az adatlapomon'

Bl 2-3 témához akkor én most kivétel leszek mert nekem a sztorit leszámítva minden téren jobban bejött a 3 és már most több órám van benne mint 2-be volt összesen pedig megvan összes DLC-vel együtt.

Bár ha 3 is eltolódik ebbe a Maliwan takedown szintre akkor lehet ebből is elegem lesz egy idő után mert ez nekem nagyon nem fun kategória. 'csakis egyedül játszom'

[ Szerkesztve ]

(#2659) Deck válasza Daelion (#2658) üzenetére


Deck
titán

BL1: felénél abbahagytam nem jött be.
BL2: tetszett de nem annyira, hogy végigjátszás után is játszak vele.
BL3: számomra a legjobb. Szebb, jobb változatosabb, nagyon jó gun és gameplay, endgame, fasza zenék és hangulat, a sok sok loot (legendary farm is élvezetes) buildek, jövőben jövő dlc-k, stb stb.

PS5

(#2660) Yutani válasza Daelion (#2658) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nekem a sztorival nincs bajom, csak valamiért nem ösztönöz a további játékra. Remélem, a dlc-k jók lesznek.

#tarcsad

(#2661) Daelion válasza Deck (#2659) üzenetére


Daelion
őstag

BL 1-et nagyon sokat játszottam anno,többet mint eddig 2/3-at együtt véve. :D

Persze ma már nekem is üresnek meg kevésnek tűnik de akkor nagyon rá voltam kattanva.
Meg az,hogy ott tényleg mindent meg tudtam csinálni soloba és nem éreztem annyira hátrányba magam,sőt igazából semennyire sem.

(#2660)Yutani

Bajom nekem sincs vele csak valahogy 'gyengébbnek' tűnik,ha valami tényleg bejött BL2-be az a sztori+karakterek voltak.
DLCk-et meg én is várom,hogy milyenek lesznek. :K

(#2662) NdrewSunix válasza Daelion (#2658) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Melyik Radeon drivert használod?

(#2663) Daelion válasza NdrewSunix (#2662) üzenetére


Daelion
őstag

Általában az adott friss verziót szoktam de max 1 esetleg 2-vel régebbi.

Most a 19.12.2-t van fent az új 2020 Adrenalin-al.

Ezzel most megy DX 12 de még így is problémásabban fut mint DX 11.
Nem hiszem,hogy ez 4 gigás karikra lett itt kitalálva mert DX 12 alatt tele rakja lazán a 4 gigát+majdnem 13 giga rendszer memória használat van játék közbe.
Mivel ha betelik a Vram akkor a rendszer memóriából veszi el ami nem előnyös,tele is van mikró akadásokkal ami 11 alatt nincs vagy legalábbis jóval kevesebb.

11 alatt ez az érték 3+ giga Vram 'high textúra' és 7+gb rendszer és simább a játékmenet nálam.
Vissza is raktam 11-re inkább,majd ha valaha is karit cserélek akkor rá nézek megint. :)

Azt nem tudom megmondani,hogy ha több órát játszanék milyen lenne DX12-vel mert per pill nem játszom aktívan a játékkal de amíg játszotam 90+ órát DX 11 alatt nem volt sok gondom a stabilitással.

[ Szerkesztve ]

(#2664) Sensut


Sensut
őstag

Szerintem jó ez a 3. rész is. Nem olyan tömör sztori, mint a 2-es volt, de azért van mit csinálni benne bőven. Elég furán van összerakva a játék, mert az elején jól megszívat néhány mokány boss-al, aztán hirtelen visszaküld Pandorára, ahol beáll a klasszikus Borderlands hangulat sok mellékküldetéssel. A bossoknál majdnem feladtam párszor, mert azok nem (egy) ember elé valók, de érdemes átesni rajtuk, mert az igazi játék csak azután jön, furcsa módon, de hát semmi se sem volt normális ebben a sorozatban eddig sem :D Na és jó hosszú a játék. Az elejére már nem is emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#2665) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki esetleg magyar nyelvű leírást? (A fordító elég fura eredményt hoz. :) )
Első sorban Fl4k karaktere érdekelne a skillekkel.

(#2666) Janoska26


Janoska26
addikt

Shift code: W9WTT-FSFTZ-5WRZR-63BB3-WK6WT

(#2667) #23765760


#23765760
törölt tag

Sziasztok. Csak én nem tudok játszani? Az epic 502.hibakoddal nem elérhető :((

(#2668) shotika


shotika
őstag

Elvileg már elérhető az első DLC, még nem vettem meg az SP-t, de jónak tánik videók alapján.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2669) shotika válasza shotika (#2668) üzenetére


shotika
őstag

Megrendeltem a seaspon passt a 2k oldaláról, de 15 perce várom a kódot. Van valakinek tapasztala velük?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2670) shotika válasza shotika (#2669) üzenetére


shotika
őstag

Na, egy óra után elküldték az emailt, hogy maximum 48 órán belül értesítést küldenek. Mi a rák ez? :D Már bánom, hogy náluk vettem, ennyi erővel vehettem volna Epic Launcheren keresztül, és egyből ott a kód...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2671) rumkola válasza shotika (#2670) üzenetére


rumkola
veterán

nem lehet, hogy steames kódot vettél tőlük elővételben?

(#2672) shotika válasza rumkola (#2671) üzenetére


shotika
őstag

Nem, direkt beállítottam, hogy Epic-es legyen, digitális kód. Ellenőriztem a rendelést is, és ezek mind jók.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2673) shotika válasza shotika (#2672) üzenetére


shotika
őstag

Egy nap után végre méltóztattak megküldeni a kódot, de leleményes voltam, és már este neki tudtam feküdni. baromi szórakoztató lett a Moxxi dlc, hatalmas pályák, jó pár új legendary, jó zenék :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2674) Wesder


Wesder
félisten

Talàn spoiler

Jimothy visszatért!:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2675) Wesder válasza Wesder (#2674) üzenetére


Wesder
félisten

Vége a Moxxxi DLC-nek. Nem volt hosszú, kb 5-6h.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2676) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Par ez az

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#2677) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Tudja valaki miért nem lehet megvenni a moxi dlc-t?
Elvileg árban is okés,de nem akarja levonni a 10eurós kupont.

Avatar

(#2678) rumkola válasza GAbre (#2677) üzenetére


rumkola
veterán

le van írva, hogy a kupon csak teljes jáétékra érvényes, DLC-re nem

(#2679) Yutani válasza GAbre (#2677) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mennyibe kerül a Moxxi dlc?

#tarcsad

(#2680) GAbre válasza rumkola (#2678) üzenetére


GAbre
veterán

Nem figyeltem eléggé este.Bocsánat.

15 euro az ár

Avatar

(#2681) shotika


shotika
őstag

Srácok, egy legendary tárgynál a különböző név előtagok mit jelentenek? Mutatok képet is.
Ennél például "Holistic" szerepel, de legalább 8 féle változatát kidobta már a játék, és őszintén szólva, nem nagyon látom a különbséget köztük. Talán a Redundant verzió gyorsabban tölti vissza a golyókat tüzelés közben, de a lényeg, hogy semmi infot nem találok ezekre neten.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2682) gbors


gbors
nagyúr

Karácsony alkalmából felszabadult egy 120-as SSD, úgyhogy felpattintottam rá egy szűz Windows-t meg egy izolált EPIC launchert - és akkor már csak megnéztem kedvenc szériám 3. részét is.

Az első benyomásom az volt, hogy egy 2. iterációs béta-tesztben veszek részt - a játék már egész jól működik, de még egy csomó dolog félkész, sok a random perf probléma, és maga a gameplay is köhög - tele van remek ötletekkel, de ezek nincsenek konzisztensen implementálva a játék teljes szélességében. Az írás (elsősorban a dialógusok) pedig még nagyon messze vannak a késztől.

Hmmmm... Szóval 3+ hónappal a megjelenés itt tartunk? Lesz ez még egyáltalán jobb? Maga a core gameplay / gunplay tetszik, láthatóan sokat agyaltak és dolgoztak rajta, az egész flottabb, mint a 2-esben, egy csomó jó újítás is van (és gondolom, 2-3 óra játékkal csak a felszínt kapargatom, lesz még rengeteg olyan, amit nem láttam) - de az idétlen inkonzisztenciák állandóan megakasztanak.
A sztori és a dialógusok pedig... már most averzióm van a story missionöktől, az időhúzással kombinált kínos erőlködés leginkább szomorú a korábbi részek tükrében.

Gondolom, beletolok pártíz órát, aztán kiderül, mennyi érték van benne - lehet ez még egy simán jó játék, de mint Borderlands, egyelőre csalódás.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2683) Wesder válasza gbors (#2682) üzenetére


Wesder
félisten

Én azon lepődtem meg hogy 100+ óràm van benne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2684) Daelion válasza shotika (#2681) üzenetére


Daelion
őstag

Nem tudom,hogy mennyire alakították ezt át BL 3-ba de BL 1-be volt jelentősége az adat lapon lévő neveknek/számoknak.

Alapvetően minden rész amiből össze rakja játék a fegyvereket volt egy neve/számkódja és abból került rá a fegyver lapjára is.
BL1-be pl elég volt ránéznem egy Sniper-re amit farmoltam és ha nem volt PPZ a nevében nem is érdekelt tovább. 'az volt a legjobb statos body rész Sniperen'

Bár az érdekes,hogy erre nincs még valami lista BL 3-ba,lehet itt máshogy van.
Annyira nem ástam bele magam BL 3 háttér rendszereibe mint BL 1-be anno. :D

(#2685) shotika válasza Daelion (#2684) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, én is ezen csodálkozom, és akárhogy keresek rá, semmi infot nem találok. És hát megéri figyelni rá, mert pl az egyik Butcherem lövés közben (még csak ellenfélre se kell lőnöm) tüzelés közben golyókat tölt vissza - hadd ne mondjam ez mennyire fontos. Azt hiszem a Viral the Butcher az.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2686) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Van egy furcsa jelenség.
Bezoomolok és hiába tartom a gombot lenyomva akkor is kijön a zoomból és ugrál kibe magától. Még egy jelenség, tüzeléskor abbahagyja a tüzelést hiába nyomom a tűz gombot el kell engednem ás újra nyomnom, hogy lőjön. Ez most minek a hibája lehet, a játéké vagy az egéré vagy a windows hibája? Egér: Logitech G903

[ Szerkesztve ]

(#2687) jaffa 2843 válasza sanya53 (#2686) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Valszeg egér. Paintben rajzolgass lenyomott gombokkal és kiderül.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#2688) sanya53 válasza jaffa 2843 (#2687) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi megnézem.
Nem tapasztalok semmi hibát rajzolás közben.

[ Szerkesztve ]

(#2689) shotika


shotika
őstag

Január 9 update:

"Today we will release a hotfix for Borderlands 3, which will be live on PlayStation®4, Xbox One, and PC by 3:00 PM PST. This hotfix addresses various concerns reported by the community. To apply hotfixes, wait at the main menu until you see a sign appear! If you are experiencing any issues or want to provide feedback, please submit a ticket to support.2k.com.
Addressed a reported concern that FL4K's Furious Attack was sometimes not applying bonuses to pet damage as expected
Addressed a reported concern that Rakkcelerate was sometimes not applying the cooldown modifier as stated on the skill's description
Addressed a reported concern that Cheap Tip's total weapon shield capacity was sometimes not appearing in the tooltip on the item card
Addressed a reported concern that The Arbalest of Discipline was sometimes spawning with just shields
Anointed Enforcer
We found an issue where Anointed Enforcer's immunity abilities would sometimes cause them to be more difficult than intended. We have lowered their health temporarily as we investigate further and find a permanent solution.
Temporarily lowered the health on Anointed Enforcer
Takedown at the Maliwan Blacksite
Thank you everyone for your patience as we work on the scaled Takedown at the Maliwan Blacksite event. We were unable to bring it to you during New Years, but we are looking to start the event next week!
From January 16 to January 30, you'll be able to look forward to a slightly easier Takedown as you aim to grab as much of that loot as you can! If you've wanted to experience Takedown at the Maliwan Blacksite but were having a hard time making progress or finding a party, this is the perfect opportunity to jump in and wreak havoc on Maliwan's most elite soldiers and robots. After January 30, we're bringing the event back up to its intended difficulty level."

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2690) shotika válasza shotika (#2689) üzenetére


shotika
őstag

Ma újabb update: január 16-30-ig megnövelt legendary droop, könnyebb lett a Maliwan dlc is, illetve megnövelt Anointed tulajdonság esély is, illetve némi fegyo/skil buff.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2691) saelin


saelin
veterán

Sziasztok.

Mayhem 4-en 4 emberes coopban milyen buildek életképesek? Moze-val próbáltam az 1 hp-s gránát és gunzerker buildet is, de egyszerűen nincs elég dmg-em és több száz töltény mire leszedek valamit. Már próbáltam egy millió fegyvert, újra rollolni a mayhem modifier-eket... Most itt falat fogtam. A Maliwan-ban pl már az első "rat" ellenfélt is fel óráig ölöm.

Valami nagyon nem oké. Public-ban voltak olyanok akik olvasztották az ellenfeleket. Ps4 BTW.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2692) shotika válasza saelin (#2691) üzenetére


shotika
őstag

Nem csak a build a lényeg, hanem hogy a hozzá tartozó fegyvereknek is legyen százalékos damage bónuszuk. Anélkül M4-en a Maliwan elég kemény tud még lenni most is.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2693) saelin válasza shotika (#2692) üzenetére


saelin
veterán

Pl ha shotit vagy rifle-t használok akkor erre adjon valami +25-80% dmg-t? Nem egy rossz észrevétel. Azt hiszem van sniper dmg-es class modom, ezt mindjárt megnézem a Lyuda Moze buildemmel hogy mennyit dob rajta. :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2694) shotika válasza saelin (#2693) üzenetére


shotika
őstag

Nem csak az, magán a fegyokon is rollolhat plusz damage-t. Class mod is dobhat rajta persze, de néhány buildbe csak egy adott class mod jó, és hát abból olyat találni ami pont jó... nos ezek a ritka dolgok.

Pl:

Nagy álmom egy ilyen pisztoly.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2695) Snike


Snike
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék.
Tegnap felraktam a játékot (Epic-store-ból letöltve).
Játszottam vele 10 percet kiléptem, hogy majd legközelebb folytatom.
A program szólt hogy a következő indításkor dx12-t fog alkalmazni.
Kíváncsiságból elindítottam, 10 percet szotyizot, majd elindult a játék.
kb. 1 perc múlva ki is vágott a játékból valami hibaüzenettel.

Azóta vagy el se indul vagy hibaüzenettel kivág.

Mi lehet a baja? Megpróbálom ma valahogy visszaállítani h, dx 11-et használjon.
(RX5700 Xt Pulse kártyám van 16GB RAM)
Illetve mennyire melegedhet a videokártya/proci a játék során?

Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#2696) -=Jam=- válasza Snike (#2695) üzenetére


-=Jam=-
őstag

DX12-vel csomó játék crash-sel, rakd vissza DX11-re, akkor jó lesz.

(#2697) Snike válasza -=Jam=- (#2696) üzenetére


Snike
aktív tag

Köszönöm!

PS5, mert az jó! :)

(#2698) gbors válasza Snike (#2695) üzenetére


gbors
nagyúr

Amikor feltettem, nekem is jelezte, hogy DX12-re fog átállni, én meg jeleztem neki, hogy lóf***t :) Egy darabig simán ment a dolog, aztán lett pár fagyás - mint kiderült, nem bírja, ha nincs pagefile, 16GB memória mellett sem. Esetleg ezt is érdemes megnézni.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2699) Snike válasza gbors (#2698) üzenetére


Snike
aktív tag

oh!
köszönöm, ezt is meglesem!

Mennyire érdemes megadni a pagefile-t?
(szerintem kilőttem 16GB memória mellett)

PS5, mert az jó! :)

(#2700) rumkola válasza Snike (#2699) üzenetére


rumkola
veterán

automatikuson hagyni érdemes
mint látható nem véletlenül van

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.