Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2751) shotika válasza Daelion (#2749) üzenetére


shotika
őstag

Igen, azóta nálam is működik faszán. Annyit csináltam, hogy rendszergazdai módban indítottam el a launchert, és letöltötte a maradék 5-6 GB-ot.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2752) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Nem tudom mit csináltam, de azt hiszem nálam valami hiba van a rendszerben. Lehet, hogy a patch a bűnös, de minden boltos automatában csak1-1 random legendary van. :Y Túlzottan nem panaszkodom miatta, már szereztem egy jó kis pajzsot meg egy AR-t így, de attól még furcsa. Próbáltam újraindítani is, de semmi változás.

(#2753) vitaro válasza Shadowguard (#2752) üzenetére


vitaro
senior tag

"You might've noticed something peculiar going on with Borderlands 3 vending machines. Legendary items are being added to them as we speak! Deals like these won’t last past April 2, so grab them before they’re gone!"

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2754) Shadowguard válasza vitaro (#2753) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Oh, akkor kiélvezem a helyzetet. Hétvégén nagyjából be is fejezem a játékot, aztán valahogy kiimádkozok a gépekből pár kedvemre való holmit :)

(#2755) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Melyik gombbal tudom kiválasztani ezt a kocsit?
Köszönöm a választ.
[link]

(#2756) Amartus válasza sanya53 (#2755) üzenetére


Amartus
senior tag

Ez küldetéshez kell. Az E-vel mennie kéne.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2757) Zsohi válasza sanya53 (#2755) üzenetére


Zsohi
őstag

Ez a küldetés bug-os, elég lenne csak belépned a Catch-a-ride gépbe és magától lerakja a vasat. Lépjél ki a főmenübe és vissza.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#2758) sanya53 válasza Amartus (#2756) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi a tippet, de sajnos nem jó.

Zsohi: Ez a tipp sem működött sajnos, még a gépet is újra indítottam pedig.
Mókés, de Q-t nyomtam és sikerült végre.

Köszi mindenkinek a segítséget. :R

(#2759) Daelion


Daelion
őstag

Nem volt végül is rossz a DLC,most lett teljesen kész azt hiszem. 'mellék küldetések,stb'

Az a Artifact amit a végén kapunk,hát az nem gyenge pedig még szar rollokat is kaptam rá de szerencsére a fontos része az fix stat.

Old God Shield is elég korrekt pláne Elemental Amaran. 'Empowered Grown boss dobja leginkább'

Kíváncsiságból ránéztem TVHM M4 Maliwan Takedown-ra 'Solora skálázott verzió' ahogy most van a kari azt így egész simán lehozta.

Lvl 57 is jót tett mert így pont belefér 2 skill fa utolsó skillje ami adott +18% tiszta dmg-t nekem.

Viszont mostanában elég sok bugba futok bele,egyik DLC bosst nem is tudom farmolni mert állandóan elbugol és nem megy a következő fázisba és nem csinál semmit. 'sztoriba voltam ott még jó volt'

Sanctuary-ba teleportáltam és beragadt a karim,nem bírtam sehova mozdulni azt mehettem vissza menübe.
Egyik Takedown runomba meg Wotan felső része ami felrepül amikor ketté válik.
Leszedtem egy Corrosive Conference Call shotival az meg elkezdett össze vissza pörögni és becsapódott a betonba és semmit se tudtam csinálni vele és nem is jött ki onnan szal - loot. :DDD

Mayhem 2.0-ra leszek kíváncsi,remélem nem cseszi szét a játékot. 'nem akarok még 1 BL2-es OP szint szitut..'

[ Szerkesztve ]

(#2760) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

És végére értem a játéknak, plusz még egy DLC-nek is :D Elég felemás érzéseim vannak, alszok rá egyet és majd összefoglalom.

(#2761) Daelion


Daelion
őstag

Lehet újra kéne raknom játékot vagy file ellenőrzést rátolni Epicen mert itt már tényleg fura dolgokba futok bele. :D

Moxis DLC Bosst leöltem erre Pretty Boy valahogy előkerül és elkezd ott csúszkálni a mapon le fől.

(#2762) shotika


shotika
őstag

Hm én azon filóztam, hogy csinálok a kövi patch után egy fullos restartot a játékban. Minden karaktert és minden tárgyat ami a ládámban van kitörlök - de ez attól is függ, milyen változásokat hoz majd ez a nagyobbacska update.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2763) Daelion válasza shotika (#2762) üzenetére


Daelion
őstag

Új Seasont kezdesz? :D

Én is gondoltam már erre ha esetleg új karit kezdek megint,hogy mindent saját magának fog keríteni és nem abból amit már elraktam más karival a bankba de nem tudom mennyivel lenne más. 'meg ugye ott van az egész sztorin átmászás dolog ami inkább zavar'

Szerintem én is megvárom most ezt a következő patch-et mielőtt nekikezdek akárminek is megint.
Amara most korrekt azt nem akarok ilyen minimális fejlesztésekért farmolni amikor úgy is farmolhatok majd mindent újra 'hamarosan'.

[ Szerkesztve ]

(#2764) shotika válasza Daelion (#2763) üzenetére


shotika
őstag

Jaja, új season :D Nem is értem, ebben a játékban miért nincs ilyen. Adná.

Már ki is töröltem 1 flak kivételével minden karaktert, és mindent a ládámból is, mindössze a Wedding Invitation fegyot raktam át a megmaradt karihoz, mert azt elvileg nem lehet már megszerezni sehogy. Sok értelme amúgy se volt már a sok cuccnak a ládámban, hiszen mindenből eshet már 57-es változat is, csak egy két nehezen megszerezhető(adott helyen lootolható - Eletric Banjo, Rakkos flak mod) cuccot raktam félre.

Egyelőre még csak belenéztem a 2. dlc-be, tetszik a világa, de kivárok. Nincs miért nagyon végigtolnom egyelőre, mert tudom, hogy utána jön majd nagy patch, aztán megint minden felborul.
És ráférne a játékra egy kis fazonigazítás, mind a leveling részén, mind az endgame terén.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2765) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Most normál módban játszottam FL4K 57-es szintig.
Mi lesz, ha átmegyek TVHM módba?
Jobb fegyvereket is ad vagy csak nehezebb lesz a játék?
Szeretnék egy másik karit is csinálni, melyiket érdemes választani Amara vagy Moze talán Zane?

(#2766) Daelion válasza sanya53 (#2765) üzenetére


Daelion
őstag

Erről sokan tanakodtak már külföldi fórumokon is de elvileg nincs sok különbség pl Normal Mayhem 3-4 vs TVHM Mayhem 3-4 közt.

Elvileg jobb a drop rate de nem ég és föld különbség,inkább csak az extra nehézség meg maga a tudat,hogy az a 'end game' fokozat jelenleg. :)

Nekem Amara van mint main kari meg most csináltam mostanság egy Mozet de aztán rá kellett jönnöm,hogy a legtöbb 'erősnek' titulált max lvl buildje nekem nem tetszik.
Az a build ami meg nekem tetszik elég 'meh' jelenleg de még fogok vele kísérletezgetni ha már megcsináltam max szintre a karit.
Fejlődni viszont poén volt vele mert Mechje az sokat segít.

Amara elég kényelmes kari szerintem,kék+narancs skill fa végig van rakva meg csak elemental fegyvereket használok és úgy most kb mindenre elég,nekem valszeg ő fog a kedvenc/main karakterem maradni BL 3-ba. 'bár én eleve mindig Sirent játszom tehát ez ilyen preferencia :D '

Zane-t nem játszottam de amit láttam/olvastam elég durva karit lehet belőle csinálni bizonyos buildekkel meg class mod-al ami az első DLC-be esik elvileg.
Majd valamikor ha lesz kedvem megint átmenni a sztorin lehet csinálok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#2767) sanya53 válasza Daelion (#2766) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szia!
Köszönöm szépen a mindenre kitérő választ.
Azt hiszem akkor maradok normál módban még egy ideig. Majd kezdek egy új játékot Amarával. Valamit olvastam egyszer itt a fórumon, hogy csak a rengeteg lőszer fogy ha TVHM Mayhem módban játszik valaki.
Mondjuk én csak Mayhem 2- ben játszottam idáig.
Még egyszer köszönöm a választ, kellemes napot. :R

(#2768) Daelion válasza sanya53 (#2767) üzenetére


Daelion
őstag

Nincs mit. :)

Azt azért hozzá tenném,hogy nekem is 'csak' ~130 óra van Amaran meg tartottam több hónap szünetet kb November óta és most próbálok felzárkózni meg olvasgatni mi hogy működik a játékban jelenleg.

Mozen engem leginkább az olyan típusú buildek érdekelnek ahol csak menni kell és lőni mint egy 'barom' ha már az az egyik tulajdonsága a karinak,hogy töltényt regenerál. :D
Pl ilyen,ezt majd még megpróbálom valamikor összerakni amennyire lehet:
[link]

Van most egy Artifact amit DLC 2-be adnak Qusest rewardnak és nagyon erős,sokak szerint túl erős is azt kérdéses,hogy Gearbox mit fog csinálni vele.

Ja meg most lesz majd egy nagyobb patch illetve Mayhem mód átalakítás valamikor áprilisban.

[ Szerkesztve ]

(#2769) sanya53 válasza Daelion (#2768) üzenetére


sanya53
aktív tag

Azt olvastam valahol, hogy Moze erősítve lett mert kicsit gyenge volt.
ilyen build engem is érdekel, már nézegettem én is videókat csak Amaráról ő lesz a következő karim.

Köszi a sok jó infót és a segítséget is. :R

(#2770) shotika válasza Daelion (#2768) üzenetére


shotika
őstag

Moze-nak nekem a mechanikája nem tetszik. A legerősebb legendary-k azok neki, amiken van egy spéci rolloló tulajdonság, és ha jól olvastam, akkor lépnek működésbe, ha kiszállsz a robotból (pl valami 125%-os damage növelés vagy mi). Ez eléggé megtöri vele a játékot, szóval én ezért hagytam őt ott.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2771) Daelion válasza shotika (#2770) üzenetére


Daelion
őstag

Pontosan,nekem is ezért ment el a kedvem tőle mert ez a ki be ugrálás a mechből elég irritáló.
Ezért kerestem olyan buildet amihez nem kell 'after action skill end' dolog és akarok egy lenyomom a gombot és lövök buildet Shredifier,Lucian's Call fegyverrel. :D

(#2772) Daelion


Daelion
őstag

Ha valakit érdekel.

Április 23.csütörtökön jön a Mayhem 2.0 update.
[link]

Illetve egy új event is ami Június 4.-ig tart.
[link]

Hát kíváncsi leszek meddig tudom majd felrakni a mostani M4-es Amarat kezdésnek. :D
M6-on már tud esni 8 darab új Legendary.

[ Szerkesztve ]

(#2773) Hege1234 válasza Daelion (#2772) üzenetére


Hege1234
addikt

sztem ezzel csak még jobban szétbarmolják a matchmaking-et
nálam így is alig talált embert amikor nem kampány részre akartam menni
most ezzel az update-el még jobban szétosszák a játékosokat..

(#2774) Shadowguard válasza Daelion (#2772) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az event miatt lehet ránézek. Bár mióta befejeztem az alapjátékot egyszer indítottam el, megcsináltam az egy szem mellékküldetést, amit a főszál után adott be és azóta nem is nagyon gondoltam a játékra.
Pedig még a második DLC is rám vár, de a sztorija annak abszolút nem érdekel (sőőőőt...), és annyira azért nem lett jó ez a rész, hogy ne mással játsszak (vagy csak nem tudom megbocsájtani a végét :(( ).
Pedig az utolsó bolygó előtt még azon gondolkoztam következő karakter Moze vagy Zane legyen...

(#2775) Daelion válasza Hege1234 (#2773) üzenetére


Daelion
őstag

Ebbe lehet valami bár nem tudok sokat nyilatkozni róla mert én csak egyedül játszom.

(#2774) Shadowguard

Én megcsináltam a fő karimon a második DLC-t meg kifarmoltam bizonyos dolgokat és azóta nem játszottam mert várok erre az update-re.
Nem láttam értelmét úgy farmolni tovább,hogy úgy is mindent farmolhatok majd ki újra a Mayhem 2.0 update után ha magasabb fokozatra megyek és pedig tervezem. :)

Nekem se ez az a játék amit állandóan játszok 'igazából olyan nincs is nekem évek óta' de időnként szívesen vissza jövök játszogatni meg farmolni egy kicsit,arra tökéletes.

(#2776) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Conference Call Shotgun kód minden platformra:
5SKTJ-3CSKZ-WFCF9-6BJ3T-WC96W
beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2777) sanya53 válasza l.skywalker (#2776) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszi :R
Nem tudod mikor jön a frissítés?

(#2778) l.skywalker válasza sanya53 (#2777) üzenetére


l.skywalker
félisten

Este 21:00
https://borderlands.com/en-US/news/2020-04-23-borderlands-3-patch-hotfixes-apr-23/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2779) sanya53 válasza l.skywalker (#2778) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen. :R

(#2780) sanya53


sanya53
aktív tag

Már lehet leszedni.

(#2781) Daelion


Daelion
őstag

Hát vannak gondok,amennyi mindent elvileg bele raktak meg javítottak kb sikerült annyi új bugot/bajt csinálni. :C

Felnéztem Gearbox/BL 3 fórumra hát van panasz sok mindenre.

Ez az új mayhem rendszer meg szerintem nem adott semmit szinte,ugyan ott tartunk mint előtte max annyi hogy tonna extra élete lett mindennek.
Már lecseréltem a fő fegyvereim Amaran M10-es verzióra de még azokkal is elég sokáig tart Bossokat lenyomni,nagyobb arányban növelték az ellenség életét mint a fegyverek + sebzését. 'persze mehetnék gyengébb fokozaton de így M10-es fegyverekkel már nem látom értelmét mert akkor meg semmit nem tudok találni ami jobb mint amit már használok..'

Az új Mayhem tulajdonságok is elég vegyesek,a Very hard közül kb mindegyik simán idegesítő csak.
Még jó,hogy lehet addig resetelni őket amíg nem kap olyan mixet az ember amire azt lehet mondani,hogy oké ezzel már lehet játszani.

Van egy olyan kellemes bugom,hogy a háttérben állandóan valami statikus zajt hallani hát biztos nem kapok agybajt tőle,asszem megint mehet játék pihenőre amíg ezeket fixelik. :N

Cartel Event nem rossz de ott is sikerült kapásból bugot kifognom és restartolhattam egész mapot miatta mert egyik ellenség elbugolt és nem lehetett megölni.

[ Szerkesztve ]

(#2782) Daelion válasza Daelion (#2781) üzenetére


Daelion
őstag

Zaj gondot Hotfixelték amíg nem tudják rendesen megoldani.

Elmentem ma farmolni a Its Piss gránátot valami normális Anointel M10-en és kb így néz ki a Lootsplosion mayhem modifier+2/3 Cartel banda megölése után:

OPQ System/SandHawk/YellowCake fegyver kb áteszi magát M10-en is egy értelmesebb buildel,az a YellowCake COV rakétavető nagyon durva bár kicsit fura vele célozni de ha betalál rendesen akkor akármit megfektet. 'meglepne ha nem nerfelik valamikor'

SandHawk az meg ugye egy visszatérő fegyver BL2-ből csak itt most Sniper de mivel Dahl ezért nagyon gyors,nem is lehet tölténnyel bírni ha csak nem olyan buildes Moze a kari.
M10-es verzión van vagy 9200x9 sebzés tehát ha telibe lövi az ember a crit zónákat akkor nevetséges mit tud sebezni. :D 'nekem Cryo és +25% Crit dmg Anointes van'

Csak most ez így kicsit meh mert van 3-4 fegyver ami ennyire erős azt kb nincs is értelme mást farmolnom. 'még egy fullos Anointes CrossRoad is kuka ezekhez képest,azt is buffolni kéne már'

[ Szerkesztve ]

(#2783) shotika válasza Daelion (#2782) üzenetére


shotika
őstag

M10-en erősebb statokkal esnek a fegyok?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2784) Daelion válasza shotika (#2783) üzenetére


Daelion
őstag

Igen.
Találtam még a bankba egy régi M4-es lvl 57-es Krakatoat:
Azon volt 13800 DMG és 12.500 elemental DMG.

M10-es Krakatoa amim most van az meg:
32690 DMG és 29600 elemental DMG.

GBX fórumon valahogy 2.5x különbséget mondogattak úgy nagy átlagban.

Shieldek azok nem változtak,csak fegyverek meg gránátok erősebbek illetve jelenleg nem is minden skálázodik fel pl a chestekből meg quest rewardokból lévő fegyverek. 'ez gondolom bug vagy elfelejtették'

[ Szerkesztve ]

(#2785) shotika


shotika
őstag

Köszi, valóban. Egyelőre M6-on játszogatok, de határozottan tetszik ez az irány. Aztán majd meglátjuk.
Egyébként új "anointed" tulajdonságok is vannak: (linkelek egy lapot, amin egy srác összegyűjtötte ezeket)

[link]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2786) Daelion válasza shotika (#2785) üzenetére


Daelion
őstag

Jah vettem észre,pont gondoltam is rá hogy az a 50% HP alatti +150% DMG jó lenne 1HP buildes Moze-ra erre ma nézem YTn egyik tagok és pont rakott fel egy olyat. :D

Most,hogy játszottam egész sokat update óta én úgy gondolom hogy meg lehetne barátkozni ezzel a Mayhem 2.0-val meg M10-el de nem a jelenlegi formában.

Legnagyobb gondom az,hogy nincsenek jól felskálázva a fegyverek és a 'régi' fegyverek többsége nem életképes M10-en de ezt már többen is megjegyezték GBX fórumon.
Az a Moze build is amit néztem ugyan azokat a fegyvereket használja mint most Amaram 1-et leszámítva mert az a 3 fegyver egyszerűen annyira erős és az viszi rendesen M10-et.

Iron Beart is most buffolták 1-2 hete és végre életképes volt M4-en erre most jött ez a update és ment is vissza a kukába,sok értelme volt. :C
Lesz most dolga GBX-nek ha ezt mind vissza akarja balanszolni 'end game' szintre és remélem fogja is.

Elkövettem ma azt a hibát,hogy reseteltem az egész tűrhető Mayhem modokat mert gondoltam kipróbálok valamit.
Hát nagyon nem volt jó aztán vagy 20+ percig nyomkodtam Q-t mire sikerült vissza pörgetni azt amivel előtte játszottam.

Ezek a modok,többit elég zavarónak találom vagy simán csak tönkre teszi a buildemet. :N 'akármi ami + elemental resistet/immunitást ad ellenségeknek az egyből nope'

(#2787) shotika válasza Daelion (#2786) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, az nekem is feltűnt, hogy egy-két új cucc - főleg az Atlasos fegyo - elég durvák.

"jelenleg nem is minden skálázodik fel pl a chestekből meg quest rewardokból lévő fegyverek. 'ez gondolom bug vagy elfelejtették'" Hm, chestből nekem esett újfajta anointed leg, viszont a quest rewardot még nem teszteltem.

Atlas fegyoval amúgy ez esett ki elsőnek:

Én egyelőre csak Fl4k-el próbáltam, múltkor ugye töröltem minden más karit.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2788) Daelion válasza shotika (#2787) üzenetére


Daelion
őstag

Leginkább a fegyver sebzésre gondoltam,az ami elvileg nem skálázódik fel chestből.

Nekem is olyanokat adott Troy/Tyreen utáni vaultban lévő chestek.

Amúgy elvileg a gránátok se skálázódnak csak nekem nem tűnt fel mert mindig is csak kiegészítő dolognak használtam őket meg +Anoint stat miatt. :D 'most meg már pláne csak arra jók'

Szerk:
Én is keresek most egy jobb OPQ systememt mert az enyémen valami nagyon haszontalan dolog van.
Yellowcake van +75% Boss/Badass dmg SandHawk meg van +25% crit dmg de abból lehet kerítek majd egy másik Elementel kipróbálni 'Cryo nem rossz de Amaran nem azt keresem elsőnek'.

[ Szerkesztve ]

(#2789) Daelion


Daelion
őstag

Majdnem kész van M10 Amara,még farmolok ezt azt de már kb úgy vágja át magát M10-en mint régen M4-en de persze ez köszönhető az új OP fegyvereknek.

Ez az SMG nem gyenge pedig nem is esett ki alap Elemental dmg-vel,még így is szétszed mindent mobolásra Elemental Amaran. 'nem keveset farmoltam és jobb nem esett eddig..'

OPQ System még mindig nincs egy igazán jó de még a mostani alap verzió se gyenge.

Sandhawk ilyen van de ez annyira erős és csak néha használom,hogy nem igazán kell másikat keríteni mert ez is elpusztít mindent ami felidegesít. :D

Erre nem tudok mit mondani,ez szó szerint gusztustalan amit ezt a fegyver képes csinálni. :Y Nem is használom ha lehet mert úgy is nerfelik meg kb elvesz a játékból max akkor használom ha valami nagyon felidegesít és akkor úgy vagyok vele hogy ok akkor szórakozz ezzel.. 'M10 GenIVIV farm,na az megérdemli..'

+Poén látni egyik 'ismertebb' BL 3 youtubertől/Streamertől egy olyan Amara buildet amit én kb 2019 Október óta használok csak minimális eltéréssel.
Mondtam én,hogy ez jó de ezek szerint eddig tartott mire valami 'híresebb' tag is felvette. :D
Sima Elemental Amara Phasezerker modal,azt hittem ez alapnak számít de ezek szerint nem.

[ Szerkesztve ]

(#2790) kona005


kona005
senior tag

Sziasztok!
Ma nyomni egy Maliwan Takedownt valakivel belépett egy csávó és ilyen fegyvereket adott :Y


Honnan lehet ilyet szerezni? :Y Nagyon kemény a sniperrrel 331m damage :Y

(#2791) Rimuru válasza kona005 (#2790) üzenetére


Rimuru
veterán

Sehonnan.

Moddolassal elo tudod allitani.

Vigyázat, csalok!

(#2792) kona005 válasza Rimuru (#2791) üzenetére


kona005
senior tag

Azért mondom, szoktam nézni youtubeon a videókat de nem láttam még ilyet.. akkor ez most csalás ugye?

(#2793) kona005


kona005
senior tag

Még ezt adta ez is moddolt? Ez hihetőnek tűnik, akkor nem használom akkor azokat a fegyókat :R

Szerk.: Mondjuk megvan a Cartel eventes Atlas gepfegyver, meg a Kaoson smg, meg az RPG, azzal úgyahogy lehet nyomni M10-en.

De viszont azóta nagy a fejem meg az elleneknek is hiába rollolom újra ...

[ Szerkesztve ]

(#2794) Daelion válasza kona005 (#2793) üzenetére


Daelion
őstag

Az a gránát létezik de nem ilyen statokkal,már az nem rendes hogy dupla Anoint van rajta.

Nagy fejeket a Galaxy Brain Mayhem mod csinálja.

Amúgy én ezért se játszom másokkal,sok csalás meg a fene tudja honnan kerítettek dolgokat,stb.
Én karimon legalább tudom,hogy mindent én farmoltam ki rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2795) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tudtok up-to-date leirasrol arrol, hogy melyik fegyvert erdemes megtartani es mit erdemes kiszorni? probalom kiszurni online, de igy elegge esetleges.
/
FL4K, solo, 57 @ Mayhem5. elvileg egy moddolt "guerillas in the mist" build.

OPQ / corrode Lab / yellowcake / lgt cutsman / stop-gap break anointed (transformerbol csak 52esem van) / bounty hunter / quasar (csak 57) / loaded dice (szeretek veszelyesen elni). minden mayhem 5on, amin kell az anointed, bar epp a yellowcake nem azzal amit szeretnek (cserebe Moar)

hellshock, hyperfocus, carrier, sawbar (fire), dictator (cold), Brainstormer, conference call (radiation), ION CANNON (launcher), Lyuda, Krakatoa es nagyreszt minden mas van.

ami feltunt:
- az OPD lgt / es explosive/fire (????) damol pluszban, szoval nem latszik a leirasan, de kb haromszor annyit sebez, mint mondjuk a hyperfocus a gyakorlatban es pillanatok alatt le tudja szedni a pajzsot, droidokon is (ahol elvileg a hyperfocusnak jobbnak kene lennie). a dictatornal jobb. gyakorlatban a Lab es a Cutsman nagyobb celpontokra jobb, ugyanakkor a Lab csak tomegoszlatni (szigoruan f4de away mellett) erosebb, a Cutsman (es a Krakatoa/Hellshock) mobbingra nem jo.
- Yellowcake ugye evidens, de az Ion Cannon is jo
- Brainstormer a f4de away proccolasan kivul nem jo semmire. arra meg csak akkor van szukseg, ha a bossnak sok fazisa van, mert egyebkent barmi masodpercek alatt megy le M5on.
- a lead sprinkler emlegetese egy vicc amit nem ertek az OPQhez kepest amit en nem ertek?

namost, nezem a leirasokat, a night hawkingnal vagy en csinalok valamit rosszul, vagy az OPDhez kepest sehol nincs a damja. a dictator kizarolag boss / point blankre hasznalhato, de arra meg ott a lab es a cutsman. a lyuda meg a BL2es varianshoz is macerasabban hasznalhato. transformer messze a jatek legjobb pajzsa, a tobbi (rough rider, front loader, stop-gap, "nuclear transformer", big boom blaster) max specialis buildhez jo.

kint van a jatek fel eve, szoval gondoltam feldobom, hogy oke, mi mukodik, mi nem tunt fel, mi az ami OP5 folott meg erdekes. OP5on a villat farmolom epp, mobbing megy, bar anointed ellenfelekre yellowcakezni szoktam mar.

ha nagyon noob vagyok sry, kb egy hete van meg a jatek. BL2bol indulok ki (ott volt OP8 solo gunzerkerem), avagy par fegyver nem biztos hasznalhatatlan, csak lehet en allok hozza rosszul. ld a Flakker ami elvileg OP8at tudott azon a harom bosson, amin mukodott is. meg BL1ben emlekszem, amikor az utolso DLC vegeig kb egy lvl33as hellfireval mentem Sirennel, mert kb minden mashoz kepest annyival erosebb volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2796) Daelion válasza proci985 (#2795) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan nekem csak Amara van M10-en de kb ezek a fegyverek mennek most amik tényleg képesek is M10-en puszitani értelmes Anoint/build-el.

Kaoson SMG amit Athena Traunt dob,lehetőleg egy x2 verzió és full auto mivel DAHL.

OPQ System Cartel eventből,az a robbanás az Shock alapú és azért szedi úgy le a shieldet meg ugye eleve erős a fegyver.

Sand Hawk Sniper 'bár ez inkább egy Assault Rifle mert olyan gyors' ami Katagawa JR-től esik Atlas HQ-ba.

Yellowcake RL Cartelből de ezt szerintem tutti nerfeli majd.

PlagueBearer RL Warden Bosstól Eden6-on 'ami ott van a börtön végén' ez gyengébb mint a Cake de szerintem poén használni,én most erre váltottam cake helyett mert azt már túl erősnek találom. :D

Reflux Shoti GeniVIV bosstól Eden 6-on,ez alapvetően egy Corrosive Brainstormer.Elemental Amaran elég korrekt sebzést lehet vele csinálni,többi karin nem tudom mennyire jó. 'kár hogy ezt a bosst farmolni egy borzalom'

Monarch Assault Rifle ami kb egy Dictator szteroidon,Killavolt dobja Lectra citybe.

Nopewpew COV Assault Rifle Cartelből,nem rossz fegyver csak nagyon hamar megeszi a töltényt.
Infiinte ammo Mozen elég jó.

Amik régi fegyverek de még elmennek az a Hellshock,Krakatoa,Maggie,Lob meg biztos van még ez az de érezhetően gyengébbek az új fegyverekhez képest.
Cutsmant én nagyon szerettem régen M4-en de most valahogy már gyengének érzem M10-en a Kaoson-hoz képest.

Ja igen az új fegyverek amik nem a Cartel eventből vannak csak M6 és felette esnek.

Gránát meg M10-en kb mind1 mit használ az ember mert a sebzés ott már elhanyagolható és inkább csak ilyen utility dolog és inkább +1 Anointra van kb. 'Action skill end +50% ele dmg pl'

Shield meg ami tetszik de egy Transformer mindenhova jó tud lenni,DLC 2-be van az Old God shield ami jó még,én most azt használom Amaran.

DLC 2 végén van egy Artifact quest rewardnak,az elég jó akármilyen karira ha kell +dmg.

[ Szerkesztve ]

(#2797) proci985 válasza Daelion (#2796) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

koszi :R

a DLC2 vegi reward megvan, csak ramentem dropra de akkor visszarakom. ok, szoval csak M6 folott esik, akkor visszaallok arra.

a sand hawknal (es az ion cannonnal) az kavart meg, hogy van belole ket fajta fegyver.

DLCm van, tanulva a BL2bol (es ignoralva a pre-sequelt) teljes packaget vettem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2798) Daelion válasza proci985 (#2797) üzenetére


Daelion
őstag

Igen az új Wold Boss dropok csak M6 és felette,Carteles dolgok elvileg akármilyen fokozaton esnek.

DLC 2 végi Artifact nekem olyan vállalhatatlan statokkal lett meg,hogy kb ez miatt fogok átszaladni a DLC-n megint Moze-val azt hátha kapok egy jobbat ha nem akkor meg ottmarad azon a karin,úgy is kéne 2 darab. :D 'save file piszkálás meg hasonlókat nem csinálok'

Ja meg most per pill van kavar a droprate-el ezeknek az új fegyvereknek.
GBX fórumon sok a panasz miatta tehát ne lepődj meg ha csesznek esni még sok run után is.
'ezért nem haladok WD-vel D3-ba mert ezeket a tetveket farmolom itt :DDD '

OPQ-val csak óvatosan amúgy,az a robbanás visszafele is sebez,párszor már kifingattam magam vele amikor nem figyeltem és túl közelről lődöztem.

[ Szerkesztve ]

(#2799) proci985 válasza Daelion (#2798) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ha kell huzas szolj, valamennyire gyors vagyok ;)

OPQ nekem midrange, kozelrol ott a Lab :B, bar kitertem a hitembol, hogy Torque fegyver nem explosive stattal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#2800) Daelion válasza proci985 (#2799) üzenetére


Daelion
őstag

OPQ az Atlas. :D

Hát most össze dobáltam valami saját Infinite Ammo buildes Mozet azokkal az extra fegyverekkel amiket Amaran találtam azt így elviszi M8-at egész tűrhetően. 'rendes buildhez nincs meg minden még +bizonyos Anointok kénének'
Arra,hogy átfussak DLC-n jó lesz egyenlőre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.