Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#3001) Daelion válasza sanya53 (#2999) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is ez most a 3.-ik fullos végigjátszás.
Amarával ami az első karim volt amikor megjelent a játék, vele Normal+TVHM-en is megcsináltam mindent.

Moze-t meg csak most csináltam idén év elején vagy mikor de vele simán átrohantam Normalon és ott játszottam Mayhemen.
Azt most már kb teljesen megvan a buildje és rávettem magam, hogy megcsináljam vele is TVHM-et. :D

De igaz ami igaz, nagyon időigényes dolog ez és ez után sokáig nem fogok 3.-ik karit csinálni az biztos. 'Zane majd valamikor'

(#3002) sanya53 válasza Daelion (#3001) üzenetére


sanya53
aktív tag

Van türelmed az biztos. :R
Én is győzködöm magam a TVHM-re, de még idáig nem sikerült rávennem magam.
Valahogy utálom előröl kezdeni. Igaz nem dob annyi legendaryt, de ráérek farmolni.

(#3003) Win-T


Win-T
senior tag

A mai patch újítása, ami szerint meg lehet venni a mission rewardokat Crazy Earl automatájából csak az ez után teljesített questekre vonatkozik? Mert én buta módon kidobtam anno mindent és csak utólag kerültem képbe, hogy azért van amit nem kellett volna, tehát most felderül az arcom nagyon. Egészen addig míg oda nem mentem a masinához... :(

(#3004) Zsohi válasza Win-T (#3003) üzenetére


Zsohi
őstag

Ez mit jelent? Mert a Wedding Invitation nagyon hianyzik nekem. :R

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3005) Win-T válasza Zsohi (#3004) üzenetére


Win-T
senior tag

Ezt jelenti amit írok, meg lehet venni eridiumért a már teljesített küldetések jutalmait a mai patch után, de sajnos nekem úgy tűnik visszamenőleg nem nézi meg mi van kész. :(
Meg még volt sok minden más:
[link]

(#3006) Zsohi válasza Win-T (#3005) üzenetére


Zsohi
őstag

A kerdojel felett valahogy elsiklottam. :) Amugy raneztem es nem egeszen az amire gondoltam, de talan igy meg jobb is. Egyebkent azt vartam szabadon valaszhatok az osszes fegyver kozul.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3007) Win-T válasza Zsohi (#3006) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor ezek szerint te meg tudod venni őket? Én mit csinálok rosszul?

(#3008) Zsohi


Zsohi
őstag

Meg tudom venni bármelyiket, nem is kerülnek sok eridiumba. A gondom csak annyi, hogy a gép nem azokat dobálja ami nekem kellene.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3009) tibee77


tibee77
őstag

Szevasztok.Jo sok kihagyas utan par napja megint elövettem a gamet.Anno meg az elsö dlc-ig jatszottam, felhuztam minden karit 50-re, most nekilattam a dlc-knek hogy pumpaljam a karikat fel 60-ig.A meleg esküvös dlc-n mar tul vagyok, most kezdtem volna ezt a bounty of blood-ot de nem tudok elmenni gehenna-ra.Egyszerüen nincs ilyen lehetöseg ott a bolygok között.Valamit nem jol csinalok?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3010) tibee77


tibee77
őstag

Ok, valami gebasz volt a dlc-vel, hiaba irta ki hogy le van töltve mind, az utolso megse volt.Egyebkent könnyitettek a mayhem szinteken?Anno meg probaltam mayhem 4-en a gamet es eleg durvan nehez volt, most meg mint kes a vajon.Mayhem 5 mar kicsit nehezebb de meg mindig laza.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3011) Zsohi válasza tibee77 (#3010) üzenetére


Zsohi
őstag

Jó felszereltséggel az M10 is könnyű, de a fegyverarzenálod lecsökken néhány darabra. Most nálam az Unseen Threat, Light Show, The Monarch futnak.

Itt pedig megtalálod az összes legendás cuccot: [link]

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3012) tibee77


tibee77
őstag

Tegnap lement gyorsba az utso dlc is, egesz jo volt.ami viszonz meglepett hogy a lob nevü soti nagyon durva lett. Most konkretan 4 fegyobol 3 fajta lob van berakva, annyira jo.de akkor valoszinü hogy ha felraknam m10re akkor mar gyengus lenne.majd kiserletezek.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3013) PeL


PeL
addikt

Üdv. Lenne egy kérdésem Artifactokkal kapcsolatban.

Adott pl. ez az arti:

Itt a Bonus Damage sornál írja ugye hogy +83% és egy cryo ikon.

Ez pontosan mit takar? Csak a slide dmg-t növeli meg ennyivel és ad hozzá cryo sebzést, vagy teszem azt a fegyverek cryo sebzését is boostolja ez a stat?

Csomó ilyen artifact esett már, de nem tudom hogy ilyenkor minden sebzést boostol az a stat abban az elemental fajtában, vagy csak pl. a melee-t, slide-ot vagy slam-et ami után éppen írja az artifactnál?

(#3014) Win-T válasza PeL (#3013) üzenetére


Win-T
senior tag

Csak a Slide/Melee/Slam sebzésekre hatnak ezek, fegyverekre, gránátokra semmi bónuszt nem adnak.
Így nálam általában automatikusan kukázódnak is mert egyiket sem használom, talán csak a melee-t néha.

(#3015) tibee77 válasza Zsohi (#3011) üzenetére


tibee77
őstag

Unseen threat-et es monarchot kifarmoltam m10en flak-kel de valahogy egyikse adta annyira.most amarat is felhuzom 60-ra, azzal talan jobb lesz bar most 56-on a minosaur dobott egy flipper (öcsit) -t es hat ez valami brutal.olyan szintü pusztitast csinal m4en most a dlc-ben hogy beszaras.szerintem emelem a mayhem szintet mert ez igy kb. mintha agyaggalambok-ra lövöldöznek. ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3016) Zsohi válasza tibee77 (#3015) üzenetére


Zsohi
őstag

A Monarch-ot ki kell támasztani és kétszeres a sebzése. Az Unseen Threat mellé igazából kell a bónusz és akkor 2-3 lövésből leszedhető a legtöbb.

https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

(#3017) tibee77 válasza Zsohi (#3016) üzenetére


tibee77
őstag

Monarch-nal vagom a kitamasztast, ugy hasznaltam.Nem mondom, hogy nem volt jo de anno emlekszem mas fegyok sokkal op-bbnak tüntek.pl a lyuda vagy a cutsman olyan szinten szetvagta anno az embereket mikor meg a jatek megjelenesekor jatszottam, durva volt.Mondjuk az is igaz, hogy ugyanazzal a fadeaway-es builddel megyek mint anno. :DDD (csak fegyot csereltem) Na mindegy, majd ha amara-val meglesz a 60, akkor raprobalok vele is ezekre a fegyokra az tuti.te milyen karival mesz?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3018) Daelion válasza tibee77 (#3017) üzenetére


Daelion
őstag

Sajnos már elég sok régi jó fegyver nem annyira jó mint volt vagy akár teljesen használhatatlan lett.

Cutsmant én is bírtam régen de már elengedtem, vannak nála sokkal jobb SMG-k már.

Nekem Amara a main karim a játék megjelenés óta, azon kívül csak egy Mozet játszom mint másodlagos kari. :)

DLC 3-as fegyverekre nyugodtan lehet jelenleg alapozni mert van köztük jó pár darab ami simán használható.

Egyik YT/Streamer tag csinált egy Tier listát, hogy szerinte melyik DLC 3 fegyverek milyenek és ezzel én is egyetértek szinte teljesen:
[link]

Amarán sima Phasezerker+Ties That Bind buildem van és az most jelenleg elég akármire a játékban M10-en. 'van ennél erősebb build is de az meg nem jön be játékmenetileg'
Gearen a megfelelő Anointok is sokat számítanak.
Per pill Flipper/Proprietary License/Gargolyle/Beacon/Backburner közt váltogatok helyzettől függően.

[ Szerkesztve ]

(#3019) tibee77 válasza Daelion (#3018) üzenetére


tibee77
őstag

Ugyanezt a buildet tolom en is amara-val, tegnap farmoltam hozza fegyokat es hat ja, eleg fasza. :C Abbol a lightshow nevü fegyobol szereztem parat be, hat nem semmi a cucc.Flak-ket is azzal tolom, az a fegyo beteg.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3020) Daelion válasza tibee77 (#3019) üzenetére


Daelion
őstag

Jah a lightshow az korrekt fegyver, Mozen használok 1-et.

Gargolye tud még nevetséges dolgokat alkotni csak annyi a gond vele, hogy szinte lehetetlen ammoval bírni 'pláne x2/3 verziót'.
Még az ammo regenes Mozen is durván pusztítja az ammot. :D

Complex Root volt talán a legerősebb DLC 3 fegyver de most 1-2 hete volt egy játékmechanikai fix ami mellékesen nerfelte azt a fegyvert is valamennyire.
Így is használható 'Amarán pláne' de azért már nem öli M10 bossokat pár lövésből. :DDD

(#3021) Win-T


Win-T
senior tag

Ennek a szájbavert Killavoltnak mi a titka? Rendben, a Transformer miatt nem tud megölni, de baszki ezt nem sebzi semmi... 15 percig lőttem a legerősebb nem elektromos fegyvereimmel mire hajlandó volt megpusztulni.
Persze lőjem a hátát, jó vicc. Állandóan felém van fordulva és be van bújva a pajzsa mögé, képtelenség a hátába kerülni. Mit csinálok rosszul?

(#3022) tibee77 válasza Win-T (#3021) üzenetére


tibee77
őstag

Jo fegyverek kb.nekem kb fel perc killavolt, de csak azert mert egyszer mindig eltünik es olyankor a csicskasait kell ölnöm.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3023) Win-T


Win-T
senior tag

Hát én nem tudom ti honnan vesztek ilyen fegyvereket. Sokszor olvasom itt, hogy ez meg az a boss 1-2 tár... nekem egy mezei badass is sokszor rémálom pedig farmoltam már nem kevés fegyvert. Ha meg rám tör 3 annointed nyomorék egyszerre plusz még mellettük az apró, annak általában ragequit a vége. :(

(#3024) tibee77 válasza Win-T (#3023) üzenetére


tibee77
őstag

En anno sokat toltam megjeleneskor, 3 het alatt felhuztam mind a 4 karaktert 50re, kifarmoltam nekik jo cuccokat, ergo sok jatek=jo cuccok + tapasztalat.de akkor se a sajat fejem utan mentem hanem build guide-ot neztem youtubeon, hogy mi az op.aztan megneztem a borderlands 3 wiki-s oldalan hogy azok a fegyok es egyeb cuccok hol szerezhetöek be es aztan targetfarmolas ezerrel.van 1-2 jo cucc amit tök könnyü volt kiszedni.(light show, unkempt harold, monarch pl. tök gyorsan megvoltak)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3025) Daelion válasza tibee77 (#3024) üzenetére


Daelion
őstag

Amikor kiadták az M10 patchet kb 1 nap játszogatásba tellett mire a régi M4 szintről felvittem M10 farmolható szintre a karit. 'Amara'

Sima Gigamind farm ami dobta Hellshock fegyvert amit régen is használtam, azt ahogy dobta az erősebb verziókat raktam felfele a szinteket.

Most meg DLC 3 fegyverek miatt ennek még könnyebben is kéne mennie mert azok tényleg jók és mint ahogy mondtad van amit könnyű előkeríteni.

Monarch amúgy nem kötelező már ha valaki nem akarja kifarmolni.
Még 1 hete sincs, hogy mentem egy M10 Guardian Takedown Solot 'kb ez a legnehezebb dolog jelenleg a játékban' Monarch nélkül Amarával. 'szokásos buildem, nem változtattam semmit rajta'

Egy rendes build meg hozzá valo Anointok/class mod+Artifact bizonyos statokkal ég és föld különbség tud lenni és ez minden karira vonatkozik. :) 'csak legyen türelme az embernek kifarmolni de hát erről szólnak ezek a játékok :D '

[ Szerkesztve ]

(#3026) elder troll


elder troll
senior tag

Mostanában értem el a 60. szintet az "alapjátékban", és volna pár kérdésem:
a vásárolható dlc-kkel emelkedni fog a max level? (komplett gear kuka?)
van valahol kezdőknek is értelmezhető magyar leírás a játékról?
csatlakozna valaki egy noob-hoz a nem szólózható részekhez? (Kissöndör?)
a mayhem szintek emelkedésével a karakterem hp-ja is emelkedik vagy csak az ellenfeleké? (nem tudtam értelmezni)
boltosnál csak a bank férőhelyeket nem maxoltam ki, ezen kívül van értelme a pénznek?
a bankban tárolt dolgokhoz hozzáférek majd másik karakterrel? (kukáztam az alacsony szintű dolgokat)

Első körben az "alapjátékot" maxolnám ki küldetések terén, majd amikor ezek elfogytak, akkor venném meg a dlc-ket (epic store). Miket érdemes megvenni hozzá?
szerk.: közben felnéztem a store-ba, a season pass-t akciózták már? Van rá esély mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#3027) Daelion válasza elder troll (#3026) üzenetére


Daelion
őstag

60 a max DLC-vel is.

Kuka max olyan szinten lesz, hogy DLC-be 'Bounty of Blood DLC' vannak jó fegyverek amikkel könnyen le lehet cserélni az alap játékos fegyvereket. 'köztük is van azért pár használható'

Mayhem szint csak az ellenségeknek növeli HP-t/Armor/Shieldet.

Ha már megvetted az összes +SDU fejlesztést akkor nincs igazán haszna a pénznek max kari skill pontok újraosztásához kell ami fixen 10% jelenlegi pénzedbe kerül ha jól emlékszem.

Bankba rakott dolgokat ki lehet venni másik karikon is, meg van osztva köztük.

Azt hiszem már volt akció Season Passon de, hogy mikor lesz megint az jó kérdés.
DLCk megvannak akkor mást nem nagyon kell venni szerintem.

Magyar leírás/oldal meg passz.

(#3028) elder troll válasza Daelion (#3027) üzenetére


elder troll
senior tag

Köszönöm :R
Akadt még pár kérdés:
Van jelentősége, hogy egy fegyver mayhem 1 vagy 10?
Ki kell farmolnom a lob-ot még 10-es szinten is?
Egyelőre 10-es szinten gyűjtöm a typhon log-okat, és lootolom a végeredményt. Pandora 5. pályán járok, elleszek ezzel egy ideig :DDD Párat megcsináltam menet közben is, de a story-ra fókuszáltam főleg a második körben. Nem tudtam mi a max level, hogy mikor érdemes ezeket nyitogatni.

(#3029) tibee77 válasza Win-T (#3023) üzenetére


tibee77
őstag

Löttem egy videot flak-kel meg fire element-es lightshow-val.Vannak ennel gyorsabb killek is az tuti de nekem egyelöre ez eleg böven. :D [link]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#3030) Daelion válasza elder troll (#3028) üzenetére


Daelion
őstag

Hát ha feljebb akarsz menni Mayhem szinteken akkor igen van jelentősége.
Alapvetően az egy erősebb verzió arrol a Mayhem szintről ahol esett tehát ha volt alacsonyabb verziós akkor újra kell farmolni magasabb szinten.

Van az a fegyver amit Typhon adott sztori végén ami fegyvereket lő ki magábol Eridiumért cserébe.
Nem rég volt patch ami óta már tud Legendary-t is adni több Eridiumért cserébe, fegyver másodlagos tüzelési módja.
Az egész jó arra, hogy keríts pár M10-es fegyvert amivel már el tudsz kezdeni ezt azt farmolgatni. 'ha nagyon nincs semmi más'

[ Szerkesztve ]

(#3031) Daelion


Daelion
őstag

Csak mellékesen megjegyzem, hogy aki nagyon akar dedicated dropokat farmolni azt most tegye Aug 13.-ig mert +Loot event azokra is működik.

M10-en 100% a dedicated drop, persze egy bossnak több is lehet de így is sokkal könnyeben esik ami kell. 'Monarch kb pár runonként esik, gyorsan össze is szedek párat ami kell aztán le is van tudva egy jó időre ez a boss vagy amíg nem lesz megint szintnövelés :D '

[ Szerkesztve ]

(#3032) Win-T


Win-T
senior tag

TVHM módban nincs annoint a looton vagy csak ennyire pechem van? Tucatjával esnek a legendaryk és mind sima annoint nélküli verzió.

(#3033) Daelion válasza Win-T (#3032) üzenetére


Daelion
őstag

M10 alatt nem garantált az Anoint.

M10-en viszont 100% kéne, hogy legyen.

(#3034) Win-T


Win-T
senior tag

M7-en játszom csak, de hát eddig is ezen a szinten toltam és azért a cuccok 80%-án ott volt, most meg két óra játék után is semmin... nyista, zéró. Gagyi uncommon cuccokon viszont igen... dögöljek meg ha értem.

(#3035) Daelion válasza Win-T (#3034) üzenetére


Daelion
őstag

Passz akkor, rég játszottam M10 alatt nem tudom mi történik ott.

Gondolom próbáltad már egész játékot újra indítani?
Mármint lehet elbugolt/vagy elment a szerver kapcsolat és nincsenek bent a Hotfixek. 'régen mintha lett volna ilyen bug de már javították'

Jelenleg meg leraktam játékot DLC 4-ig mert nem akarok tovább farmolni mivel szint növelés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3036) Win-T


Win-T
senior tag

Csak panaszkodni kellett és esett egyetlen egy pisztoly ami annointed. Lehet inkább az a baj, hogy még nagyon az első küldetéseket játszom és ott esetleg mások az esélyek. Nem tudom...
Azt nem is tudtam, hogy megint lesz szint emelés.

(#3037) Daelion válasza Win-T (#3036) üzenetére


Daelion
őstag

Jah a panaszkodós módszer már nekem is segített. :D

Szeptember 10.-én jön új DLC és akkor lesz a max szint 65.
A lvl cap része az ingyenes update persze.

TVHM sztori az kb pont jó is most neked arra, hogy addig csinálj valamit játékban amit nem nagyon befolyásol ez. :)

[ Szerkesztve ]

(#3038) shotika válasza Daelion (#3035) üzenetére


shotika
őstag

Huh nekem kimaradt a még az előző dlc is :D (meg az azelőttit se toltam le teljesen) - csak pár fegyot szedtem ki 60-asra, és pár órát öltem csak azóta játékba, de ezek szerint jól tettem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3039) ollie válasza Daelion (#3037) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csalódtam, hogy nem 69 lesz a max szint.

***

(#3040) Daelion válasza shotika (#3038) üzenetére


Daelion
őstag

Én meg agyon farmoltam magam az utóbbi ~2+ hétben mert loot eventek voltak, pláne a dedikált drop volt ami érdekelt.

Be is fejeztem Moze buildem meg átvittem TVHM-en mind a 3 jelenlegi DLC-vel együtt szal most 2 karim van befejezve.
Még dedikált loot event alatt is macera volt kifarmolni mindent mert csak 1 bizonyos Anointel megy a buildem, hát kellemes lesz az egészet lecserélni. :D '150% Radiation'

Számítani lehetett lvl cap növelésre de én nem gondoltam, hogy ilyen hamar lesz.

(#3039) ollie

Kicsit fura ja, BL 1 69 után én is inkább arra tippeltem volna bár lehet nem akarnak annyira sok skill pontot, hogy megmaradjanak külön a buildek.
Elvileg most belátható időn belül nem lesz növelés már ha lesz mert egyenlőre nem tervezik.

Arra leszek kíváncsi, hogy amit a data minerek találtak 4-ik Skill Treet a játékban lesz e belőle valami és ha igen akkor mikor. 'mert akkor tényleg elférnek az extra skill pontok'

[ Szerkesztve ]

(#3041) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Udv all!

Seaspn pass-t latott valaki jo aron mostansag? 12e most a 2k oldalon.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3042) PeL válasza Devil Smile (#3041) üzenetére


PeL
addikt

(#3043) Devil Smile válasza PeL (#3042) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R köszi,náluk 10K, megbízható oldal? EPICre kéne PC kód..
Várható mostanában valami akció, nyár végi vagy covid sale? :DDD

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3044) PeL válasza Devil Smile (#3043) üzenetére


PeL
addikt

Két játék van innen, egyikkel sem volt még probléma (The Crew 2 - Uplay kód és egy Minecraft retail kód)

(#3045) la_cc válasza Devil Smile (#3041) üzenetére


la_cc
addikt

Kicsit drágállom ezt, én a steam-es deluxe verzióért + pass-ért adtam ki annó 13k-t júniusban gamingdragons-on.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#3046) Win-T


Win-T
senior tag

Amara Ties That Bind mai javítása után is elég erős maradt vagy ezt azért megérezte?

(#3047) Daelion válasza Win-T (#3046) üzenetére


Daelion
őstag

Azzal megyek most új DLC-be de nem veszem észre, hogy gyengébb lenne.

Asszem az a javítás egy bizonyos build interakciót fixelt ki aminek nem szabadott volna úgy működnie és nagyon erős volt az miatt.

Sima játszogatós Zerker+Ties that bind build ugyan úgy megy, elkapok valamit bele lövök azt pukkan is minden más ami linkelve volt. :) 'lvl 65 ellenségek lvl 60 fegyvereimmel'

(#3048) shotika


shotika
őstag

Kinn a 4. DLC:

Tapasz
[link]

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3049) Devil Smile válasza la_cc (#3045) üzenetére


Devil Smile
őstag

Igen nekem is ez a bajom, az alapjatekot talan 3-5e korul vettem itt a HA-n kupon formajaban..talan lesz majd hasonlo akcio valahol 5e korul mar elfogadam...

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#3050) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Melyik a legjobb DLC a játékhoz? Epic store-ban van 3k-s kuponom és így 1500-ért megtudom venni az egyiket.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ 4080, D3, ROS CE, GAMER GÉP, HAWORTH SZÉK, MATRAC STB.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.