Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2151) Daelion válasza Deck (#2148) üzenetére


Daelion
őstag

Az is jó hely,oda azért szeretek menni mert az a bolygó/zóna néz ki a legjobban szerintem. :K

(#2152) Sirandrish válasza rumkola (#2149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bezony...majdnem olyan okosak csinálták mint én :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2153) Sirandrish válasza Deck (#2144) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké, én egyedül vagyok, LV40en, kb LV30-32es fegyverekkel amik szarok..
:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2154) Deck válasza Sirandrish (#2152) üzenetére


Deck
titán

Na hogy állsz? Megvan az 50? :D

PS5

(#2155) Sirandrish válasza Deck (#2154) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig sétáltam...szerinted mennyi EXP jött? :)
De most ránézek erre a badass farmra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2156) vitaro válasza Sirandrish (#2155) üzenetére


vitaro
senior tag

Mayhem 1-et mindenképp állítsd be magadnak, azzal mindenki a szintedhez fog skálázódni, a loot is értelmesebb lesz.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2157) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mi alapján addolja a badasseket? Még egyet sem adott...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2158) Deck válasza Sirandrish (#2157) üzenetére


Deck
titán

A badass rankot? 50 után.

PS5

(#2159) keneseig


keneseig
tag

A másik értelmes dolog mikor a CoV 10-es szinten küld egy levelet amiben 18-as fegyvert adnak.Hurrá

(#2160) Sirandrish válasza Deck (#2158) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..a mobokat

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2161) rumkola válasza Sirandrish (#2153) üzenetére


rumkola
veterán

Nyiss ládát!
8-10 szint a fegyvernél már nagyon necc.

(#2162) Sirandrish válasza rumkola (#2161) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért kérdeztem hogy nincs-e shift key. Amúgy most kaptam gépből egy elég fasza lila cuccost..
Vagyis az eddigiekhez képest fasza :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2164) rumkola válasza Sirandrish (#2162) üzenetére


rumkola
veterán

Amúgy ezt a fegyvert is meg kellett már kapnod:
[link]

10eridium egy lövés árra, és kifosik magából 10 fegyót. Én ezzel gyártottam a pénzt. :DD

(#2165) Sirandrish válasza rumkola (#2163) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek a permanesns kódok? Ezeket ellőttem...párat nyitottam még korábban, a maradékot meg 50-re tartogatom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2166) Sirandrish válasza rumkola (#2164) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pénz egyelőre nem kell..
Mármint eltudnám verni, de nagyon nem szorulok rá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2167) rumkola válasza Sirandrish (#2166) üzenetére


rumkola
veterán

Oké, de fegyókat lő ki magából. :) Zöldet, lilát, kéket. :)

(#2168) Sirandrish válasza rumkola (#2167) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem..rá is nézek :)

És köszi a tippet :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2169) tibee77


tibee77
őstag

En idaig 4 vegigjatszason vagyok tul (fl4k,moze normalon es tvhm-en) most kezdtem bele amara-ba.flak a bossölö karim moze meg a slaughter shaft-es.szeretem mind2-t es egyenlöre nem unom a gamet,söt...egy honap telt el a megjelenes ota igy egyenlöre semmi giga extra mega plusz contentet nem varok el, böven jo ez az idö a karakterek kiismeresere.plussz azert kihivas is van egy durva modos slaughter shaft-ben is siman.mikor plussz elete van az enemynek raadasul 2 extra projectile-t is kilönek rad.jeez azok a badass rakatavetös zaelot-ok.ott neha en is lehalok minor egyszerre 3 oldalrol kapom moze-zal az aldast.igaz vele muszaj menni a lecsoba, mert flakkerrel szeretek szinte mindig menni.mas karival nem is tudom hogy lehet tulelni ilyen szitukat.na az azert izgalmasnak mondhato.

Sirandrish:ha gondolod jöhetsz ilyenre velem/velünk (sotika kollegaval szoktuk neha együtt tolni) es kb. 20 perc alatt 50es leszel de lehet annyi se kell. ;] loot is van annyi, hogy sose fogy el. :DDD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2170) Sirandrish válasza tibee77 (#2169) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pár karikára majd bemennék ha lehet, aztán ha már MH1-en megy egyedül akkor már kiszedek mindent IS magamnak :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2171) Daelion válasza tibee77 (#2169) üzenetére


Daelion
őstag

Ritkán szoktam megfeküdni Amara-val de akkor sokszor azok a rakétavetős Badass-ek a tettesek.
Legfőképp azok amik Cryo-val vannak azt pofán lőnek vele én meg 5 centire nem látok semmit+FPS-t is ledobja aztán sok sikert. :D

(#2172) Deck válasza Daelion (#2171) üzenetére


Deck
titán

+1 Itt ugyanez a helyzet :D

PS5

(#2173) tibee77 válasza Sirandrish (#2170) üzenetére


tibee77
őstag

Persze addolj epic-en, ha pc-s vagy ha konzolos akkor sajna nemtudok segiteni. ;]

Daelion, Deck: azt azert meg kell emlitsem, hogy ez is max akkor törtenik ha epp elfelejtettem granatot elhajitani, amugy ha van 2-3 granat ami konstans criteli a mobokat akkor semmi nem öl meg, mert moze egy "tankminator" kb... :Y de az olyan helyzetek tenyleg nagyon zavaroak mikor nem latok semmit a cryo vagy shockos raketavetöktöl.ezeket az effekteket csökkenthetnek igazan mert durvan szopatos. :( ja meg az a lila bomba amit az anointed lö ki magabol es követ.na az 1 hit, nincs mit tenni ha az mögem jön es nem latom akkor a 40k shield se ment meg.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2174) Sirandrish válasza tibee77 (#2173) üzenetére


Sirandrish
legenda

PC-n tolom....mi a neved? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2175) shotika válasza Deck (#2106) üzenetére


shotika
őstag

11 nap, ennél részletesebb infót nem találtam.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#2176) tibee77 válasza Sirandrish (#2174) üzenetére


tibee77
őstag

slicchabib

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2177) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok. Tegnap ruháztam be a játékra. Lenne valaki olyan jó fej és egy rövid leírást tudna adni a játékban elérhető területekről? Pandorán kezdünk ennyi világos. Azt tudom hogy különböző bolygókra fogunk ellátogatni. Melyek ezek, és nagyvonalakban milyen felépítésűek, területek hogy néznek ki stb... Akár spoiler tagban. Nekem egyébként Pandora bejön, szeretem ezt a Mad Maxes körítést. Simán kibírnám ha csak itt játszódna.

(#2178) Wesder válasza Mr Chapel (#2177) üzenetére


Wesder
félisten

Annyira felesleges, fedezd fel magadnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2179) Deck válasza Wesder (#2178) üzenetére


Deck
titán

Amúgy meg fenn van a hivatalos weboldalon és rá is kereshet. Rengeteg találat van rá. Nem is értem :)
"borderlands 3 all planets"

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2180) Mr Chapel válasza Wesder (#2178) üzenetére


Mr Chapel
tag

Igazából főként annyi érdekelt volna hogy kb egyes bolygók, százalékos arányban hogy viszonyulnak egymáshoz. Gameplayek alapján sokat láttam ilyen városban játszódó részeket, meg mocsaras vidéket. Egyik se túl szimpi. Remélem ezekből a helyszínekből lesz kevesebb. Továbbá remélem később is vissza lehet menni Pandorára, és van is értelme visszanézni majd.

(#2181) Deck válasza Mr Chapel (#2180) üzenetére


Deck
titán

Mindegyik bolygó jó és más. Van értelme és vissza is mehetsz de érdemes akkor bekapcsolni a Mayhem módot, hogy az enemyk szinteződjenek hozzád.

PS5

(#2182) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Meg tudná mondani valaki, hogy mi ez az Unreal Engine?
Állandóan bezárja a játékot. Lehet ezt törölni?

(#2183) krokk válasza sanya53 (#2182) üzenetére


krokk
senior tag

Hát az a játék motorja :) szóval ha nem lenne a játék sem lenne :) szóval mondjuk hogy nem tudod eltávolítani.
Valami driver probléma lehet esetleg, vagy valami másik programmal kavarodhat össze. Ezt nehéz ennyiből megmondani.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#2184) -=Jam=- válasza sanya53 (#2182) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az a játék motorja. Valami miatt crash-el a játék nálad. Nem DX12-ben van véletlen?

(#2185) sanya53 válasza krokk (#2183) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ez szép.
Felugrik egy ablak játék közben és ha akarom ha nem újra indíttatja velem a játékot. Minden driver frissítve van rendszeresen.
Már azon agyalok, hogy újra rakom a játékot hátha segít. Még kék halál is szokott lenni, de az nem minden nap. Sosem volt semmilyen játéknál csak ennél van.

-=Jam=-: Haza érek és ezt meg nézem, de én nem emlékszem, hogy DX12-be raktam volna.

[ Szerkesztve ]

(#2186) Amartus válasza sanya53 (#2185) üzenetére


Amartus
senior tag

Mennyi RAM van a gépben? HA más is fut a háttérben, akkor a 8 GB kevés lehet. Nálam 16 van, de más játéknál is előfordult már, hogy míg a memória elég lett volna, a virtuálist fel kellett emelni 16-ra. Utána rendben lett minden. Azóta is úgy van.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2187) sanya53 válasza Amartus (#2186) üzenetére


sanya53
aktív tag

Konfigom: ASUS PRIME X570-P, SAPPHIRE Radeon RX Vega 64 8G, RYZEN 7 3700X, EVGA 850W GQ 210-GQ-0850-V2, G.Skill Flare X F4-3200C14D-16GFX 3200C14 / 8.8ns 2x8GB, Logitech G910 , Logitech G903, Samsung 970 EVO Plus 500GB

[ Szerkesztve ]

(#2188) Amartus válasza sanya53 (#2187) üzenetére


Amartus
senior tag

Nem apróztad el! :)
Megpróbálnám fixen 16 GB-ra(16384 értékre) állítani a virtuális memóriát. Persze az után, hogy ellenőriztem, hogy minden driver friss, beleértve a chipset-et is.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2189) sanya53 válasza Amartus (#2188) üzenetére


sanya53
aktív tag

Sajnos én még ilyesmit nem csináltam. Gőzöm sincs hozzá, hogy kell csinálni, de majd google segít.

(#2190) Amartus válasza sanya53 (#2189) üzenetére


Amartus
senior tag

Gépház->Rendszer->Névjegy->jobbra Rendszerinfó->balra Speciális beállítások->Speciális fül->a felső részen, Teljesítmény-> Beállítások->középső fül,Speciális->Virtuális memória, Módosítás-> a megnyíló ablakon már állítható az érték, melyik meghajtón legyen, illetve nekem egyéni méret és ugyan az az érték van kezdőnek és maximálisnak megadva.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2191) sanya53 válasza Amartus (#2190) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget. Remélem ez segít.

(#2192) rumkola válasza sanya53 (#2191) üzenetére


rumkola
veterán

ne csináld

(#2193) sanya53 válasza rumkola (#2192) üzenetére


sanya53
aktív tag

Bővebben! Mit ne?

(#2194) tibee77


tibee77
őstag

Amarasokhoz jön a kerdes: Mindenki az immortal hellcat builddel megy?nagyon akartam egy melee buildet csinalni de ez, hogy allandoan fegyvert kell swap-elnem (unforgiven-re face puncherröl) ez nagyon nem tetszik es nem is mondanam igazi melee-nek.illetve probaltam levelingelni melee-kent de annyira semmilyen a dmg hogy muszaj voltam atrakni a tree-t az immortal hellcat-re.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2195) Deck válasza tibee77 (#2194) üzenetére


Deck
titán

95%-ban azzal. Kipróbáltam több buildet és van másik is ami jó biztos de számomra nem jöttek be. Persze a build-hez nagyon nagyon fontos egy jó relic és class mód + a megfelelő fegyverek. Így lesz komplett az egész.

PS5

(#2196) Daelion válasza tibee77 (#2194) üzenetére


Daelion
őstag

Saját buildel megyek egyenlőre mert a jelenlegi játékhoz/end game-hez ez is elég.

Elemental tabon van a legtöbb és a maradék Brawler tabon,hogy kicsit tankosabb legyen a kari.
Mystical assault-ra talán raktam 3 pontot.

Első slot fegyver az a próba slot de mostanában Tsunami van ott,többi az úgy mond fix.
BrainStormer mert ha tömeg van akkor elég erős illetve a 20% life leech miatt szinte halhatatlan ezzel a fegyverrel a kari ha át tud húzni az áram több ellenségen is és folyamatosan tolja az elemental sebzést ami meg azonnal adja a HP-t vissza.
Shock Anointed Lyuda amolyan mindenes fegyvernek.
Fire Mocking Cutsman ami a Boss/Anointed killer fegyverem és még valamennyi negatív mayhem mod-al is elég erős tud lenni.

Cryo Hex gránát.
Class mod cooldown reduction-al meg a Relic-en is az van tehát pár másodperc eltéréssel tudom használni a PhaseGraspot ami buffolja a sebzésemet illetve nem rossz ha ki kell iktatnom problémásabb Badass/Anointed ellenségeket mert gyorsan el tudom őket kapni 'már ha nem immune..'

Nem egy build amivel pár másodperc alatt ölök bossokat az igaz de mindent elbír egyedül TVHM M3-on és még egyszerű is játszani tehát nekem tökéletesen megfelel a jelenlegi content-be. :)

[ Szerkesztve ]

(#2197) Deck


Deck
titán

Ez a pl "+5 Rush Stack" ez tulajdonképpen mi is?

PS5

(#2198) Daelion válasza Deck (#2197) üzenetére


Daelion
őstag

Passzív bónusz amit Mystical Assault tabról lehet buffolni de anélkül is használható csak akkor nem olyan erős.
Per pill én is egy olyan Class modot használok:

Amint eltolom a PhaseGraspot kapok 5 stackot ami idővel eltűnik,viszont amíg fent van azok a passzív buffok érvényesek 'elvileg'.
Azt nem tudom,hogy össze adódik vagy van 'diminishing' ráta rajta mert ezt játéka válogatja de ha össze adja akkor 5x3% sebzés amíg fent van a 5 stack.
Mysctical Assault tabnak elvileg ez lenne az egyik lényege,hogy ezt a stack dolgot buffolja szana szét ha arra épít az ember.

[ Szerkesztve ]

(#2199) Deck válasza Daelion (#2198) üzenetére


Deck
titán

Köszi a részletes leírást! Kezdem érteni. Ez nekem is megvan. Vannak nagyon jó class módjaim is de vannak amik +5 rush stack nélküliek, viszont nagyon jó +at ad. Akkor inkább azokat használom :D

PS5

(#2200) Deck


Deck
titán

BORDERLANDS 3 HOTFIXES: OCTOBER 17, 2019

Csak a nerf.. :(

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.