Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2201) vitaro válasza Deck (#2199) üzenetére


vitaro
senior tag

Amin nincs +5 Rush stack az nem Phasezerker mod.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2202) Sirandrish válasza Deck (#2200) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire lesz egy használható karakterem, már nem is lesz használható :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2203) Deck válasza Sirandrish (#2202) üzenetére


Deck
titán

Megértem a nerfeléseket.. De sok a probléma amit javítani kéne és nagyon fontosak vagy kritikusak. Nagyon nem jó a prioritás náluk..

PS5

(#2204) Deck válasza vitaro (#2201) üzenetére


Deck
titán

Más fajta igen :)

PS5

(#2205) Daelion válasza Deck (#2200) üzenetére


Daelion
őstag

-Cutsman damage reduced by 25%
:(((

Elsőnek buffolták most meg nerfelték de valahogy számítottam rá mert tényleg sok volt rajta a sebzés. :D

-Hex grenade damage reduced by 70% and duration reduced to 3 seconds

Jó akkor asszem lehet rakhatom vissza az Epicenter gránátot vagy valami mást.

Lyuda-t meg már említették,hogy nerfet fog kapni.

Ezzel most le nerfeltek 3 dolgot is amit fixen használtam eddig,fasza. :U

Nekem ez a +5 Rush stack class mod csak azért van rajtam mert a másodlagos statjai jók voltak a buildem-hez de igazából akármit felrakok ha azok a statok megfelelnek az igényeimnek.

Felnéztem most játékba egy kicsit azt esett egy Fire +10% crit DMG King's Call,nem nagyon jó a buildem-hez de elrakom azért. :)

[ Szerkesztve ]

(#2206) Sirandrish válasza Deck (#2203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hát tőlem nerfeljenek akármit.
Több ezer óra D3al a hátam mögött, már nem lepődök meg ilyeneken :DDD

Meg hát egyelőre még engem nem is érint..nincs miért bosszankodnom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2207) Deck válasza Daelion (#2205) üzenetére


Deck
titán

Énis elmentek már minden Legendary cuccot. Sose tudni min változtatnak.. Összes King's és Queen's Call megvan :D

PS5

(#2208) tibee77 válasza Deck (#2200) üzenetére


tibee77
őstag

Lol....akkor asszem nem is kell az ammo regen moze-nak.probalgattam a buildet ugy hogy nincs benne es hat minden slaughter kör vegere kifogytam a skulobol ha nem nyitottam a boxokat löszerert.meglatjuk..

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2209) TESCO-Zsömle válasza sanya53 (#2187) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kevés a V64 ahhoz a procihoz?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2210) Deck válasza tibee77 (#2208) üzenetére


Deck
titán

Ha lőszert is lehetne fejleszteni de jó lenne.. Eridium-ért vagy pénzért..
Ott a menü lag, eltűnő skill pontok (van akinek több vagy az összes) , eltűnő fegyverek, a bank-ba lévő 50 hely is nevetséges, vertical split screen sincs, bebugolt enemyk és bukod az egész COS-t.. Az eridium és pénz nem költhető jelenleg semmire. Ezek megjelenés óta fenn állnak. Cross play sincs még sehol. Ezekkel nem foglalkoznak. Minek is..

Ezek persze mind javíthatóak. Mert, a játék nagyon szórakoztató és fasza.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2211) rumkola válasza Daelion (#2198) üzenetére


rumkola
veterán

Miért ilyen elmosott a textúra a cuccaidon?

(#2212) TESCO-Zsömle válasza rumkola (#2211) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem elmosódott, hanem halvány. Van rajta egy szürke réteg. Az inaktív cuccokat jelöli így a játék, amiket nem tudsz betenni, emrt mondjuk X szinttel magasabbak, vagy nem a te kasztodnak valók. Előfordul, hogy bug is van ilyen. Nekem többször is mutatta az inventory-t tele inaktív legendary cuccal, amim soha nem is volt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2213) Deck


Deck
titán

Amúgy a TVHM-ba Sanctuary-be nem lehet egyből bekapcsolni a Mayhem módokat dolgot (konzolon) már javították? Addig nem állok neki amíg nem. Mert, mondták hogy fogják.

PS5

(#2214) Daelion válasza rumkola (#2211) üzenetére


Daelion
őstag

Gyakran csinálja ezt,pláne az Artifacton látható.

Gyorsba csináltam képet egyből bekapcsolás után és valszeg nem hagytam időt neki betölteni rendesen vagy pont bugolt mert azt is szokott.
Már nem is szoktam figyelni rá. :D

HDD-re van telepítve a játék nálam.

[ Szerkesztve ]

(#2215) sanya53 válasza TESCO-Zsömle (#2209) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerinted kevés hozzá?
Különben már gondolkoztam, hogy leváltom, csak nem tudom mire.
Szerinted mi menne hozzá?

(#2216) DummyBoy válasza Deck (#2213) üzenetére


DummyBoy
senior tag

En ugy tudom, hogy az PC-s bug, nem konzolos :) Tehát ha javítani fogják, akkor PC-n is csak a sztori végétől lesz elérhető. (Ezt olvastam...)

Life is shor...

(#2217) oriic válasza DummyBoy (#2216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzolon nalam is gond volt vele.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2218) sanya53 válasza Amartus (#2190) üzenetére


sanya53
aktív tag

Tegnap meg is csináltam amit mondtál.

Csak két GB volt a virtuális memória. Át is állítottam 16384-re kezdőnek és maxnak is azt adtam meg. Újra indítás után estig játszottam minden hiba nélkül.
Köszönöm a segítséget nagyon hasznos tanács volt. :C :K

(#2219) sanya53


sanya53
aktív tag

Mikortól lehet farmolni?

(#2220) Deck válasza sanya53 (#2219) üzenetére


Deck
titán

Van amikor nem lehet?

PS5

(#2221) sanya53 válasza Deck (#2220) üzenetére


sanya53
aktív tag

Lehet bármilyen szinttől? Én LVL 41-es vagyok MH1-en.
Mondjuk farmolnám gigamindet.
Tegnap voltam bent nála aztán újra bementem, de nem volt ott senki.
Ezért gondoltam, hogy nem lehet farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#2222) Amartus válasza sanya53 (#2218) üzenetére


Amartus
senior tag

:)

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2223) Deck válasza sanya53 (#2221) üzenetére


Deck
titán

Lépj ki majd vissza akkor ott lesz. De ne farmolj 50-es szint alatt. Nem éri meg.

PS5

(#2224) Amartus válasza sanya53 (#2215) üzenetére


Amartus
senior tag

Mondjuk egy 1080-as vagy 2080-as GTX. Nekem nvidia van. De nem a játékhoz kevés, hanem a procihoz. Talán.
Nekem GTX1070-es van Ryzen 2600X mellett.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#2225) sanya53 válasza Amartus (#2224) üzenetére


sanya53
aktív tag

Sajnos nem vagyok nagy barátja az nvidiának, sosem volt még.
AMD az én istenem. ;)

Deck: Köszi az infót nem fogok csak ki akartam próbálni, hogy lehet e.

[ Szerkesztve ]

(#2226) warcat válasza sanya53 (#2225) üzenetére


warcat
veterán

Be kell fejezni az oda tartozó aktív küldetést mielőtt farmolható lesz a boss.

EA: It's in the crate!

(#2227) sanya53 válasza warcat (#2226) üzenetére


sanya53
aktív tag

Már vissza mentem Sanctuary-be. De igaza van Deck kollégának, hogy korai még a farmolás.

(#2228) Deck válasza sanya53 (#2227) üzenetére


Deck
titán

Az. Mivel a szintednek megfelelőt kapnál csak és gyengébbek lennének mintha 50-en kapnád őket. Ugord meg az 50et gyorsan aztán mehet a farmolás a Legendary cuccokért :P

PS5

(#2229) sanya53 válasza Deck (#2228) üzenetére


sanya53
aktív tag

Értem amit mondasz, és igazat is adok neked. Felesleges volna a farmolás. Rajta vagyok, hogy 50 legyek csak azért nem megy olyan gyorsan. Viszont élvezem a játékot főleg, ha találok valami értelmes fegyvert.

(#2230) TESCO-Zsömle válasza sanya53 (#2215) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én azért sem erőltetem leváltani az 1700-at, mert ez van egálban a VGA-val. Border3, 1440p, High, 70-90fps és hol a CPU, hol a GPU húzza a rövidebbet, de minimális különbségekkel. Csak az Ultra-kat mostmár hanyagolni kell.

A tiedhez nem is tudom mi most a legerősebb Radeon, vagy megvárod az új 250w+ cuccot és azt húzod be.

Esetleg GeForce...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2231) DummyBoy válasza oriic (#2217) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Mi volt a gondod vele?

Neked is az mint nekem, hogy végig kell hozzá tolni a sztorit megint? Mert mikor olvasgattam utána, akkor azt találtam, hogy konzolokon végig kell játszani a sztorit mint Normál módban, és csak utána lesz elérhető, míg PC-n abban a pillanatban az, mikor megint Sanctuary-ba érsz.

Sajnos az official reakció az volt, hogy a konzolos megoldás a jó, a PC-s simán bug, csak a sztori vége után kellene megjelennie.

Ami azért is gáz, mert a lvl 50-esen full legendaryban a TVHM itt nem kihívás, gyakorlatilag speedrun, és semmi kihívás nincs benne, főleg nem 4-5-ödjére...

---

Egy gyors közvélemélnykutatás: Nektek mennyire "nehéz" a Circle of Slaughter Mayhem 3-on?

Nézegetem a build videókat youtube-on, ahol emberünk elé szépen nyugisan ugrálgatnak be az egységsugarú mobok, ő meg szépen lazán puttyogtatja le őket. Néha beugrik egy antoanett, fegyvert vált, azt is leupttyogtatja, majd lazán játszik tovább.

Nekem ezzel szemben 3-6-osával ugranak az antoanettek a nyakamba, az egyik fele teleportál, a másik méretet vált, közben minden tetőn rakétavetős badass, látni sem lehet a robbanásoktól, nemhogy lazán egyesével puttyogtatni.

Most én játszom másik játékkal vagy ők?

Life is shor...

(#2232) Deck válasza DummyBoy (#2231) üzenetére


Deck
titán

Twitteren írták a fejlesztők, hogy a konzolos dolog egy bug és a következő frissítéssel javítják.

Megnyugtatlak.. Ugyanez van nálunk is.. Kemény nagyon. A youtubeos videók róla teljesen mások. Lehet offline könnyebb sokkal :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2233) oriic válasza DummyBoy (#2231) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ez volt amit írtál. Végig kellett tolnom, hogy Mayhemet be tudjam kapcsolni. (Nyilván megcsináltam. :D )

Live-Die-Respawn

(#2234) tibee77 válasza DummyBoy (#2231) üzenetére


tibee77
őstag

Nagyon nem mindegy hogy milyen modositok vannak az adott pälyän, eleg durvän lecsökkenthetik a leadott dps-t es/vagy a bekapott sebzest növelhetik.Mentem moze-zal a nerf utän egy slaughter-t.Häät elöször azt hittem hogy nincs is semmilyen nerf, mert egesz jol ment a dolog az 5. körig.(talän 1szer ha lehaltam, persze volt sok second wind), na ott konkretan 10szer tuti ujrakezdtem a kört, annyira durva volt.Igaz, csak a raketavetös zaelot-ok öltek le.Idäig birta a kari mikor jobbrol balrol löttek de most hogy a hex 3mp-ig el kb. illetve a flakker täräban 1 kibequrt golyo van igy nagyon kemeny volt.Folyamat dobälnom kellett a gränätokat, nem ugy mint eddig, mert különben se skulo se shield nem maradt.Nagyon maceräs...Flakker dps nerf nem nagyon erzödik, csak 30%-kal kevesebb nem egy nagy ervägäs de ez a 1 löszeres tär, jajjj....mondom nem lenne gond annyira ha a hex nem lenne mär majdnem hasznälhatatlan, nem kene 2 mp-enkent ujat eldobni mert ez nagyon megakasztja a jatekmenetet.Amara-val mär 30on vagyok, remelem jo lesz nagyon slaughterre, mert igy moze-zal nem buli. :( Vagy kellene valami tipp hogy mivel helyettesitsem a hex-et.Stormfront-ot hasznältam elötte, nem volt az se rossz de kanyarban sincs ahhoz kepest amit a hex müvelt.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2235) DummyBoy válasza Deck (#2232) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ohh, király, akkor gyakorlatilag pont az ellenkezőjét olvastam :) De ennek a verziónak jobban örülök :)

Próbáltam offline és online is (Bár mondjuk offline érdemesebb a loot miatt.) és teljesen kész vagyok miatta :) Emberünk vidáman elpötyögtet, engem meg szétver az ideg :)

@oriic: Én is azon vagyok éppen, de már unom... 1-szer letoltam a sztorit, most meg 4-edjére futom végig ... Az előző BL-ekben legalább kihívás volt.

@tibee77: Nem a módosítókkal van a gondom. Hanem az ellenfelek mennyiségével és minőségével.

Konkrétan Cyro Zane videót néztem, ahol a srác elé ugráló enemyknek jóformán még pajzsa sem volt, csak elvétve, meg jött 1-2 enemy és kész. Barátunk szépen futkározott körbe-körbe, folyamatosan fagyasztotta és pötyögtette a népet.

Néha beugrott 1-1 Antoanett, de ennyi.

Nekem általában az enemyk 80%-a Antoanett, kapásból immunis a Cyro sebzésre, az első roundot nem tudom végigtolni. De ha Moze-al is megyek be, egyszerűen annyi lila kecseg meg rakétavetős badass van, mint csillag az égen.

Ami nekünk bevállt taktika volt az elején, az Amara CC-re, Fl4k pedig damage-re. Ezzel a duóval, ha nem is egyszerűen, de megoldottuk.

Ha nem vesszük a gliccselt - cheezelt buildeket, akkor bizony kell a CC. Hiába tolt ki komoly DPS-t Fl4k, CC nélkül feküdt gyarkan.

Amarával picit lassabb volt, de a CC miatt jobban bírta.

Nekem nagyon bejön Zane, de nagyon gyenge. A Cyro immunis Antoanettek miatt pedig kijárna némi erőspistás-üvegszilánkos öklözőzsír a GB-nak...

Life is shor...

(#2236) sanya53 válasza TESCO-Zsömle (#2230) üzenetére


sanya53
aktív tag

Szerintem is jobban járok, ha várok az új karikra.
Ezekre már nem akarok költeni.

(#2237) TESCO-Zsömle válasza sanya53 (#2236) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha akarsz se tudsz. V64 elvi utódja a V7 volt, de azt pár hónappal megjelenése után kivezették, ahogy jött az 5700. Legközelebbi utód az 5800 lesz 2020-ban, illetve jövőre jön az RDNA2 is, de az valsze gmegint középkategóriában újít, ahogy az első is. Ami nem rossz taktika, anno a HD4xxx-eknél is bejött első körben a 4770-et kitolni. Kisebb chip, könnyebb gyártás, jobb kihozatal. Csak a high-end vásárlónak fáj kicsit, hogy fél évvel se a top kártyája után jön az új egyel kisebb sézria, ami közel ugyanazt tudja féláron...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2238) keneseig


keneseig
tag

A hivatalos oldalon csak én nem találom az eddigi skill fákat?

(#2239) Deck válasza keneseig (#2238) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#2240) Deck


Deck
titán

Slaughter Shaft M3-on jön valaki? Eddig ketten vagyunk. (PS4)

PS5

(#2241) tibee77


tibee77
őstag

Amint lesz crossplay mehetünk. ;]
Amugy van valakinek 5lete olyan granatra ami sokaig müködik, sok embert sebez (homing esetleg) vagy nagy területre hat?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2242) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah elértem végre az LV50et a Sirenemmel. Voltam is néhány Mayhem 1es survit, esett is néhány legend, és már úgy éreztem hogy kezdek haladni, így ránéztem MH1-en erre a Gravewardra..
Lement gond nélkül, de lőttem vagy 5-7 percig simán...hogy lesz ebből 8-10 sec? :D
Miket kéne kiszednem? Melyik fegyvert kéne beszerezni? Esetleg más build kéne?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2243) TheProb


TheProb
veterán

Hi!

1. Továbbra sincs kedve senkinek coop-ot tolni...?
2. Kezd herótom lenni a loot-tól. Az hagyján, hogy csak a szar esik, de legalább ne 520 GS körüli cuccok potyognának, mikor M3-on tolom. Hébe-hóba látok csak 600GS körüli itemet. Másnál is hasonló a szitu?
3. Utóbbi időben nálam érezhetően kevesebb az FPS-em, más is tapasztalja?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#2244) Daelion válasza TheProb (#2243) üzenetére


Daelion
őstag

Meg se szoktam nézni a GS-t az itemeken.
Rajta van minden ami kell a karimnak/buildemnek?
Jobbak a statjai vagy legalább az a stat ami érdekel?Ha meg Anointed akkor azt nézem,hogy meg e felel ahhoz amit használok és utána a többi statját.

Ezek alapján döntöm el alapvetően,BL 1/2-be se volt és nem is igazán hiányzott szerintem.

FPS kb ugyan annyi mint 1+ hete volt,legalábbis nem látok különbséget.

Viszont azt vettem észre,hogy Troy ordibálása 'elemental dmg miatt' vissza jött amit már egyik hotfix-be kivettek.

[ Szerkesztve ]

(#2245) tibee77 válasza TheProb (#2243) üzenetére


tibee77
őstag

Szeva.
En most huztam fel amara-t 50-re, mehetünk pär karikät ha gondolod.Bär irtam discordon is a csatira hogy lenne-e valakinek kedve, fenn voltäl es nem välaszoltäl. :D vegyel fel ha akarsz es tolhatjuk. slicchabib az acc nevem.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2246) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez jóez?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2247) Deck válasza Sirandrish (#2246) üzenetére


Deck
titán

Ez neked jó? :D
Én gond nélkül fel se veszem az ilyet :P

PS5

(#2248) oriic válasza Sirandrish (#2246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha sokat van az életed 50% alatt és melee buildes karaktered van, akkor jó lehet.

Live-Die-Respawn

(#2249) Sirandrish válasza oriic (#2248) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyre kevesebbet van 50% alatt...általában vagy max, vagy megdöglök :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2250) Sirandrish válasza Deck (#2247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sirennek milyen kellene? Mármint milyen statok kellenének?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.