Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1801) Deck válasza GAbre (#1800) üzenetére


Deck
titán

De te PC-n játszol azért.

PS5

(#1802) warcat válasza sp8787 (#1786) üzenetére


warcat
veterán

Használj amúgy egy normal meg egy elemental lyudát, az segít, be van rakva még egy fire alapú crossroads smg, a 4. a butcher shotgun de azt a slotot tesztelgetésre használom.

PC előnye egyébként, hogy kb 2 másodperc a töltőkpernyő, ha nagyon fosch-ok a modok, gyorsan kilépek inkább, 2x-3x meg lehet ölni Gravewardot míg egy szélsőségesen rossz lemegy.

EA: It's in the crate!

(#1803) Deck válasza warcat (#1802) üzenetére


Deck
titán

Konzolon meg pár mp-el több, borzalmas. Hát, hogy lehet így élni? Adom is el inkább. Gyors kilépés itt is van.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1804) TheProb


TheProb
veterán

Csináltam egy PH!-s discord szervert, itt lehet majd embert/team-et keresni, illetve dumálni is.

[link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1805) Wesder válasza TheProb (#1804) üzenetére


Wesder
félisten

Beléptem, dumàlni jò lesz. Crossplay-nél (meg ha lesz rendes netem) mehet majd a Co-Op is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1806) keneseig


keneseig
tag

Egy gyártó random küldi a fegyvertípusokat a lojalitásért vagy csak pisztolyt kapok ha épp pisztollyal öltem?

(#1807) Wesder válasza keneseig (#1806) üzenetére


Wesder
félisten

Random.

Màs.
Jött ma egy újabb pàrszàz megàs update X-re. Fürgébbnek hat a jàték.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1808) shotika válasza Wesder (#1807) üzenetére


shotika
őstag

Pc-én is vmivel jobb lett, hamarabb észbe kap a játék ha épp utazok a helyszínek között.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1809) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek melyik karakterrel kezdjem a játékot?
Tegnap megvettem, de még nem játszottam vele.

(#1810) Deck válasza sanya53 (#1809) üzenetére


Deck
titán

Amelyik szimpatikusabb. Találsz pár trailert is youtubeon hozzájuk.

PS5

(#1811) sp8787 válasza warcat (#1802) üzenetére


sp8787
addikt

Nalam SSD van a PS4 Pro-ban es az az erdekes ,hogy peldaul a Division 2 vagy Bloodborne-al igen de itt egyaltalan nem erzem ,hogy ez barmit hasznalna.Az az erdekes ,hogy pl. egy adott minimal palya mint a Floating Tombs is nagyon valtozo ido alatt toltodik be.

Lehet am ,hogy sima HDD-vel ez ennel meg sokkal rosszabb. De ,hogy a fentebb irt full minimal palyanal mi a haragot tolt annyit fogalmam nincs.

(#1812) sanya53 válasza Deck (#1810) üzenetére


sanya53
aktív tag

Jaj tényleg ez sajnos nem jutott eszembe, de köszi a tippet.

(#1813) Deck válasza sp8787 (#1811) üzenetére


Deck
titán

Nem használja ki a PS4 az SSD-t, nincs rá felkészítve. Majd PS5-nél.
Semmi hosszú töltésre nem kell gondolni.. Nemis értem.

PS5

(#1814) sp8787 válasza Deck (#1813) üzenetére


sp8787
addikt

Nem hosszu a toltes hanem aranyaiban hosszu.
Igy mar ertheto?

(#1815) oriic válasza sp8787 (#1811) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nalam is SSD van xboxhoz de sokszor igy is nevetseges a toltesi ido. (Foleg mas jatekokhoz kepest)

Live-Die-Respawn

(#1816) Deck válasza sp8787 (#1814) üzenetére


Deck
titán

"arányaiban"

Persze. Mihez képest.. Szerintem semmi gond vele :D

PS5

(#1817) sp8787 válasza oriic (#1815) üzenetére


sp8787
addikt

Errol beszelek.
Nem zavar a toltesi ido de nem tud nem feltunni ,hogy mennyire inkonzisztens pl. egy Division 2-hoz kepest.

(#1818) Deck válasza sp8787 (#1817) üzenetére


Deck
titán

"inkonzisztens"

Szótárt olvastál az este? :D ;]

PS5

(#1819) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nálam pc-n tölt szánalmasan sokat az elején ha dx12-be indítom. SSD, baszógéppel. Át is raktam 11-re.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1820) sp8787 válasza Deck (#1818) üzenetére


sp8787
addikt

Tul sokat irok angolul is vszinu onnan jonnek ezek.
A Webster-t egyebkent tenyleg elolvastam :K de az nem mostanaban volt.

(#1821) Amartus válasza Deck (#1818) üzenetére


Amartus
senior tag

:D

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1822) keneseig


keneseig
tag

Ha esetleg valaki szeretne mindent összegyűjteni.

[ Szerkesztve ]

(#1823) Deck


Deck
titán

PS4: Akinek van felesleges fej vagy ruha skine azt megköszönném :R Teljesen m1 milyen. Csak mivel nem host voltam a játékba végig így azok amiket feloldottam nem számítanak és a trófeához 10-re lenne szükségem :R

PS5

(#1824) Deck válasza Deck (#1823) üzenetére


Deck
titán

Megvan valakinek a pajzs ami leviszi az életed 1-re de felviszi a pajzsot az életed többi részével? 60%-osba van csak meg.. Öcsémnek kéne :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1825) bunfi


bunfi
őstag

Golden Key for Borderlands 3
WHKTJ-HT5ZB-9WJKW-3J3J3-3X3K6

beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards
érvényes: ~30 perc

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1826) S e t h válasza bunfi (#1825) üzenetére


S e t h
nagyúr

Remélem lesz majd 30 másodperces is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1827) Deck válasza S e t h (#1826) üzenetére


Deck
titán

Az lenne az igazi.. Amúgy 1 kóddal bármennyi ládát kinyithatsz..

PS5

(#1828) TESCO-Zsömle válasza Deck (#1827) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hogy? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1829) Deck válasza TESCO-Zsömle (#1828) üzenetére


Deck
titán

Az a legjobb ha több van egyszerre úgyse fogynak el.

Elmented a játék mentését - elindítod kinyitod a ládát/ládákat - ami kell belőle elküldöd egy ismerősödnek aki majd visszaküldi úgy hogy mindkettőtöknek megmaradjon ha kell neki is - visszamásolod a mentést - újra megvan az összes kulcs és nyitogathatsz megint

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1830) TESCO-Zsömle válasza Deck (#1829) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És ez mennyivel tisztább, mint editorral beaddolni ami kell?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1831) Deck válasza TESCO-Zsömle (#1830) üzenetére


Deck
titán

Konzol..
Itt farmolsz keményen a cuccokért vagy nyitogatsz ládát ami vagy vagy.. Ezek kiskapuk. Főleg a kemény nerf után jó hogy vannak ilyenek. Hiányzó skill pontra nincs fix.. Elölről kell felhúznom egy karaktert, hogy meglegyen.. Level 40-nél járok. Pc-n látom van csalás, most hogy mondtad rákerestem. Lehetnék ott egyből maxos, végtelen eridium, pénz, élet, one kill minden, összes skill, amit csak akarsz, még farmolnod sem kell semmiért. Ez a csalás, ez a nem tiszta dolog. Én nem használok külső programot csak a gyári játékot míg aki használja azt az igen..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1832) Daelion


Daelion
őstag

Én már be se váltom ezeket a golden keyeket,nem látom sok hasznukat max fejlődés közben adhatnak egy kis extrát.

Sokkal hamarabb kiszedek dolgokat Bossok-ból még így nerfek után is 'PC'.+szórakoztatóbb is mint egy chestet nyitogatni a bázison.

Tartok is most egy kis szünetet mert új karit egyenlőre nem húzok fel és Amara-val meg befejeztem TVHM-et '96% Galaxy' illetve a buildem is számomra elfogadhatóan működik Mayhem 3-on.

[ Szerkesztve ]

(#1833) sp8787


sp8787
addikt

Eddigi legjobb normal Lyuda-m.

Amugy kivagyok ettol a jatektol pontosabban a nerfelesektol. Jo ideig 5 fegyvertipust hasznaltam es mind marhajo volt ez most lecsokkent 3-ra raadasul a Lyuda-bol nem art 2 fajtat magadnal tartani. Hat marhajol elsultek ezek a build variety/balancing hotfixek mondhatom.

Raadasul ma delutan Classmod farmolas kozben marhaeros Katana-elvonasi tunetek mutatkoztak rajtam. :DDD

(#1834) sp8787 válasza sp8787 (#1833) üzenetére


sp8787
addikt

A legjobb-at tessek idezojelben erteni vagy inkabb duplaban mert a normal ami nem eszik meg 2 ammot egy lovesnel az sokkal jobb valojaban.

(#1835) TheProb


TheProb
veterán

TVHM-en úgy tűnik tényleg jobb a loot. Legalábbis eddig.
u.i.: Számomra érthetetlen módon, gforce now nem tud HDR mellett se screenshot-ot, se felvételt csinálni...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1836) Daelion válasza sp8787 (#1834) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is volt egy x2-es normal de egy idő után lecseréltem egy Anointed Shock x1-re ami szerintem jobb pláne egy karin ami nem tud töltényt regenerálni viszont van +Elemental DMG.

@TheProb

Ha csak képet akarok csinálni akkor simán nyomok egy Print Screen-t aztán beillesztem Windows Paint-be és elmentem. :DDD
Konkrét problémára meg passz mert AMD rendszerem van,HDR-t meg ki se próbáltam még bár amit ez a monitor tud azt inkább nem érdemes erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#1837) sp8787


sp8787
addikt

A Dictator-bol mekkora a legmagasabb amit barki latott?

(#1838) sp8787 válasza Daelion (#1836) üzenetére


sp8787
addikt

Yupp ez a 2x-es ez jol mutat majd a falon de valojaban kozel hasznalhatatlan kategoria. A normalnak a sustained damage sokkal hasznosabb.

En azert tartok most kettot(egy normal, plusz egy elemntalos) ,hogy ne kelljen annyit varialni.
Ha pl. az egyik modifier az -normal bullet damage akkor csak atvaltok az element-esre.

(#1839) Daelion válasza sp8787 (#1838) üzenetére


Daelion
őstag

Az nálam is a falon 'rohad' mert nem volt szívem kidobni és a bank meg már nagyon szűkös. :D

Per pill ezen a loadout-on maradtam Elemental Build-el de az első slot az a 'tesztelő' slot,többi az meg inkább fix.

Tsunami/BrainStormer/Shock Lyuda/Fire Mocking Cutsman

Legendary Class modom-on van +Maliwan dmg meg reload speed és ugye nem rég volt Maliwan buff is azt így most azokat használom jobban.

Az a Cutsman elég durva tud lenni,még negatív mayhem modokkal is erős marad és kb az a Boss/Anointed killerem :)

(#1840) TESCO-Zsömle válasza Deck (#1831) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minden csalás, ami olyan módon juttat előnyhöz, ami a fejlesztőknek nem volt szándékában. Ezeket hívják exploit-nak. A játék működésében vagy hibájában rejlő kiskapu, melyet kihasználva előnyre teszel szert. Attól, hogy "benne van" még nem lesz tiszta.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1841) shotika válasza bunfi (#1825) üzenetére


shotika
őstag

Kezd viccbe átmenni ez a shift kódozás. Ki a tököm figyeli a redditet meg a többit kb óránként, hogy mivan? Mire meg tudom, hogy van új kód, már le is járt. Fél óra most komolyan???

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1842) sp8787 válasza TESCO-Zsömle (#1840) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt a "fejlesztők szándéká"-t inkabb hagyjuk. 7!!! evuk volt es osszeraktak egy olyan skillfat amibol mar ki is iktattak egy kompplett skillt mas skillek meg egyaltalan nem mukodnek.

Igy nem igazan lehet "fejlesztői szándék"-rol beszelni hanem inkabb arrol ,hogy fogalmuk nincs mit csinalnak es azt se tudjak ,hogyan mukodik a sajat jatekuk es vszinuleg nem is tesztelik/ jatsznak vele.

(#1843) Daelion válasza sp8787 (#1842) üzenetére


Daelion
őstag

Ez nem egyedi eset,nagyon sok játékban 'pláne Online' megfigyelhető ez.

Blizzard is előszeretettel döngöl a földbe buildeket mert ugye köztes út az nincs és vagy OP valami vagy jön a nerf hammer és annyi neki amíg nem kerül elő egy másik OP build.'
Diablo 3-ba legalábbis ez nem ritka.

Inkább arról van szó,hogy nem gondolnak olyan kombinációkra amikre a playerek igen és ha előkerül valami szerintük túl erős build akkor általában előbb utóbb nerfet kap de persze erre vannak kivételek.

Manapság meg nincs is nehéz dolguk 'elkapni' ezeket a buildeket/itemeket mert csak felnéznek YT-re vagy Twitch-re egy-két ismertebb emberhez és már írhatják is a nerf listát ha akarják.
Egyik nap is pont bele néztem a Joltz streamjébe és pont azt a végtelen gránát Moze build-et streamelte amit most nerfeltek előző hotfixbe.

Személyesen én ezért kerülöm ezeket az 'exploitokat' meg mindent ami fura számomra mert úgy vagyok vele,hogy inkább jobb nem hozzá szokni valamihez amit szinte biztos megváltoztatnak.

Az meg,hogy mi az Exploit elég kényes téma és elég egyén függő.
Sok embertől hallottam már ezt pl 'Its not an exploit,its clever use of game mechanics' amin a végtelenségig lehetne vitatkozni amíg egy fejlesztő nem tesz pontot a végére. :)

[ Szerkesztve ]

(#1844) S e t h válasza Deck (#1827) üzenetére


S e t h
nagyúr

Édes drága testvírem, ezt elmondanád nekem lassan is, hogy felfogjam?
Nem, nem a játék iránti lelkesedésem csökkenése motiválja, de, hogy nálam nincs legendary, nincs értelmes drop, de játsszak vele x+1000 órát, hogy legyen vmi érdemleges, na nem, köszi Gearbox és még nerfelsz is orrba-szájba.
Értem hogy looter-shooter, de érdemi tartalom nélkül engem ez nem köt le addig, ameddig ezt reméli a gyártó.
Szóval pendrive, vagy egyéb más huncutság, tőlem akár jöhet privátban is, hogy az úri közönség ne sértődjön meg ilyen szintű blaszfémia "hallatán".

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1845) MCPD


MCPD
csendes tag

Golden Key for Borderlands 3

K9WJT-35CSJ-953WK-BTJJB-HWC9C
W9CTT-95KSJ-9CJK5-BJBB3-HSWC5
Érvényes kb. 24 óráig.
beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

(#1846) Deck válasza S e t h (#1844) üzenetére


Deck
titán

Persze ;)
Nem kellett volna nerfelniük a lootot amúgy hanem a kritikus hibákkal foglalkozniuk..

PS5

(#1847) Deck válasza S e t h (#1844) üzenetére


Deck
titán

Bárki aki PS4-en játszik küldhet neked jó cuccokat, mindkettőtöknek megmarad amúgy ;)

PS5

(#1848) Amartus válasza MCPD (#1845) üzenetére


Amartus
senior tag

Köszi! Jó volt.

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1849) sp8787


sp8787
addikt

Eddig nem is tudtam ,hogy konzolokon eltunik a Mayhem konzol TVHM-ban amig a vegere nem ertel csak most olvasom a redditen.Mondjuk lattam ,hogy nincs ott csak gondoltam ez normalis ,hogy csak a vegen kerult elo.

Ezzel szemben PC-n meg ott van.

Mi a tokszosz ez mar?

(#1850) freezer922 válasza sp8787 (#1849) üzenetére


freezer922
aktív tag

Az ciki mert a sima tvhm-nek nem láttam értelmét. Még a tvhm mayhem 3 módra is csak találgatják, hogy talán több annointed gear esik de anélkül sima tvhm értelmetlen :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.