Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1351) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, nekem most esett le, hogy Balex=Ice-T :C (Nem tudtam, hogy miért ismerős a hangja)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1352) sp8787 válasza Tatyla (#1350) üzenetére


sp8787
addikt

En elobb Chupacabratch-ra mentem ra eloszor Mayhem 1-en utan fel Mayhem 3-ra.
Mondjuk 47-nel lehet menni 3-ra egybol sztem.
Utana meg Tyreen amig meg nem lett meg a K/Q Call mondjuk ide vissza kellene menni mert csak vmi 550 kornyekiek. Ezekutan meg Graveward.

sztem

(#1353) tibee77 válasza oriic (#1351) üzenetére


tibee77
őstag

Mar utana akartam nezni hogy ki adta a hangjat hozza, annyira bejött. :C

En most fejeztem csak be az elsö vegigjatszast, 21 ora es 34 szint utan.gondoltam raprobalok a mayhem 1-re, aztan go killavolt mert annyira könnyen ment mar a story vege.haaat, az nem ment könnyen. XD igazabol eljutni hozza nem is sikerült, mert odafele az ellenfelek is kinkeservesen mentek csak.kellene par jo stuki.;] ti mit farmoltatok hogy xp-ert meg jo cuccokert az elsö vegigjatszas utan?ahogy latom ha most kezdenek tvhm-et akkor loot nem lenne, max kihivas, ugyhogy elöször jöhetnek a mayhem szintek gondolom. :F

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1354) oriic válasza tibee77 (#1353) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csinald a mellekkuldeteseket. Vagy boss killek nonstop. En 50ig mayhemet toltam utana kezdtem TVHM-et. Remelem utobbival vegzek egy ket nap alatt, aztan DLC-ig felre rakom a jatekot.

"Mar utana akartam nezni hogy ki adta a hangjat hozza, annyira bejött"

Egyebkent bar ismetlodik, marha jo szovegei vannak. :D Legjobban az idojaras jelentese tetszik amikor mondja h rohadt hideg van. Persze hiszen az urben vagyunk. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1355) sp8787 válasza oriic (#1354) üzenetére


sp8787
addikt

Eloszor meg lesz az a Bloody Harvest event oktoberben, allitolag csak ott es csak akkor megszerezheto loot-al.

(#1356) Deck válasza sp8787 (#1355) üzenetére


Deck
titán

Várjuk nagyon, addigis játszunk persze :P

PS5

(#1357) oriic válasza sp8787 (#1355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen azt lattam. Meglatjuk erdemes lesz e kiszedni a cuccokat belole. Annyira en nem rajongok az ilyen halloweeni esemenyekert.

Live-Die-Respawn

(#1358) bunfi


bunfi
őstag

Golden Key for Borderlands 3
CSKBT-B6J93-SCTWC-TJ3JJ-XBKWT
lejárat: kb. 1 óra múlva; beváltás: https://shift.gearboxsoftware.com/rewards

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1359) tibee77 válasza oriic (#1354) üzenetére


tibee77
őstag

Tvhm-ig nem akartam mellek küldizni, hogy legyen par ujdonsag a 2. vegigjatszasra is szoval akkor boss farm jön.ahogy neztem a flak build videokat, kings/queen call nagyon op, maggie se rossz, hellwalker szintugy.kar hogy nem minden cucc bossdrop.igy nehez lesz kifarmolni. :) de mind1 legalabb a szintek jönnek majd.
Amugy igen, a szövegek azok brutalisak.en neha konkretan olyanokat röhögtem henteles közben is hogy beszaras.nagyon eltalaltak a dolgot ismet.melto folytatasa a szerianak.

Azt remelem csak hogy jönnek majd uj karik is valamikor.nem muszaj hamar, meg kijatszom mindegyik karit addig. ;]

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1360) -=Jam=- válasza bunfi (#1358) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Köszi :C

(#1361) Daelion válasza oriic (#1351) üzenetére


Daelion
őstag

Ezek szerint akkor csak én vagyok itt a 'sötétben' azzal kapcsolatba,hogy ki az a Ice-T? :B :DDD

(#1362) Deck válasza Daelion (#1361) üzenetére


Deck
titán

Egy tea.. ;]

PS5

(#1363) Mr.Franczy válasza Deck (#1362) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Abból is a fekete féle! 😁

Gazember

(#1364) oriic válasza tibee77 (#1359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legutobbi fejlesztoi video szerint nem lesznek uj karakterek. (Amit en hosszu tavon nem hiszek el ;] )

Live-Die-Respawn

(#1365) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Amúgy ti elégedettek vagytok z írás minőségével? Tudom ez a legkevésbé fontos egy Borderlands játékban, de nah, a Bl2 genuine vicces volt, Handsome Jack meg az egyik legjobb főgonosz evör.

Ez a 3. rész rémesen fárasztó. Valahogy mindenki fárasztó, és sokszor nem őszinte a mosolyom. Ahogy meg Maya-t kinyírták, amilyen semmilyen, erőltetett, bugyuta és mindenféle ív meg bármilyen érzelmi pont nélkül...hát azon kiakadtam tegnap.

Valahogy el is ment a kedvem a játéktól most. :((

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1366) Wesder válasza [Prolixus] (#1365) üzenetére


Wesder
félisten

Troy sem tudta hogy képes rà.
Nekem Zane szövegei tetszettek.
Eleinte idegesítettek az ikrek, de a jàték vége felé màr nem csak amiatt akartam megölni őket.
A kisvedeóiktòl meg a falat kapartam ha valamerre megszólalt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1367) Joco_77 válasza [Prolixus] (#1365) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Az írás tényleg gagyibb mint a 2 ben volt. Én imádom a 3at eddig, sőt meglep, hogy 44 óra játékidőnél vagyok 1. karakterrel és még van vagy 6 főküldetés, de akármennyire is megvesz engem kilóra a 3. rész a sztori bizony sokkal jobb volt a 2ben, és Handsome Jack karakter volt...ezek a "bohócok" hát nem tudom...remélem majd a nagy DLCkben jobban sikerült sztori lesz mint itt a főszál. Ettől függetlenül legjobb befektetés volt ez a játék, imádom minden percét...

(#1368) [Prolixus] válasza Wesder (#1366) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Rhys meg olyan lett mint valami nyöszörgő pics@. Nyilván egy nagyon picit volt ebből a Tales from the Borderlands-ben is, de sokkal visszafogottabbra írták ilyen téren, és voltak egyéb karakteraspektusai is. Azt gondolnám az a tény, hogy az Atlas vezetője lett változtatott a karakterén..ami végülis igaz is, csak pont olyan irányba vitték el ami nekem nem hihető és ráadásul még idegesítő is.

Valahogy nagyon érződik hogy se Mikey Newman se Anthony Burch nincs már a fedélzeten. :( És azt sem értem a Tales-es írókat miért nem bérelték fel. Nagyon adta volna magát a dolog...

Amúgy a játék ezt leszámítva fasza meg elégedett vagyok. De azon kapom magam hogy semenynire nem érdekel mit csinálok egy adott küldetésben vagy hogy mit pofáznak mellettem. A Bl2-ben sosem volt ilyen, de még az Bl1-ben is voltak részek amik érdekeltek.

Itt ha nem lenne nagyon jó az alap gameplay loop, full érdektelenségbe fulladna nálam az egész.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#1369) Wesder válasza [Prolixus] (#1368) üzenetére


Wesder
félisten

Nem jàtszottam a Tales-el.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1370) oriic válasza [Prolixus] (#1368) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rhys... Az a rohadt bajusz. :D

Live-Die-Respawn

(#1371) Wesder válasza oriic (#1370) üzenetére


Wesder
félisten

Szóval leszedetted?:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1372) Daelion válasza [Prolixus] (#1365) üzenetére


Daelion
őstag

Szerintem is gyengébb a sztori de engem nem zavar,annyira azért nem vészes szerintem.
Viszont a játék minden más téren jobban szórakoztat mint a 2 tehát én elégedett vagyok eddig. :K

Tales-t nem játszottam.

Másik:

Most kicsit néztem 1 et játékban mert eddig azt olvastam,hogy TVHM Mayhem-hez végig kell vinni megint a sztorit.
Na most pont arra jártam Sanctuary-n és oda néztem és ott van a Mayhem gép és be is tudom kapcsolni/működik is.
Most mentem Promethea-ra TVHM sztoriba tehát közel sincs meg de örülök neki mert alap TVHM túl könnyű volt már.

[ Szerkesztve ]

(#1373) Wesder válasza Daelion (#1372) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egyértelmű volt, hogy TVHM-ben csak Sanctuary-ig kell eljutni hogy hasznàlhasd a Mayhem mòdot, mivel az egy NG+ mód és nem ténylegesen új jàtékot kezdesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1374) oriic válasza Wesder (#1373) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura, nekem nincs ott. Pedig Eden 6on vagyok mar.

Live-Die-Respawn

(#1375) Deck válasza Wesder (#1373) üzenetére


Deck
titán

Mi értelme a TVHM-nak ha ott a Mayhem 1,2,3 ami minden tekintetben jobb? Annak aki csak mégegyszer végig menne a story módon de megtartaná a cuccait?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1376) Wesder válasza Deck (#1375) üzenetére


Wesder
félisten

TVHM+Mayhem még keményebb kihívàs + jobb loot.

Oriic
Pedig ott kellene lennie, mert ugye mindent viszel magaddal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1377) Daelion válasza Wesder (#1373) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem is egyértelmű lett volna de mindenhol ezt olvastam és most nyomtam rá egy googlét és máshol is zavar van mert van akinek ott van és van akinek nincs. :F

@Deck

Elvileg a TVHM extrákra még hozzá adódik a Mayhem és per pill az a 'End Game' de ennek még utána fogok olvasni azért.

Na közben Wesder válaszolt. :P

[ Szerkesztve ]

(#1378) L_ajos


L_ajos
őstag

Lvl 26-on kezdek egyedül unatkozni. Esetleg társakat keresek :) - nevem: Foxxika

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#1379) Deck válasza Wesder (#1376) üzenetére


Deck
titán

Hmm.. Jól hangzik. :P

Ha bárkinek van felesleges fegyvere ami (Cyro) shotgun, smg, assault és 45-50 közötti akkor gondoljon rám mert érdekelne :R

PS5

(#1380) Wesder válasza Deck (#1379) üzenetére


Wesder
félisten

Ha lehetne küldeni PS-re mailt Boxròl, akkor küldenék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1381) Deck válasza Wesder (#1380) üzenetére


Deck
titán

Rohadt Sony.. Azért köszi :D

PS5

(#1382) Wesder válasza Deck (#1381) üzenetére


Wesder
félisten

Crossplay ugye. Simàn elbírnà mert nem kompetitív jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1383) Deck válasza Wesder (#1382) üzenetére


Deck
titán

Jaja, örültem volna neki pedig :(

PS5

(#1384) sp8787 válasza Deck (#1379) üzenetére


sp8787
addikt

Cyro? Az vmi uj element? Cyro-gatja az enemy-ket?

Van egy 597-es Cryo Lucian's Call-om ami ugy lefagyasztja pl. Chupacabratch-t mint a szel.
Ugyanebbol kidobtam/eladtam tegnap vagy 2-ot ami alacsonyabb volt meg sztem mmeg minimum vagy 6-10 ilyen masik Cryo fegyver-t szintugy.

Amugy itt lehet kuldeni egymasnak fegyvert?
Hogyan?

Amgy a $ se jo mar semmire mert mindent megvettem ami volt. Sztem seperc alatt tobb szaz M $-ja lesz indenkinek a vegjatekban.

[ Szerkesztve ]

(#1385) oriic válasza sp8787 (#1384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha egyutt jatszotok kidobod neki. Ha csak te vagy a jatekban akkor a Mail rendszerben tudsz targyat kuldeni barmelyik baratodnak. (Achievement/trofea jar erte amugy is)

Szerk:

Most h megvan minden bovites, kb semmire sem kell kolteni. Halalt azt kifizetem zsebbol meg a par ezres ammo feltoltest de kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1386) Deck válasza sp8787 (#1384) üzenetére


Deck
titán

Elírtam, na ;]

PS5

(#1387) sp8787 válasza oriic (#1385) üzenetére


sp8787
addikt

Barmennyit? Mert akkor vkivel kiszurok ma es kuldok neki vagy 50db legendary-t oszt nezegesse oket. :DDD

(#1388) Deck válasza sp8787 (#1387) üzenetére


Deck
titán

El is kell fogadni őket, sőt a játék is szokott küldeni :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1389) oriic válasza Deck (#1388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azok a challengek miatt vannak. De amugy hja barmennyit lehet kuldeni. Ki az aki nem fogadja el a legendary-t? :D

Live-Die-Respawn

(#1390) Deck


Deck
titán

Maga a játék amúgy már jobban fut nincs fps drop co-op-ba, persze változik a framerate de nem zavaró. Oda se figyelek rá.
Viszont mikor mentünk online 4-en a Proving Grounds játékmódba.. Na ott aztán néha azt hittem már diavetítés fog menni.. Minden robbant, világított, olyan darálás ment hogy csak na.. ;]
Circle Of Slaughter alatt volt pár bugom. Volt, hogy fc-zett.. Ekkor vissza kellett joinolnom majd elveszett 2 szintem. Volt, hogy a fegyverem nem sebzett senkit, hiába lőttem vele, semmit se tudtam csinálni aztán miután meghaltam jó lett. Olyan is volt itt, hogy mindannyiunknak megkellett egyszerre halnia mert bebugolt a játék az egyik kör alatt és nem adta be a folytatást ez néha beváltás néha nem.
Viszont vannak nagyon jó arcok multiba.. Persze vannak nem jó arcok is :D

Asszem 43-as vagyok és mellékküldetést nem csináltam még viszont visszavan 2 fejezet a fősztoriból.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1391) Deck válasza oriic (#1389) üzenetére


Deck
titán

Én mindent IS elfogadok, max eladom ;]

PS5

(#1392) sp8787


sp8787
addikt

Nem tudom ezt a listat latta e mar vki:

All Legendary Weapons List Borderlands 3

Az aljan van par google doc ami hasznos.

(#1393) Deck válasza sp8787 (#1392) üzenetére


Deck
titán

Nem láttam. Köszi érte! :R

PS5

(#1394) Sanyaaa26 válasza L_ajos (#1378) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Szia, küldtem a egy friend requestet!

(#1395) Sanyaaa26


Sanyaaa26
senior tag

Azt tudja valaki hogy multiban mikor arénában vagyunk, és sok hullámban jön az ellenfél akkor miért van hogy a legvégén nem történik semmi? Az utolsó hullámot nem adja be, vége, és semmi nem történik, már több csapattal is játszottam és folyton ez van.

(#1396) Deck válasza Sanyaaa26 (#1395) üzenetére


Deck
titán

Néha előfordulhat. Bebugol. Legyetek együtt öngyilkosok, ugorjatok le a pálya szélén és akkor újra mehet az utolsó kör.. Aztán vagy jó lesz vagy nem.

PS5

(#1397) Sanyaaa26 válasza Deck (#1396) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Nekem soha nem adta be sajnos, úgy sem hogy újra ment az utolsó kör, nem beszélve hogy az nem piskóta, az ember nem szívesen szívja végig újra.

(#1398) Deck válasza Sanyaaa26 (#1397) üzenetére


Deck
titán

Akkor marad a várakozás, hogy javítva legyen.

PS5

(#1399) Tom5


Tom5
addikt

Srácok. Tuti én vagyok a noob de a side mission-t kiválasztom akkor az hol jelzi, hogy melyik bolygón van?

(#1400) Joco_77 válasza Tom5 (#1399) üzenetére


Joco_77
aktív tag

X el mindig egyel kintebb tudsz menni egészen a csillagtérképig (PC)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.