Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1251) Daelion


Daelion
őstag

Most így lvl 50-en én is elgondolkoztam,hogy mit is csináljak az Eridium-al mert az Eridiumos Anointed automata kb semmit se ér amikor szórja nekem a játék azokat az itemeket farmolás közben.
Max skinek,stb-k maradnak Crazy Earl-nél meg a nyerőgép vagy valami kimaradt nekem?

Másik meg,hogy tényleg durva fegyverek vannak itt.
Alig lettem 50 és már úgy lemegy Mayhem 2 Proving Ground egyedül 10 percen belül,hogy meg se halok,szinte egy tank lett a kari most.

2 fegyver miatt szinte és még nem is lvl 50-es darabok csak 47.
Legendary Hyperion shoti 'Brainstormer' ami ilyen villámot képez az ellenségek között,beteg egy fegyver ezzel a buildel.
Annyi a gyengéje,hogy kell minimum 2 ellenség hogy tudjon áthúzni az áram köztük de minnél többen vannak annál jobb.

Ezeket az osztódó Varkidokat farmolom most Mayhem 3-on ezzel a fegyverrel meg egy másik Legendary SMG-vel 'Mocking Cutsman' ami hasonlóan erős csak máshogy.

[ Szerkesztve ]

(#1252) freezer922


freezer922
aktív tag

Most olvasom, hogy jött ki egy hotfix amiben csökkent a mayhem 2-3 lootja valamennyire illetve pár "bugosan" erős fegyvert gyengítettek (kék shotgun ami "1hit-elte" a bossokat).
De pl. hozzá nyúltak a fent linkelt eridium farmot is, illetve a szintén eden 6-on levő loot tink is már csak x eséllyel spawnol nem 100%.

(#1253) Wesder válasza freezer922 (#1252) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxra még nem jött patch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1254) sp8787 válasza Wesder (#1253) üzenetére


sp8787
addikt

Nem is fogod latni mert nem tolt le semmit.
Nyomd offline ugy allitolag megy minden a regiben.

(#1255) Wesder válasza sp8787 (#1254) üzenetére


Wesder
félisten

Home-olok így nincs offline.
Még můködött a porcelàn grànàtom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1256) oriic válasza Wesder (#1255) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahhoz most nem nyultak.

Live-Die-Respawn

(#1257) sanya53


sanya53
aktív tag

Email kód: DONTFORGET

(#1258) Wesder válasza oriic (#1256) üzenetére


Wesder
félisten

Ja jó.:D

Most a One Punch Man Shotgunt farmolom. Lectra City metroban dobja One Punch Man. Még nem esett sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1259) Tatyla válasza Wesder (#1255) üzenetére


Tatyla
őstag

Ezért nekem is kizárt az offline, porcelán még jó amúgy tényleg nem tölt semmit csak egyszer kiírja hogy update és lépjek ki a fő menübe

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1260) Amartus


Amartus
senior tag

Ez mi ez a porcelán gránát?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1261) Wesder válasza Amartus (#1260) üzenetére


Wesder
félisten

Egy Torgue Radiation MIRV grànàt, ami picit bugos. Kb 2-3 dobàsbòl megvan vele Tyreen.

Màs.
Tegnap 25-ös volt a Guardian Rank, most indítottam és làtom hogy 49-es:Y

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1262) sanya53 válasza Wesder (#1261) üzenetére


sanya53
aktív tag

LVL Hack? :D
Na jó csak humorizáltam.
Régen a COD-nál is volt ilyen.
A fegyverek is?

[ Szerkesztve ]

(#1263) Wesder válasza sanya53 (#1262) üzenetére


Wesder
félisten

A fegyvereim mindig szinten vannak, mert Mayhem 1-en jàtszom. 48-as Zane karakterem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1264) Tatyla


Tatyla
őstag

Milliomosnak lenni se játék és mese egy halál a vagyon 10% mínusz :'(

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1265) Deck válasza Tatyla (#1264) üzenetére


Deck
titán

Jobb ha nincs pénzed és elvered.. :P

Amara-val a Guardian Angel képességet nagyon imádom :P Más is vele játszik?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1266) oriic válasza Tatyla (#1264) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Penzed az kb mindig lesz szoval ezzel nem kell foglalkozni szerintem. :D. Marcusnal kb 8 milliot elvertem a bovitesekre a napokban, de megint 5 millio felett vagyok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1267) Wesder válasza Tatyla (#1264) üzenetére


Wesder
félisten

Looter Shooter-t megtalàltad? Azzal kb végtelen pénzed van.

Dobódott :DD

kép link

Azt tudja hogy g*eci erős és van hogy nem hasznàl ammo-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1268) Daelion válasza Deck (#1265) üzenetére


Daelion
őstag

Én igen de nem játszom melee 'brawl' buildet.

Elemental skillekre/fegyverekre gyúrom de kipróbáltam a Mystic ágat is bár az annyira nem jött be egyenlőre.
Ez a 20% Elemental sebzés életbe töltése nagyon elkényelmesített már most. :)

[ Szerkesztve ]

(#1269) Deck válasza Daelion (#1268) üzenetére


Deck
titán

Én csak a zöld ágat csapatom. Többiből 1-1 lesz csak :D

PS5

(#1270) Wesder válasza Wesder (#1261) üzenetére


Wesder
félisten

Visszaugrott, van -23 tokenem.:))
Erre szoktàk mondani hogy nincs ingyen ebéd.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1271) Yutani


Yutani
nagyúr

Hát nekem nem volt sok időm a héten, így kb. 8-9 óra van benne és 16-os szintű a Zane karakterem. Most jutottam el Athenas-ra.

Ebben a játékban végre van értelme Marcus masinájából fegyvert venni, mert normális áron kapható normális fegyver.

HW teljesítmény tapasztalat: ami beállítás elég volt a Pandorán a 60 FPS-hez, az túl soknak bizonyult Prometheán (akár 40-45 FPS-ig visszaesett), szóval le kellett venni LOW beállításra a szintet, persze 1-2 nem teljesítmény zabáló tételt feljebb lehetett állítani (RX 570, fHD). Persze még így is elég jól néz ki a játék, legalább BL2 szint.

#tarcsad

(#1272) Deck válasza Yutani (#1271) üzenetére


Deck
titán

Én semmilyen fegyvert nem veszek amit nem érem el a max szintet. Amilyen szerencsém van egyből találnék másikat :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1273) Yutani válasza Deck (#1272) üzenetére


Yutani
nagyúr

Á, itt kicsi pénzekről van szó, nincsenek úgy elszállva az árak, mint a BL2-ben. Van 10-12k pénzed és kapsz a masinából 1000 pénzért frankó fegyót. Szóval ezt is nagyon rendbe rakták.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#1274) Yutani válasza Yutani (#1271) üzenetére


Yutani
nagyúr

Egyébként érdekes, hogy én nem ezt látom játék közben az RX 570-en még LOW beállítással sem (i7-6700):

#tarcsad

(#1275) Wesder válasza Yutani (#1274) üzenetére


Wesder
félisten

Vicces hogy X-en meg Pro-n jelenleg jobban fut mint PC-n:D
Majd biztos javítjàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1276) Mr.Franczy


Mr.Franczy
aktív tag

Persze, javítani fogják! Csak most, sokkal fontosabb volt, lejjebb venni a loot-ot! Mert az annyira zavaró volt........ szánalmas........

Gazember

(#1277) Wesder válasza Mr.Franczy (#1276) üzenetére


Wesder
félisten

Kérjél refound-ot, ha nem tetszik. Ja hogy nincs, hàt így jàrtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1278) Mr.Franczy válasza Wesder (#1277) üzenetére


Mr.Franczy
aktív tag

Nekem nem a játék tartalmával, vagy hangulatával van gondom!! Az patent, hozza ez eddigi részeket! Csak elég vicces, hogy technikai gondok vannak vele, persze tudom, hogy ők ezt tudják....
És ennek örömére, a loot mennyiségével vannak elfoglalva, na ezt tartom szánalmasnak!

Gazember

(#1279) Wesder válasza Mr.Franczy (#1278) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem eddig nem tünt fel hogy csökkent volna. 2 napja volt hogy Mayhem3-ban Legendary Hunt nem dobott Legendary Gear-t.

Màs.
Mayhem mód minden jàtékindítàs utàn vàltozik. Érdekes ez így.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1280) Daelion válasza Wesder (#1275) üzenetére


Daelion
őstag

Én mindenhol azt olvastam eddig,hogy összes platformon gondok vannak vele.
[link]

Itt a PS 4 Pro még Performance modba is össze vissza ledobálja 40+ FPS-re és Pandora még nem is a legigényesebb rész ugye.
Performance modba meg jó ha lehet PC-n megfelelő medium beállításba,PS 4 1080p natív felbontásba viszi a Xbox one meg 900p-be.

(#1281) bunfi válasza Daelion (#1280) üzenetére


bunfi
őstag

Én is ezt olvastam, a PC-s problémáknál meg a Denuvo VM teljesítményigénye okozza a problémát.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1282) Wesder válasza Daelion (#1280) üzenetére


Wesder
félisten

X-en jàtszom, nàlam meglepő mòdon nem voltak olyan nagy droppok. Persze a porcelàn grànàt miatt rendesen beesik, kb 5fps-re meg vezetés közben sem annyira smooth. A jàték végi kàoszt egész jòl bírta, ott nem tapasztaltam semmi gondot. Nem véletlen vàltottam X-re az S màr elfogyott erőben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1283) Daelion válasza bunfi (#1281) üzenetére


Daelion
őstag

Denuvos magyarázatban én már annyira nem hiszek mert DMC 5 'véletlen' megjelent Denuvo és Denuvo nélküli verzióval és nálam semmi különbség sincs,ugyan úgy fut.

Próbáltam azt amit mondogattak,hogy ki kell kapcsolni az Epic launchert miután bekapcsolt a játék,úgy szint semmi változás.
Szerintem ezek inkább azokat érintik akiknek 4 magos procija van,nálam játék 100% GPU limiten van tök 8 mit csinálok vele.

@wesder

Porcelánt én kb 30 perc után menesztettem a karimról mert nem szeretem az egyértelműen 'bugos' itemeket semmilyen játékba pláne ha még FPS dropokat is okoz elég szépen.
Konkrétan az Eden 6 Vault bossnál vettem észre,hogy valami nincs rendbe vele mert hirtelen csak úgy meghalt.
Vissza mentem kipróbálni megint azt ja mondom így vagyunk,mentem vele pár kört azt elég is volt belőle.

(#1284) oriic válasza Wesder (#1275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért annyira jól nem fut szerintem One X-en sem. Főleg Resolution módban, ott szerintem a 30 FPS sincs meg. A menü lag-ról nem is akarok beszélni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1285) Tatyla válasza oriic (#1284) üzenetére


Tatyla
őstag

A resolution mód PS4 Pro-n kábé semmit nem ér, nem is értem ezt hogy gondolták vagy nem ellenőrizte le senki?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1286) Wesder válasza oriic (#1284) üzenetére


Wesder
félisten

Nem pròbàltam, maradtam a performance-nàl. Ja a menü laggol. Egyébként tuti azért nem veszem észre az ilyeneket, mert a jàték szórakoztat, és nem figyelek ràjuk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1287) warcat válasza Daelion (#1283) üzenetére


warcat
veterán

A DMC 5 nem releváns, mert ez egy újraírt Denuvo a forráskódszivárgás után.Vélhetően nem sok optimalizálásra jutott idő.

EA: It's in the crate!

(#1288) rumkola válasza warcat (#1287) üzenetére


rumkola
veterán

Nekem 1060 3gb van, fullhd, medium-high vegyesen, konstans 60fps (cap-al)
Volumetric fog egyből kikapcs mindennél, az nagyon eszi a hardvert de cserébe csúnya és kisebb a látótáv :D

(#1289) bunfi válasza Daelion (#1283) üzenetére


bunfi
őstag

Még nagyon sokaknak van négymagosa, ahogy mondod főleg tőlük jött a visszajelzés, hogy még az Epic Launcher kilővése is segített. Viszont amit olvasgattam erről a Denuvo verzióról folyamatosan megy a egyedileg, hardver alapon generált encryption kulcs-csere egy távoli kiszolgálóval, emiatt van konstans nethasználat és négymagon elég sok teljesítményprobléma. Azért valahol ez kicsit szomorú, hogy megint a feltört verzió fog jobban futni, nem az, amiért a kedves vásárló kifizette az árát.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1290) warcat válasza rumkola (#1288) üzenetére


warcat
veterán

PC-re továbbra is ajánlom ezt a hozzászólást, ami elsikkadt, hogy mit kell és érdemes az opciókon állítani, remekül kitesztelték.
És igen a Volumetric Fog főbűnösök között van

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#1291) Daelion válasza bunfi (#1289) üzenetére


Daelion
őstag

Én pár napja kipróbáltam,hogy kihúzom a netkábelt a gépemből mert én is bele futottam ebbe a konstans net használat dologba.
Simán futott úgy is a játék és még Epic launcherbe se állítgattam semmit.

Fene tudja lehet ha feltörik kiveszik belőle bár én kétlem,mint pl a 2016-os DOOM-nál tették.

(#1287) warcat

Annyiban releváns,hogy már évek óta megy ez a Denuvo téma de tudtommal még 1 megdönthetetlen bizonyíték sincs arra,hogy minden performance gondot annak a jelenléte okoz.
Félre értés ne essék nem akarom védeni én azt a nyavalyát csak már reflexből mindenki arra fogja ha Denuvot lát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1292) bunfi válasza Daelion (#1291) üzenetére


bunfi
őstag

Hát én még nem láttam olyan VM-et, ami ne vett volna el valamennyi teljesítmény. De ezt anélkül nem lehet bizonyítani, hogy kapnál egy gyárilag Denuvo nélkül compileolt exe-t (csak azt védi a BL3 esetében) és egy jelenlegit, hogy egzakt ki lehessen mérni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1293) Tatyla válasza Wesder (#1267) üzenetére


Tatyla
őstag

Ez a gungun hol esik amúgy?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1294) S e t h válasza Tatyla (#1293) üzenetére


S e t h
nagyúr

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1295) ollie válasza Wesder (#1282) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

vezetés közben sem annyira smooth

Te vezetés közben játszol a játékkal?! :U

;]

***

(#1296) Wesder válasza S e t h (#1294) üzenetére


Wesder
félisten

A fegyverlövő fegyverre gondolt.

Egyébként questből esik az 5. bolygón.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1297) Injun


Injun
aktív tag

E-mail code: theborderlandsshow
250 p

(#1298) Tatyla


Tatyla
őstag

Erre a Hall of Obsidianra a történet után érdemes menni?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1299) Bennyboy


Bennyboy
őstag

KSK3T-SJJSB-Z5B5K-3TTBT-TX3TT

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#1300) oriic válasza Bennyboy (#1299) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Thx.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.