Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1901) Deck válasza oriic (#1900) üzenetére


Deck
titán

Nem kell hozzá végigjátszás. Mi is nyomtuk már azelőtt is. De néha talál, néha nem.

PS5

(#1902) oriic válasza Deck (#1901) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor ugy mobdom hogy vegigjatszas utan elobb talal. En legalabbis ezt tapasztaltam.

Live-Die-Respawn

(#1903) sittes79


sittes79
addikt

Hallo éles már a new event mert itt farmolom, de lószar nem esik!!!!

(#1904) vvega30 válasza sittes79 (#1903) üzenetére


vvega30
senior tag

Mentem 50 run Red Jabber-t, 7 alkalommal volt ott. HÉT!!! És abból a HÉT!!! alkalomból egyszer sem dobott, nem hogy gránát modot de még legót sem....

Most megyek 50 run El Dragon Jr-t.

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1905) sittes79 válasza vvega30 (#1904) üzenetére


sittes79
addikt

ugyanez nálam is , mi a szar értem én, hogy ne essen egyből, de 50ből se, vicc az egész

(#1906) tibee77


tibee77
őstag

Alapbol okesnak tartom ha valami ritka.Nagyon nem jön be ez a hullik a lego ha akarom ha nem dolog, tul könnyü lesz töle a jatek.viszont az ha a heten levö boost mellett meg 50 kör se esik valami az azert vicces..

Van valaki esetleg moze blaster mod-ja?adok erte masik fajtat ha kell, van egy tonnanyi de az nem akar esni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1907) Deck válasza tibee77 (#1906) üzenetére


Deck
titán

Pontosan melyik kéne? Öcsémnek Moze van meglesem. Platform?

Amúgy nem kell adnod érte semmit mivel ellehet úgy küldeni cuccokat, hogy neked is megmarad így lehet másolni a cuccokat.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1908) tibee77


tibee77
őstag

En only pc parti vagyok. :)) amugy jaja lattam mar hogy mokolgattok itt mentesekkel de en ugy vagyok vele hogy ingyen nem kell semmi, szivesebben adok erte valamit. De azert köszi. :R amugy ez a mod neve hogy blaster.ez adja a splash damage-et ha nem töltesz ujra.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1909) Deck válasza tibee77 (#1908) üzenetére


Deck
titán

Hamarosan lezs majd cross play.

Igazából ez nem mókolás. A játék mentéseibe vannak a cuccaid így ha visszamásolod ugyanazok lesznek hiába küldted el valakinek.. :D

Ebay-en vehetsz csomó mindent a B3-hoz. Legendary class módokat, fegyvereket stb..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1910) sittes79 válasza tibee77 (#1906) üzenetére


sittes79
addikt

Redline Shotgun meglett kb 20 run után, de tele voltam luck faktor növelőkkel :)

(#1911) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy ez normális?
Próbáltam tegnap délután, tegnap este, most reggel, de semmi...egyszer sem talált még csapatot.
Próbáltam kompetitivbe, és koperatívba is..

Ez így eléggé kiábrándító..
Esetleg lenne valami beállítás, vagy valami?
Nem értem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1912) sp8787 válasza Sirandrish (#1911) üzenetére


sp8787
addikt

Nem igazan. A regio-t probald Eu-ra allitani.

Amugy miert nem a jatekkal akarsz jatszani? ;)
Csak azert kerdezem mert ezek a PG meg CS ezek valami rohadt unalmasak raadasul ugy felb*nak neha mint a szel.
Mart tobbszor siman a kezdes elott kib*tak mert FL4K-val vagyok.
Vagy pl. a hetvegen volt egy olyan Slaughter Shaft menetem ahol a 4ik round-ot ugy hoztuk le ,hogy a round feletol egyedul voltam benn a masik 3an az ablakbol lovoldoztek.
Majd ezutan mivel az 5ik round nem ment le elsore a host siman kikapcsolta a netet.Na en ott befejeztem egy idore ezeket.
Ennyire gyok*er multi megoldast ami itt van komolyan mondom ez a legalja.

Egyebkent halalgyenge az endgame mondhat nekem barki barmit.
Ezek az event-ek mintha nem is lennenek.

(#1913) Sirandrish válasza sp8787 (#1912) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hol lehet a régiót állítani? (megvan)
Amúgy csak szeretném kipróbálni, ha már benne van...nem (csak) ezekkel akarok játszani, de jelenleg ott tartok hogy 2 napja próbálkozok, és semmi :N

Szerk: átálítottam, de ugyanúgy semmi...
Biztos nem kell ehhez valami side questet megcsinálni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1914) Deck válasza Sirandrish (#1913) üzenetére


Deck
titán

Biztos.

Nincs pár ismerősöd akikkel kipróbáld?
Amúgy ezek elérhetőek lesznek offline is majd.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1915) Deck válasza sp8787 (#1912) üzenetére


Deck
titán

Ezek nem is igazi eventek.. Majd a halloween-es lesz az első meg a +dlc-k. Ez ami most van egy rossz vicc.

PS5

(#1916) sp8787 válasza Sirandrish (#1913) üzenetére


sp8787
addikt

Akkor passz

(#1917) Sirandrish válasza Deck (#1914) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem tudom, de azért ez így ebben a formában elég vicces :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1918) Deck válasza Sirandrish (#1917) üzenetére


Deck
titán

Gondolom mindenki offline farmolgat inkább.. :D

PS5

(#1919) sp8787 válasza Deck (#1918) üzenetére


sp8787
addikt

Mind az 5+ millio jatekos?

Az offline jatek vicces mellekhatasa.
Igy lesz legendary-bol purple.

(#1920) Deck válasza sp8787 (#1919) üzenetére


Deck
titán

5 millió PC-s játékosa van?

PS5

(#1921) sp8787 válasza Sirandrish (#1917) üzenetére


sp8787
addikt

Sztem haladj a sztorival es chapter-enkent probald ujra.
A side misson-ok meg nem artanak ha soloban csinalod.

Egyebkent a masik kettonel sem megy a matchmaking?

@(#1920) Deck
Nem, de par millioan csak jatszanak PCn gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#1922) Deck válasza sp8787 (#1921) üzenetére


Deck
titán

Gondoltam, hogy nincs annyi. Semmi értelme ennek az online cuccoknak amúgy sajnos nem csodálom, hogy senkise játszik vele. Szar loot M3-on is. Sokkal egyszerűbb, több, jobb, loot esik ha farmolsz egy boss-t pl. Pedig nem ezt ígérték.. Hanem, hogy minél gyorsabban teljesítés annál jobb és ritkább lootot kapsz.. :D

PS5

(#1923) oriic válasza Sirandrish (#1911) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De miert akarsz PG-t menni ennyire? Nem most kezdted a jatekot? Ez egy endgame mod semmi ertelme tolnod.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1924) Deck válasza oriic (#1923) üzenetére


Deck
titán

Ha már megvette had nyomja ha szeretné.. Vagy csak fight-ra vágyik.. Amúgy több xp-t ad ez mint a mellékküldetések, mi is nyomtuk a sztori vége előtt is, de már nem nagyon :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1925) oriic válasza Deck (#1924) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori vege elott toltatok. Ok de az mas mint ha most kezdte az ember a jatekot es maris endgame modba akarna menni.

Szerk:

Andris, ismersz, no offense mielott annak venned. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1926) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Már egy kazal kulcsot beváltottam, de csak egy kulcsom van a ládához. Hogy létezik ez? Nem azért mintha remegnék a ládanyitogatásért. Csak azért érdekelne, hogy miért nincsenek meg a kulcsaim. Vagy aktiválni kell őket valahol? A fegyvereket sem kaptam meg. Pedig super deluxe edition-t vettem meg.

(#1927) Wesder válasza sanya53 (#1926) üzenetére


Wesder
félisten

Start -> Social -> Mails

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1928) Amartus


Amartus
senior tag

Kezdem megszeretni ezt modot vagy artifact-t, ami 1-re viszi le az életet, de duplázza a pajzsot. Már csak egy nyomorult Crossroad-ot kéne találni, annyian dicsérik...

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1929) sanya53 válasza Wesder (#1927) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm szépen, ha haza érel megnézem.

(#1930) Deck válasza Amartus (#1928) üzenetére


Deck
titán

Jók is nagyon :D

PS5

(#1931) Daelion válasza Deck (#1930) üzenetére


Daelion
őstag

Én kicsit csalódtam benne,vagy csak lehet azért mert egyenlőre Radiation és Corrosive verzióm van csak és Fire kéne inkább.

Vagy csak nem annyira jó a buildem-hez,hordom magammal őket próbálgatni de a végén mindig vissza teszem invembe.

(#1932) Deck válasza Daelion (#1931) üzenetére


Deck
titán

Nekem is az a 2 fajta van csak meg sajnos de nagyon jók :D Elementalos buildem van.

PS5

(#1933) Sirandrish válasza Deck (#1918) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már elérhető offline is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1934) Sirandrish válasza sp8787 (#1921) üzenetére


Sirandrish
legenda

A sztorira még nem néztem rá, de a másik ilyen raider akármit néztem, szintén nem talál csapatot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1935) Sirandrish válasza oriic (#1923) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak ki szeretném próbálni, ha már megvettem és ha már benne van. Mondjuk jelenleg az én verziómban nincs benne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1936) warcat válasza Sirandrish (#1934) üzenetére


warcat
veterán

PC-n ha bejelentkeztél az EpicSucks launcherbe, és megszünteted egy időre az internetelérést (rooter reboot, kihúzod a kábelt stb. ) majd kattintgatsz a Borderlands 3 indításra, egy idő után elindul offline módban, és nem is fog próbálkozni a bejelentkezéssel játék közben.

Ekkor az indulás óta érkezett hotfixek nem aktívak, többek között a loot nerf illetve a mayhem 3 xp nerf sem.

Talán az egyik leggyorsabb módja az 50-es szint elérésének a graveward mayhem 3 farm, nem a bosst kell megölni, hanem a folyamatosan spawnoló badass addokat, ezek folyamatosan, dinamikusan a te szintedhez igazodva spawnolnak. szerintem max egy óra még szólózva is a 30 körüli szintről a lvl 50.

EA: It's in the crate!

(#1937) Daelion válasza Deck (#1932) üzenetére


Daelion
őstag

Úgy szint Elemental.
Ele+Brawler rész keveréke legfőképp,hogy jobban bírja.Mystic Assault-on csak 1 skillre raktam.

Gyengének nem gyenge a Crossroad az biztok csak valahogy nekem nem kényelmes a többi fegyveremhez képest,na majd ha esik egy Fire verzió azt megnézem jobban. :)

@Sirandrish

Pont ellenkező eset nálam,~90+ óra után se néztem be oda partiban csak egyedül de annyira nem is érdekel a multis része. :D

[ Szerkesztve ]

(#1938) Deck válasza Daelion (#1937) üzenetére


Deck
titán

[link]

Ezt használom szinte nagyon minimális különbséggel. Nagyon jó relic-em is van ami több hasznos dolgot is ad. +pl, + 40% magazine size, killenként +18% hp, 183% elemental damage boost, meg 35% vagy mennyi damage reduction.. És mindez egy relicen:P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1939) Daelion válasza Deck (#1938) üzenetére


Daelion
őstag

Ebbe már bele futottam csak nem tetszik az a része,hogy magamat kell 'felgyújtani' hogy beadja az extra sebzést.
Nem szeretem az ilyen 'mikro management' buildeket semmilyen játékban,kényelmes egyszerű már szinte lusta buildek jobban bejönnek. :)
Azért is nem másoltam eddig buildet de a jelenlegi End Game-hez nem is érzem szükségét 'csak ne nerfeljék a földbe a Cutsmant'. :D

(#1940) Deck válasza Daelion (#1939) üzenetére


Deck
titán

Az csak egy + hatalmas bónusz ha akarnád.. Nem muszáj használni :D Maga a build nagyon fasza. Ez az ellenségek 20%os elemental sebzésétől is healelem magam meg a killenkénti 18% stb.. Szinte le sem megy az életem.. És még ott a durva pajzsom és az egyéb többi dolog amit tud és feljebb írtam :D
Ez a 183%os cucc boss ellen nagyon hatásos és gyors.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1941) sp8787 válasza Deck (#1938) üzenetére


sp8787
addikt

A Damage Reduction az nem a Class Mod-on van?

(#1942) Deck válasza sp8787 (#1941) üzenetére


Deck
titán

Oké kevertem. Bocsi. Tehát relic + artifact. :R

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1943) Daelion válasza Deck (#1940) üzenetére


Daelion
őstag

20%-os life leech nálam is maxon van,meg majdnem az egész Elemental tab. :)

Brainstormer shotival szinte halhatatlan a kari ha van legalább 2 ellenség a közelbe de ha nem akkor meg Cutsman mert nagyon magas az Elemental DMG rajta,illetve a HEX gránát is segít.
Killenkénti HP nekem is van 17% azt hiszem.

Én inkább a cooldown reduction-ra mentem rá és most annyi van,hogy pár seces eltéréssel tudom használni a PhaseGraspot ami elég fun szerintem.

Pajzsból pont azt használom amit ott mutogatott a videóba,a 2x-es töltésűt de van egy Transformer is elrakva.

Graveward-ot én nem farmolok,nem szeretem azt a Boss-t és inkább megyek GigaMind/Troy/Tyreen-hez vagy akár a Katagawa ball-hoz.

(#1944) Deck válasza Daelion (#1943) üzenetére


Deck
titán

Igazából az a lényeg, hogy szeresd használni és szórakoztató legyen...:P
Ha ez megvan akkor minden rendben a buildeddel :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1945) Daelion válasza Deck (#1944) üzenetére


Daelion
őstag

Szerencsére jelenleg ez meg is van,ha meg jön DLC nehezebb dolgokkal vagy akár magasabb Mayhem-el majd talán akkor nézek valami 'meta' buildet.

Moze-t tervezek második karinak és azt tervezem,hogy csak Vladof fegyvereket fogok használni vele mert illene hozzá azt lesz amilyen lesz. :D

(#1946) Deck válasza Daelion (#1945) üzenetére


Deck
titán

Használtam Moze-t, öcsémnek az van de nekem nagyon nagyon nem adta.. :(

PS5

(#1947) sanya53 válasza Wesder (#1927) üzenetére


sanya53
aktív tag

Sajnos ott nincs semmi üres a mails.
Miért van az, hogy nagyobb fegyverek esnek állandóan mint én? Még csak 15-ös vagyok amik meg esnek azok 17-es fegyverek.

(#1948) Daelion válasza Deck (#1946) üzenetére


Daelion
őstag

Azt tudom,hogy a robot szinte semmire se jó max szinten csak amolyan 'pánik' gombnak ha gyorsan kell pár másodperc halhatatlanság. 'remélem ezt még megoldják valamikor'

Engem ez a ~végtelen töltény illetve az explosive tab érdekelne meg tetszenek a Vladof fegyverek is. :)

Sok alternatívám nincs mert FL4K szinte semennyire sem hoz lázba,max Zane marad de azt még nem döntöttem el.

(#1949) Sirandrish válasza warcat (#1936) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem akarok én annyire gyorsan LV50 lenni, csak szerettem volna kipróbálni a játékmódokat, de egyelőre sikertelenül :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1950) sp8787


sp8787
addikt

Ez nagyon durva.

Nem tudtam ,hogy ezek ilyen 20+ MAG-al is esnek.
Mondjuk ez eppen nem esett hanem kaptam de mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.