Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#2401) Sirandrish válasza #23765760 (#2400) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 3szor szedtem össze neki, addig oda küldött mindig

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2402) Deck válasza #23765760 (#2400) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#2403) #23765760 válasza Deck (#2402) üzenetére


#23765760
törölt tag

Köszönöm :)

(#2404) tibee77 válasza Sirandrish (#2399) üzenetére


tibee77
őstag

a modot meg egy artifact-ot atküldtem, savas fegyom sajna felesleges nincs, mindegyiket hasznalom. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2405) #23765760 válasza Deck (#2402) üzenetére


#23765760
törölt tag

Én is így jártam, azért kérdeztem. Akkor ezek szerint nem szúrtam el semmit :)

(#2406) Sirandrish válasza tibee77 (#2404) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszönöm szépen :R

A fegyóidat azért megmutatod? hogy kb milyet keressek?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2407) Deck válasza tibee77 (#2404) üzenetére


Deck
titán

Mentesz, elküldöd neki majd visszamásolod a mentésed.. PC-n is jó ez nem? :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2408) -=Jam=- válasza Deck (#2407) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Jó igen :)
Nincs esetleg valakinek egy Lucian's Call cryo-s, ami operative anointed és az SNTL használatára ad 50% cryo damage-et?

Tudom szép álom, de hátha :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2409) Deck válasza -=Jam=- (#2408) üzenetére


Deck
titán

Lassan már listát írok, hogy mi van meg és mi az amit még megakarok szerezni.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2410) tibee77


tibee77
őstag

Ezeket hasznalom fökent, persze ugy, hogy a területen nincs "- corrosive damage" modosito.

Deck: En nem szeretek ilyen "segitsegeket" igenybe venni, ezert nem is segitek igy masnak. :)

Sirandrish: Azt hittem kepröl tudni fogod. :D röviden:Lucian call, crossroads, recursion, cutsman.Fenntröl lefele igy hivjak öket.Savas verzio kell ahogy mondtam.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2411) Sirandrish válasza tibee77 (#2410) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez így nem sokat mond nekem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2412) Daelion


Daelion
őstag

Benéztem most már én is a bankomba,hogy mi van meg ezekből a Corrosive dolgokból és kb csak az Artifact hiányzik hozzá.
Lucian,Crossroad az van meg 1-2 talán még használható Corrosive fegyver.

Phasezerker nekem nem tűnt ritkának,egy pár darabot már kikukáztam de van még 1 amit használok meg 1 amit elraktam.
18% weapon crit dmg+25% weapon dmg-vel rajta.

Kiesik az Artifact megnézem milyen ez a build a sajátomhoz képest,kezdem kicsit unni. :D

[ Szerkesztve ]

(#2413) tibee77 válasza Daelion (#2412) üzenetére


tibee77
őstag

Az artifact nem ritka ezzel a moddal.nekem mar egy csomo esett, szerintem te is kidobtal egy parat. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2414) Daelion válasza tibee77 (#2413) üzenetére


Daelion
őstag

Ja,hogy akármelyik Artifactra tud rollolni ez a mod?
Mert így ránézésre szerintem már volt nálam az a zöld ami nálad is van de kidobtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#2415) tibee77 válasza Daelion (#2414) üzenetére


tibee77
őstag

Persze, zöld-kek-lila-legendary. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2416) Daelion válasza tibee77 (#2415) üzenetére


Daelion
őstag

Na akkor nyitva tartom a szemem most egy ideig.
Úgy is próbálom kicsit farmolni ezt a halloween Bosst azt hátha mellékesen esik valami. :)

(#2417) Sirandrish válasza tibee77 (#2410) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kaptam levelet...most néztem meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2418) tibee77


tibee77
őstag

Hmm pedig tuti neked küldtem.Igaz nem voltal ingame, de online-nak mutatott a game, mondjuk az mindegy.egy mod meg egy artifact tuti el lett küldve mert mar nincsenek meg. :DDD Nem hiszem, hogy rossz embernek küldtem volna.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2419) Sirandrish válasza tibee77 (#2418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát pedig az én leveles ládámban nincsen, csak a cégek által küldött szupercuccok :D

Közben ideért...magyar postával küldted? :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2420) Deck válasza tibee77 (#2410) üzenetére


Deck
titán

Én csak öcsémmel cserélgetek így, külön looton vagyunk és úgy farmolunk. Viszont szívesen segítek másnak.

Snipereket meg a rakétavetőket utálom amúgy.. :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2421) Sirandrish válasza tibee77 (#2418) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy miért a corrosive a menő?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2422) Deck válasza Sirandrish (#2421) üzenetére


Deck
titán

Ez is függ pár dologtól. Bár én mindent használok épp amit kell.

Amúgy:

PS5

(#2423) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Másnak is leolvad a VGA-ja?
2070 Super

(#2424) Wesder válasza Gomez1984 (#2423) üzenetére


Wesder
félisten

Az én gépem csöndben dolgozik. X;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2425) tibee77 válasza Sirandrish (#2421) üzenetére


tibee77
őstag

Az artifact miatt hasznal a srac corrosive-ot.az 5 kill eleg gyorsan összejön slaughter-en igy fix fenn van a +125%dmg a corrosive-on.persze bossok ellen nem sokat er de ez a build amugy se arra van kitalalva.tegnap viszont az 5. kör kifogott rajtam.annyi badass raketavetös volt az utolso körben hogy semmit nem lattam.moze-nal ugye nem volt ennyire gaz mert ott a flakkerrel lövöldöztem össze-vissza, valakit mindig eltalaltam de itt azert celozni kell...ezzel kezdhetnenek mar valamit mert katasztrofa.
Am meg itt nalunk nincs magyar posta. :P

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2426) Daelion válasza tibee77 (#2425) üzenetére


Daelion
őstag

Közben esett olyan Artifact és megnéztem ezt a Corrosive buildet de ez nem nekem való. :N

Nem nagyon szoktam runolni ezeket az arénákat és amire nekem kell meg nem nagyon jó és még többet is haltam vele mint a régi build-el.

Viszont maga a build alap nem rossz és 3 skillt átraktam máshova illetve vissza raktam más fegyvereket +az erősebb zerker modot/régi Artifactomat és így most nekem is megfelel.

Nekem jobbak az ilyen 'jack of all trades' típusú buildek/karik mert szeretek össze vissza mászkálni a játékban kedvem szerint és akkor nem nagyon jó ha csak 1 dologra van megcsinálva az egész.

De így is profitáltam a build alapján szal azért már megérte. :) 'régi buildemnél azért erősebb lett'

[ Szerkesztve ]

(#2427) tibee77 válasza Daelion (#2426) üzenetére


tibee77
őstag

Ahogy neztem a srac fullra dps-re ment, ezert szerintem is papir egy kicsit a kari de az teny hogy a kek es piros fakat kell kombinalni, azzal jön össze a legtöbb dps.majd ha mar nagyon rauntam a karira akkor lehet hogy fogok en is picit jatszogatni a skillekkel hatha valamelyikkel jobban fog feküdni a dolog.de ez hogy az ilyen arenakban csak az ilyen extrem helyzetekben hullok el (nagyobb szamu raketavetösökre gondolok) ez nem annyira veszes.ilyenek sima vegigjatszas közben ugyse fordulnak elö.de amugy en is jobb szeretem amikor van egy karim ami mindent vinni tud de egyenlöre ezt nem talaltam meg. :U lattam olyan amarat ami iszonyat gyorsan öl bosst, lattam olyat amelyik jo az ilyen arenakra meg lattam olyat is amelyik bossokra is jo.az kb. ugyanaz a kari mint az arenas de olyan cuccokkal amik nem esnek minden bokorban.ilyen anointed 300% dmg-es cutsman meg cooldown-os shield meg tököm tudja meg mi.na ha majd ilyeneim lesznek akkor levaltom fl4k-et de egyenlöre ez a veszely nem fenyeget.meg amugy is a boss farmolas dögunalmas.tegnap toltam picit gravewardot, vagy 30szor öltem le egy ora alatt es elment töle a kedvem napokig. XD akkor inkabb a szopatos slaughter, abban van nemi izgalom es ott is hullik a sok leg meg jön az xp.viszont lassan belekezdek az utso projectbe, felhuzok egy zane-t 50re aztan picit jatszogatok vele majd ha nem jön ki valami ertelmes dlc akkor kicsit parkolopalyara teszem a gamet es megyek vissza poe-zni.nem akarok kiegni a bl-böl mire jönnek a tartalmasabb dlc-k.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2428) #23765760 válasza Wesder (#2424) üzenetére


#23765760
törölt tag

Asus Radeon RX 590 mindig 75-83 fok körül van, ezerrel pörög :). Wolfok és CoDok 55-60 fok körül futnak.

[ Szerkesztve ]

(#2429) Deck válasza Daelion (#2426) üzenetére


Deck
titán

"Nekem jobbak az ilyen 'jack of all trades' típusú buildek/karik mert szeretek össze vissza mászkálni a játékban kedvem szerint és akkor nem nagyon jó ha csak 1 dologra van megcsinálva az egész."

+1

PS5

(#2430) Gomez1984 válasza #23765760 (#2428) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Eddig egy játéknál sem láttam ilyen magas hőmérsékletet. Eddig max 70-75 fokig ment fel, nem 80-84 fok....... Durva

(#2431) #23765760 válasza Gomez1984 (#2430) üzenetére


#23765760
törölt tag

Szerintem is. Visszavittem garanciába, mert csak két hónapos. MSI -ről XFX re cserélték,de ugyanaz. Egyébként meg -tök jó, de ez meghajtja mint a fene

(#2432) S e t h


S e t h
nagyúr

Hetek óta nem léptem be, most játszanánk de a fast travel vmiért nem működik, csak a sanctuary látható mint utazási lehetőség, semmi más, eltűnt az összes hely.
Próbáltam váltogatni a küldetéseket, de csak a sanctuary marad mint választási lehetőség.
Lemaradtam vmiről?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2433) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Hát én most úgy vagyok ezzel a játékkal hogy olcsón meg tudtam szerezni kuponkóddal, mindenképp megérte az árát, de egy picit még hagyok időt a fejlesztőknek egy két peccsre, addig elvagyok a Divizsön 2 - Battlefield 5 párossal.

(#2434) S e t h válasza S e t h (#2432) üzenetére


S e t h
nagyúr

Megvan.
Sóhaj.

szerk:
mégsem, vmiért nem oké.
Jó ez a játék. Folyamatosan tölti le a frissítéseket, orrba-szája nerf, de közben az alap dolgok vmiért nem működnek, szánalmas.
Itt nézegetjük egymást fél órája és nem tudunk utazni, szánalmas, de ahogy látom a weben nem egyedi probléma.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2435) Deck válasza S e t h (#2434) üzenetére


Deck
titán

Régebben volt ilyen bug. Indítsd el a játékot és várj a főmenübe kicsit mielőtt elindítod a játékot. Online játsz ne offline.

PS5

(#2436) sanya53


sanya53
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy mit jelent az, ha az van írva a fegyver tulajdonságai közé, hogy -53% weapon damage?
Ha mínusz akkor az miért jó?
Nem a + a jó?
Minek a játékba az eridium, ha nincs a gépben egy normális fegyver. Már 10k eridiumom van és még semmit nem tudtam venni rajta.

(#2437) S e t h válasza Deck (#2435) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már többször el lett indítva, konzolt is kikapcsoltam és vissza 2x. Indultam szólóban és coopban de semmi, csak a hajón van lehetőségem mozogni, nem tudok sehova más helyre utazni.
Ez a játék nem volt eddig nagyon bugos, sőt, de ez most olyan, hogy nem is tudok vele játszani, megoldást sem találtam nagyon rá a neten.
Itt láttam, hogy sokaknál előfordul, de ami inkább fura, hogy nincs megoldás egy ilyen hosszú ideje fennálló problémánál?
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2438) Daelion válasza tibee77 (#2427) üzenetére


Daelion
őstag

Jó igaz én eddig full Piros+részben zöld keveréket használtam 17% HP/kill-es Artifact-al meg Brainstormer shotival tehát annyira nem meglepő,hogy ahhoz képest nem olyan 'tankos'. :D

Alapvetően most meghagytam ezt a build-et 3 skill különbséggel és vissza raktam egy Radiation Crossroad-ot meg a régi fegyvereimet/Artifactot.
Nagyon rászoktam arra a BrainStormer HP töltésre ha durva a helyzet,inkább az volt talán fura hogy teljesen más fegyverek voltak a Corrosive build-be.

Én nem hajtok ezekre a speed buildekre amik pár másodperc alatt ölnek mindent és inkább beáldozok ezt azt a kényelmi faktor-ért csak,hogy ne kelljen mindig váltogatnom.
Sokszor még az invemből is lusta vagyok fegyvert váltani és csak azt a 4-et használom ami nálam van.

Mentem most egy full run Cistern of Slaughtert ezzel a módosított buildel,1x haltam azok a rohadt koponyák/ghost-ok miatt.
Kezd idegesíteni,hogy figyeljek minden irányba de persze biztos belém jön pár olyan rohadék amitől kb semmit se látok és meg célozni is lehetetlen a karival amíg rajtam van az a zöld hányás.:(((

Nem is fogok max boss runolni amíg vége nincs ennek az eventnek mert ez volt eddig talán a legidegesítőbb dolog amit csináltam játékba és majdnem rage quit lett a vége amit nagyon kerülök..

[ Szerkesztve ]

(#2439) keneseig


keneseig
tag

Fl4k Crit buildbe mi a sorrend ajánlott fegyverek szempontjából?

(#2440) keneseig


keneseig
tag

Nem bossokra.

(#2441) tibee77


tibee77
őstag

Butcher, rowans call, lucians call, crossroad de ha jol celzol akkor jakobs pisztolyok is eleg jok meg a nerf utan is.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2442) Deck válasza tibee77 (#2441) üzenetére


Deck
titán

+ a Cutsman-ek

PS5

(#2443) tibee77 válasza Deck (#2442) üzenetére


tibee77
őstag

Cutsman-t en csak bossokra szoktam hasznalni mert annak a dpse overkill szerintem plussz nem olyan jo clear-elni mert lassu.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#2444) Deck válasza tibee77 (#2443) üzenetére


Deck
titán

Énis csak bossok farmolásához használom. Pár pillanatok csak így. :D
Mostanában csak pisztollyal megyek csak ha gond van akkor használok Crossroad-ot pl. Nem tudom megunni a Maggie-t :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2445) sp8787 válasza Deck (#2444) üzenetére


sp8787
addikt

Kedvenc pisztolyom mostanaban.

;]

(#2446) Deck válasza sp8787 (#2445) üzenetére


Deck
titán

Kb 10percet játszottam ezzel a játékkal de tudom, hogy ez a Destiny-ből van (ha jól tippelek) :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#2447) GAbre válasza vitaro (#2349) üzenetére


GAbre
veterán

Ezzel az a bajom,hogy már bő másfél hónapja megjelent,de dx 12-őt vagy optimalizálást se csinálták meg,most se! :S

sp8787:
Az a baj,hogy division 2-ben is eltelt vagy fél év mire kijött olyan nvidia driver,amivel nem fosta magát össze dx 12-ben.(olyan gyakran,mert azóta is szeret beszarni).
Bár ott se nagyon csináltak optimalizálást.
De ég-és föld a két játék grafikája között a különbség,mégis a másik játék jobban fut,és ezt nem tudom felfogni,hogy relatíve legjobb grafikájú idei játék,hogy mehet jobban,mint ez.
És persze nem ártana dx 12 ide,ha más nem, kicsit stabilabb lenne az fps.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#2448) sp8787 válasza Deck (#2446) üzenetére


sp8787
addikt

Eltalaltad Young Puppy ;] , mert te nem vagy Young Wolf.

(#2449) Deck válasza sp8787 (#2448) üzenetére


Deck
titán

Amúgy az 1 Complete Edition megvan és a 2 sima is. ;]

PS5

(#2450) sp8787 válasza GAbre (#2447) üzenetére


sp8787
addikt

Engedd el!
Mas normalis jatekot mar regen szenne alaztak volna ha ilyen bajokkal kuszkodik mint ez, es gyakorlatilag a release ota semmi lenyegeshez nem nyultak.

Nem tudom mitol ekkora szent tehen ez a Gearbox ,hogy nem apritjak szet oket pedig nagyon megerdemelnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.