Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3

Hozzászólások

(#1451) freezer922 válasza shotika (#1449) üzenetére


freezer922
aktív tag

Ha csak egy valag lvl50es cucc kell akkor kb. bárkit aki lvl50 kérj meg és kapsz amennyit akarsz :D story végén kapod a gungun-t amivel eridiumért spawnolsz lövésenként 10fegyót bár tény, hogy főként zöld kevés kék és pár lila.

(#1452) Amartus


Amartus
senior tag

Hogyan lehet levélben tárgyat küldeni a barátnak?

Istenem, tele van csillagokkal...

(#1453) sp8787


sp8787
addikt

Wtf 384% Critical Damage.
Mondjuk eleg halovany a Fire Rate finoman szolva.

(#1454) bunfi válasza sp8787 (#1453) üzenetére


bunfi
őstag

Azért néha tényleg meglepődöm, hogy designereknek mennyire lövése nincs a lőfegyverekről/lőszerekről...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1455) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Játszik valaki xbox-on ? Mennyi "szervert" láttok matchmaking ablakban ? 2-nél és TPS-nél (érthető okokból) elég kihalt már a multi coop. Kíváncsi vagyok milyen a helyzet a legaktívabb időszaknál tartó játéknál. (mostani árát nekem nem éri meg, fél év után talán jobb lesz a helyzet)

(#1456) oriic válasza JackFeryll (#1455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én boxon tolom. Nincs szerver mutató. Random bedob valahova csak. :(

Live-Die-Respawn

(#1457) TESCO-Zsömle válasza bunfi (#1454) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom beszélhetünk-e realisztikus design-ról egy olyan rendszernél, ami több ezer lehgetséges darabból legózza össze az éppen legnerált mordályt. Szerintem sokkal komolyabb feladat, hogy ezek a darabok minden érvényes kombinációban tökéletesen illeszkedjenek és egységes látványt nyújtsanak. A fegyverekhez meg relatíve kevesen értenek ilyen mélyen, még kevesebben kérik számon egy a valóságtól ennyire elrugaszkodott játéktól.

Ettől függetlenül valószínűleg igazad van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#1458) gbors válasza sp8787 (#1453) üzenetére


gbors
nagyúr

Jakobs. Nuff said :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#1459) Deck válasza bunfi (#1454) üzenetére


Deck
titán

Realisztikusságot akarsz ebbe a játékba? Ne viccelj már.. Ez nem Battlefield.

PS5

(#1460) Daelion válasza sp8787 (#1453) üzenetére


Daelion
őstag

Ah,a jó öreg Unforgiven,már BL 1-be is elég durva volt bár én se nagyon szerettem mert rohadt lassú volt.
Inkább használtam egy Equalizer vagy egy jobb Epic Mashert.

(#1461) S e t h válasza bunfi (#1454) üzenetére


S e t h
nagyúr

Biztosan véletlen, csak elnézték.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1462) shotika válasza freezer922 (#1451) üzenetére


shotika
őstag

Nem az a lényeg, hogy kaphatok még, hanem, hogy eltűnik. Egyelőre annyit tudtam meg, hogy bugos a bank rendszer - ha Marcusnál bővítést veszel hozzá, nullázza a tartalmat...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#1463) Deck válasza S e t h (#1461) üzenetére


Deck
titán

Meg mi az már, hogy ha meghalok akkor respawnolok? Hát hol van ebben a realisztukásság? Ilyen nincs igazából. Enni se kell a játékba... Stb.. Ezt is elnézték a fejlesztők? Vagy majd jön frissítéssel?

PS5

(#1464) bunfi válasza Deck (#1463) üzenetére


bunfi
őstag

A peremes lőszer azért marad a tartójában, mert a gravitáció lefelé húzza és perem nem engedi kiesni. Mondjuk ehhez az is kell, hogy peremmel felfelé rakják bele. Kb. olyan, mint amikor a CGI-ban a hüvellyel együtt hagyja el a fegyver csövét a lövedék. Engem zavar, ennyi.

(#1462) shotika
Na ez azért elég veszélyes így...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#1465) Daelion válasza shotika (#1462) üzenetére


Daelion
őstag

Ilyen nekem nem volt pedig volt egy pár dolog a bankba amikor megvettem a fejlesztéseket.
Semmim se tűnt el és már meg van azóta az összes Marcus SDU fejlesztésem.

Nem lehet,hogy amit kidobáltak neked randomok az valami dupolt fegyver volt vagy valami mókolt izé?

Ezt leszámítva én azért 1-2 naponta csinálok biztonsági mentést a játék elmentéséről mert egyszer bebuktam 1 bug miatt több napnyi Crawmerax farmot BL1-be ami nem volt kellemes.

[ Szerkesztve ]

(#1466) Injun


Injun
aktív tag

Nem tud valaki magyar leírást a Fast travel használatához?

(#1467) Wesder válasza Injun (#1466) üzenetére


Wesder
félisten

Komolyan? o.O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1468) Deck válasza Wesder (#1467) üzenetére


Deck
titán

Nem semmi mik merülnek fel itt.. :D

PS5

(#1469) Injun válasza Wesder (#1467) üzenetére


Injun
aktív tag

Tök totál komoly.Napok óta nem tudunk vele játszani.

(#1470) Injun válasza Deck (#1468) üzenetére


Injun
aktív tag

Bizony,mi vagyunk a kinevetendő ostobák

(#1471) Deck válasza Injun (#1470) üzenetére


Deck
titán

Látom sok volt a pia.. :D

PS5

(#1472) Injun válasza Deck (#1471) üzenetére


Injun
aktív tag

Innál annyit amennyit én

(#1473) Wesder válasza Injun (#1469) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan mi a probléma, és melyik platform?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1474) Deck válasza Injun (#1472) üzenetére


Deck
titán

Inkább nem, nem akarom elfelejteni, hogy kell gyorsutazni a BO3-ba.. :D

PS5

(#1475) Wesder válasza Deck (#1474) üzenetére


Wesder
félisten

Ha eleget iszol real life is tudsz gyorsutazni.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1476) Injun válasza Wesder (#1473) üzenetére


Injun
aktív tag

Ps4-en szeretném használni a Fast travelt.Porta Prison-ba szeretnék eljutni,de nem tudom hogyan kell.

(#1477) Wesder válasza Injun (#1476) üzenetére


Wesder
félisten

Ha ott nincs FT, akkor a legközelebbi pontbòl tudsz odamenni gyalog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1478) Deck válasza Wesder (#1475) üzenetére


Deck
titán

:P

PS5

(#1479) Injun válasza Wesder (#1477) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi

(#1480) sp8787 válasza Injun (#1466) üzenetére


sp8787
addikt

Gyorsutazni a Fast Travel pontokra tudsz azok a narancssarga szimbolumok amik ranezesere ilyen bolygo kinezetuek a map-on.Ezek kozott a a pontok kozott ha tobb is van egy map-on akkor a D-pad-al is tudsz valasztani ami a legegyszerubb, vagy siman raviszed a kurzort amig meg nem jelenik a Fast Travel (X) es akkor nyomd az X-et.

A PS4-en Haromszog-el tudsz a map nezetben kifele zoom-olni. Azaz egyszer megnyomod akkor az adott bolygot mutatja majd megegyszer akkor mar az osszes bolygot. Itt is ertelemszeruen a D-pad-al tudsz a legyorsabban valsztani.

Egy map-on ahol lerakod a jarmuvedet oda is vissza tudsz Fast-Travel-elni.

(#1481) sp8787 válasza Daelion (#1460) üzenetére


sp8787
addikt

Nekem a lassusag annyira nem zavaro a D2-ben is a Duke Mk. 44 volt az egyik kedvencem.
Ki is fogom majd probalni de a Maggie az nagyon hozzam nott nem hinnem ,hogy le fogom cserelni.

(#1482) Yutani válasza Injun (#1476) üzenetére


Yutani
nagyúr

TAB után Map, ott pedig a Zones közül kiválasztod, ahova menni a akarsz. Itt még állomás sem kell az utazáshoz, mint BL2-ben, bárhonnan teleportálhatsz.

#tarcsad

(#1483) sp8787 válasza Wesder (#1408) üzenetére


sp8787
addikt

Tegnap eszembe jutottal.
Az egyik Graveward koromnel egyszeruen nem akart megdogleni alig tudtam sebezni de vegul tisztessegbol azert lenyomtam.

Utana nezem a negativ modifier-eket es az elso igy nezett ki:
-50% All Weapon Damage
Kuuuuul

(#1484) Wesder válasza sp8787 (#1483) üzenetére


Wesder
félisten

Jak nekem Mayhem 1 volt, valami fika modifikàtorral, ezért pislogtam hogy mi van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1485) freezer922 válasza sp8787 (#1483) üzenetére


freezer922
aktív tag

Én mivel végig cocky flakker-el nyomtam zane-el mindig néznem kellett miket dob. Van mikor bedobja, hogy - minden fegyó - shotgun és akkor kb. nem tudok mit csinálni xD

(#1486) Daelion


Daelion
őstag

Azokat a Mayhem modokat én is bírom néha amikor hozzám vág egy rakás -% Elemental DMG-t nekem meg egész buildem arra van alapozva. :D

Az is kellemes amikor x% esély van,hogy vissza pattan a lövedék és én meg nézek hogy mi a fene sebez ennyire.

(#1487) S e t h válasza freezer922 (#1485) üzenetére


S e t h
nagyúr

Cocky flakkert mi dobja?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1488) Daelion válasza S e t h (#1487) üzenetére


Daelion
őstag

Random drop elvileg.

Nekem Pandora/Varkid mini bossból esett bár én nem használom egyenlőre.

(#1489) S e t h válasza Daelion (#1488) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ja, most olvastam utána, fck.
Köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1490) Tatyla válasza Daelion (#1488) üzenetére


Tatyla
őstag

És a Porcelán gránát?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1491) Daelion válasza Tatyla (#1490) üzenetére


Daelion
őstag

Azt kb 30 perc után menesztettem kariról,számomra játékélmény romboló volt és egyértelműen bugos.
Quest reward amúgy.
Claptrap adja a questet és Eden 6-ra kell menni ha jól emlékszem,még nem tartok ott TVHM-on.

Flakkert nem használom mert nem illik bele a karakter build 'sémámba'.
Majd ha valamikor csinálok egy Moze-t neki oda adom. :)

(#1492) S e t h válasza Tatyla (#1490) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha jól emlékszem azt side mission után kapod Eden 6-on.
Vmi Rouge fő mission után válik aktivvá.

Ja látom meg is válaszolták. :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1493) oriic válasza Tatyla (#1490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az elveszett kövek mellekkuldetest kell megcsinalni és fixen dobja a végén. Én felreraktam helyette most Quasar gránáttal megyek, az nagyon poén. :D

Live-Die-Respawn

(#1494) Daelion válasza oriic (#1493) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem ezekkel a Legendary Gránátokkal nagyon nincs szerencsém,szinte mindig olyanok esnek amik mennek is a kukába . :D

Most egy Epicenter van az még egész tűrhető de egy Quasar vagy Storm Front-ra lecserélném.

(#1495) tibee77 válasza Daelion (#1494) üzenetére


tibee77
őstag

Azok meg nekem esnek allandoan.mikor lenyomok egy bosst egy legendary granat mindig esik..bezzeg a queen/kings call az istenert se akar.most lvl 46on kellett lecserelnem a 36os kings callat mert mar nem volt valami jo a sebzes.bele se merek gondolni mit tudhat abbol egy 50es anointed-es verzio. :Y
Meg jo hogy kinyitottam azt a kockat ott necrotafeyo közepen, dobott 6 legendary-t , köztük egy lyuda-t.ismet van jo bossölö fegyverem. :))

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1496) Daelion válasza tibee77 (#1495) üzenetére


Daelion
őstag

Azt szerintem majd TVHM Mayhem 3-on fogom kinyitni ha oda értem. :)

Most csináltam meg a Katagawa Ball bosst és nagyon nem örült az Anointed Shock elementálos Lyuda-nak meg a Corrosive Cutsman-nek. :DDD

Első végigjátszáson Normalon meg össze vissza szívatott ez a boss mert nem volt hozzá értelmes fegyverem.

(#1497) oriic válasza tibee77 (#1495) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kocka amugy bugos idonkent. Ha kilepsz a lootolas utan majd visszajossz egybol ujra nyithatod meg 1x vagy 2x.

Live-Die-Respawn

(#1498) tibee77 válasza Daelion (#1496) üzenetére


tibee77
őstag

En is majd tvhm-ben megegyszer, gondolom engedi majd.csak azert kapcsoltam at mayhem3-ra 1-röl hogy azt kinyissam. :DD aztan veletlen bennmaradt es ugy mentem bossozni.neztem hogy wtf, miert sebzem eppenhogy a bossokat, hisz idaig ment siman. XD

Oriic: neee, ha ezt tudom... ;]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#1499) oriic válasza tibee77 (#1498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3x nyitottam mielott vegleg bekrepalt. :D

Live-Die-Respawn

(#1500) Injun válasza sp8787 (#1480) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,és neked is Yutani.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.