Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) mayday00 válasza Csabroncka (#1450) üzenetére


mayday00
őstag

Samsung UE32ES6710 megjelenítő,nagyon szép képe van,ehhez kellene valami jobb lejátszó.de 100ezreim nincsenek max 40k,kicsit több esetleg.
De tudom hogy BD lejátszó-k között is sok a különbség.Pl mosatni LG men nem folyamatos a kép,néha ,,akadozik"..amit utána vettem samut azon semmi hasonló sem volt de baromi hangos volt,meg sok más hibája is akadt,,ezért keresnék jobbat,de ezt a 2 márkát kilőve.
Amin folyamatos a kép,szép,kezeli mkv-t,feliratokat.Nem úgy mint a samunál hogy ha a Mkv ban volt a felirat nem tudta kezelni csak ha mellette volt file mellett.Ez is baja a samunak legalábbis ami nekem volt.2012 es modell.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1452) Flashget válasza mayday00 (#1449) üzenetére


Flashget
félisten

Én azért vettem a Piot mert az itt írtak alapján jobb a médialejátszási képessége és az fw ellátottsága. És nem is csalódtam benne eddig.

Realme GT Master Edition

(#1453) mayday00 válasza Flashget (#1452) üzenetére


mayday00
őstag

mkv-k ban kezeli a feliratot?ha benne vannak a mkv ban,angol ,magyar stb..

képminősége.?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1454) Csabroncka válasza mayday00 (#1451) üzenetére


Csabroncka
addikt

Az BD lemezen kívüli extrákkal vigyázni kell, alapvetően a BD lejátszásra vannak ezek kihegyezve! A BDP-150 ezen a téren már sokat fejlődött kérdezd őt neki van ilyen, azt mondta elégedett vele!

flashget: linkkellek én össze-vissza :DD

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#1455) Flashget válasza mayday00 (#1453) üzenetére


Flashget
félisten

olvass vissza leírtam mindent erről.

Realme GT Master Edition

(#1456) Flashget válasza Csabroncka (#1454) üzenetére


Flashget
félisten

:DDD

Realme GT Master Edition

(#1457) mayday00 válasza Flashget (#1456) üzenetére


mayday00
őstag

olvasom köszi:)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1458) Csabroncka válasza Flashget (#1452) üzenetére


Csabroncka
addikt

tényleg kábelt (HDMI) cseréltél, vagy vettél valami "értelmeset" :F

"in medias res"

(#1459) Flashget válasza mayday00 (#1457) üzenetére


Flashget
félisten

minden létező dolgot megnéztem rajta más/ok kérésére. egy dolgot nem tudok csak az USB-n csatlakoztatott HDD-t megnézni viszont helyette a pendrive-ot néztem és ha az tudja akkor a HDD is tudja.

Realme GT Master Edition

(#1460) Flashget válasza Csabroncka (#1458) üzenetére


Flashget
félisten

Még nem cseréltem, de le lesz majd egy 2m-re.
bár ami van kőnig "ruhaszárító kötél" nehéz nekem attól jobb, szebb képet kapni egy 3x ennyibe kerülőtől.

Realme GT Master Edition

(#1461) gomzol válasza mayday00 (#1451) üzenetére


gomzol
tag

Én is hasonló szempontok alapján nézelődöm. Egyes tesztek szerint a Sony 490 elég lassan tölti be a BD-ket, a Pana 120/220-at néhol kissé hangosnak írták, a Pio 150-ről pedig jóformán nincs is épkézláb teszt. Én mindent egybevéve a Pana 120-at tervezem majd megvenni.

(#1462) junior11 válasza gomzol (#1461) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem a Pana jó választás.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1463) Flashget válasza gomzol (#1461) üzenetére


Flashget
félisten

Amíg vársz a tesztre, addig én most elmegyek és mkv filmeket nézek feliratosan a pioval, lanon keresztül :)

Realme GT Master Edition

(#1464) gomzol válasza Flashget (#1463) üzenetére


gomzol
tag

Én arra várok, hogy a kiszemelt TV-re esetleg legyen 5 éves garancia-akció, meg összegyűljön rá a pénz. Addig pedig nem veszek BD-lejátszót sem, mert nincs min nézni. :)

(#1465) gyiku válasza Flashget (#1463) üzenetére


gyiku
nagyúr

bemuxoltad a feliratot, vagy mellette van kulon?

gomzol: szinten zenesz, mit neztel ki?

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1466) Flashget válasza gyiku (#1465) üzenetére


Flashget
félisten

nem csináltam vele semmit..benne van az mkv fájlban :)

Realme GT Master Edition

(#1467) spiky03 válasza gomzol (#1464) üzenetére


spiky03
veterán

én előbb vettem bd játékost, mint tv-t. :
amíg nincs tv, addigis a jobb hangot tudom élvezni. igaz ott is csak a "magokat" mert nem hd-s az erősítőm. :)

decemberben tervezek én is tv-t venni, egy 42-es st50-et. remélem összejön és lesz jó akció meg 5 év gari meg 0% thm.
kicsit se akarok sokat. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1468) Csabroncka válasza gomzol (#1464) üzenetére


Csabroncka
addikt

Az ötéves garancia a múlté, arra várhatsz!

"in medias res"

(#1469) gomzol válasza gyiku (#1465) üzenetére


gomzol
tag

Ugyanazt, mint spiky03. ;)

(#1470) gomzol válasza Csabroncka (#1468) üzenetére


gomzol
tag

Én azért - sokakkal együtt - még reménykedem, mert az ilyen irányú kérdésemre a múlt héten azt válaszolták, hogy még nem tudni, lesz-e. Másrészt más piacokon már most is van.

(#1471) Flashget válasza Csabroncka (#1468) üzenetére


Flashget
félisten

Olimpia alatt is volt ilyen akció mint tavaly év végégig vásárolt samuk bizonyos tipusa esetében.

Realme GT Master Edition

(#1472) Flashget válasza gomzol (#1470) üzenetére


Flashget
félisten

ha lesz ilyen akkor tavalyhoz hasonlóan november közepe körül vagy decemberben lehet...de akkor sem minden tv-re.

Realme GT Master Edition

(#1473) PH.User


PH.User
tag

Sziasztok!
Tudom.hogy nem éppen ez a legidevalóbb téma,de nem találtam BD player témára aktív fórumot!
Adott nekem egy LG BD550-es Blu Ray lejátszó!
Usb-re rákötök egy 320 GB-os 2,5 hdd-t ami tele van MKV filmekkel!
Az a gond,hogy elkezdi lejátszani,majd 1-2 percen belül a kép megáll,lefagy a lejátszó,nem reagál semmire,csal ha kihúzom a konnektorból!
Mi lehet a gond szerintetek?

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#1474) FefeeX válasza Flashget (#1471) üzenetére


FefeeX
veterán

Az olimpia alatt volt, csak itthon nem... A magyar Panasonic megszűnt, most a csehekhez tartozunk, ott pedig nem kezelnek minket túl jól, nem véletlen, hogy nem, vagy alig találsz a nagy üzletekben (MM Saturn és társai) Panasonic cuccokat...
Szóval itthon nem volt, és valszeg nem is lesz már 5 év gari...

Aki tévét vesz, annak ha van lehetősége, azt ajánlom, hogy inkább 50"-ost vegyen, vagy még nagyobbat... Nemrég cseréltem a 37PV70et 50GT30-ra... Nem is mondom, nem vennék többet olyan picit... És egy info: 240ezerből vettem Pozsonyban, és 10ből hoztam haza... 2 év gari, itthon ugyanezt 370ért kaptam volna meg...

(#1475) FefeeX


FefeeX
veterán

50ST50 260ért itt ;)
Ha kell adok priviben tippet a szállításra :) De ez itt nagyon off, bocsi :)

(#1476) Flashget válasza FefeeX (#1474) üzenetére


Flashget
félisten

sorry ha félreérthető voltam..tv-re írtam az 5 évet és az is csak akciókban adják nem minden tipusra akár samsung vagy LG.

És egy info: 240ezerből vettem Pozsonyban, és 10ből hoztam haza... 2 év gari, itthon ugyanezt 370ért kaptam volna meg...

webshopok 90%-a így tesz kintről hozzák pl. szlovákia. ezért mondják szürke importnak és ezért vannak a gondok a garis papírokkal.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1477) FefeeX válasza Flashget (#1476) üzenetére


FefeeX
veterán

ez nem szürkeimport, ezt én hoztam be saját magamnak, és nem akarok keresni máson sem, csak a szerencsémet megosztani... Előtte ingoványos volt, mert senki nem mondott róla semmit... Na, én kitapasztaltam, és teljesen megbízható dolgot tudok, ha szervizelni kell akkor meg legrosszabb esetben 20ezer az oda-vissza fuvarral.

És tudom, hogy a tévére értetted, én meg tudom azt is, dolgozóktól, hogy az a szitu, amit leírtam, és ezért nincs 5 év gari, míg angliában az összes új tévére volt. Hiába, nem szeret minket egyik szomszéd állam sem...

És azért írtam, hogy legrosszabb eset, mert a kollégám Sony tényleg szürkeimport tévéjét a Sony Magyarország helyszínen javította, presztízsből, mert nem ő tehet róla, hogy ezt adták el neki. Különbenis, ki mondja meg hogy előtte nem ott éltél, csak közben költöztél ide? :)

[ Szerkesztve ]

(#1478) mayday00 válasza Flashget (#1459) üzenetére


mayday00
őstag

képminősége?:)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1479) Csabroncka válasza gomzol (#1470) üzenetére


Csabroncka
addikt

Félre ne érts, nem rosszindulatú a hozzáoszlásom! Én is örülnék, ha lenne 5 éves garancia de szó szerint mindenből (TV, mosógép, hűtő, vibrátor) kiirtják még az írmagját is!

Itt arról van szó, hogy + pénzért (8-10 ezer forint) tudsz vásárolni hozzá még három évet. Szerintem ez a létező legnagyobb tírpákság, hasonlóan a moziban felszámolt 3D szemüveg árhoz és sorolhatnám (inkább lenne benne az árban).

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#1480) FefeeX válasza Csabroncka (#1479) üzenetére


FefeeX
veterán

Legyen benn az árban de árat ne emeljenek? Csak mert jelenleg a rendszer tudatosságra készteti az embereket hogy ne dobd ki a szemétbe és akkor nem kell újra megvenned... Ha kidobtad az a te bajod, plusz ugye más aki megtartotta annak olcsóbb... Szerintem nem rossz ez a rendszer...

A garancia meg más tészta, értsd ha angliában van 5 év akkor nem akarják kiírtani, plusz a szavatosság kötelező 2 év(MO-n 3)

[ Szerkesztve ]

(#1481) Csabroncka válasza FefeeX (#1480) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szerinted a mai társadalom a "ne dobd ki a szemétbe és akkor nem kell újra megvenned..."
szerintem te nem ezen a bolygón laksz!?

Kutyát nem érdekli mi van Angliában, pontosan emiatt húzza mindenki fel magát, mivel és mennyivel jobbak, hogy mások megérdemlik!?

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#1482) PH.User válasza PH.User (#1473) üzenetére


PH.User
tag

Senki semmi ötlet?

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#1483) mayday00 válasza PH.User (#1482) üzenetére


mayday00
őstag

[link]

ilyen hibák nálam is előfordultak LG BD lejátszómnál.lefagyások,csak ha áramtalanítom úgy indul újra.ha bele tekertem mkv ba néha lefagyott,sőt néha felirat váltáskor is.Ha váltottam, pl angolról magyarra.De nem mindig csak néha néha elvétve.
Nem feltétlen készülék hiba,e lehet az is,vagy maga a mkv val van valami gebac.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1484) PH.User válasza mayday00 (#1483) üzenetére


PH.User
tag

Értem.Akkor nem kell megijedni nincs semmi baja a lejátszónak.
köszi

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#1485) mayday00 válasza PH.User (#1484) üzenetére


mayday00
őstag

Nem minden mkv nál jelentkezik a hiba nem?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#1486) PH.User válasza mayday00 (#1485) üzenetére


PH.User
tag

Nem mindnél.Csak én folyton egynél próbálgattam,pont ezért paráztam is.

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#1487) Flashget válasza FefeeX (#1477) üzenetére


Flashget
félisten

nem rólad írtam az más dolog (én is így tennék):)
de konkrétan vannak boltok, hogy olcsóbbak mint a többi ki is szállítják a terméket csak éppen gari papírt nem visznek vagy ha valaki személyesen veszi át 2-3 hét múlva kapja meg...mert a készüléket kintről hozták be. Erre céloztam..samsung hűtőt is így kaptuk egyébként..

Realme GT Master Edition

(#1488) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!
Erről a lejátszóról van valakinek véleménye: Harman Kardon BDT 30.
Neten nem igazán van róla infó, összehasonlító teszt (pl. Panasonic-al v. Samsung-al) meg főleg nincs...
Üdv.
P1eTr0

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#1490) FefeeX válasza gomzol (#1489) üzenetére


FefeeX
veterán

mi az a YUV? kell ilyeneket állítgatni az új lejátszón, vagy a gyári beállítás az jó alapból? :)
(azt levettem, hogy színkezelés, de kb annyit mond nekem, hogy máshogy kezeli a színeket)

(#1491) P1eTr0 válasza gomzol (#1489) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Ja az kimaradt, hogy nálam a német annyira nem nyerő...
De megnézem, hátha google fordító dob valami értelmeset rá :D

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#1492) gomzol válasza P1eTr0 (#1491) üzenetére


gomzol
tag

Én is úgy szoktam, angolra többnyire tűrhetően fordítja le. ;)

FefeeX:
YUV

[ Szerkesztve ]

(#1493) FefeeX válasza gomzol (#1492) üzenetére


FefeeX
veterán

És mit érdemes használni egy lejátszónál? Miben vannak kódolva a filmek színei? Csak mert gondolom akkor azt érdemes használni amiben alapból kódolnak egy médián...

(#1494) PH.User


PH.User
tag

Sziasztok!
Lehetséges az,hogy egy rossz HDMI kábel miatt fagy le az mkv lejátszás usb-ről egy Blu Ray lejátszón?
Furcsa mód másik kábellel nem csinálta,de ez a kábel mással meg tökéletes(ami a Blu Ray-nél rakoncátlan).
Nem értem én ezt.

*****Microsoft XBOX360(PHAT/SLIM) & Sony PlayStation3 "PS3"(FAT/SLIM) Szervíz - Modding és Kereskedés***** -->Tel:.+36/70-201-7529<-- Megbíthatóság--->http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ph.user

(#1495) gomzol válasza FefeeX (#1493) üzenetére


gomzol
tag

Fúú, én ebben annyira nem vagyok otthon, de tudtommal a blu-ray amúgy nem támogatja a szélesebb színskálákat, asszem csak 8 bites színeket tud. :F

(#1496) Octopus21 válasza PH.User (#1494) üzenetére


Octopus21
aktív tag

TV-n ugyanabba a HDMI bemenetbe dugod mindkét kábelt?

Másik mkv filmnél is lefagy?

A legfrisebb FW van a lejátszón?

(#1497) gyiku válasza PH.User (#1494) üzenetére


gyiku
nagyúr

kabel miatt fagyna le a gep, ilyet meg nem is hallottam. de ketlem, hiszen egyiranyu az adataramlas a lejatszobol a megjelenito fele. vmi zarlat lenne?

hüllő

(#1498) spiky03


spiky03
veterán

LG BP420-ról van valakinek valamilyen tapasztalata?
Milyen az mkv, avi lejátszása, a feliratkezelése, DLNA funkciója?
Egy LG BD570-hez képest.

:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1499) jeni


jeni
félisten

AZTAAAAA
Már kapható a Media Markt-ban a Pioneer BDP-150K 40000 Ft !

(#1500) spiky03 válasza jeni (#1499) üzenetére


spiky03
veterán

Más hol is olyan árban van. pl az Edigitálnál is. ;)
Lehetséges, hogy én is egy olyan lejátszóra cserélem majd az LG-t, ha minden jól megy.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.