Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:24

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) spiky03


spiky03
veterán

Akinek LG BD570-e van, nektek milyen firm van rajta?
A dőlt betűket kezeli?

MA lejátszott egy 1080p-s L5.1es filmet. :C
Az elején kiírt vmi hibát a videóval kapcsolatban, de vitte végig rendesen utána. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#952) GEO001 válasza bodipo (#949) üzenetére


GEO001
aktív tag

Szívesen. Nálam is az egyik játékos ez a típus, nagyon meg vagyok vele elégedve, csak ajánlani tudom.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#953) twinee1337


twinee1337
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szeretnék vásárolni Blu-ray lejátszót 30 ezer forintig max melyiket ajánljátok. Egy Samsung BD-D5300 néztem mi a véleményetek róla ?
Az a lényeg pendriveról illetve külsö merevlemezről lejátszón filmeket-videokat, legyen rajta óra :D, blu-ray lemezt egy illetve két oldalut olvasson.

Előre is köszi a válaszokat.

(#954) spiky03 válasza twinee1337 (#953) üzenetére


spiky03
veterán

nézd meg a #861-es hozzászolásomat abban leírtam a tapasztalataimat, igaz az 5500-ról. ezek alapján vettem egy lg bd570-et. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#955) salapp válasza twinee1337 (#953) üzenetére


salapp
addikt

Ha még van, akkor Savonya Auchan-ban van 30K-ért BD-D5500, utolsó darabok, bontatlanban.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#956) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Sziasztok!
Szeretnék venni blu ray lejátszót vagy komplet házimozi szettet.
A legfontosabb számomra, hogy a lejátszó vigye az össze mkv file-t.

Illetve, ha komplett rendszert vennék, akkor melyiket ajánlanátok? Jó hangzás és mkv lejátszás?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#957) Pierre75 válasza Vhiktor (#956) üzenetére


Pierre75
senior tag

"A legfontosabb számomra, hogy a lejátszó vigye az összes mkv file-t."
Akkor ne vagy ne csak blu-ray lejátszót, hanem médialejátszót is keress.

(#958) Zanik válasza Vhiktor (#956) üzenetére


Zanik
addikt

Egyetértek Pierre75-tel. Alap BD lejátszó + médialejátszó kombinációjával sokkal jobban jársz, mintha 1 készülékben szeretnéd letudni az össze funkciót. :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#959) salapp válasza Pierre75 (#957) üzenetére


salapp
addikt

+1

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#960) Vhiktor válasza Pierre75 (#957) üzenetére


Vhiktor
veterán

Akkor komplettbe nem létezik ilyen készülék?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#961) Pierre75 válasza Vhiktor (#960) üzenetére


Pierre75
senior tag

Méregdrágán vehetsz Dune HD Max-ot, de a fóruma alapján ezzel a mindent egybe kombóval is vannak gondok (dvd felskálázás minősége stb). Fele annyiból ki tudsz hozni egy középkategóriás blu-ray-t és médialejátszót.

(#962) twinee1337


twinee1337
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy van egy SAMSUNG BD-D5300 blu ray lejátszóm és azt szeretném hogy mutassa az órát kikapcsolás után, hogy oldható meg ez ?

(#963) Zanik válasza Vhiktor (#960) üzenetére


Zanik
addikt

Javaslat: vegyél egy Panasonic/LG/Samsung/Sony lejátszót (amelyik tetszik) + hozzá egy Sigma procis Egreat márkájú médialejátszót! Így a Blu-ray és DVD lemezeidnek szép képe lesz, a médialejátszó meg biztos megeszik minden fájltípust. :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#964) junior11 válasza Zanik (#963) üzenetére


junior11
veterán

Az Egreat nem Realtek-et használ? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#965) salapp


salapp
addikt

Erre a helyes válasz: is.
Az Egreat S-sorozata sigmás, az R-sorozata meg...ééted :))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#966) Vhiktor válasza Zanik (#963) üzenetére


Vhiktor
veterán

Hangfal + erősítő hozzá milyen legyen?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#967) salapp válasza Vhiktor (#966) üzenetére


salapp
addikt

Én tuti használtan vennék. Olyan erősítőt, amin azért már van hdmi. Márkában, ami nekem már elég lenne Yamaha, Pioneer, Denon, Marantz és egy ütős 5.1-es rendszert (felfelé - nálam - Sony pascal, KEF, B&W)

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#968) Vhiktor válasza salapp (#967) üzenetére


Vhiktor
veterán

Onkyo?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#969) salapp válasza Vhiktor (#968) üzenetére


salapp
addikt

Mondják, hogy jó, de tőlem nagyon távol áll (kezelhetőség/minőség/ár arány számomra nem oké), bátyámnak H/K van, az sem kéne, borzasztó a kezelőfelülete - nekem.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#970) Mercutio_ válasza Vhiktor (#968) üzenetére


Mercutio_
félisten

100 alatt felejtős, ha zenét is akarsz rajta hallgatni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#971) Vhiktor válasza Mercutio_ (#970) üzenetére


Vhiktor
veterán

Vannak árak:(

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#972) spiky03 válasza Vhiktor (#971) üzenetére


spiky03
veterán

ITT érdeklődj házimozival kapcsolatban. ;)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#973) denko


denko
senior tag

sziasztok!

Gyors választ szeretnék..mert sürgös..(ajándék)
Akarok venni Blue ray lejátszot . maximum 25k ért.
Ezt néztem ki: LG BP120

Olcasottak alapján máshol ezt ajánlják.
Van valakinek vélemény , vagy más ajánlat kizároan 25k alatt?

Üdv

denko

(#974) Traptor


Traptor
tag

Sziasztok!

A Philips BDP-7600 és Sony BDP-S480 vagy BDP-S490 között vacilálok.
Itt a fórumon nem találtam beírást a philipsről és emiatt nem ugrottam még bele.
Van valakinek tapasztalata róla? Esetleg mindkettőről?
A philipsben nagyon tetszik, hogy a TrueHD-t is lenyomja DTS-be, ugyanis az erősítőm már elég régi és csak Dolby PL II, DD és DTS dekóder van benne és az infók alapján a Sony-val az ilyen forrásokat PCM-ben kellene hallgatnom.

Kösz:

Traptor

.: Aláírás helye :.

(#975) Warter válasza Traptor (#974) üzenetére


Warter
őstag

Nem túl valószinű, hogy TrueHD-ből DTS lesz, ahhoz újra kéne kódolni realtime a hangsávot. TrueHD-ből legtöbbször DD lesz ami ugye ott a core mag. DTSHD-ből szokott DTS lenni.

(#976) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Erről valakinek van valamilyen véleménye?
[link]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#977) Csabroncka válasza Vhiktor (#976) üzenetére


Csabroncka
addikt

részletesen nem ismerem ezt a típust, de az egy az egyben konfigurációktól túl sokat nem szabad elvárni sem kép sem hangminőségben. természetesen attól függ mik az igényeid. Egy full HD-s 106 centis minőségi tv-hez egy nagyobb nappaliba vétek. Inkább egy belépő erősítőszett és egy külön lejátszó. Az tény, hogy utóbbi drágább.

"in medias res"

(#978) Vhiktor válasza Csabroncka (#977) üzenetére


Vhiktor
veterán

Hát az igényeimet az ár korlátozza be elsősorban. Kb valahol itt lenne a max keret.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#979) AtaWrc válasza Vhiktor (#978) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia
Esetleg néz szét itt: http://www.avx.hu/forum/index.php?/forum/90-adas-vetel-csere/
elég normális társaság található.
Ritka a bunkó, és meg szokták mondani a frankót. /most az árakra gondolok/

(#980) Traptor válasza Csabroncka (#977) üzenetére


Traptor
tag

Én hallottam pár ilyen - nem pont ilyen de ehhez hasonló - egybe rendszert szólni és leesett az állam, hogy milyen "tere" volt a hangnak. Az én Onkyo erősítő + Jamo szettem meg sem közelítette, legalábbis filmek esetében.
Szerintem azt kell eldöntenie a kérdezőnek, hogy elsősorban filmre vagy zenére akarja használni?
Ugyebár itt a kis hangfalakban nincs mély csak a mélynyomóban, ami filmnél észrevehetetlen de egy komolyabb zenénél már hátrány.
Még amit szoktak javasolni, hogy el kell menni egy MM-be vagy máshová ahol kipróbálható és meg kell hallgatni kedvenc zenékkel.

.: Aláírás helye :.

(#981) Vhiktor válasza Traptor (#980) üzenetére


Vhiktor
veterán

Engem csak a filmek érdekelnek:)

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#982) BrTH


BrTH
tag

Az LG BD 670-nél mért nem lehet a kezelőfelületet magyarra állítani?

By BrTH

(#983) dudzsi válasza BrTH (#982) üzenetére


dudzsi
tag

Pontosan melyik részére gondolsz. Nálam minden magyar.

(#984) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Mindegyik Blu Ray lejátszó felkonvertálja a DVD-ket?

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#985) spiky03


spiky03
veterán

Ez jó lehet. Már tud FALC-ot is. ;)
LG BP120

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#986) BrTH válasza dudzsi (#983) üzenetére


BrTH
tag

Beállítások -> nyelv választás. Nincs kiválasztható magyar nyelv. Rossz helyen nézem?

By BrTH

(#987) AtaWrc válasza BrTH (#986) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia
Ha angol Langue/Display menü/ és itt tudod átállítani.
Ha magyar: Nyelv/Megj. menü/ és itt tudod hunosítani

(#988) GEO001 válasza spiky03 (#985) üzenetére


GEO001
aktív tag

Gondolom Flac-ot (lossless). :)

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#989) spiky03 válasza GEO001 (#988) üzenetére


spiky03
veterán

:C :DDD
Bocsi, igen arra gondoltam, FLAC-ra.
Csak ezek a fürge ujjak. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#990) GEO001 válasza spiky03 (#989) üzenetére


GEO001
aktív tag

Persze gondoltam én is. ;)

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#991) super!!!


super!!!
csendes tag

hello.van egy Philips bdp 3280 blu ray játszóm ami kezeli a kulső HDD-ket USB-n keresztül. szerintetek 320Gb-os TáP NéLKüLI merevlemezt még meg tudna hajtani? köszi

(#992) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Sziasztok.
Nem tudom, hogy valaki tudja-e, de teszek egy próbát.
Mi a különbség a SAMSUNG HT-D5530 és a SAMSUNG HT-E5530.
Azon kívűl, hogy az egyik 2011-es a másik meg 2012-es model.
Technikailag lehet valami?

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#993) electrocarlo


electrocarlo
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem pár dologban. Olyan készüléket keresek amivel tudok felvenni tv műsort.
Tudom a dvd felvevő lenne a legideálisabb, de van olyan ami esetleg külső merevlemezre illetve pendrive ra is tud felvenni?
Mely márkák jók?

(#994) BrTH


BrTH
tag

Sziasztok, hosszas fejtőrés után lehet megválnék az LG BD670 lejátszómtól. Az oka az, hogy engem a multimédiás része érdekelt, de úgy adódik, hogy talán összejön egy TV ami szintén tudja ezeket. Még 2013 feb gari is van rá. Ha érdekelne valakit írjon PÜ-t. Annyiért adom el amennyiért meg tudunk egyezni.

Más: Láttam és nekem tetszenek az idei évi LG lejátszók pl BP620

By BrTH

(#995) Vhiktor


Vhiktor
veterán

Véleményetek szerint melyik a jobb?
Kizárólag csak a minőségre gondolok.
Samsung HT-E5530
[link]
VAGY
LG HX906PA
[link]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#996) BrTH válasza Vhiktor (#995) üzenetére


BrTH
tag

Teljesen szubjektív: hallgattam a samsungos összeállítást és valahogy nem tudtam összebarátkozni vele. Szól de nem akart összeállni. Én az LG mellett döntenék.

By BrTH

(#997) spiky03 válasza Vhiktor (#995) üzenetére


spiky03
veterán

Ha a minőség a lényeg akkor ne ilyen bögreszettet vegyél, hanem külön erősítőt meg hangfalakt és 1000x jobb lesz a hangzás!

Én is ilyet akartam (vmi Sony egybe szettet) de egyik kolléga mondta, hogy vegyek külön erősítőt meg hangfalakat. Örülök, hogy hallgattam rá!

De ha ilyen kérdésed lenne, akkor látogass át a házimozis fórumba, ott tudnak neked segíteni.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 - Ticwatch Pro 2020 WearOS okosóra + extrák!

(#998) Vhiktor válasza BrTH (#996) üzenetére


Vhiktor
veterán

LG-t is hallottad?
Arról külföldi oldalakon közben azt olvastam, hogy a magas hangokat nagyon rosszul érdesen adja vissza.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#999) BrTH válasza Vhiktor (#998) üzenetére


BrTH
tag

Nem az LG-t nem hallottam. Mint írtam egyéni vélemény. És mint minden esetben sokkal jobb a külön erősítő + hangfal.

De: a kérdés két típusra vonatkozott. Nem külön erősítőre, stb.. A kérdés feltevője nyilván tisztában van milyen kategóriájú szettet keres, ő sokkal jobban tudja helyettem.

By BrTH

(#1000) Vhiktor válasza BrTH (#999) üzenetére


Vhiktor
veterán

Árban ez a felső határ amit a két rendszer képvisel.

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.