Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) sensor060 válasza yoleeka (#550) üzenetére


sensor060
aktív tag

Jó kis BD-P4610, nekem egy 4600-asom van, immár több mint 2 éve !
Egyébként sztem is régiókód a ludas, kíváncsi vagyok sikerül-e kideríteni, hogy valóban ez-e a hiba...

(#552) donpe


donpe
aktív tag

Sziasztok!
Én a múlt héten vettem egy LG BD350-et.

Nagyon jól szuperál és ennyiért ajándék.

Az sem mellékes, hogy nekem egy 500-as Seagate winyóról (NTFS) szinte mindent lejátszik. Viszi az MKV-t is, felíratokat is kezeli, szóval zseniális.

Ajánlom mindenkinek, aki belépőszintet, de magas tudást szeretne olcsón.

(#553) sensor060 válasza donpe (#552) üzenetére


sensor060
aktív tag

Grat hozzá ! Igen, a 350-essel nagyon sok tulaj megelégedettséggel ír itt ezen a fórumon is.

(#554) donpe válasza sensor060 (#553) üzenetére


donpe
aktív tag

Köszi, szerintem nagyon jó ezért az árért. És még jól is néz ki. ;)

(#555) dime27


dime27
őstag

Nos kipróbáltam az LG BD-660asomon a PH-s tesztvideocsokrot legnagyobb meglepetésemre csak az egyik wmw-s HD-s anyag alatti hangra irta ki h nem támogatott audio formátum ill a killa samplet is elindította de ott hang az tökéletes volt akép zsizsikesedett be! Legujabb firm van rajta sztem ez a tudás korrekt pláne h a mostani PHTVben agyondícsért sony lejátszó ami több mint 2x ennyibe kerül a killa samplebe bele se tudott fogni :K :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#556) cigam válasza dime27 (#555) üzenetére


cigam
félisten

Jujj de túlmisztifikáljátok ezeket a technológiai demókat. Lásd "killa sample". Bár valóban érdekes egy folyamatosan emelkedő bitrátájú mozi, de a mindennapi életben ennek mekkora jelentősége van?
Szóval az hogy lejátsza-e vagy sem az szart se mesél se a képminőségról, se a hangminőségről. A szolgáltatásokról és a stabilitásról meg pláne.
Ezzel nem azt mondom, hogy a Sony, vagy az LG jobb rosszabb, csak rossz az értékrend

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#557) Gampa válasza dime27 (#555) üzenetére


Gampa
aktív tag

Azt honnan tudom letölteni???

(#558) cigam válasza Gampa (#557) üzenetére


cigam
félisten

[link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#559) flyer12


flyer12
tag

Sziasztok!
Vásárlás előtt állok és kicsit tanácstalan vagyok hogy melyiket is.... A lényeg hogy tudja az NTFS fájlrendszert usb-n keresztül, optikai kimenete legyen, tudja az mkv-t(ez gondolom már mindegyiknél alap) Nekem a 3d lejátszás nem fontos a wifi kapcsolat sem.. még talán a képminőség ami fontosabb lenne nekem.Tudtok ajánlani valami típust ami tudja ezeket így egyben? Előre is köszönöm a segítséget!

flyer

(#560) donpe válasza flyer12 (#559) üzenetére


donpe
aktív tag

Parancsolj!

Az optikai kimenetet megnézem este. De ha jól emlékszem van.

(#561) flyer12 válasza donpe (#560) üzenetére


flyer12
tag

Szia!

Köszi! De sajna ezen nincs optikai kimenet:(

flyer

(#562) flyer12 válasza flyer12 (#561) üzenetére


flyer12
tag

Hosszas keresgélés után , csak ezt találtam:

Samsung BD-D5300 - esetleg valakinek véleménye?

flyer

(#563) Gampa válasza flyer12 (#562) üzenetére


Gampa
aktív tag

Samsung BD C-5300at nézz.Nekem az van,és amire neked kell arra megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#564) Keksz


Keksz
senior tag

Tudtok mondani vmi ütős lejátszót? 3D nem lényeg. Nem akarok ilyen irányba fejleszteni!

DTS-HD MA-t, TrueHD-t tudja HDMI-n.
És legyen kurva gyors, lejátsszon minden gyári lemezt gond nélkül.
Ne tekerje a diszket, ne akadjon, csak tegye a dolgát.

Wifi előny, bár nem nagyon akarok rajta netezni, vagy hasonló! Max a BD Live.

Köszi!

(#565) Patice válasza Keksz (#564) üzenetére


Patice
nagyúr

Számodra mi a gyors?

Blu-ray lejátszók mindegyike elszöszmötöl fél-egy percet egy BD-vel az elején, vagy amíg a menüig eljutsz.

Használt szóba jöhet?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#566) Keksz válasza Patice (#565) üzenetére


Keksz
senior tag

Hát, a fél perc az gyors.
De láttam már olyat hogy csak tekerte a lemezt, aztán nem lett belőle semmi és utána a ki/be kapcsolásnál is csak pörgette...

Ha ilyet nem tapasztalt vki az adott lejátszóval akkor az már jó. ;)

Használtat is érdemes nézni? Mert akkor akár az is lehet...

(#567) Patice válasza Keksz (#566) üzenetére


Patice
nagyúr

Nekem lenne egy eladóm: [link] :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#568) ManY


ManY
senior tag

hellosztok
erdeklodnek hogy tudtok e valamit ezekrol a modellekrol:

CA Azur 651BD
OPPO BDP-93
sony BDP-S780

projektoros eleg jo hifi (stereo) vel ellatott szobaba kellene a lejatszo
fontos lenne hogy minnel jobb stereo hangot faragjon a sokpontegyes terhatasu hangokbol
minnel szebb kepet produkaljon
lejatszon mkv t nas rol plusz extra lenne ha BD iso kat konyvtarakat is ugyan ilyen korulmenyek kozott vinne
3d most meg nem fontos de egy idotallo darabot akarok mert tobbszor elgondolkoztam mar 3d tv vagy a mostani full hd s proji melle egy 720p 3d proji beszerzesen

egyebkent az oppo es a CA mind kinezetre mind tudasra ugyan azt tudjak ahogy elneztem...
mit jelent es mit tud pontosan a Qdeo by Marvell ami minden premiumkat. cuccon ott diszeleg?

elore is koszi a valaszokat

(#569) nyic19 válasza donpe (#552) üzenetére


nyic19
tag

Én is vettem egy ilyent(LG BD350 a GRX-től), de nekem nem látja az MKV fájlokat sem NTFS-nél, sem FAT32-nél.
Mit lehet csinálni vele. Állítani kell valamit?
Vagy vigyem vissza(oda volt írva, hogy lejátsza az MKV-kat is?

(Sziasztok!
Én a múlt héten vettem egy LG BD350-et.

Nagyon jól szuperál és ennyiért ajándék.

Az sem mellékes, hogy nekem egy 500-as Seagate winyóról (NTFS) szinte mindent lejátszik. Viszi az MKV-t is, felíratokat is kezeli, szóval zseniális.

Ajánlom mindenkinek, aki belépőszintet, de magas tudást szeretne olcsón.
)

[ Szerkesztve ]

(#570) yoleeka válasza yoleeka (#550) üzenetére


yoleeka
tag

Na bevittem szervízbe, tegnap felhívtak, hogy a komplett optikai részt cserélni kell, garancia nélkül 30.000 Ft lesz... majd inkább visszaviszem jövő hónap elején, mi vagyok én bankáros? :o Egy samsung BD P4610-es lejátszóról van szó...

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#571) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Üdv! Mi a véleményetek a GRX boltokról? Termékek okék? Ott làttam a neten egy BD660-ast, elvileg szépséghibás, így megéri megvenni szerintetek? Azért ez érdekel, mert van rajta optikai kimenet, jól viszi az mkv-t és Lg, ahogy a Tv-nk is. Valaki tapasztalta már a gépet, milyen az upscale minősége másolt és eredeti DVD-nél? Gondolom megéri a pénzt. Lehet egyébként, hogy inkább gyári csomagolásút veszek, bár drágább, de origi minőség. Válaszokat előre is köszi! ;)

(#572) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Még azt kérdezném a lejátszóval kapcsolatban, hogy milyen az mp3 lejátszója? Milyen funkciói vannak? Hasonló az LG tv médialejátszójához? Ugyanis ez is fontos dolog nekem, mert sokat hallgatok a mostani lejátszón zenét, tehát mivel csere lenne, így jó volna ha zsír mp3 játszója volna.

(#573) sensor060 válasza yoleeka (#570) üzenetére


sensor060
aktív tag

Uhh, nem olcsóság. Úgy látszik ennyi volt, szétpörgette magát ennyi idő alatt ? Érdekes....de még mindíg jobban megéri ennyiért megcsináltatnod mint egy újat venni, mert azért mégiscsak egy BD-P4610-esről van szó.

(#574) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Ha hozzászólhatok az előző témához, akkor csak annyit mondanék, hogy nekem többnyire rossz tapasztalataim voltak Samsung termékekkel, legyen az videokamera, tv, telefon, házimozi, ettől függetlenül biztosan jó, csak én mindig a kevésbé jókkal találkoztam :D Ezért sem tervezem, hogyha bármilyen elektronikai eszközt szerzek be, akkor az Samsung lesz. A jelenlegi kiszemeltem egy LG BD660-os lejátszó, állítólag mindennel elboldogul a lejátszás terén, amit a Samsung bizonyos lejátszóiról nem tudtak elmondani.... Igaz ami igaz, személyesen egyiket sem tapasztaltam, tehát mennyire jó az LG vagy mennyire nem jó a Samsung, legalább is ilyen kategóriában, tehát előre nem mondok biztosat, hogy megéri-e, de valami mellett dönteni kell, ezért az eddigi infók alapján az LG jön be, na meg az ára sem mellékes. Ha már itt tartok, akkor megkérdem, hogy létezik olyan, hogy a lejátszóhoz jár egy Blu-Ray film, amit a lejátszó mellé csomagolnak? Mert láttam egy youtube videón, hogy vki épp az új lejátszóját csomagolta ki (konkrétan egy BD660-ost) és a dobozban benne volt a Grú BD formátuma :O Valaki tapasztalt már ilyet?

(#575) sensor060 válasza Pendragon911 (#574) üzenetére


sensor060
aktív tag

Nagyon finom, diplomatikus hozzászólás volt, amivel részben egyetértek, és valóban az úgy van, hogy az ember hajlamos 1-2 rossz próbálkozás után a márkának végképp búcsút inteni. Nekem is vannak hasonló tapasztalataim, de leírom, hogy én miért választottam a Samu-t jó két évvel ezelőtt.
Nos, először is a tv-t vettem meg, és már messziről nézve is, több boltban is ennek a típusnak volt a legszebb a képe, gondoltam ez jó lesz nekem.
Aztán elkezdtem a blu-ray lejátszókat sasolni, és hamar rájöttem, hogy ebben az LG és a Samu az, amik valamit is érnek, a többiek (Sony, Pana) még ott tartanak, hogy próbálnak normális idejű betöltési időt összehozni. Az, hogy mkv, meg youtube, meg ilyenek már meg sem említem. Ez persze akkor volt, ma már egészen más a helyzet.
Az LG-knél gond volt, hogy nem lehetett tudni, melyik típus viszi a külső hdd-ket, melyiknek van NTFS support-ja. Ez mellett a Samu-kkal nem volt ilyen gond, ráadásul ugye ha a tv is és a lejátszó is egy márka akkor 1 távszabályzóval szépen elvezérelgetem őket, meg egymást is. Kinéztem magamnak akkor a sok-sok dijat beszedő BD-P4600-at, és megvettem. Franciaországból érkezett, így kicsit olcsóbban (80eFt volt, boltban 100 körül ment).
Szóval ennyi. Mivel igen régi lejátszó ezért vannak hibái, de csak mkv lejátszásnál (a feliratot külön ki kell rakni neki file-ba, különben nem viszi), de a blu-ray lemezeket pöpecül viszi, és ez volt a lényeg. Hátradőlök, nyomok egy lemezt, van egy távszabályzóm, és élvezem a DTS-HD-t meg a tűéles FullHD-t. Ennyi...
Bocs, ha nagyon offtopic lett...

[ Szerkesztve ]

(#576) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Nem hiszem, hogy túl off lenne, mert végül is témában maradtunk, egy kis magánélettel megspékelve :D Visszatérve az eredeti kérdésemhez, említetted a HDD-s fájlrendszer problémát, tudsz/tudtok arról valamit pontosan, hogy a BD660-sal ezen a téren mi a helyzet? Úgy tudom, hogy itt már teljesen kijavították ezt a problémát, jobban mondva kiegészítették a működését az NTFS fájlrendszerrel való kompatibilitással, tehát infók szerint már ezzel sincs gond, de azért csak rákérdezek itt is ;)

(#577) sensor060 válasza Pendragon911 (#576) üzenetére


sensor060
aktív tag

Nem tudom neked pontosan megmondani, de én már több LG mediaplayer/blu-ray player esetén tapasztaltam (rokon, főnök, ismerős), hogy ha megvételkor nem is tudta az NTFS-t, de egy firmware frissítés után már nem volt gond, beletették utólag azt is. Gondolom ez is olyan dolog lehet mint az, hogy nem tesznek bele a csomagba a lejátszó mellé hdmi kábelt mert az drágítja a cuccot (jogdíj).

(#578) AtaWrc válasza Pendragon911 (#574) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia
Annak idején így vettem az Lg 670-est 2db 3D film, + a Trója járt hozzá.

(#579) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Ha már egy filmet adnának mellé, akkor az is pozitív lenne, mert egyébként nem sok eredeti BD filmem lenne jó ideig ;) Másolt sem, mert nem könnyen és olcsón kivitelezhető. Bár jelen pillanatban nem is a BD lemezek megnézése a legfőbb cél, hanem lecserélni a jelenlegi DVD lejátszót egy korszerűbbre, de akkor már értelemszerűen nem szimpla DVD lejátszót szerzek be. A 3D filmeket vissza tudja konvertálni 2D-re, ugye?
Igen, valami ilyenre emlékszek én is, hogy elvileg frissítés után már oké az NTFS, de mintha a BD660-ban már eleve támogatott formátum lenne. A HDMI kábel hiánya már nekem is úgymond szúrta a szemem, a TV-hez nem járt, pedig 120e Ft mellett tényleg eltörpül, bár itt mondjuk kb 30-35e Ft-ról van szó, ilyen szinten már 1-2 ezres is számít. Annak idején a LG monitoromhoz is csak 2 fajta kábel járt, de egyik sem HDMI volt.

[ Szerkesztve ]

(#580) Gyurek


Gyurek
csendes tag

Üdv

Samsung BD-D5500 lejátszóval kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a 2,5-ös tápnélküli HDD-kat viszi-e? Vagy csak külső tápos HDD-t érdemes hozzá venni?

Köszönettel

(#581) Gampa válasza Gyurek (#580) üzenetére


Gampa
aktív tag

Próbáltunk egyet és vitte.

(#582) Gyurek válasza Gampa (#581) üzenetére


Gyurek
csendes tag

Köszi a választ.
Még filózok, hogy milyet vegyek.

(#583) sensor060 válasza Gyurek (#582) üzenetére


sensor060
aktív tag

Ez külső hdd-től is függ. Nekem van olyan 2.5"-os hdd-m amit visz a Samum, meg van olyan amit nem. Én hamar megoldottam a gondomat, mert vettem egy aktív, azaz táppal ellátott usb hub-ot, és már nincsen is gond.

(#584) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Közben megvettem a BD660-os lejátszót, tetszik. Igaz magyar menü nincs benne, még update után sem, de megvagyok nélküle is ;) Kipróbáltam az USB-s lejátszást, DLNA-t, az is megy, szomszédtól kapott BD filmekkel is teszteltem a gépet, megfelelő, a zene lejátszója is rendben van, a NetCast pedig rádiót is tartalmaz, amiben rengeteg jó kis rock adót találtam ;) Úgyhogy zsír ;) Még azt kéne megoldjam, hogy a router-re rá tudjam kötni, a probléma az, hogy vezetékkel lehet csak, viszont a router kb 15 méter kábelnyire van a lejátszótól :D Nem sok kedvem van most kábelt venni.... Nem létezik utp csatlakozós (RJ45) wifi adapter? Amit bedughatok a lejátszó LAN portjába és az meg érzékeli a routerhez csatlakozó gépeket.

(#585) flyer12


flyer12
tag

Sziasztok!

Most vett a munkatársam egy LG 670-est. És sajnálattal tapasztalta hogy külső meghajtóról nem viszi a VOB(dvd formátum) és a M2Ts(bluray formátum) - nem támogatott formátumot ír ki..Ez minden LG-nél így van, az 550-es a tuti olvasta az volt előtte.. ez az újabb nem? Vagy tudtok olyan típust(3d-s) mondani ami viszi ezt is?
Köszi ha tudtok erről mondani valamit...

flyer

(#586) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Konkrétan nem tudok mondani lejátszót, ami viszi a VOB-ot, de azt olvastam a neten, hogy állítólag az LG szándékosan alakította úgy az egyik frissítésétől kezdve a rendszerét, hogy az ne tudja megnyitni a VOB-ot, gondolom ez vonatkozik a Blu-Ray fájlokra, arra hivatkoznak, hogy a VOB használata copyright-ba ütközik, tehát nem jogtiszta ha lehet így fogalmazni, mivel elvileg ha már VOB-ot tudsz felmásolni HDD-re, akkor az már a lemez lemásolásával készült, tehát már megsértetted a jogot ;) Így a lejátszó nem hardveresen nem képes lejátszani, hanem szoftveresen, amire lehet megoldás, de ilyet nem találtam. Ahogy a TV-knél be lehet kapcsolni az mkv-t és divx-et egy univerzális távirányítóval, úgy el tudnám képzelni, hogy itt tis meglehet csinálni. Ezekből kiindulva, lehetséges, hogy más lejátszók is lekorlátozzák a lejátszható formátumok számát, tehát kiveszik a VOB-ot. Lehet, hogy hülyeséget beszéltem, de nem én találtam ki, tehát sztem van valóság alapja ;) Emiatt is lehetséges, hogy amikor még informálódnak az emberek a BD lejátszó iránt, akkormég azt olvassák, hogy viszi a VOB-ot, de azt már nem írják oda, hogy bizonyos frissítés után már nem lesz erre lehetőség.

(#587) flyer12 válasza Pendragon911 (#586) üzenetére


flyer12
tag

Ez érdekes gondolatsor.. akkor a media playerek miért tudják kezelni hddről ezeket a fájlokat? Sőt még az ISO-kat is.. Ott nem sértő? Ezt egyébként nem értem hogy veszek egy gyári lemezt azt lementem a 2TB-s hdd-mre és onnan nézem ahányszor akarom.. nem kell dugdosnom a lemezeket(nem karcolódik, sokkal kényelmesebb..) ez kit sért? Na mindegy csak szerintem ez így nem fair egyik gyártótól sem hogy egyszer volt.. és most már hol nem volt?:) Úgy hogy gondolom vannak olyan lejátszók amelyek gond nélkül kezelik + a media playerek...

flyer

(#588) Patice válasza flyer12 (#587) üzenetére


Patice
nagyúr

Blu-ray lejátszókban csak egy opció, csak egy plusz szolgáltatás a médialejátszó rész. Elsősorban nem erre vannak kitalálva.

Ha médiafájlokat akarsz lejátszani, akkor médialejátszót vegyél, mert ott általában kifizetik a licensz-díjakat, azért, hogy pl. VOB-okat, DVD-ISO-t, meg m2ts-t is le tudjon játszani.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#589) flyer12 válasza Patice (#588) üzenetére


flyer12
tag

Ezt én értem, nem én vagyok az áldozat , nem kell nekem esni:)
Csak furcsa hogy korábbi verzió tudta... a újabb mostani meg nem! Egyébként van media playerem, tudom miről van szó!

flyer

(#590) Patice válasza flyer12 (#589) üzenetére


Patice
nagyúr

Nem akartam neked esni, nem akarok veszekedni, meg ilyenek. Csak kiegészíteni szándékoztam az előttünk hozzászóló írását és próbáltam válaszolni a benned felmerült kérdésre.

Igen, sajnos sok furcsaság van ma már mindenütt, blu-rayeknél, média lejátszóknál egyaránt. Ki hova, milyen licenszt fizet ki, stb. Tiszta katyvasz, aztán a mezei user derítse ki magának.

Amit meg tapasztaltál a lejátszóddal, az meg sajnálatos. Mindenhol csak a költségek lefaragása megy. "Válság" van stb. indokokkal.

Peace. :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#591) flyer12 válasza Patice (#590) üzenetére


flyer12
tag

Persze értem amit mondasz. A gyártókat nem értem:) Ez a licensz dolog meg most úgyis aktuális téma..artisjus..stb..

Csupán pár típusra lettem volna kíváncsi ..aki tudja.. hogy melyek kezelik az említett formátumokat.

[ Szerkesztve ]

flyer

(#592) donpe válasza nyic19 (#569) üzenetére


donpe
aktív tag

Szia!

Én másnap visszavittem, és addig próbálgattuk a raktáron lévőket, amíg nem találtunk olyat ami vitte. :)

Minden gond nélkül kicseréték. :R

(#593) donpe válasza Pendragon911 (#571) üzenetére


donpe
aktív tag

GRX - velem teljesen korrektek voltak. :R

(#594) Glen84


Glen84
csendes tag

Na Flyer nevű tag az én esetemről írt!

Eladtam vasárnap LG BD550 -et HDD- ről vitt mindent VOB, M2TS stb.....
Gyorsba kellett venni egy BD playert, és hamár úgyis lecseréltem nemrég a 102cm-es LCD-t
LG 47LW659S-re akkor legyen 3D-s BD...
Ismerősöm olvasta, hogy milyen ku*va jó az LG BD670 és mindent visz wifi stb....
Megvettem..... Otthon kiderült nem támogatott formátumú a DVD és a BD HDD-ről.
Nagy nehezen másnap kicserélték nekem egy Sony BDP-S480 -as ra, amiről csak az derült ki a leírásában hogy *.m2ts -t visz + avi+mkv stb....
Hazamentem és vitte a *.vob kiterjesztést is.... Igaz nincs benne wifi és még soha nem volt sony termékem, de naggyon állat cucc, 2USB van rajta, igaz a hang kimenet csak Coaxial, de mivel az Onkyo tx sr-506 -ban csak 2 optical és 2 coaxial van ezért pont jó, mert opticalon van a TV és a PC.
Media playerről meg annyit hogy 1 pozitívot látok benne és az az ISO-ból való lejátszás.
SPDIF- en amelyeket ismerem kb. 20-30ezer FT körül csak 2.0 ás hangot tud.

u.i: a Sony kapcsán nézek egy sorozatot 6évados és csak az utolsó 2őt nyitja meg aviból, gondolom olyan media containerrel van megcsinálva amit nem támogat ..... stb....
Többi avi-t mkv. stb... mindent vitt. Nem próbáltam ki még a lemezeket, csak a GRU 3D-s változatát vele azt vitte tökéletesen!

"Mióta is tanúlsz kozmetikusnak?Két hónapja. Akkor kapsz egy meleg arcpakolást!"

(#595) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Ami érdekes, hogy az LG tv-nken próbáltam USB-ről VOB-ot olvasni és le is játszotta, pedig frissítés is van már rajta, maga a TV talán 2011-es kiadás, ezért nem értem, hogy akkor a TV-kénél miért nem baj, hogy játssza a VOB-ot, a BD formátumot nem néztem még vele. Gondolom a DLNA-s megoldás sem segítene ezen a VOB lejátszós problémán. Ezt mondjuk kérdezem is :D

(#596) sensor060


sensor060
aktív tag

Újraírható lemez nálam ezeket a gondokat hamar megoldja....amúgy meg azon sem csodálkoznék, ha egyszer csak az avi, mkv, meg mp3 file-okat sem vinné egyik lejátszó sem, mivel ezeknek a formátumoknak sem rendezett a jogi háttere (például kié az mp3? )
A nagy USA-ban ez amúgy így is van, alapból egyik lejátszó, de még operációs rendszer sem viszi ezeket a file-okat..
Maradjunk az mp3-nál : én amerikás linux drisztrót használok, és alapból nem tudja, nem ismeri az mp3-at, külön nem hivatalos, és persze európai forrásból kell hozzá a csomagokat felrakni. Mondjuk nem nagy ügy, ki van találva, csak azért írtam, hogy lássátok, máshol, más dolgokban is visszaütköznek ezek a dolgok.

(#597) Csabroncka válasza Glen84 (#594) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ez a Sony dolog érdekes. Nagyon eltűnt és a minőség....a régi időkhöz képest siralmas volt. Mostanában kezd talán magához térni, a TV-k is elég normálisak, talán lehet....

Én például Pio rendszert raktam össze, ezért vettem BDP-430-at. Ár/értékben nem a legcsodálatosabb, de amire vettem és szükségem volt tökéletes.

"in medias res"

(#598) Glen84


Glen84
csendes tag

Majd kiderül idővel!
Le kell szedni a legutolsó FW.-t és ha elcseszi a gyártó akkor visszarakni azt amivel még játsza.
Tv-vel nem jutott eszembe VOB-ot megpróbálni majd megnézem.
Remélem ezzel a Sonyval amire cserélték LG-t jobban járok!

"Mióta is tanúlsz kozmetikusnak?Két hónapja. Akkor kapsz egy meleg arcpakolást!"

(#599) datatomm válasza donpe (#552) üzenetére


datatomm
tag

Ez egy jó hír számomra.

Sehol nem találtam erre kiterjedő leírást. Már a te linked se él.
NTFS Támogatás akár vinyórol is. Több nem is kell.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#600) mvh


mvh
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni. Bluray lejátszót szeretnék vásárolni. 3 típust szemeltem ki:
LG BD670 vagy BD660
Panasonic DMP-BDT111
Sony BDP-S480

van vkinek tapasztalata az említett típusokkal? Szerintetek melyiket érdemes megvenni?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.